Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

1. tekken 6 czy super street fighter IV? która jest ciekawsza, bardziej rozbudowana czy lepsza graficznie?

2. polecacie jakiś ciekawy RPG? opłaca się kupić dragon age?

1. Tekken 6 polecam jeśli nie lubisz bijatyk z bardzo trudnym poziomem trudności :thumbsup:

2. Demon's Souls, Oblivion, Two Worlds II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wszystko poprzechodziłem, nie mam w co grać. Polecacie jakąś grę? Szukam czegoś z dobrym multi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 2010

Już ze 300 walk przez neta zagrałem. Mimo, że od sierpnia kiedy kupiłem ten tytuł doszły mi jeszcze 3 gry, to cały czas w to gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że na PSN jest promocja "mini gierek" pytam się jaką grę wybrać

Joe Danger vs Worms Armagedon?

Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medal Of Honor czy BF: Bad Company 2 Ultimate Edition? Jak wygląda sprawa z multi w Medalu? Czy dużo osób gra i gra się dobrze? Bo o Battlefield nawet nie pytam tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że na PSN jest promocja "mini gierek" pytam się jaką grę wybrać

Joe Danger vs Worms Armagedon?

Co polecacie ?

Joe Danger sprawdź sobie demko, czy pasują Ci takie klimaty. A worms to worms wiadomo. Ja osobiście tyle już się nagrałem na PC w młodości, że mi zbrzydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moze glupie pytanie. Co wybrac? Dead space czy Red Dead Redemption? Wczoraj gralem w demko dwojki i myslalem zeby przed zakupem dwojki przejsc jedynke.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze glupie pytanie. Co wybrac? Dead space czy Red Dead Redemption? Wczoraj gralem w demko dwojki i myslalem zeby przed zakupem dwojki przejsc jedynke.

Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w Deas Space to w tym przypadku niezaprzeczalnie najlepszym wyborem jest właśnie Dead Space X3 Gra jest niesamowita. Jest to jeden z moich najlepszych zakupów na PS3 ^^ Od początku do końca trzyma w napięciu. Natomiast fabuła jest bardzo pomysłowa. Dead Space to chyba najlepszy Survival-Horror jaki powstał na dzisiejsze standardy.

Natomiast także i ja mam pytanie. Akurat ostatnio zainteresowałem się kupowaniem strzelaninek i nie mogę się zdecydować jaką kupić:

-KillZone 2

-Bad Company 2

-Medal of Honor

-CoD MW2

Grałem w CoDMW2 i gra była całkiem spoko, ale szybko mi się znużyła. Natomiast najbardziej zastanawiam się między Killzone 2, a Bad Company 2. Killzone 2 to fajna gra o totalitaryzmie z niezłą fabułą i grywalnąścią, ale słyszalem że kampania jest dość prostolinijna. Natomiast Bad Company 2 pod względem dopracowania aren, broni itp. wygląda naprawdę niezle, ale także obawiam się czy by mi się szybko nie znudził. Warto by zaznaczyć że niemam neta w PS3 więc takie bajery jak multi odpadają. Więc chyba Killzone 2 byłby lepszym wyborem, bo jeśli chodzi o Bad Company 2 to największa zaletą tej jest chyba multi...

Sam nie wiem w jaką strzelanine zainwestować. Może macie jakieś rady lub propozycje?? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran tourismo 5 czy któryś need for speed? Nie mam i nie zamierzam raczej kupować kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi to esencja strzelarek, więc tracisz jakieś 80% z gry. Killzone ma mocno kontrowersyjne sterowanie, akcja jest słaba, wieje nudą. Bad Company to przede wszystkim multi wiec kampania single jest mocno średnia. MW2 ma bardzo dobrą kampanię tylko że bardzo krótką. W 6-7 godzin można przejśc na Veteranie. Medal of Honor jest raczej słabe. Więc moim zdaniem pokieruj się ceną i kup Killzone jeżeli trafisz za 49zł.

Gran tourismo 5 czy któryś need for speed? Nie mam i nie zamierzam raczej kupować kierownicy.

Miałem podobny dylemat co wziąć, nie zamierzając na razie inwestować w kierownicę. Postawiłem na NFS hot pursuit i jestem bardziej niż zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medal Of Honor czy BF: Bad Company 2 Ultimate Edition? Jak wygląda sprawa z multi w Medalu? Czy dużo osób gra i gra się dobrze? Bo o Battlefield nawet nie pytam tongue.gif

Bad Company 2 i nie ma nad czym tu się zastanawiać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w NFS i w GT5 padem polecam jednak GT5. Wszystko w jednym, po za tym na wiele, wiele godzin. NFS szybko się nudzi i jest ogólnie nudna.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nigdy nie grałeś w Deas Space to w tym przypadku niezaprzeczalnie najlepszym wyborem jest właśnie Dead Space X3 Gra jest niesamowita. Jest to jeden z moich najlepszych zakupów na PS3 ^^ Od początku do końca trzyma w napięciu. Natomiast fabuła jest bardzo pomysłowa. Dead Space to chyba najlepszy Survival-Horror jaki powstał na dzisiejsze standardy.

Natomiast także i ja mam pytanie. Akurat ostatnio zainteresowałem się kupowaniem strzelaninek i nie mogę się zdecydować jaką kupić:

-KillZone 2

-Bad Company 2

-Medal of Honor

-CoD MW2

Grałem w CoDMW2 i gra była całkiem spoko, ale szybko mi się znużyła. Natomiast najbardziej zastanawiam się między Killzone 2, a Bad Company 2. Killzone 2 to fajna gra o totalitaryzmie z niezłą fabułą i grywalnąścią, ale słyszalem że kampania jest dość prostolinijna. Natomiast Bad Company 2 pod względem dopracowania aren, broni itp. wygląda naprawdę niezle, ale także obawiam się czy by mi się szybko nie znudził. Warto by zaznaczyć że niemam neta w PS3 więc takie bajery jak multi odpadają. Więc chyba Killzone 2 byłby lepszym wyborem, bo jeśli chodzi o Bad Company 2 to największa zaletą tej jest chyba multi...

Sam nie wiem w jaką strzelanine zainwestować. Może macie jakieś rady lub propozycje?? ^^

Powiem szczerze, że w Twoim przypadku chyba lepszym rozwiązaniem będzie Killzone 2. Gra ma bardzo ciekawą fabułę i mi osobiście singla ciekawiej się przechodziło niż tego w Bad Company 2.

Medal of Honor i Modern Warfare 2 odradzam. Modern Warfare 2 jest strasznie krótki i liniowy aż do bólu. Oczywiście każda z wymienionych pozycji cierpi na liniowość, ale MW2 moim zdaniem najbardziej kluje oczy tym właśnie.

Medal of Honor podobno również jest bardzo krótki i poza tym mimo wszystko nie do końca udany. Jest to jednak pozycja najsłabsza z wymienionych.

Edytowane przez pawelk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA IV : Complete Editio, Tekken 6 czy NHL 11?

GTA IV obowiązkowo :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez polece gta 4, przejscie gry na 100 % bedzie niezlym wyzwaniem, gra ogolnie na dlugo starczy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez polece gta 4, przejscie gry na 100 % bedzie niezlym wyzwaniem, gra ogolnie na dlugo starczy/

Wyzwanie, o ile ktoś jest aż tak wytrwały. Ja niestety grałem tylko do ukończenia wątku fabularnego. Nie zmienia to faktu, że gra jest bardzo dobra i też ją polecę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 2 tyg. posiadam ps3 320 oraz gry uncharted 1 oraz 2. Wpadło około 100 zł i zastanawiam się nad zakupem jakiejś gry. Chciałbym, aby starczyła na jakiś dłuższy czas. Macie jakieś propozycje? Ze względu, iż na ten moment nie mam neta, dosyć ważną kwestią jest tryb single player. Dziękuję za sugestie. Wesołych świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 2 tyg. posiadam ps3 320 oraz gry uncharted 1 oraz 2. Wpadło około 100 zł i zastanawiam się nad zakupem jakiejś gry. Chciałbym, aby starczyła na jakiś dłuższy czas. Macie jakieś propozycje? Ze względu, iż na ten moment nie mam neta, dosyć ważną kwestią jest tryb single player. Dziękuję za sugestie. Wesołych świąt :)

GTA IV, Red dead redemption ... Castelvania ... ja bym obstawiał te tytuły.

Chociaż za 100zł te dwa ostatnio może być ciężko dostać.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza opcja to GTA IV(na allegro jakieś 80zł). Gra świetna, do tego fabuła główna w single na przynajmniej 25 godzin, a zadania poboczne do dodatkowe kilkadziesiąt godzin. Najlepiej było by kupić the Complet Edition(dodatkowe 15 godzin grania), z tym, że to kosztuje 150zł.

Druga opcja to RDR. Gra jest krótsza od GTA(20 godzin fabuła główna) i przynajmniej dla mnie nudniejsza(co nie znaczy nudna) po zakończeniu fabuły głównej. I tu pojawia się kolejny problem, bo za 100zł raczej używanej nawet nie kupisz.

Albo jakaś gra bez fabuły. Fifa(11 jakieś 120zł, a World Cup za 40zł używana, lub 80 nowa). Lub jedna z moich ulubionych gier-UFC 2010. Długo zajmie ci opanowanie tej gry w stopniu dobrym, a jak podłączysz neta, to można grać w nieskończoność. Najlepiej kupić nową, bo w środku jest kod do gry online.

Na twoim miejscu brał bym GTA IV albo UFC 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi - samochody etc wszystko co z tym związane oprócz dwóch najnowszych pozycji (bez GT5 i NFS HP)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi - samochody etc wszystko co z tym związane oprócz dwóch najnowszych pozycji (bez GT5 i NFS HP)?

Zdecydowanie Racedriver: GRID.

Chętnie przeczytam opinie o Shift, czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×