Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę sobie kupić FPS'a na Ps3 i zastanawiam się czy Killzone 2 to dobry pomysł.Chodzi mi o grę w której można pograć w miarę długo w singlu a w razie czego także w multi.Od razu mówię że nie chce COD4 ponieważ grałem w to na Pc

Jeśli masz trochę wiecej lat i pamiętasz jak kiedyś wyglądały FPS-y to nie kupuj Killzona 2 dla gry singlowej, ponieważ to jest śmiech. Jakieś 4 godziny parcia przed siebie i wystrzeliwania podobnych do siebie przeciwników. Nic nie musisz znajdować, nic otwierać, nad niczym myśleć, nie zgubisz się, nic :P O multi się nie wypowiadam. Po 30 patchach może da się w to zagrać. Ja nie dałem rady.

Jeśli chcesz porządnego fpsa z długą rozgrywką (około10 godzin samej fabuły), mnóstwem sekretów (kolejne 10 godzin), fajnych broni i zajebistą mechaniką 4 mocy a la Soul Reaver to bierz Wolfensteina. Tanie to i dobre. Tylko multi kuleje bo laguje, ale same tryby też są miodzio. Może poprawią serwery, wtedy gra będzie dopełniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... tyle, że to nie to czego szukam >.< Undercover szkoda komentować, a Burnout ma zupełnie inny typ rozgrywki, niż mnie interesuje. W obecnym momencie właściwie zastanawiam się tylko Dirt 2 vs Grid. Tylko proszę nie piszcie "poczekaj na GT5" :P Poczekam, ale czymś ten czas sobie muszę wypełnić ;d

Mogę polecić Midnight Club: Los Angeles, jeżeli jeszcze nie grałeś. Bardzo udana ścigałka z nfs'owym stylem. Ale jeśli koniecznie musi być GRID lub DIRT2 to skoro masz mnóstwo pieniędzy i lubisz pojeździć po kałużach i błocie co jest dużą odskocznią od typowych, drogowych wyścigów to zaproponuje DIRT'a. Jeżeli natomiast wolisz część pieniędzy odłożyć na inne gry to weź GRIDa - bardzo udana produkcja i całkiem mocno wciąga, jednak ogromnej ilości wyścigów nie ma :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei Midnight Cluba nie polecam. Kwestia gustu :P Burnout kilka razy lepszy jak dla mnie, tak samo świetny GRID.

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz trochę wiecej lat i pamiętasz jak kiedyś wyglądały FPS-y to nie kupuj Killzona 2 dla gry singlowej, ponieważ to jest śmiech. Jakieś 4 godziny parcia przed siebie i wystrzeliwania podobnych do siebie przeciwników. Nic nie musisz znajdować, nic otwierać, nad niczym myśleć, nie zgubisz się, nic :P O multi się nie wypowiadam. Po 30 patchach może da się w to zagrać. Ja nie dałem rady.

Jeśli chcesz porządnego fpsa z długą rozgrywką (około10 godzin samej fabuły), mnóstwem sekretów (kolejne 10 godzin), fajnych broni i zajebistą mechaniką 4 mocy a la Soul Reaver to bierz Wolfensteina. Tanie to i dobre. Tylko multi kuleje bo laguje, ale same tryby też są miodzio. Może poprawią serwery, wtedy gra będzie dopełniona.

nie zgadzam sie gdyz iz killzone2 na wyzszym poziomie trudnosci niz 2 zajmie temu panu napewno wiecej czasu niz 4 godziny, plus wydaje mi sie ze kolega nie ma doswiadczenia z fps na konsole, vide CoD na pc. tu racja bedzie to parcie przed siebie, strzelanie do dosc podobnych przeciwnikow, ale wg mnei strzelanie bardzo przyjemne okraszone swietnym dzwiekiem pukawek i wyzej wymienionych przeciwnikow (pomijam wersje PL). odatkowo inteligencja tychze przewyzsza ta znana np z CoD4 wiec tez zle nie ma. jesli chodzi o multi to podobnie zagralem pare meczy i dalem sobei spokoj, ale po tych ilus tam patchach wrocilem kiedys z nodow i wessalo mnie az milo. co kto lubi. i jesli faktycznie CoD4 zostal zaliczony na PC to KZ to chyba najlepszy wybor na PS3 jesli chodzi o FPS, jest jeszcze CoD5, rowniez calkiem niezly. Pomijam tu Resistance 2 ktory wg mnei jest jedna wielka porazka, ale to tylko moje zdanie. po prostu kosmiczne FPS sa dla mnie BE. a co do wolfenseina (zakladam ze chodzi o tego nowego) przyznaje ze nei gralem ale jak na niego patrze to wydaje mi sie ze jest po prostu z nizszej pulki, lub jak nasz prezydent co najwyzej spod lady ;) nie negujac tego co o nim napisales wczesniej rzecz jasna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie bije z myslami..czy warto teraz kupic Shifta+kierownice driving force pro? a moze cos innego+ta kierownica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie bije z myslami..czy warto teraz kupic Shifta+kierownice driving force pro? a moze cos innego+ta kierownica?

Z kerownicą warto kupić Supercar Challenge. Cały czas rozdają kody do bety (jest temat na forum), także jeśli jeszcze nie wypróbowałeś to ściągaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FPS-ów na PS3, to osobiście więcej spodziewałem się po Killzone 2. Tryb single nie spełnił moich oczekiwań, za to przy multi można się dobrze pobawić. Z drugiej strony tryb dla pojedynczego gracza bardzo spodobał mi się w Resistance 2. Jest klimatyczny i naprawdę wciąg.

Jak więc widzimy nieda się jednoznacznie ocenić gry. Jeden ubóstwia K2, a drugi rzucił w kąt po jednorazowym przejściu kampanii. To wszystko sprawa gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do FPS-ów na PS3, to osobiście więcej spodziewałem się po Killzone 2. Tryb single nie spełnił moich oczekiwań, za to przy multi można się dobrze pobawić. Z drugiej strony tryb dla pojedynczego gracza bardzo spodobał mi się w Resistance 2. Jest klimatyczny i naprawdę wciąg.

Jak więc widzimy nieda się jednoznacznie ocenić gry. Jeden ubóstwia K2, a drugi rzucił w kąt po jednorazowym przejściu kampanii. To wszystko sprawa gustu, a o gustach się nie dyskutuje ;)

co racja to racja :) i ja tam KZ nie ubostwiam, ot solidny FPS napewno warty zagrania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dopiero od niedawna mam karte współgrającą z PSstore, chciałbym Was prosić moi kochani o podanie waszego absolutnego TOP 5 gier z PSN wszechczasów. Zamykacie oczy i widzicie właśnie te 5 tytułów, które chcielibyście mieć na swoim dysku już zawsze :)

Ad 1. Prosiłbym o nie podawanie gier, które są lub na dniach będą na bluray Wipeout hell YEAH!

Ad 2. Bez klasyków z PSone rówież proszę. (Wszystkie je skończyłem jak nie były jeszcze klasykami, a dopiero co ukazującymi się killerami :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejnosc przypadkowa:

1. Battlefield 1943

2. Worms

3. Zen Pinball

4. Pain

5. Trash Panic

6. Magic Ball

7. Super Stardust HD

8. Flower

9. Fat Princess

10. Tekken DR

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może łosiowe, ale początki są trudne.

Zamierzam zakupić Killzone 2 i dziwi mnie rozpietość cenowa.

W sklepach w moim mieście ceny są w granicach 170-200 zł.

Ale ostatnio znalazłem tę grę za 99 zł.

Czy ta gra wyszła w różnych "wersjach". Czy jak zakupię grę za 99 będę miał pełną wersję gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może łosiowe, ale początki są trudne.

Zamierzam zakupić Killzone 2 i dziwi mnie rozpietość cenowa.

W sklepach w moim mieście ceny są w granicach 170-200 zł.

Ale ostatnio znalazłem tę grę za 99 zł.

Czy ta gra wyszła w różnych "wersjach". Czy jak zakupię grę za 99 będę miał pełną wersję gry?

Pewnie że będziesz miał pełną wersję. Wyszły wersje w metalowym pudełku, i zwykłym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może łosiowe, ale początki są trudne.

Zamierzam zakupić Killzone 2 i dziwi mnie rozpietość cenowa.

W sklepach w moim mieście ceny są w granicach 170-200 zł.

Ale ostatnio znalazłem tę grę za 99 zł.

Czy ta gra wyszła w różnych "wersjach". Czy jak zakupię grę za 99 będę miał pełną wersję gry?

po prostu w sklepach typu empik taka cena wysoka to norma. na allegro chodza za ok 100 i w taka tez powinienes sie zaopatrzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam fajnej gierki na dwa pady (żeby pograć z kolegą) z PlayStation Store w miare rozsądnej cenie.

Polecicie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rag Doll Kung Fu, Worms To są moi faworyci. Nie jestem pewien co do Trine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmówcą. Posiadam 2 pierwsze tytuły i jest kupa zabawy w czasie grania w nie :) Trine jest dobry ale co-op jest tylko na 1 konsoli (więc i tak Cię zadowala) a gra naprawdę genialna też jest :D A Dodać jeszcze mogę Zen Pinball jeśli ktoś lubi flipery lub też Trash Panic (taka inna wersja tetrisa która też ma fajny tryb multi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik... jeśli chcesz kupić gry na PS3 to omijaj ten sklep szerokim łukiem.

A co do pytania o cenę Killzone to obydwie wersje cenowe to kompletna gra. Ta za 99 zł to najprawdopodobniej pochodzi z wersji platinum i różni się jedynie pudełkiem od tej za 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik... jeśli chcesz kupić gry na PS3 to omijaj ten sklep szerokim łukiem.

A co do pytania o cenę Killzone to obydwie wersje cenowe to kompletna gra. Ta za 99 zł to najprawdopodobniej pochodzi z wersji platinum i różni się jedynie pudełkiem od tej za 200 zł.

Tak właściwie zmyliła mnie okładka tej gry

taką widzę pierwszy raz i dlatego zacząłem się zastanawiać czy to jakaś "wersja" czy wydanie "nie polskie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Resistance 2. Czy fabuła jest bardzo powiązana z jedynką? Czy najpierw kupić 1 cześć a potem drugą, bo inaczej nie zrozumiem gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem Resistance 2. Czy fabuła jest bardzo powiązana z jedynką? Czy najpierw kupić 1 cześć a potem drugą, bo inaczej nie zrozumiem gry?

Moim zdaniem warto kupic jedynke zanim sie zagra w dwojke. Dobry klimat jest. Do tego taniutka no i super giera. A najlepiej kup obie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto kupic jedynke zanim sie zagra w dwojke. Dobry klimat jest. Do tego taniutka no i super giera. A najlepiej kup obie :)

No spoko, dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto kupic jedynke zanim sie zagra w dwojke. Dobry klimat jest. Do tego taniutka no i super giera. A najlepiej kup obie :)

mysle ze tutaj trzeba zaznaczyc ze super giera jesli ktos lubi kosmiczne FPS pokroju HALO. ja jestem milosnikiem fps a resistance ani 1 ani 2 mnie nie podobaja sie ni w zab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×