Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Klimat, a fabułę to już nie? Mnie osobiście poruszyła że tak ujmę historia Ezio. To samo do ścieżki dzwiękowej wracam częściej w AC2 niż w kolejnej odsłonie. Nie mówię że Brotherhood był znacząco pod tym względem gorszy ale no cóż... a teraz już tak wyeksploatowany Audiotre powróci w Revelations. To już lekkie przegięcie tym bardziej że byliśmy wręcz zapewniani i przekonywani że Brootherhood to last time with Ezio.

Masz rację. Sprawy fabularne pominąłem - a niesłusznie. Historia Ezio historią Ezio, ale tak jak pisałem - w momencie, gdy mamy już ją za sobą to pozostaje bawić się zadaniami pobocznymi. I chodziło mi o to, że tu Brotherhood został rozbudowny w słusznym kierunku. Bo mamy naszych chłopaków, możemy ich wysyłać na misje np. do Moskwy gdzieś w okolicach Raszowa ;) po tym jak już puściliśmy z dymem wierze Borgiów no i w końcu jest kusza. A ona jest na serio moim ulubieńcem.

I nie ma co porównywać nop. moejsc gdzie zdobywaliśmy pieczęcie do zbroi Altaira z tymi od kluczy z AC:B...

Chyba dziś po pracy mała sesja z Ezio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym tygodniu bd mial AC2, zamienilem sie na gametrade ; ) Czy duzo zabawy jest zeby wbic platyne? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czy duzo zabawy jest zeby wbic platyne? Pozdrawiam

KLIK <<< :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym opóźnieniem we wbijaniu Platyny w Assassin's Creed II jest zbieranie piórek. Jeśli wspomożesz się jakąś mapką ze zaznaczonymi ich lokacjami to 100% da się osiągnąć naprawdę szybko. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym trofeum Fly Swatter myślę , że nie ma się o co martwić , że go ominiemy , bo można go wbić w Special Memory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... bo można go wbić w Special Memory.

Pod warunkiem że mamy do niego dostęp <_< czyli albo wywalimy kasę na DLC albo zainwestujemy w rozszerzone wydanie gry :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem że mamy do niego dostęp dry.gif czyli albo wywalimy kasę na DLC albo zainwestujemy w rozszerzone wydanie gry :wacko:

O tym nawet nie wiedziałem , ja miałem w podstawce , a grę kupiłem z PSN...

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli mam GOTY Edition to mam rozumieć, że nic więcej już w temacie DLC nie mogę wyciągnąć? Akurat tak mi przyszło do głowy, a ponieważ siedzę w pracy nie mogę tego sprawdzić i Was pytam...

Chodzi o to, że jednak klimatycznie czysta dwójka znacznie bardziej mi się podoba niż Brotherhood i nie mam już czego tam szukać niestety. KAżda dodatkowa chwila warta jest kilku złotych ;)

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku gry pisze FullHD a jak ją odpalam na PS3 to i tak mi odpala w rozdzielczości RealHD...

(Mam TV FullHD i PS3 ustawione na FullHD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nawet nie wiedziałem , ja miałem w podstawce , a grę kupiłem nową z allegro...

Zobacz sobie w opis filmiku do którego podałeś link: "A short video of the special memory that was included in the Battle of Forli dlc ..."

Nie ma go w podstawce więc zapewne masz wersję rozszerzoną :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi więc: Posiadam premierową wersje Assassin's Creed 2 w wersji pl. Ostatnio w grze kliknąłem w "dodatki" bo chciałem kupić oba dlc, gdy przeniosło mnie do sklepu wyświetlił sie tylko jeden dodatek, czyli "Battle of Forli", drugi dodatek "Bonfire of the Vanities" był nedostepny. Gdy wyłaczyłem gre i wszedłem do sklepu normalnie, nie przez gre, zobaczyłem że drugi dodatek jest dostepny do kupienia. I tutaj mnie to ciekawi, dlaczego pierwsze dlc było dostepne przez gre a drugie nie, mimo że w sklepie sie znajduje. Czyżby drugie dlc nie było w psn z polskimi napisamiiI moze dlatego nie da sie go kupić? Czy moze da sie go kupić i normalnie zagrać tylko w opcjach w grze w wyniku jakiegoś błędu, drugie dlc nie było dostępne. Czy ktoś z was kupował oba dodatki przez psn?

Proszę o odpowiedź i mam nadzieje że nie napisałem tego zbyt chaotycznie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi więc: Posiadam premierową wersje Assassin's Creed 2 w wersji pl. Ostatnio w grze kliknąłem w "dodatki" bo chciałem kupić oba dlc, gdy przeniosło mnie do sklepu wyświetlił sie tylko jeden dodatek, czyli "Battle of Forli", drugi dodatek "Bonfire of the Vanities" był nedostepny. Gdy wyłaczyłem gre i wszedłem do sklepu normalnie, nie przez gre, zobaczyłem że drugi dodatek jest dostepny do kupienia. I tutaj mnie to ciekawi, dlaczego pierwsze dlc było dostepne przez gre a drugie nie, mimo że w sklepie sie znajduje. Czyżby drugie dlc nie było w psn z polskimi napisamiiI moze dlatego nie da sie go kupić? Czy moze da sie go kupić i normalnie zagrać tylko w opcjach w grze w wyniku jakiegoś błędu, drugie dlc nie było dostępne. Czy ktoś z was kupował oba dodatki przez psn?

Proszę o odpowiedź i mam nadzieje że nie napisałem tego zbyt chaotycznie.

Pozdrawiam.

ja kupiłem tydzien temu oba dlc i są po polsku i działają swietnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tydzien temu oba dlc i są po polsku i działają swietnie :)

Bardzo dziękuje za odpowiedź, może dziś jeszcze kupie i jakby co to potwierdze czy działa.

Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam takie pytanie szybkie ponieważ zdobyłem wszytskie 6 pieczęci z grobowców i odblokowałem zbroje altaria i o ile mi się wydaje to jest ona czarna i powinienem być ubrany na czarno gdy ją nosze a tak wcale nie ejst;) tzn wyglądam tak samo jak na początku gry hm bład w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w opcjach, czy ci zmieniło na Zbroję Altaira(nie tą białą), Jak nic w opcjach nie znajdziesz, to idź do pokoju ze zbrojami w monteriggioni tam na pewno na wieszaku wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm może zle napsiałem bo nie o to mi chodzi. Ja mam już ja założona tzn wchodzę patrze ok mam założona bija mnie bija i zycie trace ale zbroja nie naruszona tzn nie zniszczona ale wygladam dalej tak samo dalej mam biały strój nie wiem może jakiś błąd albo włączyłem coś? Niby to w niczym nie przeszkadza ale polatał bym sobie takim czarnychem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm może zle napsiałem bo nie o to mi chodzi. Ja mam już ja założona tzn wchodzę patrze ok mam założona bija mnie bija i zycie trace ale zbroja nie naruszona tzn nie zniszczona ale wygladam dalej tak samo dalej mam biały strój nie wiem może jakiś błąd albo włączyłem coś? Niby to w niczym nie przeszkadza ale polatał bym sobie takim czarnychem;)

Ta prawdziwa zbroja Altaira jest czarna, ta co ty masz to jest ze wspomnien, a jesli chodzi o sama zbroje to tak jak wspominali w grze jest ona bardzo mocna i lekka ; ) , jak robilem ostatnia misje z zabiciem udawanego papieza to mialem ja na sobie i zycie tracilem np: jak z tropicielami sie klepalem, ale nie zniszczyla mi sie tak zeby byla na czerwono ; ) Pozdrawiam

Edytowane przez Czarde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta prawdziwa zbroja Altaira jest czarna, ta co ty masz to jest ze wspomnien, a jesli chodzi o sama zbroje to tak jak wspominali w grze jest ona bardzo mocna i lekka ; ) , jak robilem ostatnia misje z zabiciem udawanego papieza to mialem ja na sobie i zycie tracilem np: jak z tropicielami sie klepalem, ale nie zniszczyla mi sie tak zeby byla na czerwono ; ) Pozdrawiam

No to jedyna opcja w takim razie, że to jest Zbroja Altaira z pierwszego AC. Musisz wejść w opcję i zdjąć outfit, tam gdzie zmienia się peleryny w zwykłym stroju Ezio.

Jeżeli nadal nie trafiłem to musi już być jakiś błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak z tropicielami sie klepalem, ale nie zniszczyla mi sie tak zeby byla na czerwono ; )

W tym właśnie cały urok zbroi Altaira. Jak się przypatrzyć ma ona takie same parametry jak opancerzenie dostępne od sekwencji 8 (zbroja Missagliasa) czyli +8 Punktów Życia, ale dodatkowo NIGDY nie ulega zniszczeniu i nie trzeba jej naprawiać u kowala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za muzyczka jak w 1:40 min pokazuje się logo AC II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za muzyczka jak w 1:40 min pokazuje się logo AC II

Jeden z najbardziej epickich soundtrack'ów jaki kiedykolwiek powstał :) Assassin's Creed 2 - Ezio's Family

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mowie z gory nie czytalem tematu, ale prosze o mozliwie szybka odpowiedz: czy AC II w całości jest gra w wersji ang czy np napisy sa w wersji polskiej? i pytanie z innej beczki: czy gra jest dluga? tzn na ile godzin wam starczyla?

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam, mowie z gory nie czytalem tematu, ale prosze o mozliwie szybka odpowiedz: czy AC II w całości jest gra w wersji ang czy np napisy sa w wersji polskiej?

Nie ma pełnego dubbingu, ale jest możliwość włączenia polskich napisów.

i pytanie z innej beczki: czy gra jest dluga? tzn na ile godzin wam starczyla?

Assassin's Creed II jak każdy sandbox to gra dosyć długa ze względu na możliwość kolekcjonowania różnych znajdziek i duperelek. Sam wątek fabularny można ukończyć w 10-15 godzin..? Może nawet troszkę szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi platyna zajęła ok. 30 godz. ale była przyjemna(no może pióra mogą wkurzać) i nawet teraz nie raz włączam dla pobiegania po renesansowych włochach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×