Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy do multi jest BC2. Jesli lubisz wyscigi arcade to nowy nfs jest idealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemek tak jak napisał kolega patrykos najpierw u2 ale we wszystkie opłaca sie pograć/zainwestować bo są świetne każda na swój sposób choć akurat wszystkie mają klimat SUPER! PZDR

Dokładnie, chciałem wręcz napisać, żebyś zagrał w te gry w takiej kolejności jak podałeś ale sugerowałem się tym ze masz do wyboru tylko 1 tytuł.

Teraz tez mam problem z grami,mianowicie sprzedalem PSP i mam na wykorzystanie ok. 400 zl.

Wpadlem na pomysl zeby kupic Red dead Redemption(kupuje na 100%) i Call of Duty Black Ops,ale slyszałem ze CoD strasznie szybko się nudzi(nie chce wydac 200 zl na marne).

Wiec chce się was zapytać,czy lepiej kupić CoDa BO,czy zamiast tego jakas inną grę lub dwie.Oczywiscie przy kupnie dwóch gier zamiast Coda,chociaz jedna musi być strzelanką do multiplayera(posiadam juz BC2 i KZ2 z multiplayerowych strzelanek).

Licze też na posty osób które nie mają Coda,lecz mają jakąś inną dobrą strzelanke do multi.

Co do multiplayerowych strzelanek można polecić także MAG aczkolwiek jeśli już chcesz zagrać w Coda to proponuje starsze wersje jak MW2 bądź inne.

Ja jednak pozostaje przy BFBC2 i czekam na Vietnam ;p

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, więc najpierw kupuję U2 (tym bardziej, że jedynka bardzo mi się podobała - przeszedłem trzy razy dla platyny :rolleyes:). Potem RDR albo Mafia II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jaką grę polecacie na PS3? Zainteresowały mnie te gry:

-Skate 3

-Skate 2

-Call of Duty: Black OPS

-NFS HP

-Assassin's Creed Brotherhood

-Fifa 11

-GT5

Oczywiście możecie też polecać inne gry.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam dylemat, ponieważ nie wiem co wybrać z poniższej listy:

Castlevania: LoS

Fallout: New Vegas

God of War III

Heavy Rain

NFS: HP

Zależy mi na tym, by gra nie była zbyt krótka (6~7h to stanowczo za mało!).

Poza tym nie mam specjalnych wymagań.

BTW, jeżeli macie własne propozycje, śmiało możecie je wypisać.

Ponadto, jeśli wiecie gdzie można wyżej wymienione tytuły dostać po okazyjnej cenie (199 zł za grę to absurd), podzielcie się.

Dzięki.

Edytowane przez Sirroneth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain i Gow to świetne gry ale skoro chcesz dłużej pograć to polecam Castlevanie LoS.Kup na gametrade.pl taniocha!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout NV to zdecydowanie "najdluzsza" gra. Kilkadziesiat godzin rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam NFS Hot Pursuit. Jak się pośpieszysz to dziś kupisz ją za 129,90. Świety single i multi. Wiele godzin zabawy

Heavy Rain to gra jedyna w swoim rodzaju, w którą po prostu trzeba zagrać. Ma tylko single bez multi, ale za każdym razem gra jest inna, więc trzeba zagrać w nią co najmniej kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Castlevania: LoS długa i ciekawa rozgrywka

Edytowane przez azazelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam NFS Hot Pursuit. Jak się pośpieszysz to dziś kupisz ją za 129,90. Świety single i multi. Wiele godzin zabawy

Heavy Rain to gra jedyna w swoim rodzaju, w którą po prostu trzeba zagrać. Ma tylko single bez multi, ale za każdym razem gra jest inna, więc trzeba zagrać w nią co najmniej kilka razy.

Właśnie zamówiłem grę NfSw empiku (niezłe promo-taniej o 100PLN :whistling:)ale nasuwa się wątpliwość czy chodzi ona dobrze na sofcie 3,41 czy trzeba zrobić update aby w nią pograć i jeszcze rozważam zakup CoD:SO i tu mam te same obawyy.

Pytanie w sprawie HR ale wersja move, którą wersję lepiej zakupić i zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu ma zle chodzic? zawsze mozna zrobic update, sciagnac bezposrednio na konsole albo na pen i pozniej na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w wybraniu co polecanie : Driving force PRO czy driving force GT ? 

proszę o uzasadnienie gdyż przymieżam się do zakupu 

obie są w granicach 300-400zł ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Bad Comapny 2 czy Call of Duty Black Ops? Mam małe doświadczenie w FPS'ach czyli nie gram dużo w multi. A jeśli BF to jaka wersja? Standard czy Ultimate? Pewnie nie grałbym w BF'a 1943, więc może zwykłą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o co sie pytasz jest srednio walkowane raz dziennie, wiec przeczytaj troche stron wstecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justa Cause 2 czy Borderlands ? Wiem że to zupełnie inne gry no ale dajcie mi jakieś za i przeciw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaraz po nowym roku zamierzam zakupić konsolę PS3 i na starcie wraz z nią grę piłkarską. Którą polecacie, pes-a 11 czy może fife ?? Chodzi mi głównie o tryb multi. W której grze ten tryb lepiej się sprawuje? I jakie są plusy/ minusy tego trybu w obu tytułach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz poruszyć kolejną wojnę. :biggrin:

Na konsolach rządzi moim zdaniem tylko jedna piłka i odpowiedź na Twoje pytanie jest banalna: Fifa 11.

Nie grałem na PS3 w pełną wersję PES 2011 (wystarczyło mi to co zobaczyłem na kompie). No ale grając w Fifę można śmiało powiedzieć, że multi jest dobre, a cała gra nieziemska. :ok:

Także z czystym sumieniem polecam Ci Fifę 11. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Batmana ? Szpil warty uwagi ? Zwłaszcza że moge sie wymienić za Shifta. Proszę o opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaraz po nowym roku zamierzam zakupić konsolę PS3 i na starcie wraz z nią grę piłkarską. Którą polecacie, pes-a 11 czy może fife ?? Chodzi mi głównie o tryb multi. W której grze ten tryb lepiej się sprawuje? I jakie są plusy/ minusy tego trybu w obu tytułach?

Zdecydowanie FIFA 11, gra wymiata moim zdaniem, dużo licencji, dobre i rozbudowane tryby rozgrywki w singlu jak i online, gameplay o niebo lepszy od PES 2011, no ale już wystarczy tego bo nie chce znowu zaczynać wojny FIFA 11 vs. PES 2011 :biggrin:

Grał ktoś w Batmana ? Szpil warty uwagi ? Zwłaszcza że moge sie wymienić za Shifta. Proszę o opinie :)

Grałem, musze powiedzieć że gra godna uwagi, bardzo fajna historia no i wcielenie się w nietoperza bomba, moim zdaniem możesz brać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest genialna. Zdecydowanie najlepsza gra z Batmanem w roli głównej i jedna z najlepszych pozycji zeszłego roku.

Jak jak najbardziej polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaraz po nowym roku zamierzam zakupić konsolę PS3 i na starcie wraz z nią grę piłkarską. Którą polecacie, pes-a 11 czy może fife ?? Chodzi mi głównie o tryb multi. W której grze ten tryb lepiej się sprawuje? I jakie są plusy/ minusy tego trybu w obu tytułach?

Moim zdaniem także fifa 11, pesa nie posiadam ale za to mam fifke i jest genialna jak ma się z kim grać a do tego zalicza się multi więc naprawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×