Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z: http://www. trophyhunters .pl/poradniki/retail/Assassins-Creed-II/pelna/

"Jedyne trofeum które możemy przegapić. W misji, gdy dostajemy maszynę latającą należy zrzucić strażnika z dachu. Nie jest to trudne - ustawiamy na nim kamerę i po prostu przelatujemy nad nim - Ezio automatycznie go kopnie, a my usłyszymy dźwięk wpadającego brązu. Jeśli doleci się do celu nie atakując tak nikogo trzeba będzie zaczynać grę od nowa, więc lepiej o tym trofeum nie zapomnieć."

A tak w ogóle to przed chwilą udało mi się wbić platynę. :D

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie otóż kupiłem AC 2 w wersji angielskiej i nie wiem jak zdobyć trofeum Fly Swatter nie wiem gdzie się znajduje ta misja z tą maszyną A i jeszcze jedno jak odblokować kryjówki tempelariuszy mam książeczkę po angielsku i nie wiem gdzie jest klucz do gry

proszę o szybką odpowiedz

W misji gdy lecisz na maszynie latającej musisz kopnąć na niej strażnika.

A kryjówki templariuszy jak mnie pamięć nie myli masz w bazie danych oznaczone bodajże czerwonym krzyżykiem, musisz po prostu ich poszukać, a jak będziesz blisko to pojawi ci się takowy krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie tylko musza wpierw dostac bęcki, tak zeby im zostal 1-2 kwadraciki zycia i "finisher" wejdzie bezproblemowo:) jest też inny łatwiejszy sposób - rzucasz bombe dymna i padaja na strzała - od razu "finisher", pozdro

Do końca to nie tak , jest sposób na łatwy finisher natomiast czekasz w bloku aż ten wielki kolko cie lutnie i zaraz potem napierniczasz kwadrat i fatality gotowe to nie działa chyba tylko na tych z dzidami a tak ładnie wychodzi, a tych z dzidami chwytamy i tniemy gardło !!:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kryjówki templariuszy jak mnie pamięć nie myli masz w bazie danych oznaczone bodajże czerwonym krzyżykiem

Biały krzyżyk na szarym tle :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały krzyżyk na szarym tle :tongue:

Rebecca sama je zaznacza wiec luzy:) właśnie ukonczylem AC II majac go rok w domu i wogolew niego nie grajac .. jestem zdruzgotany ze dopiero teraz w to zagrałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim.. Mam pytanko: na jakim momencie kończy sie gra? tak mniej wiecej... musze wiedzieć to ważne...;P z góry dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ezio po "pokonaniu' papieża, Hiszpana rozmawia z Minerwą choć tak naprawdę ta miała wiele imion, nazw. Bóg, Boginia. Zwał jak zwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem- podczas misji w Wenecji- Ruszyli czy jakoś tak- wyłącza mi dźwięk a potem gra się zacina. Zna ktoś może przyczynę tego problemu? Bo z tego co wiem dalsza gra przez to nie jest możliwa.

Płyta jest w jak najlepszym stanie- lustro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy as2 warty jest zakupu, czy lepiej dołożyć kilka groszy i od razu zainwestować w as brotherhood? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matolek600 też miałem taki problem...ale po ponownym włączeniu wszystko śmigało jak należy...i też w Wenecji...;P

Delta3: Moim zdaniem warto zainwestować we wszystkie części AC bo raczej żadna częsć nie powinna zawieść... Jeżeli zależy Ci bardziej na poznaniu AC to pożycz sobie najpierw AC1 i AC2 a potem dopiero Brotherhooda...Takie jest moje zdanie ;]

Pozdro ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy as2 warty jest zakupu, czy lepiej dołożyć kilka groszy i od razu zainwestować w as brotherhood? ^^

Wczoraj przeszedłem grę i sądzę, że jest warta tych 70zł.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy as2 warty jest zakupu, czy lepiej dołożyć kilka groszy i od razu zainwestować w as brotherhood? ^^

AC:Brotherhood to kontynuacja Assassin's Cred2 także ni rusz, o ile chcesz wszystko dobrze wiedzieć co się dzieje. Fakt, mamy przypomnienie co się działało w poprzednich częściach w skrócie ale to wiesz, jak popatrzeć a nie spróbować czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC II to podstawa :) gra watra swej ceny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, thx. Jeszcze jedno pytanie:

Lepiej brać z Amazon.co.uk bo jest za niecałe 50 zł, czy Goty za 100zł ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matolek600 też miałem taki problem...ale po ponownym włączeniu wszystko śmigało jak należy...i też w Wenecji...;P

ale próbuję już od dwóch dni i zawsze mnie wywala w połowie wyścigu :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, thx. Jeszcze jedno pytanie:

Lepiej brać z Amazon.co.uk bo jest za niecałe 50 zł, czy Goty za 100zł ?

Pzdr.

Nie wiem, może walne jakąś głupotę ale wytłumacz mi, co to za pytanie? Zaoszczędzisz 50zł(w teorii) a przecież dostaniesz i tak to samo. Gra to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ta za 100 zł, to polska wersja językowa i pytanie, czy w grze jest dużo dialogów/napisów, które dobrze by było, gdyby były po polsku. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ta za 100 zł, to polska wersja językowa i pytanie, czy w grze jest dużo dialogów/napisów, które dobrze by było, gdyby były po polsku. :P

Zalezy jak ogarniasz angielski to raz , ja miałem włoskie dialogi i polskie napisy( klimatyczniej) ja proponował bym jeżei masz englisz opanowany kupic tansza gierke , jeżeli Twoj angielski jest ograniczony to wersja polska;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ta za 100 zł, to polska wersja językowa i pytanie, czy w grze jest dużo dialogów/napisów, które dobrze by było, gdyby były po polsku. :P

Gadki jest sporo, naprawdę sporo jak i w świecie teraźniejszym tak i w świecie przeszłym gdzie Ezio wymierza sprawiedliwość. Jeśli masz perfect english to bierz taniej a jak nie to weź z napisami, warto wszystko zrozumieć i wiedzieć o co gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w Wenecji jest nie tak. Miałem problem z tym że mnie wywalało w wyścigu dotyczącym złotej maski- po kilkunastu próbach udało mi się przejść ten etap. Teraz wywala mnie w drodze jak idę na przyjęcie ze złotą maską. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje?:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w Wenecji jest nie tak. Miałem problem z tym że mnie wywalało w wyścigu dotyczącym złotej maski- po kilkunastu próbach udało mi się przejść ten etap. Teraz wywala mnie w drodze jak idę na przyjęcie ze złotą maską. Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje?:scare:

Big Bug :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się przezwyciężyć błędy w Wenecji i ukończyć grę. Oczywiście zostały mi jeszcze do zaliczenia niektóre osiągnięcia- więc platynka z pewnością będzie.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie dokładnie opisać te błędy w wenecji? Już miałem brać grę, ale to mnie porządnie zdemotywowało. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie dokładnie opisać te błędy w wenecji? Już miałem brać grę, ale to mnie porządnie zdemotywowało. :<

to o tym zapomnij bo gra jest świetna i warta zakupu

a teraz jak już spadła do platyny to sie naprawdę opłaca kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie pamiętam bym podczas przechodzenia II doświadczył jakichkolwiek błędów. Kupuj śmiało i nie patrz na nic :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×