Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie napisać mi za co są odpowiedzialne przyciski :l1: :r1: :l2: :r2: w grze? Bo gram na komputerze, na padzie od PS, ale czuje że źle jest poustawiane, bo domyślnie rolę :x: pełnił :triangle:.

Potrzebne jest mi to, abym mógł bezproblemowo grać na padzie w AC:B jak kupię na PS3.

L1- zaznaczenie celu\

R1- tryb niedyskretny

L2- widok alternatywny

R2- wybór broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, własnie gram w tą cześć ac 2 i mam 2 pytania

1. Czy w pudełku GOTY powinien znajdować się jakiś klucz na dodatkowe misje?

2. Jestem bodaj w 6 sekwencji i 1 raz gram altairem bo mam jakiś sen czy coś w tym stylu(nie jestem w animusie) i jak ten koleś zatrzaskuje się w wieży to nie mam pojęcia jak nią wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, własnie gram w tą cześć ac 2 i mam 2 pytania

1. Czy w pudełku GOTY powinien znajdować się jakiś klucz na dodatkowe misje?

2. Jestem bodaj w 6 sekwencji i 1 raz gram altairem bo mam jakiś sen czy coś w tym stylu(nie jestem w animusie) i jak ten koleś zatrzaskuje się w wieży to nie mam pojęcia jak nią wejść.

Musisz się wspinać na tą wierzę (To nie koleś tylko laska) w lewą stronę będzie taki balkonik wchodzisz na niego i tam wystaje belka musisz na nią wskoczyć i dalej do góry czasem jest ciężko wskoczyć na tą belkę ale idzie zapewniam i to wszystko.

Ps.Była to ODP na twoje 2gie pytanie !:whistling:

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, własnie gram w tą cześć ac 2 i mam 2 pytania

1. Czy w pudełku GOTY powinien znajdować się jakiś klucz na dodatkowe misje?

2. Jestem bodaj w 6 sekwencji i 1 raz gram altairem bo mam jakiś sen czy coś w tym stylu(nie jestem w animusie) i jak ten koleś zatrzaskuje się w wieży to nie mam pojęcia jak nią wejść.

Co do pytania 1 : nie, ponieważ masz wszystko już odblokowane.

Pyt 2:

http://www.youtube.com/watch?v=sTOLHAysL0k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z wspięciem się na wieże... Na Xbox 360, jak i na PC męczyłem się trochę, bo ta belka jakaś zbugowana jest.

Nie da się na nią wskoczyć, tak jak na inne grając Ezio w Italii. Trzeba wspinać się na ścianę i odbić w stronę belki.

Edytowane przez Pawlq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się na nią wskoczyć, tak jak na inne grając Ezio w Italii. Trzeba wspinać się na ścianę i odbić w stronę belki.

Czyli kod z jedynki,

wdał się w dwójki misyjki,

bo jak pamiętam,

Altair tak samo ścianach latam.

[A więc to żaden bug, tylko żywcem przeniesiony kod z jedynki.]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączyłem dzisiaj ps3 do mojego bardzo starego telewizora kineskopowego, taki kwadratowy z przekątną ok 40cm, i włączyłem sobie AC:2. Oczywiście włączyłem polskie napisy, i teraz pojawia się moje pytanie, czy u was te napisy są też tak malutkie w porównaniu do całego obrazu? bo ja siedząc może 2-3 metry od tv ledwo co widze, a czasami nawet nie dojrze tego mrówkowego druku. Więc nie wiem czy to przez telewizor, czy to normalne? A i jeszcze na początku samej gierki desmond się przedstawia i coś tam mówi, i wtedy napisów w ogóle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to wina TV. Miałem podobną sytuację z fifą 09, nie byłem w stanie odczytać kto z kim gra, która minuta meczu itd ;) Jak zmieniłem TV na full hd wszystko uległo poprawie i było ok.

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podłączyłem dzisiaj ps3 do mojego bardzo starego telewizora kineskopowego, taki kwadratowy z przekątną ok 40cm, i włączyłem sobie AC:2. Oczywiście włączyłem polskie napisy, i teraz pojawia się moje pytanie, czy u was te napisy są też tak malutkie w porównaniu do całego obrazu? bo ja siedząc może 2-3 metry od tv ledwo co widze, a czasami nawet nie dojrze tego mrówkowego druku. Więc nie wiem czy to przez telewizor, czy to normalne? A i jeszcze na początku samej gierki desmond się przedstawia i coś tam mówi, i wtedy napisów w ogóle nie ma.

Resetowałeś ustawienia video w PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resetowałeś ustawienia video w PS3?

O co dokładniej chodzi? W ustawieniach video wybrałem typ łącza, obraz 4:3, i to wszystko. No i oczywiście zaznaczyłem wszędzie język polski w opcjach video.

Istnieje jakis sposób aby zwiększyć czcionke napisów, albo rozdziałke na telewizorze aby były lepiej widoczne. Bo na zmiane TV na razie się mi nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu pudełka jest napisane 1080p a mi odtwarza w 720p. Jak to zmienić ? Próbowałem w opcjach ale nic nie znalazłem, i czy w ogóle warto zmieniać na 1080p ?

Sony 32"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu pudełka jest napisane 1080p a mi odtwarza w 720p. Jak to zmienić ? Próbowałem w opcjach ale nic nie znalazłem, i czy w ogóle warto zmieniać na 1080p ?

Sony 32"

Nie warto, nie zmieniaj,

graj w 720p i się nie wpieniaj.

Jest upscaling i różnica jest żadna,

ta opcja istnieje, gdyż jest modna.

Jeśli koniecznie chcesz HD tego,

wejdź do Opcji obrazu w konsoli kolego.

Tam odznacz wszystkie opcje rozdzielczości,

prócz 1080p możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, nie zmieniaj,

graj w 720p i się nie wpieniaj.

Jest upscaling i różnica jest żadna,

ta opcja istnieje, gdyż jest modna.

Jeśli koniecznie chcesz HD tego,

wejdź do Opcji obrazu w konsoli kolego.

Tam odznacz wszystkie opcje rozdzielczości,

prócz 1080p możliwości.

No dzięki :D

A i jeszcze jedno pytanko mam, jak są kwadraty życia i mam ich bodajże 6, to tylko cztery z nich są aktywne a pozostałe dwa świecą na czerwono i są bezużyteczne.. O co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest ktoś chętny do gry w polowanie lub sojusz po necie?

Fajna zabawa, szczególnie w opcji jak nasz team ktoś ściga i masz ogarnięty team;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jest ktoś chętny do gry w polowanie lub sojusz po necie?

Fajna zabawa, szczególnie w opcji jak nasz team ktoś ściga i masz ogarnięty team;)

Nie ten temat sieroto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie w jaki sposob najlepiej pokonywac gromade przeciwnikow?

Macie jakies sprawdzone taktyki?:P

Bo jakos jak walcze z paroma to te uniki z X nie dzialaja za bardzo... ;)

Pozdr, gra miodzio ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram długo w AC II, jestem dopiero w 4 sekcji, ale walka wygląda podobnie jak ta w AC I. Najpierw oczywiście namierz przeciwnika przyciskiem :l1: :) Ogólnie na walkę dobrą taktyką jest wyczekiwanie na atak przeciwnika i kontrowanie go. Cały czas trzymasz :r1: (parowanie), a kiedy widzisz, że przeciwnik chce cię zaatakować, nie puszczając :r1: wciskasz jeszcze :square: . Takim oto sposobem nasz Ezio potrafi rozprawić się z naprawdę pokaźną grupą wrogów. Oczywiście są jeszcze inne techniki, które przy odrobinie wyczucia przyspieszają proces eksterminacji, ale parowanie i kontra to podstawa walki w wykonaniu asasynów, i na tym należy bazować :yes: Kiedy nikt nie atakuje możesz sprowokować wrogów naciskając :triangle: . Zwykły atak też jest całkiem skuteczny - za każdym razem, kiedy twój zwykły cios dochodzi, wyprowadź kolejny. Innymi słowy - naciskasz :square: , a gdy twój cios dochodzi, ponownie :square: , i jeszcze raz, i jeszcze itp. Przeciwnik szybko się męczy i łatwo go wtedy wykończyć :) Kiedy zaczyna opuszczać ręce ( czyli średnio po dwóch takich kombinacjach, czasem i po jednej) praktycznie jest już po nim. Ale i tak parowanie i kontra to podstawa :thumbsup: Miłej gry życzę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten temat sieroto!

taa, następnego dnia skumałem :) drobna pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem przed zakupem AC II i mam pytanie, czym różni się zwykła wersja od wersji GOTY? Czy dodatki znajdujące się w GOTY wpływają jakoś na główny wątek gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w angielskiej wersji gry jest mozliwosc wlaczenia angielskich napisow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po udanej części pierwszej przyszła pora aby spróbować sequela, trochę spóźniony tytuł ale nie chcę zaczynać Brotherhooda nie wiedząc co się działo wcześniej, tak więc czym prędzej staram się nadrobić zaległości.

O ile cześć pierwsza była po prostu dobra tak dwójka oczarowała mnie na maxa, fabuła jest genialna, gra wsysa i nie pozwala oderwać się od telewizora, grafika i sam gameplay cudowny.

Pograłem dzisiaj ze 4 godziny a ja jestem dopiero w bodajże 5 sekwencji, zapowiada się długa rozrywka ...a tu już ślinka cieknie na nowego Brotherhooda :tongue:

ps. w ile godzin ukończyliście dwójkę ... ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, mam pytanie. Chodzi mi o grobowiec assasynów na terenie mojej (nie tylko mojej :D ) willi. A więc byłem już w skarbcu i najpierw od lewej strony otwierałem kuferki z kasą, potem podszedłem do klapy w podłodze, ale nie zdążyłem przeczytać, że to klapa, z rozpędu nacisnąłem guzik(na padzie), bo myślałem, że to też jest jakiś kuferek czy karta do przeczytania, no i od razu po kliknięciu klawisza (na padzie) wywaliło mnie już na górę do miasta. >> chodzi, o to że nie zdążyłem zajrzeć w sarkofagi i nie mam pieczęci (tej do otwarcia zamków aby dostać zbroje Altaira). Już nie mogę wrócić do grobowca, więc mam pytanie czy ten klucz faktycznie tam był, i czy jest jakiś sposób na zdobycie go? -mam jednego save'a. proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy w angielskiej wersji gry jest mozliwosc wlaczenia angielskich napisow?

Tak jest taka możliwość.

hej, mam pytanie. Chodzi mi o grobowiec assasynów na terenie mojej (nie tylko mojej :D ) willi. A więc byłem już w skarbcu i najpierw od lewej strony otwierałem kuferki z kasą, potem podszedłem do klapy w podłodze, ale nie zdążyłem przeczytać, że to klapa, z rozpędu nacisnąłem guzik(na padzie), bo myślałem, że to też jest jakiś kuferek czy karta do przeczytania, no i od razu po kliknięciu klawisza (na padzie) wywaliło mnie już na górę do miasta. >> chodzi, o to że nie zdążyłem zajrzeć w sarkofagi i nie mam pieczęci (tej do otwarcia zamków aby dostać zbroje Altaira). Już nie mogę wrócić do grobowca, więc mam pytanie czy ten klucz faktycznie tam był, i czy jest jakiś sposób na zdobycie go? -mam jednego save'a. proszę o pomoc

Hej chyba coś pokręciłeś z tego co pamiętam to na terenie tej willi która dostajesz i remontujesz nie ma żadnego grobowca. Jak sam piszesz jest tam tylko pomieszczenie gdzie przynosi się pieczęcie w celu odblokowania zbroi Altaira. No chyba że się mylę. Sam się zastanawiałem czy można pominąć jakąś pieczęć..

Po udanej części pierwszej przyszła pora aby spróbować sequela, trochę spóźniony tytuł ale nie chcę zaczynać Brotherhooda nie wiedząc co się działo wcześniej, tak więc czym prędzej staram się nadrobić zaległości.

O ile cześć pierwsza była po prostu dobra tak dwójka oczarowała mnie na maxa, fabuła jest genialna, gra wsysa i nie pozwala oderwać się od telewizora, grafika i sam gameplay cudowny.

Pograłem dzisiaj ze 4 godziny a ja jestem dopiero w bodajże 5 sekwencji, zapowiada się długa rozrywka ...a tu już ślinka cieknie na nowego Brotherhooda :tongue:

ps. w ile godzin ukończyliście dwójkę ... ??

Platyna w jakiejś bite 30h gry, sama fabuła olewając poboczne zadania (ciężko bo wciągaja) to ok 15h, mając Platyne ciągle jest jeszcze duuuuuuuuużo do zrobienia. BTW cudna gra, no i szok po odblokowaniu sekwencji THE TRUTH - ale cicho sza :)

Edytowane przez ICO1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×