Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

grał ktoś już może w wersję goty platynową?? chciałem się dowiedzieć czy zauważyliście w tej wersji może jakieś spadki animacji i zanikanie audio w niektórych kwestiach, najgorzej jest we Florencji tam dosłownie gra klatkuje, miałem wersję premierową ale skusiła mnie kompletna edycja, w tamtej wersji chodziło wszystko płynnie, jeśli ktoś ma doświadczenie z wersją goty proszę pisać ( jeśli to tylko u mnie to może powinienem płytę oddać do sklepu i zamienić na nową??)

Pożyczyłem wersję GOTY od kumpla i mam ten sam problem. Gra chodzi masakrycznie. Widać ładujące sie postaci i budynki. PS3 nowe, płyta też nie ma rys. Nie miałem problemów z innymi grami na tą konsole :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Premiera AC:B zbliża się wielkimi krokami więc po dłuższej przerwie wziąłem się ponownie za AC2 i dziś wpadła moja pierwsza platyna:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że według mojego planu już w nocy z środy na czwartek powinienem mieć nowego assassina, zacząłem dzisiaj "odświerzać" sobie dwójkę. I wiecie co? Mimo, że przeszedłem tą grę już z 5 razy, od dawna mam platynę, to wciąż mnie wciąga i mam z niej radochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, jak jest ze spadkami animacji? Jest tak samo dobrze, jak na X360? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :)

Mam pytanie [p naczytaniu się mnóstwa postów na temat jaka to polska wersja AC2 jest zła (długi brak patch-a , brak z początku działających dodatków z PSN-u) kupiłem wersje angielską.Pytanie czy w wersji polskiej zostały umieszczone tylko napisy do dialogów, czy również został spolszczony interfejs Animus-a , opisy budynków , postaci i listy? I jak jest z jakością tych napisów.Pytam się po wziąłbym wersje Codex AC2:BH ale widziałem jej tylko polską wersję , a w AC2 angielską całkiem dobrze mi się grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W AC2 goty plat. pl z tego co pamiętam wszystkie napisy były pl a mówiono po angielsku

Co do animacji nie miałem żadnych problemów, wszystko ładnie chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupiłem sobie AC2 :) póki co, zabawa świetna, a już czeka do zakupu Brotherhood :) święta się szykują wyborne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!! otóż kupilem dzisiaj AC 2 na ps3 i jak gram ,po prostu chodze lub biegam po miescie to gra mi sie lekko scina co moze byc irytujące,czy wy tez to macie i to jest normalne czy to ja mam problem z konsolą{płytka jest nowa,była zafoliowana}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem,mi gra chodzi na full HD moze zmniejszycna HD to wtedy bedzie lepiej chodzić

TZn to nie są jakies sciny tylko jakby spadek klatek ,ale tylko jak chodze lub biegam po miescie w czasie walki jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersje AC2 GOTY wybrac PL czy EN ?

czy tlumaczenie/dubbing w wersji PL jest na poziomie Uncharted2 czy Fallout'a Cenegi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam pytanko i prosbe.gram w AC 2 i mam wersje Angielska,mimo tego ze u mnie z tym jezykiem obcym niema tragedi nie wszystko rozumiem o co dokladnie chodzi i o sens tej historyjki calej.moje pytanie-czy wiecie moze czy jest jakis artykul w naszym jezyku,ktory opowiada cala historie AC 2?poczytalbym i wtedy lepiej by sie gralo,wiedzac dokladnie o co chodzi..bylbym mega wdzieczny za info..pozdrawiam..ps.o jedynce i brotherhood tez bym poczytal jakbym mial okazje..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poznać całą fabułę Assassin's Creed 2 wraz ze szczegółami to możesz pokusić się o przeczytanie książki pt. "Assassin's Creed: Renesans".

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą, że w książce nie ma słowa o Animusie, Desmondzie i generalnie o "wątku współczesnym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale myślę, że powinien zrozumieć o co chodzi we współczesnej fabule w angielskiej wersji bo nie jest to jakoś skomplikowane. :biggrin: Książkę jak najbardziej polecam ewentualnie przesyłam link do ciekawej strony na PW :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak ale myślę, że powinien zrozumieć o co chodzi we współczesnej fabule w angielskiej wersji bo nie jest to jakoś skomplikowane. Książkę jak najbardziej polecam ewentualnie przesyłam link do ciekawej strony na PW

Ciekawa powiadasz ?

Chętnie przygarnę odnośnik na PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy rozne wersje ps3 moga spowodowac ze gra chodzi inaczej?,mam assasina 2 ps3 80gb fat i gdy jestem w jakims tlocznym miejscu glownie w miescie to gra mi sie tnie tzn zamula ja i chodzi wolno tylko jest tak w tlocznych miejscach ,czy to jest normalne czy ja mam cos z konsola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy rozne wersje ps3 moga spowodowac ze gra chodzi inaczej?,mam assasina 2 ps3 80gb fat i gdy jestem w jakims tlocznym miejscu glownie w miescie to gra mi sie tnie tzn zamula ja i chodzi wolno tylko jest tak w tlocznych miejscach ,czy to jest normalne czy ja mam cos z konsola?

Normalka.

W tłumie jest widoczne zmniejszenie się płynności, aczkolwiek nie każdy zwraca na to uwagę , jednemu przeszkadza , inny to akceptuje, a jeszcze inny nie dostrzega tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ciezko tego nie zauwazyc jak biegne w miescie to na moich oczach postacie nie raz sie tworza nie wiem czy to jest normalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem troche i jedni piszą że AC1 jest do bani i odrazu przechodzą na AC2 ta gra mi się spodobała kiedy ją pierwszy raz zobaczyłem w TV, i tu moje pytania czy jest sens grać odrazu w AC2 czy dla fabuły pograć sobie w AC1 i czy kupic PL czy EN angielskiego nic nie dziamie a chciałbym zrozumieć fabułe i wciągnąć sie w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie rozumiesz ang to wybór jest prosty , bierz wersje PL i napewno będziesz zadowolony.

Gra jest naprawdę dobra ;)

Co do wczesniejszego , ja nie przeszedłem całej 1 , ukonczyłem może z 50%, gram w 2 po ang i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedynka jest imo bardzo dobra. Przecież to początek tej wspaniałej serii. Jak można w nią nie zagrać??? Rozgrywka jest trochę nużąca gdyż praktycznie zmieniają się nam tylko cele ale za to fabuła zasługuje na mocne 5+ :thumbsup: Ja przeszedłem jedynkę z pl dubbingiem żeby zrozumieć wszystko na 100%. Moja rada: przejdź najpierw jedynkę z dubbingiem a potem dopiero bierz się za dwójkę z polskimi napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki polegam na waszych doświadczeniach, nie ma może ktoś na sprzedaż AC1 PL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać mi za co są odpowiedzialne przyciski  :l1: :r1: :l2: :r2:  w grze? Bo gram na komputerze, na padzie od PS, ale czuje że źle jest poustawiane, bo domyślnie rolę  :x: pełnił  :triangle:.

Potrzebne jest mi to, abym mógł bezproblemowo grać na padzie w AC:B jak kupię na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×