Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

God of War 3 czy Uncharted 2? Nie grałem w poprzednie częsci obu gier i raczej nie zagram - krucho z kasą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 czy Uncharted 2? Nie grałem w poprzednie częsci obu gier i raczej nie zagram - krucho z kasą...

Uncharted 2 zdecydowanie dluzszy do grania. Skoro kasa przewodzi to bierz u2. Duzo dluzszy od gowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w RDR, ale wydaje mi się, że mimo wszystko lepszym zakupem jest Uncharted. Tryb single spokojnie na 7-8 niesamowitych godzin + elegancki multiplayer. Poza tym cena wychodzi często o połowę taniej niż RDR. Z drugiej strony, jeżeli lubisz sandboxy, to RDR będzie jak znalazł. Tryb multi też podobno jest niezły.

A teraz mało obiektywnie: Uncharted 2 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem i wydaje mi się, że kiedyś musi znaleźć się w czytniku każdego posiadacza PS3 ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w RDR, ale wydaje mi się, że mimo wszystko lepszym zakupem jest Uncharted. Tryb single spokojnie na 7-8 niesamowitych godzin + elegancki multiplayer. Poza tym cena wychodzi często o połowę taniej niż RDR. Z drugiej strony, jeżeli lubisz sandboxy, to RDR będzie jak znalazł. Tryb multi też podobno jest niezły.

A teraz mało obiektywnie: Uncharted 2 to jedna z najlepszych gier w jakie grałem i wydaje mi się, że kiedyś musi znaleźć się w czytniku każdego posiadacza PS3 ;].

8h?! Przeciez to gra na 2-3 dni jesli 8h... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jak się uprzesz to RDR też w tyle ukończysz. Ja ukończyłem Uncharted'a już dwa razy w odstępie miesiąca i grałem poza tym online. Moim zdaniem miazga ;]. Lepiej jakby ktoś inny jeszcze się wypowiedział na RDR. Wtedy miałbyś jaśniejszą sytuację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że jak się uprzesz to RDR też w tyle ukończysz. Ja ukończyłem Uncharted'a już dwa razy w odstępie miesiąca i grałem poza tym online. Moim zdaniem miazga ;]. Lepiej jakby ktoś inny jeszcze się wypowiedział na RDR. Wtedy miałbyś jaśniejszą sytuację.

No wyczytałem ze hybryda GTA i Assassyna - kupilem nowego assassyna ogralem single, skonczylem i powiem ze fajnie bylo, multi tez calkiem spoko ale okropnie monotone jesli ma sie zamiar robic te puchary na poziom 50 etc. bez boostow - single fajny jak mowie zajelo mi z 2-3 tygodnie przejscie na spokojnie, ale chyba taka rozgrywka nie jest warta 200zl - oczywiscie po ograniu i znuzeniu sprzedalem bo tytul moim zdaniem na '1 ogranie i troche multi', ale nie do trzymania na polce i wlaczania multi dla zabawy bo naprawde po 10h ogranych online jest juz nudna rozgrywka - tyle ode mnie

tak wiec wyczytalem tez ze RDR jest troche przereklamowane a GTA mi az tak bardzo nie pasuje. wole ze cos sie dzialo nic rozkrecac monotonnie jakis biznes itd.itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem 1raz Uncharted 2 i zająłem się multi - jak dla mnie wypas.

Posprawdzaj oferty w Media Markt - np. u mnie Uncharted2, infamous oraz killzone2 są po 49,90zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co GOTY? Czego wydanie GOTY?

GOTY to skrót od Game Of The Year i w każdym przypadku do każdej innej gry różnice mogą być odmienne. Zazwyczaj jednak wersja GOTY jest wzbogacona o DLC czy inne dodatki płatne w przypadku normalnego wydania :thumbsup:

Czemu temat w dziale PSP? Ok! Usunięto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GOTY zawiera dodatki( wszystkie lub niektóre), które ukazały się wcześniej na PSN Store.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać na padzie. Ja nie mam kierownicy, gram na padzie i gra się dobrze.

da się, ale trzeba umieć delikatnie sterować. W jednych zawodach, gdzie mam wyprzedzić kilku przeciwników stosując drafting - na padzie niewykonalne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja GOTY zawiera dodatki( wszystkie lub niektóre), które ukazały się wcześniej na PSN Store.

O! I o to mi chodziło. Dzięki :)

A od czego to zależy, co trafia na wersje GOTY? Czy to wybierają/decydują gracze (np. dodatki, które cieszą się największa popularnością), czy producent wg. własnego "widzi mi się" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam sobie nabyć przed świętami jakieś porządne FPP do gry w multi.

Co polecacie? CoD: Black Ops, Medal of Honor, Bad Company 2 , M.A.G. czy może jeszcze co innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam sobie nabyć przed świętami jakieś porządne FPP do gry w multi.

Co polecacie? CoD: Black Ops, Medal of Honor, Bad Company 2 , M.A.G. czy może jeszcze co innego?

Tylko BC 2! Dodatkowo będzie od 22.XII dodatek Vietnam za jakieś śmieszne pieniądze...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam sobie nabyć przed świętami jakieś porządne FPP do gry w multi.

Co polecacie? CoD: Black Ops, Medal of Honor, Bad Company 2 , M.A.G. czy może jeszcze co innego?

ja bym ci polecił coda kampania jest według mnie lepsza w codzie do tego tryb zombie który jest powalajacy i do tego ten miodny multi... nic tylko brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry głównie do multi. Chodzi mi o jakąś dobrą strzelanke. Miałem BF BC 2 ale sprzedałem (nie wiem po co, nie interesowała mnie wtedy gra w multi. Teraz mi szkoda bo w porównaniu do innych gier był na prawdę dobry). Myślałem nad CoD BO ale podobno straszne lagi, i wyrzuca z gry. Jakie macie propozycje?

A może coś z singla tylko dość długiego? Na ferie trzeba będzie coś robić, a Killzone daleko.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ac:2 jest lepsze od jedynki, ale z tych dwóch brałbym ac:1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie a mianowicie chce kupić 2 gry na ps3. Chce aby to były gry dość nowe i fajne. Napewno wybiore albo Medal of Honor lub Cod black ops. Co z tego lepsze?:psbutton::psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie gry mają swoje zalety i wady, MoH zdecydowanie się im w tym roku nie udał, a BO bardzo zamula zwłaszcza po ostatnim patchu, długi czas czekania na dolączenie, wyrzucanie z gry..itp.. najlepiej jeszcze poolądaj jakieś filmiki i poczytaj recenzje :)

Edytowane przez Xaren007PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie a mianowicie chce kupić 2 gry na ps3. Chce aby to były gry dość nowe i fajne. Napewno wybiore albo Medal of Honor lub Cod black ops. Co z tego lepsze?:psbutton::psbutton:

Mimo wszystko lepsze Black Ops. Jednak na Medal of Honor będzie jutro promocja w wielu sklepach internetowych i będzie do dostania za ok 130 zł. Wiec jeżeli się wahasz i nie wiesz na co się zdecydować może te parę zł różnicy ma dla Ciebie znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie grałem w żadną z powyższych gier, ale ja bym wybrał Black Ops.

Witam,

zamierzam sobie nabyć przed świętami jakieś porządne FPP do gry w multi.

Co polecacie? CoD: Black Ops, Medal of Honor, Bad Company 2 , M.A.G. czy może jeszcze co innego?

Kup sobie 007 Blood Stone. Nie jest to tak rozreklamowana gra, ale według mnie warto. Byśmy razem popykali.

BF: BC 2 mam. Fajne, popykałem trochę, ale jakoś dość szybko mi się znudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×