Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

pozostaje jeszcze kwestia sensu pchania 500 czy 1000GB do konsoli. Mnie 60GB starcza od dwóch lat, a mam więcej wolnego miejsca niż zajętego. Jeśli traktowałbym PS3 bardziej multimedialnie, a nie tylko do gier to pewnie też nie narzekałbym na brak miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio włożyłem 320 GB WD SCORPIO BLUE (polecam) i wydaje mi się że na SAME gry starczy na długi czas. Nie mam prawie żadnej muzyki ani filmów na PS3. A i cena dysku jest rozsądna (około 200zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam PS3 w dużej części także do muzyki, filmów i zdjęć.

Mam 320GB.

Nienawidzę wyrzucać filmów po ich obejrzeniu, bo często jeśli były dobre to do nich wracam.

Ostatnio mam coraz więcej HD, więc będę musiał parę filmów powyrzucać, niestety.

Teraz żałuję. Mogłem brać większy dysk.

Mam też kilka gierek z PSN i dem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema polecam Mainichi Issho z japońskiego psstore :D

Witam

ściągnąłem tą gierkę... zainstalowałem... i zonk..

wyświetla się jedno okno i ma jakiś tam przycisk z "krzakami"... no więc "X"

pokazuje się drugie okno, potem trzecie...

potem czarny ekran i już prawie myślę sobie, że gra się odpaliła...

a wyświetla się takie coś...

20091022c.jpg

ze wszystkiego rozumiem tylko "PS" reszta krzaków wybitnie niezrozumiała...

wie ktoś o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

ściągnąłem tą gierkę... zainstalowałem... i zonk..

wyświetla się jedno okno i ma jakiś tam przycisk z "krzakami"... no więc "X"

pokazuje się drugie okno, potem trzecie...

potem czarny ekran i już prawie myślę sobie, że gra się odpaliła...

a wyświetla się takie coś...

20091022c.jpg

ze wszystkiego rozumiem tylko "PS" reszta krzaków wybitnie niezrozumiała...

wie ktoś o co chodzi??

Chodzi pewnie o to że Japońskie gry akceptujemy kółkiem(O)!

X u nich to wstecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie wina O potwierdzanie kolkiem nie dziala... jedynie X...

macie jakies inne sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ponownie zgłaszam się do was z pytaniem ''Co Wybrać'' gdyż poprzednie wasze propozycję bardzo mi pomogły i jestem bardzo zadowolony z wybranych gier które mi poleciliście. Tym razem mam do wydania 400zł i mam dosyć spory wybór. Oczywiście pierwszą grą jest Uncharted 2 bo to nie podlega dyskusji jednakże zastanawiają mnie dwie pozostałe gdyż chciałbym 3 gry (chyba, ze lepiej dwie a nowei) i zastanawiam się nad Resident Evil 5 i Ojcem Chrzestnym 2. Lubie strzelanki i FPP no ale cały czas nie można w to grać więc chętnie tez pośmigam w jakieś wyscigi :) Gra musi posiadać tryb multiplayer gdyż lubię sobie popykać w sieci (np K2, SOCOM). Macie jakieś propozycję? Pozdrawiam!

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ponownie zgłaszam się do was z pytaniem ''Co Wybrać'' gdyż poprzednie wasze propozycję bardzo mi pomogły i jestem bardzo zadowolony z wybranych gier które mi poleciliście. Tym razem mam do wydania 400zł i mam dosyć spory wybór. Oczywiście pierwszą grą jest Uncharted 2 bo to nie podlega dyskusji jednakże zastanawiają mnie dwie pozostałe gdyż chciałbym 3 gry (chyba, ze lepiej dwie a nowei) i zastanawiam się nad Resident Evil 5 i Ojcem Chrzestnym 2. Lubie strzelanki i FPP no ale cały czas nie można w to grać więc chętnie tez pośmigam w jakieś wyscigi :) Gra musi posiadać tryb multiplayer gdyż lubię sobie popykać w sieci (np K2, SOCOM). Macie jakieś propozycję? Pozdrawiam!

U2 i God Of War Collection :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ponownie zgłaszam się do was z pytaniem ''Co Wybrać'' gdyż poprzednie wasze propozycję bardzo mi pomogły i jestem bardzo zadowolony z wybranych gier które mi poleciliście. Tym razem mam do wydania 400zł i mam dosyć spory wybór. Oczywiście pierwszą grą jest Uncharted 2 bo to nie podlega dyskusji jednakże zastanawiają mnie dwie pozostałe gdyż chciałbym 3 gry (chyba, ze lepiej dwie a nowei) i zastanawiam się nad Resident Evil 5 i Ojcem Chrzestnym 2. Lubie strzelanki i FPP no ale cały czas nie można w to grać więc chętnie tez pośmigam w jakieś wyscigi :) Gra musi posiadać tryb multiplayer gdyż lubię sobie popykać w sieci (np K2, SOCOM). Macie jakieś propozycję? Pozdrawiam!

U2 i Colin DiRT 2. Duuzo grania i w Single Player i w Multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowym użytkownikiem serwisu i mam małe pytanko odnośnie zakupu PS3, a mianowicie nie wiem którą wersje wybrać czy PS3 80 GB , czy też PS3 Slim 120 GB ! Nigdy wcześniej nie miałem styczności z PS3 , proszę o wasze rady którą wersje wybrać , która lepsza i czy dysk 80 GB wystarcza !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 80 dysk, i powiem Ci, że jeżeli dużo ściągasz demek to nie starczy. Proponuje slimke, bo będziesz na czasie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Zastanawiam się nad trzema grami, LittleBIGPlanet , Metal Gear Solid 4 lub GTA IV. Jaką jedna z tych trzech wybrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak:

1. LBP

2. GTA IV - według mnie lepsze niż LBP, ale to dlatego, że jestem fanem serii, nie wiem jak Ty.

3. MGS4 - nie grałem. To dlatego, że nie miałem styczności z poprzednimi częściami. A nie lubię tak grać.

Czyli podsumowując. Bierz LBP, chyba że jesteś fanem GTA.

Edytowane przez Pabloex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

Jestem nowym użytkownikiem tego forum dlatego na początku wielkie pozdro dla wszystkich ;) Chciałbym zapytać co polecilibyście na rozpoczęcie przygody z ps3? Chodzi głównie o jakiś konkretny bundle pack ;) Pack z killzonem 2? czy może Uncharted 2 ( ku tej opcji ie skłaniam :P)? a może jeszcze kupić "grubszą" wersję z pierwszym uncharted GP:P i Ratchetem ? prosze o sugestie rady i porady ;) 10 listopada jest jeszcze daleko więc szukam rady wcześniej heheh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ;)

Jestem nowym użytkownikiem tego forum dlatego na początku wielkie pozdro dla wszystkich ;) Chciałbym zapytać co polecilibyście na rozpoczęcie przygody z ps3? Chodzi głównie o jakiś konkretny bundle pack ;) Pack z killzonem 2? czy może Uncharted 2 ( ku tej opcji ie skłaniam :P)? a może jeszcze kupić "grubszą" wersję z pierwszym uncharted GP:P i Ratchetem ? prosze o sugestie rady i porady ;) 10 listopada jest jeszcze daleko więc szukam rady wcześniej heheh ;)

Ja na twoim miejscu wybrałbym Uncharted 2. Ewentualnie oprócz tego w grę wchodzi jeszcze Uncharted 2, albo Uncharted 2 :D. A tak na serio to bierz U2 bo to świetna gra jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów i radzę kupić z Uncharted 2.

A jak masz jeszcze parę złotych to kup Uncharted: Drake's Fortune (na allegro mozna znaleźć za 50 zł) i w tą najpierw zagraj ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie otrzymałem tak rzeczowych i konkretnych odpowiedzi ;) Decyzja zapadła bedzie bundle z U2 i byc może jeszcze U1 ale to sie zobaczy bo głód RPG-ów rośnie szczególnie tych old schoolowych ;) ( tak tak oczekuję z niecierpliwościa na Dragon Age ) . Teraz tylko czekąc "cierpliwie" na wypłatę ;) pozdrooo :biggrin::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupować Modern Warfare, czy może lepiej je sobie darować i od razu kupić MW2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupować Modern Warfare, czy może lepiej je sobie darować i od razu kupić MW2?

lepiej wez MW2, bo po jej premierze spadnie liczna osob grajacych w multi w MW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz kupować Modern Warfare, czy może lepiej je sobie darować i od razu kupić MW2?

Zaczekaj na edycje rozszerzoną MW2 w skład której wejdzie kod umożliwiający zassanie pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczekaj na edycje rozszerzoną MW2 w skład której wejdzie kod umożliwiający zassanie pierwszej części.

Hihi, uważaj Daras bo trafisz do Basha :D

Ten kod jest na CoDa ale pierwszego a nie MW.

Racja :D Coś mi się popinkoliło (D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić wersję kolekcjonerską Far Cry 2 z koszulką, mapką, CD z produkcji, i czymś tam jeszcze za 159 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×