Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o Victory lies in preparation, to musisz mieć kupione wszystkie zbroje i wszystkie dodatki u krawców.

Mówicie tak o assasinie. Lepiej pierw kupić battlefielda2 czy assasina2? Ja dopiero dostane ps3 na kwiecien ale gry juz kupuje ;P

ACII to gra na jeden raz. Bardzo długa i myślę że mało kto skusi się na ponowne przejście, więc może lepiej kupić ACII i oswoić się z padem, po przejściu sprzedać grę i przejść na Bad Company.

Edytowane przez Kuba_K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja doradziłbym Ci najpierw B:BC 2 :P

ACII to solidna, dobra gra, jednak jak słusznie zauważył Kuba_k na jeden raz. B:BC2 da Ci okazję gry w multi, poznanie polskich graczy - a z padem się możesz oswoić w singlu - zresztą nie wiem ja gra w ACII może wpłynąć na umiejętności gry w FPSy. Inne względy to finanse - asasyn ma już troszkę i będzie stale lekko taniał, nowy BF póki co będzie raczej trzymał cenę ;)

Tak czy siak jako, że grałem w obie te gry, twierdzę, że raczej się nie zawiedziesz na nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuje prosbe o pomoc :(

Chyba musisz kupić wszystkie obrazy w wszystkich miastach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć kupione/otrzymane:

Blades – Dual Blade, Poison Blade, Pistol - wszystkie od Leonardo za karty kodeksu.

Item Pouches- Medicine, Knife Belt , Poison Vial - we wszystkich rozmiarach (kupowane u krawca)

Armor- Leather, Helmschmied, Metal, Missaglias - wszystkie elementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego problemu nie miałem ale kupiłem wszystkie obrazy i trofeum wskoczyło bez problemów :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że można w DLC latać tą latającą maszyną, bo do platyny brakuje mi tylko kopnięcie strażnika z niej. A całej gry przechodzić mi się nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje jednego uzbrojenia, miejsce wolne jest na stojaku z młotami

ale skąd mam go wziąć u kowala wszystko już wykupiłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje jednego uzbrojenia, miejsce wolne jest na stojaku z młotami

ale skąd mam go wziąć u kowala wszystko już wykupiłem..

Spróbuj zabrać strażnikowi podczas walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje jednego uzbrojenia, miejsce wolne jest na stojaku z młotami

ale skąd mam go wziąć u kowala wszystko już wykupiłem..

Jak zbierzesz 50 piórek w sklepie pojawi się nowa broń, chyba topór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i mam pytanie, ktore zadalem wczesniej: Jesli gra nie konczy sie na tym, jak dowiaduje sie ,ze wszyscy wokolo mnie to assassin'i, to co trzeba zrobic, zeby przejsc cala fabule? Z gory Dzieki

PS. Oczywiscie mam AC2 po polsku, Kupione jeszcze uff... dawno po premierze tylko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może save bo niechcący usunołem z góry dzięki

W AC II nie można kopiować save'ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i mam pytanie, ktore zadalem wczesniej: Jesli gra nie konczy sie na tym, jak dowiaduje sie ,ze wszyscy wokolo mnie to assassin'i, to co trzeba zrobic, zeby przejsc cala fabule? Z gory Dzieki

PS. Oczywiscie mam AC2 po polsku, Kupione jeszcze uff... dawno po premierze tylko:)

zabije!

na szczęscie nie przeczytałem jak się kończy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie doszedł do końca, bo trzeba byłoby pochodnie szykować :whistling:

A co do problemu lipa15 - widziałem w tym temacie dokładnie takie samo pytanie. Wystarczy skorzystać wyszukiwarki albo poprzeglądać poprzednie strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy scenaruszu to może jest ktoś chetny by sie wypowiedzieć , bo mnie zupełnie nie porwał jest jakiś taki pozawiony emocji.lipa<chyba że temat był juz wałkowany>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy przy scenaruszu to może jest ktoś chetny by sie wypowiedzieć , bo mnie zupełnie nie porwał jest jakiś taki pozawiony emocji.lipa<chyba że temat był juz wałkowany>

Fabuła akurat w tej grze nie jest najważniejsza, można wręcz powiedzieć, że jest zrobiona na odwał, aby tylko popychać akcję i wydarzenia do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła akurat w tej grze nie jest najważniejsza, można wręcz powiedzieć, że jest zrobiona na odwał, aby tylko popychać akcję i wydarzenia do przodu.

Ale wiesz, wymyślają jakieś spiski dodają słynne nazwiska no i ta dramatczną motywacje do walki głównego bohatera po czym przez lwią część gry na sucho zabijamy jakiś

grubasów w czapkach.Po co to wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem fabuła w AC II nie jest jej najmocniejszą stroną. Ale jakoś to się klei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psioczę bo rzeczona ma duży potencjał i tak jakoś mi szkoda bo lubię klimaty spiskowych teorii dziejów itp.

Inna sprawa ze po takim u2 czy gow3 tytuły multiplatwormowe to takie jakieś średniaki sa w wiekżości,ale kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo pojawienia się patch'a dla polskiej wersji i działających dodatków nadal odradzacie jej kupna ? W tym momencie prócz języka jedyną różnicą jest brak Uplay ?

Dodatki są tak jak podstawka z pl napisami ? Czy w podstawce jest tylko kombinacja angielskie audio i pl sub ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, małe pytanko, właśnie kończę grę ale nie chce mi się na razie szukać Glyfów, czy po ukończeniu gry będę mógł sobie na spokojnie pochodzić po miastach i je zebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, małe pytanko, właśnie kończę grę ale nie chce mi się na razie szukać Glyfów, czy po ukończeniu gry będę mógł sobie na spokojnie pochodzić po miastach i je zebrać?

Będziesz mógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×