Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

tez polecam Batmana AA. Mnie też się fajnie grało. Po przejściu scenariusza masz jeszcze wyzwania ale ja tam nie jestem platynowcem więc odpuściłem :) Kupuj w ciemno nie zawiedziesz się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie?

Rozważam:

Assassins Creed II

Batman: AA

Assassins Creed: Brotherhood

Trzecia pozycja zdecydowanie najdroższa (ale i najświeższa). Dodam - co może być dość istotne - że nie miałem przyjemności grać w AC 1 (może powinienem zacząć od 1?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie?

Rozważam:

Assassins Creed II

Batman: AA

Assassins Creed: Brotherhood

Trzecia pozycja zdecydowanie najdroższa (ale i najświeższa). Dodam - co może być dość istotne - że nie miałem przyjemności grać w AC 1 (może powinienem zacząć od 1?).

Zdecydowanie Batman... po przejściu nie będziesz się mógł doczekać drugiej części która wychodzi w 2011, a poza tym ta gra ma najlepszy klimat wśród gier w jakie grałem (a było ich trochę)... Batmana przechodzi się conajmniej 2 razy ze względu na przyjemność ,która z tego płynie :)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Batman... po przejściu nie będziesz się mógł doczekać drugiej części która wychodzi w 2011, a poza tym ta gra ma najlepszy klimat wśród gier w jakie grałem (a było ich trochę)... Batmana przechodzi się conajmniej 2 razy ze względu na przyjemność ,która z tego płynie :)

potwierdzam. gralem w AC II i co prawda nie jest to zla gra, moge nawiet powiedziec ze jest spoko ale batman byl fajniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy wyżej także polecam Batmana. Dla mnie najlepsza gra w jaką grałem. Klimatem i zbilansowaniem rozgrywki zabija konkurencję. Świetna zabawa od pierwszej minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę do przedpiśćców Batman jest bardzo dobrą grą, grałem co prawda w demo, ale wciągnęło i spodobało się.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram w Batmana i wciągnął mnie tak bardzo, że Assassin's II poszedł w kąt i nie ruszyłem go już od kilku dni.

Także przyłączam się do kolegów, naprawdę warto zagrać, ma niesamowity klimacik thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję jakieś gry w przedziale 100 - 140 zł

k2, u2 i u1, gow1-3, cod waw, cod mw2 , cod bo, bc2, ac2, infamous, red faction guerilla, gta, mag, devil may cry TE GRY MIAŁEM BĄDŹ MAM

szukam czegoś podobnego do tych powyższych najlepiej z multim

myślę nad bordelands ale czy ma multi ?

proszę o inne propozycje nie interesują mnie sportowe rpg i wyścigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands ma multi. Bardzo dobra gra. Jak by co moge sprzedac bo juz przeszedlem:) masa godzin do rozegrania. RDR tez jest swietne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie gry lubisz Just Cause 2 i Demon's Souls to dwie odmienne gry, jeśli wolisz w miarę prostą grę i chcesz czerpać jak najwięcej przyjemności z niej nie ginąc przy tym co kilka chwil to zdecydowanie Just Cause 2, a jak lubisz gry bardzo długie i wymagające( a DS należy do tych najbardziej wymagających) to polecam Ci tą grę, ale tak jak mówiłem, to są dwa inne typy rozgrywki. Moim zdaniem brałbym JC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po ra pierwszy :) i do rzeczy, mam PS3 niecały miesiąc, wcześniej tylko PC, na razie męcze tylko GT5 i Uncharted 2. Chciałbym teraz zagrać w coś "latamy z mieciem i krew się leje" , myślałem o Demon's Souls, ale wszyscy straszą poziomem trudności, a ja jestem początkujący, i chciałbym dobrze się bawić póki co, a nie ćwiczyć wymowę słowa k... :) Myślę nad heavenly sword albo może castlevania lords of shadow, czy może co innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może God of War III? Heveanly Sword to bardzo fajna gra, ale graficznie mocno odstaje od dzisiejszych standardów. To taka gra PS 2 i pół. Najważniejsze to posprawdzaj sobie demka gier z PSN, wtedy będziesz miał pewność, czy dana gierka Ci będzie odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po ra pierwszy :) i do rzeczy, mam PS3 niecały miesiąc, wcześniej tylko PC, na razie męcze tylko GT5 i Uncharted 2. Chciałbym teraz zagrać w coś "latamy z mieciem i krew się leje" , myślałem o Demon's Souls, ale wszyscy straszą poziomem trudności, a ja jestem początkujący, i chciałbym dobrze się bawić póki co, a nie ćwiczyć wymowę słowa k... :) Myślę nad heavenly sword albo może castlevania lords of shadow, czy może co innego ?

God of War III albo Castlevania LoS. Póki co nie ma lepszych siekanek w pięknej oprawie graficznej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako początkujący na PS3 polecałbym raczej GoW3, bo Castlevania jest dużo trudniejsza, choć bardzo miodna.

Ale faktycznie nauczyć się grać padem po kilkunastu latach pykania myszą, to koszmar.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam GoW Trylogia - bardzo ciekawe 3 części zapewniają długą rozrywkę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie nauczyć się grać padem po kilkunastu latach pykania myszą, to koszmar.

mam to samo, dlatego póki co to ćwiczę celność na uncherted2. potem przyjdzie czas na prawdziwą sieczkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o infamous?

Dziewczyna chce mi kupić grę na święta i widze że w saturnie za 79 zł jest chyba :)

A czytałem kiedyś że nawet fajna jest, na czym polega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o infamous?

Dziewczyna chce mi kupić grę na święta i widze że w saturnie za 79 zł jest chyba :)

A czytałem kiedyś że nawet fajna jest, na czym polega?

A w Media Markcie nie ma po 49 już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz GT IV, Red Dead Redemption, to bierz, super gra. Ja czekam na dwójkę. Bardzo dobra gra.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał w Rainbow Six Vegas 2 Complete Edition ?

Bo fajną cenę ma teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×