Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

A czy DLC "Stos próżności" ma jakieś trofea ?, bo wiem że "Bitwa o Forli" nie ma.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wersja GOTY minimalnie ułatwia drogę do platyny, jeden z pucharków (fly swatter) w grze można wykonać w jednym tylko momencie, jeśli to przegapimy to musimy 3/4 gry przechodzić jeszcze raz :( Mając wersję GOTY mamy dodatkowe sektory pamięci (czy jak to się tam nazywało) a w jednym z nich misję gdzie również możemy wykonać w/w trophy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ukończyłem tylko Ac:b i AC:r (te dwie z litości)

Ac1 Nie skończyłem mimo wielu podejść

Ac2 Ktoś pomyślał żeby podłączyć kabel od zasilacza komputera do Fat ps3 instalka jak i save poszły się J...

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy znajomość AC1 jest potrzebna do 2 części? Bo słyszałem ze 1 jest nudna i zamowiłem sobie 2 w wersji premierowej, bo GOTY mnie odstraszały okładką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Masz innego bohatera i inną fabułe, jednak jakieś nawiązania do Altaira oczywisicie sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: czy znajomość AC1 jest potrzebna do 2 części? Bo słyszałem ze 1 jest nudna i zamowiłem sobie 2 w wersji premierowej, bo GOTY mnie odstraszały okładką.

Ja tez zaczalem swoja przygode od razu od drugiej czesci i nie mialem zadnych problemow z jej przejsciem, takze nie masz sie co martwic o powiazania czy znajomosc poprzedniej wersji-poprostu enjoy! ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy znajomość AC1 jest potrzebna do 2 części? Bo słyszałem ze 1 jest nudna i zamowiłem sobie 2 w wersji premierowej, bo GOTY mnie odstraszały okładką.

Minimalne wzmianki w fabule są, ale w II wszystkie najważniejsze wydarzenia z jedynki zostają przypomniane i śmiało można grać od II, jedynka na serio jest strrrrraszmie nuuuuudna :) Lecz jak w nią grałem (gram chronologicznie) to jarałem się jak nie wiem co :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam natomiast wymordowalem 1, doslownie bo juz mialem dosc, ale zeby te fabule miec spojna, choc da sie zyc bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ac 2 był fajny tylko Ezio skacze czasem ja paralita. Zamiast prosto to wprawo -,- i przez takie błędy mam 5 śmierci na całą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z góry przepraszam za odgrzebanie tematu ale właśnie jestem na etapie zagrywania się w AC2

ale zauważyłem pewien problem.

Mianowicie, jestem aktualnie w miasteczku Montereggioni (czy coś w tym stylu) niby trzy sekwencje DNA już ukończyłem a trofeum mam zaliczone tylko za pierwszą sekwencje.

Wiecie może o co chodzi ? Będę musiał grać od początku żeby zdobyć te podstawowe fabularne trofea ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak będziesz musiał grac o początku ,tez miałem taki problem tylko nie wpadło za sekwencje 6 i 7 i za figurki gralem w polska wersje ,później kopiłem angielska wersje nie nieistalowałem patcha i wszystko wpadło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dalsze trofy wpadną a nie że będę miał już tak do końca ;/

A nie mogę się np w sekwencji DNA cofnąć i wybrać ostatnią misję z danej sekwencji i spróbować ją przejść ??

mam wersję Essentials

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy te 2 DLC które zostały wyciete z gry to cos w rodzaju zakonczenia czy po prostu dodatkowe misje? Bo słyszałem że w przypadku Prince of Persia ubisoft pop prostu wyciął zakonczenie i wrzucił je jako dodatki potem xD Rozwiązują one jakieś kwestie fabularne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to dodatkowe misje. Gra jest podzielona na 14 sekwencji z czego 12 i 13 to DLC. Jeśli nie posiadasz dodatków to w fabule będą one uznane za zniszczone i niemożliwe do odczytu. Ogólnie przedstawiają wydarzenia, które bez nich są tylko wpomniane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 stycznia mając 100 zl w portfelu wybrałem sie do galerii na drugim koncu miasta by kupic Assassin's Creed II. Jedyny egzemplarz znalazłem w Empiku za 129 zł edycja GOTY z wszystkimi dodatkami. Brakowało mi więc 29zł. FAIL, wracam do domu bo po innych sklepach w mieście nie chiało mi sie łazic. Na necie patrze że wypłata juz jest ale była 20 godzina i nie chciało mi sie wracac do tego Empiku kupiłem więc na PSN normalna edycję za 60 zł. Po jakimś czasie zauważyłem że jest jeszcze "Assassin's Creed II Complete Pack" za bodajże 72 i zdałem sobie sprawe że o wiele bardziej opłacało mi sie kupić tą edycję (DLC kupione odzielnie kosztuje więcej). Kolejny FAIL z mojej strony.

Koniec końców okazało się że mam obydwa DLC :biggrin: Najprawdopodobniej jakiś błąd na PSN-ie. Nawiasem mówiąc obie sekwencje wydaja sie robione na siłę i przerywaja troche ciąg historii ale i tak nie ma na co narzekac . Polecam wszystkim którzy chcą kupic Asasyna dwójkę z dlc-kami dość tanio.

Edytowane przez Pionek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem przez internet za 68zł w wersji GOTY. Nawet się nie zorientowałem, że te sekwencje są dodane, Myślałem, że dodane są tylko te grobowce Templariuszy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie natknąłem się na bundle packa: A II plus A Brotherhood za 115 zł, więc chyba się skuszę, bo na allegro nawet używki w tej łącznej cenie. Dodatki w wersji GOTY są do obu części na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ukończona. Jest to pierwsza gra, którą skończyłem od 5?6? lat... tak taką miałem przerwę w graniu, aż do niedawnego kupna konsoli i jako, że nie jestem fanem nabijania trefeów, gre zakończę zapewne w 75%.... Końcówka wciągająca, aż chciałoby się od razu zakupić III część, ale wszystko w swoim czasie. Przecież tyle tytułów do nadrobienia mnie jeszcze czeka :)

Edytowane przez kokos300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomiedzy 2 a 3 jest jeszcze brotherhood i revelations :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś...:) Pisząc trzecią część mogłem mieć na myśli kolejną po 2 :P

teraz dla odskoczni będzie pewnie Hitman z plusa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej isc za ciosem, ja rypalem II, BH i Rev pokolei i to było najlepsze, ciągłość fabuły :wub: teraz po roku robie III no i już trochę gorzej, ale też wsyssa na maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×