Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie jeśli właśnie zebrałem wszystkie strony kodeksu i ide do leonarda je przetlumaczyc to ile mi zostalo do ukonczenia gry ? najlepiej jak ktos powie ile czasu naszego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu w konsoli jest zapisywany save gry - Narzędzia danych gier czy Narzędzia zapisanych danych? W tym pierwszym katalogu są jakieś dane ale czy to save? Nie mogę sprawdzić, nie mam już gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem w 12 sekwencji wykupiłem wszystkie obrazy w Wenecji i Florencji,a trofeum nie ma.

Co jest jakiś bug? :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurczak1224

AC2 ma pełno bugów z trofeami. To taki totolotek; wpadnie lub nie wpadnie. Mojemu bratu nie wpadł pucharek za 8 sekwencję DNA, a za kolejne już dostawał normalnie. Tutaj na forum różnym ludziom nie wpadały różne inne trofea, te za piórka również. Niestety nic nie pomoże poza ponownym przejściem gry :(

Nawet kilka stron wcześniej Kingpin pisał o tym że zebrał 20 glyphów i nie dostał trofea za cały film. Generalnie syf z tymi trofeami z AC2 :confused: Współczuję ...

Niezaliczone trofeum za kupno obrazów to "Pan pikuś", można je ewentualnie nadrobić ponownie odpalając grę, jednemu użytkownikowi nie zaliczyło pucharka za 100 zebranych piór a to kilka godzinek latania po wszystkich lokalizacjach :(

A spotkaliści się z tym że jednak nie wpadło Wam trofeum? ja znalazłem 100 piórek, dostałem od wujaszka "wdzianko" ale trofea z piórkami nie dostałem. Słyszałem coś o zabugowanych trofeach w AC2PL. Rozumując wyrażenie "zabugowany" czyli po prostu niewpadające. Miał ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno juz wczesniej padalo takie pytanko, ale niechce wszystkich stron przerzucac, czy wersja z PSN ma polskie napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kurczak1224

Niezaliczone trofeum za kupno obrazów to "Pan pikuś", można je ewentualnie nadrobić ponownie odpalając grę, jednemu użytkownikowi nie zaliczyło pucharka za 100 zebranych piór a to kilka godzinek latania po wszystkich lokalizacjach :(

Czyli mam usunąć grę, ponownie zainstalować, dojść do Wenecji i wykupić obrazy ? :tongue:

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obrazami było chyba tak , że trzeba było przechodzić główny wątek dalej i po jakimś czasie w sklepach były nowe , przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... przynajmniej tak mi się wydaje.

"Wydaje mi się" jest bardzo dobrym kumplem "nie mam pojęcia o czym mówię". Nie ma to bowiem znaczenia kiedy kupimy te obrazy; ja grając w AC2 kupiłem wyłącznie dwie sztuki; po jednej w każdym z miast niezbędnych do zaliczania trofeum. Żeby jeszcze się nie wysilać to kupowałem najtańsze badziewia jakie były oferowane. Jeżeli kurczak1224 kupił wszystkie dostępne to tym bardziej powinno mu wpaść, skoro mnie wpadło wyłącznie za kupno 2 sztuk ... BUG i już, nie ma opcji cofnięcia się z savem więc pozostaje po przejściu wszystkiego innego wywalenie daty gry, zapisanych danych (save) i odpalenie jeszcze raz tylko dla wbicia brakującego pucharku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje mi się" jest bardzo dobrym kumplem "nie mam pojęcia o czym mówię". Nie ma to bowiem znaczenia kiedy kupimy te obrazy; ja grając w AC2 kupiłem wyłącznie dwie sztuki; po jednej w każdym z miast niezbędnych do zaliczania trofeum. Żeby jeszcze się nie wysilać to kupowałem najtańsze badziewia jakie były oferowane. Jeżeli kurczak1224 kupił wszystkie dostępne to tym bardziej powinno mu wpaść, skoro mnie wpadło wyłącznie za kupno 2 sztuk ... BUG i już, nie ma opcji cofnięcia się z savem więc pozostaje po przejściu wszystkiego innego wywalenie daty gry, zapisanych danych (save) i odpalenie jeszcze raz tylko dla wbicia brakującego pucharku.

Polać mu :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polać mu :tongue:

Nie trzeba, wystarczy nacisnąć add.png obok mojego postu :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt , pomyliłem z trofeum Victory lies in preparation , to tutaj różne przedmioty odblokowują się wraz z postępem gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba, wystarczy nacisnąć add.png obok mojego postu :thumbsup:

Dobra dzięki Tomaszu wpadła platyna ;)

Ps.Dobra zabieram się za crushing u2 :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, utknąłem w jednym z grobowców w Wenecji Visitazione, tam jest ta akcja gdzie najpierw gonimy strażnika, dopadamy do , przechodzimy przez dzrzwi i czeka na nas ta sekwencja z eksperckim pokonywaniem ścian. Raz mi się udaje pokonać parę ale nie zawsze, dlatego że przepadkowo mi się udaje. Prośba o udzielenie pomocy jak powinna wyglądać kolejność naciskania guziczków na padzie...dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę, utknąłem w jednym z grobowców w Wenecji Visitazione, tam jest ta akcja gdzie najpierw gonimy strażnika, dopadamy do , przechodzimy przez dzrzwi i czeka na nas ta sekwencja z eksperckim pokonywaniem ścian. Raz mi się udaje pokonać parę ale nie zawsze, dlatego że przepadkowo mi się udaje. Prośba o udzielenie pomocy jak powinna wyglądać kolejność naciskania guziczków na padzie...dzięki za pomoc

Przy pokonywaniu ścian wystarczy trzymać cały czas R1 i X i tak manewrować lewą gałką aby nie spaść. Wielkiej filozofii w tym nie ma. Próbuj do skutku.

http://www.youtube.com/watch?v=sPgpHSdD1KM&feature=fvst

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że nia ma filozofii w tym, tylko udawało mi się przypadkowo a chciałem poznać "porządek" tego pokonywania ścian.

Dzięki za ipomoc.... do platyny zostało nie wiele:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pogardziłbym takim 8-bitowym, grywalnym gratisem do edycji kolekcjonerskiej Assassin's Creed II. Może Ubi się nieco zainspiruje tą krótką animacją? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując obie częśći przez PSN EU będę miał polskie napisy ? Nikt nie odpowiedział na to pytanie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując obie częśći przez PSN EU będę miał polskie napisy ? Nikt nie odpowiedział na to pytanie jeszcze.

Wątpię, najnowsza część Brotherhood ma wszystkie języki z wyjątkiem polskiego. Obstawiam że podobnie jest w pozostałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś otrzymałem maila że wygrałem figurkę Ezia :) jakieś 2 tygodnie temu był konkurs na interii, napisałem wysłałem bez wiary w powodzenie akcji, a tu miła niespodzianka. Wiem że sobie można kupic taką figurkę, ale wygrać to ma swoje znaczenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje jakiejś mapki z zaznaczonymi piórkami

tych piórek jest bodajże 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze idzie :biggrin:

jeszcze potrzebuje jakichś filmików pokazujących jak rozwiązać te 20 zagadek z THE TRUTH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×