Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

ok kurde daawno w to nie grałem

jak się przywołuje do siebie konia??

czy w 2 sie nie da bo wiem że w brotherhood była taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji z przywoływaniem konia,

Jakbyś coś tam jeszcze potrzebował to pamiętaj że jest na forum poradnik do AC2

Ma ktoś pomysł gdzie mogę nabyć Figurkę Ezio z 2 części ;/ ? Strasznie mi zależy, a nigdzie nie ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś pomysł gdzie mogę nabyć Figurkę Ezio z 2 części ;/ ? Strasznie mi zależy, a nigdzie nie ma ;/

Chodzi ci o figurkę, która była dodawana do gry?

http://allegro.pl/figurka-ezio-assassin-s-creed-i1857064406.html

Tu masz jeszcze taką:

http://allegro.pl/assassin-s-creed-brotherhood-ezio-statue-i1865231488.html

Ja jednak polecam ci te, sam mam obie, bardzo ładnie się na półce prezentują:

http://allegro.pl/assassins-creed-2-ezio-17-cm-i1868389579.html

http://allegro.pl/assassin-s-creed-2-ezio-master-assassin-neca-i1853448151.html

w zestawie taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o figurkę, która była dodawana do gry?

http://allegro.pl/fi...1857064406.html

Tu masz jeszcze taką:

http://allegro.pl/as...1865231488.html

Ja jednak polecam ci te, sam mam obie, bardzo ładnie się na półce prezentują:

http://allegro.pl/as...1868389579.html

http://allegro.pl/as...1853448151.html

w zestawie taniej ;)

A nie wyglądają one tandetnie ? Bo zawsze jakoś mnie odstraszały "ruchome" figurki. ;/ Mógłbyś wysłać jakieś fotki jak znajdziesz czas na email - rinceewind@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy wersja "platinum" ma też żółtą płytę? Bo kupiłem na allegro, pudełko jest jakie szare, okładka "platinum" a gra jest normalna i teraz nie wiem czy tak ma być czy nie? Angielska wersja "platinum" GOTY. Bardzo proszę o pomoc. Poniżej wklejam link do aukcji na której kupowałem grę.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1858703884

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja płyta ma żółte elementy. Oraz napis "specjalna edycja gry roku"

Mam wersję PL. Nie wiem czy tak samo jest w wersji angielskiej.

Podejrzewam że w twoim przypadki sama płyta może być od wersji zwykłej bez dodatków.

Ale żeby to sprawdzić musisz przejść grę, czy są dodatki czy nie:

Bitwa o Forli i Stos próżności.

Battle of Forlì and Bonfire of the Vanities

Edit: Znalazłem prostszy sposób sprawdź czy numer bles na płycie i na pudełku jest taki sam!

Na płycie masz pod (15) a na pudełku na dole krawędzi.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć, chciałbym sobie kupić drugą część Assassin'a, ale mam kilka pytań. Czy gra wymaga stałego połączenia z internetem tak jak wersja PC? Czy kupując na allegro wersję angielską będę miał do wyboru polskie napisy? Z góry dziękuję. :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cześć, chciałbym sobie kupić drugą część Assassin'a, ale mam kilka pytań. Czy gra wymaga stałego połączenia z internetem tak jak wersja PC? Czy kupując na allegro wersję angielską będę miał do wyboru polskie napisy? Z góry dziękuję. :3

Nie wymaga podłączenia do neta, w wersji angielskiej nie będziesz miał polskich napisów (a przynajmniej ja nie miałem)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nie moge przejsc pierwszego zadania, czyli wyscig na dach kosciola. Czy mozna jakos restartowac misje od poczatku, bo jak sie sama misja restartuje to mam wrazenie ze ten brat jest za bardzo z przodu i dlatego zawsze przegrywam. Nie chce zaczynać od początku. i czy da się cos zrobić z czułością analoga bo lekko sie ruszy a assasin juz wariuje, biega i skacze jak poparzony :)

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wybaczcie za olbrzymie odświeżenie starego tematu, ale po dwóch latach przyszło mi na myśl, że skoro miałem 84% trofeów, to warto dobić do swojej pierwszej platyny, no więc marnuje kilka godzin na pióra, no i gdy już zostaje mi ostatni achievement do zrobienia czyli Pojawić się w każdym mieście z peleryną Auditore (Nagroda za 100 piór) pojawia się bardzo OLBRZYMI problem.

No więc tak, po wczytaniu gry chodzę sobie we Florencji dosłownie trzy sekundy i nagle automatycznie mnie przenosi do pokoju Marii w Willi, szybko rozpoznaję, że to jej pokój, lecz nagle widze że Ezio coś podnosi, po czym się przytula do tego, jest to Maria ale u mnie wygląda to tak jakby przytulał się do powietrza. Sprawa nie byłaby tak żałosna gdyby nie fakt, że nie mogę się ruszyć, nie widzę paska życia, ani nie mogę zmienić broni ani jej wyjąć itp, nic nie mogę zrobić jestem wprost w dupie. Musiało się to oczywiście zdarzyć na ostatnim achievementcie do Platyny, czytałem na google, że niestety śladowe ilości użytkowników to miały i niby miał wyjść jakiś patch, który by to naprawił, szkoda tylko że ja wszystkie patche pobrałem i nadal mam ten problem (Tak usunąłem patcha, żeby sprawdzić czy może bez niego zadziała)

Bardzo was proszę, liczę na każdą wskazówkę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, nie moge przejsc pierwszego zadania, czyli wyscig na dach kosciola. Czy mozna jakos restartowac misje od poczatku, bo jak sie sama misja restartuje to mam wrazenie ze ten brat jest za bardzo z przodu i dlatego zawsze przegrywam. Nie chce zaczynać od początku. i czy da się cos zrobić z czułością analoga bo lekko sie ruszy a assasin juz wariuje, biega i skacze jak poparzony :)

dzieki

Też miałem na początku problemy z analogiem, ale przyzwyczaisz się do tego ;) Trzymaj R1 i X jednocześnie, wtedy sam skacze, łapie się i podskakuje.. staraj sie też trzymać prosty tor biegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, wybaczcie za olbrzymie odświeżenie starego tematu, ale po dwóch latach przyszło mi na myśl, że skoro miałem 84% trofeów, to warto dobić do swojej pierwszej platyny, no więc marnuje kilka godzin na pióra, no i gdy już zostaje mi ostatni achievement do zrobienia czyli Pojawić się w każdym mieście z peleryną Auditore (Nagroda za 100 piór) pojawia się bardzo OLBRZYMI problem.

No więc tak, po wczytaniu gry chodzę sobie we Florencji dosłownie trzy sekundy i nagle automatycznie mnie przenosi do pokoju Marii w Willi, szybko rozpoznaję, że to jej pokój, lecz nagle widze że Ezio coś podnosi, po czym się przytula do tego, jest to Maria ale u mnie wygląda to tak jakby przytulał się do powietrza. Sprawa nie byłaby tak żałosna gdyby nie fakt, że nie mogę się ruszyć, nie widzę paska życia, ani nie mogę zmienić broni ani jej wyjąć itp, nic nie mogę zrobić jestem wprost w dupie. Musiało się to oczywiście zdarzyć na ostatnim achievementcie do Platyny, czytałem na google, że niestety śladowe ilości użytkowników to miały i niby miał wyjść jakiś patch, który by to naprawił, szkoda tylko że ja wszystkie patche pobrałem i nadal mam ten problem (Tak usunąłem patcha, żeby sprawdzić czy może bez niego zadziała)

Bardzo was proszę, liczę na każdą wskazówkę :/

Dziwne, nigdy nie miałem podobnych bug'ów. Próbowałeś usunąć dane gry z katalogu? Czy robiłeś to wraz z usunięciem patch'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ac2 to jeden wielki achievementowy bug, pełno glitchowych trophy i wiele użytkowników którzy się na nie nacięli :( Poczytaj wątek AC2 w dziale Trofea, tam jest kilka osób które miały problemy. Niestety w 99% przypadków pomaga wywalenie całej daty gry i zaczynanie od zera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się żadne trophy nie zglitchowało, chyba że naprawili to w wersji GOTY. W każdym razie jeśli Vulcanowi się nie uda nic z tym zrobić, to szczerze współczuję, bo platyna pozornie prosta :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się żadne trophy nie zglitchowało, chyba że naprawili to w wersji GOTY ...

Miałeś po prostu szczęście być w grupie którym się udało :) Ja też zebrałem wszystko bez problemu, mój brat jednak grał i w trakcie przechodzenia nie dostał trophy za jedną z sekwencji (... i to gdzieś na końcu ...), w efekcie ma zaliczone większość z wyjątkiem jednego trofea które powinno wpaść obligo. Najwięcej w sieci czytałem o problemach z pucharkami właśnie za piórka i pelerynę. Procent w skali wszystkich grających jest pewnie znikomy, mimo wszystko Ac2 to obok GOW2, jedna z najczęściej wymienianych (w moim odczuciu) gra w temacie o glitchowanych trofeach :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle dobrego, ja bym chyba nie wytrzymał gdyby pod sam koniec mi się coś zglitchowało, albo bym do tego wrócił dopiero za jakieś pół roku. Dziwi mnie to że Sony nic z tym nie zrobiło do tej pory (I to w sumie nie jedyny przypadek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... albo bym do tego wrócił dopiero za jakieś pół roku ...

Uwierz mi że widok 99% przy grze nie pozwalał na siebie czekać aż tak długo :(

... Dziwi mnie to że Sony nic z tym nie zrobiło do tej pory (I to w sumie nie jedyny przypadek)

Mam wrażenie że leją na to, czasem na oficjalnych blogach gier karmią użytkowników nie działającymi wskazówkami (GOW2), czasem pojawiają się komentarze sugerujące że to gracz coś pokombinował i doprowadził do nie zaliczenia trophy, sam też się kiedyś doszukiwałem winy u "pokrzywdzonych", do momentu aż sam nie zostałem trafiony glitchem

Reasumując bo się robi lekko nie na temat, w AC2 bug'i z trofeami wymuszają w większości przypadków ponowne podejście do gry :sick:

Jak ktoś ma jednak ochotę pociągnąć wątek dyskusji odnośnie błędów to mamy do tego idealny, osobny temat o stricte trofeach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc, lecz obawiam się że nowa gra będzie jedynym rozwiązaniem confused.gif

Wiem, że to bardzo głupie pytanie, ale kompletnie nie pamiętam, jeśli mam te 98% trofeów, a zacznę nową grę, tylko żeby piórka zbierać to wyzeruje mi licznik trofeów, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc, lecz obawiam się że nowa gra będzie jedynym rozwiązaniem confused.gif

Wiem, że to bardzo głupie pytanie, ale kompletnie nie pamiętam, jeśli mam te 98% trofeów, a zacznę nową grę, tylko żeby piórka zbierać to wyzeruje mi licznik trofeów, czy nie?

Nie wyzeruje, poza tym jeśli kierujesz się poradnikiem, to nawet szybciej Ci to wyjdzie, niż mi kiedy musiałem patrzeć po DNA w jakich dzielnicach i ile mi brakuje, zeszło się ostatecznie z 2 godziny na zebranie pozostałych 54 piórek. W każdym razie, powodzenia życzę i żebyś nie miał takich niespodzianek za wiele :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko mam wersje ang - jest może do ściągnięcia z PSN spolszczenie do gry? czy to tylko mit i trzeba mieć wersje typowo PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie ma czegoś takiego jak spolszczenia do gier na ps3, chyba że był jeden wyjątek, ale wątpie. Więc niestety, będziesz musiał grać po angielsku lub kupić wersję z zaimplementowanym naszym językiem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Otóż, czy wy też podczas gry w assasin's creed ii odczuwacie spadki płynności, po prostu troche przymula.

Czy tylko to jest moj problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×