Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie dokładnie opisać te błędy w wenecji? Już miałem brać grę, ale to mnie porządnie zdemotywowało. :<

np. podczas jednej z konkurencji zawiesza się gra i tylko reset konsolki. Ale ja nie za bardzo się przejąłem tymi błędami i z uporem parłem ku końcowi dzięki czemu udało mi się wczoraj ukończyć gę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. podczas jednej z konkurencji zawiesza się gra i tylko reset konsolki. Ale ja nie za bardzo się przejąłem tymi błędami i z uporem parłem ku końcowi dzięki czemu udało mi się wczoraj ukończyć gę ;)

może masz płytke porysowaną

ja tam żadnych bugów itp nie miałem i nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę miał AC2 z psn us. :D Nie mogę się już doczekać, gra jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze gra wg mnie wytnie Ci z zyciorysu kilka dni:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze gra wg mnie wytnie Ci z zyciorysu kilka dni:D

Z pewnością. ^^ Oglądam cały czas gameplay'e i coraz bardziej się na tą grę napalam. ;]

Aktualizacja: Już nie z pss, a U2 poszło na wymianę. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie gra jest słabo zrobiona przynajmniej na ps3 z tego względu ze sie poprostu tnie.W miescie jak biegasz czy chodzisz po dachach to sie grac nie da i jest zero satysfakcji,jedynie poza miastami gdzie jest mniej ludzi gra nieco mnie laguje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie gra jest słabo zrobiona przynajmniej na ps3 z tego względu ze sie poprostu tnie.W miescie jak biegasz czy chodzisz po dachach to sie grac nie da i jest zero satysfakcji,jedynie poza miastami gdzie jest mniej ludzi gra nieco mnie laguje

A może po prostu masz zrysaną płytę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie gra jest słabo zrobiona przynajmniej na ps3 z tego względu ze sie poprostu tnie.W miescie jak biegasz czy chodzisz po dachach to sie grac nie da i jest zero satysfakcji,jedynie poza miastami gdzie jest mniej ludzi gra nieco mnie laguje

jeśli mówisz tak masz to naprawde jest coś nie tak

faktycznie możesz mieć ostro porysowaną płytę a jeśli nie ( bo dbasz o nią tak jak ja :biggrin: ) to możesz mieć problem z konsolą tak mi sie wydaje

a gre kupiłeś nową czy używaną ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie gra jest słabo zrobiona przynajmniej na ps3 z tego względu ze sie poprostu tnie.W miescie jak biegasz czy chodzisz po dachach to sie grac nie da i jest zero satysfakcji,jedynie poza miastami gdzie jest mniej ludzi gra nieco mnie laguje

Ewentualnie możesz też mieć coś z czytnikiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre kupilem nową i od pierwszego razu sie zacina,moze to dlatego ze mam fata 80 gb a nie tą nowszą slim

gra poprostu gubi klatki jak jest tłok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także posiadam konsole FAT 80GB i jakiś ogromnych spadków nie zauważyłem. Albo trochę przesadzasz, albo trafiłeś na wadliwą płytkę. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także posiadam konsole FAT 80GB i jakiś ogromnych spadków nie zauważyłem. Albo trochę przesadzasz, albo trafiłeś na wadliwą płytkę. :whistling:

raczej to drugie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietna ta gra, platyna zdobyta w 20 kilka godzin. Po Brotherhooda napewno siegne jak troche stanieje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gre kupilem nową i od pierwszego razu sie zacina,moze to dlatego ze mam fata 80 gb a nie tą nowszą slim

gra poprostu gubi klatki jak jest tłok

też wcześniej miałem fat 80gb i przeszedłem na niej tą gre 2 razy

wada płyty pewnie na to Ci już nic nie poradze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest calkiem nowa to jak moze to byc wada plyty

Ewentualnie jak kupiłeś w media markcie, czy saturnie lub innej dużej sieci, to zanieś im płytę, oni przy Tobie ją odpalą na swojej konsoli i jak będzie się zwieszać

to przy odrobinie szczęścia z miejsca dadzą nową w folii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak kupiłeś w media markcie, czy saturnie lub innej dużej sieci, to zanieś im płytę, oni przy Tobie ją odpalą na swojej konsoli i jak będzie się zwieszać

to przy odrobinie szczęścia z miejsca dadzą nową w folii. ;)

Byłem na tyle głupi ze nie wziąłem rachunku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tyle głupi ze nie wziąłem rachunku...

Uuu. :( No to kiepsko, ewentualnie pozostaje wymiana za jakąś inną gierkę na gametrade, a AC2 kupisz sobie przy następnej okazji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu. :( No to kiepsko, ewentualnie pozostaje wymiana za jakąś inną gierkę na gametrade, a AC2 kupisz sobie przy następnej okazji. ;)

przeszedlem juz AC2 wiec nie musze juz kupowac go nastepny raz

Moze ta gra tak ma ze w tloku spadaja fpsy,bo na inne gry nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ukończyłem single player'a i chciałbym się wziąć za trofea, ale jak mam trofeum, żeby kopnąć gościa latając maszyną to nie umiem się cofnąć do danej misji. Wchodzę w DNA Sequence 8 Memory 5 (pisałem z pamięci, więc mogą być błędy) i nie mam możliwości powrotu. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Ukończyłem single player'a i chciałbym się wziąć za trofea, ale jak mam trofeum, żeby kopnąć gościa latając maszyną to nie umiem się cofnąć do danej misji. Wchodzę w DNA Sequence 8 Memory 5 (pisałem z pamięci, więc mogą być błędy) i nie mam możliwości powrotu. Jakieś pomysły?

bo z tego co mi sie wydaje to nie da sie cofać i wczytywać gry

musisz zacząć przechodzić od nowa :thumbsup:

pomogłem?? proszę o +

Edytowane przez erwines
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poradnikach do trofików uczulają, że to jedyne trofeum które można przegapić, jak się go nie zrobi we właściwym momencie trzeba niestety zaczynać grę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poradnikach do trofików uczulają, że to jedyne trofeum które można przegapić, jak się go nie zrobi we właściwym momencie trzeba niestety zaczynać grę od nowa.

A czy jak ściągnę sejwa właśnie na tym momencie i dam kopniaka strażnikowi, to wpadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak ściągnę sejwa właśnie na tym momencie i dam kopniaka strażnikowi, to wpadnie?

Hatake Kakashi... A tak wracając, a czemu miałby nie poskutkować? Kombinujesz ale fakt faktem jest to uciążliwy trof o którym się zapomina :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, Kakashi ;) No to spróbuję, ale najpierw pozbieram filmik od Subject 16 i piórka. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×