Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jako że wczoraj podpiąłem konsolę pod internet , mam takie do was drodzy użytkownicy pytanie.Chcę kupić sobie jakaś strzelaninę online , i tutaj byście mi doradzili.

1.Call of duty black ops

2.Bad Company 2

3.Mag

4.Borderlands

5.Medal of Honor

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Copmany 2. Masa ludzi, masa zabawy na piechote i w pojazdach. Zabawa druzynowa na pierszym miejscu. Mam od wrzesnia i zaden inny online nie wchodzi w gre dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś dobry RPG oprócz dragon age? Zależy mi na polskiej wersji i stałym dobrym framerate, bo grania na 20 fpsach nie zniose.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś dobry RPG oprócz dragon age? Zależy mi na polskiej wersji i stałym dobrym framerate, bo grania na 20 fpsach nie zniose.

Two Worlds 2, ale ja na twoim miejscu zaczekałbym na Arcanię, która ma wyjść w marcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds 2, ale ja na twoim miejscu zaczekałbym na Arcanię, która ma wyjść w marcu

Two Worlds 2 klatkuje troche. W miastach czasem ostra czkawke lapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, zastanawiam się powoli nad gierką na ferie i mam dylemat Heavy Rain czy Red Dead Redemption. Dodam, że jestem fanem serii GTA, ale czwórka średnio mi się podobała (oprócz wątku głównego nie było nic ciekawego do roboty), podobno w RDR jest inaczej. Co do Heavy Rain - grałem kiedyś w Fahrenheit'a i bardzo mi się podobał. Stąd też ten dylemat. Może ktoś coś doradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! - Mam straszny dylemat - mam zamiar kupić w końcu fps-a na PS3 i waham się pomiędzy Call Of Duty Black Ops, a Battlefield Bad Company 2...Proszę o pomoc i merytoryczne doradztwo :) Dodam, że ostatnio (przed kupnem PS3) grałem w Modern Warfare 2 na PC i dawałem radę ;)

P.S. Zależy mi głównie na trybie online :)

Edytowane przez PlayMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można zadawać w kółko to samo pytanie?!? Poczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi w tym temacie . To nie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,zastanawiam się nad demon souls a castelvanią co lepsze, a i czy demon jest naprawde taki trudny,idzie go przejsc bez neta podpietego do kosoli.

Edytowane przez siaxis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demon souls to rpg castlevania to slasher zależy co wolisz. Demon nie jest taki trudny jest po prostu wymagający thumbsup.gif

P.S. Da się przejść bez netu

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam wielki dylemat którą grę kupić: GTA IV Just Cause 2 czy Mafia II.

Wiem, że w mafii nie ma trybu free ride, w gta grałem u kolegi i było niezłe, a Just Cause, niby wszystko ładnie ale dalej mnie męczy ta fizyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem i przeszedłem wszystkie wymienione przez Ciebie tytuły. Osobiście polecam Ci zakupić te produkcje w takiej kolejności: GTA IV > Just Cause 2 >>>>> Mafia II(ogólnie rzecz biorąc Mafii w ogóle Ci nie polecam chyba, że na PC).

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz śmiało GTA 4 najlepiej z dodatkiami. Mafia 2 w ogóle nie kupuj ewentualnie z czasem Just Cause 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, ale czy ja źle szukam czy poprostu nie ma tych gier w PSStore ?

No chyba zartujesz. Tam nie ma takich gier a jedynie dodatki i wybrane starsze tytuly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, zastanawiam się powoli nad gierką na ferie i mam dylemat Heavy Rain czy Red Dead Redemption. Dodam, że jestem fanem serii GTA, ale czwórka średnio mi się podobała (oprócz wątku głównego nie było nic ciekawego do roboty), podobno w RDR jest inaczej. Co do Heavy Rain - grałem kiedyś w Fahrenheit'a i bardzo mi się podobał. Stąd też ten dylemat. Może ktoś coś doradzi ?

W RDR co prawda nie grałem, ale jestem świeżo po przejściu Heavy Rain. Zajęło mi to jakieś cztery dni i szczerze mówiąc nie mam już po co wracać do tej gry, chyba że po to, żeby zobaczyć sobie inne zakończenia, ale znika już cały element zaskoczenia, gdy wiemy, kto jest zabójcą. Ogólnie gra jest świetna, ale na całe ferie raczej Ci nie starczy, chyba, że lubisz zaliczać sobie trofea itd. Myślę, że jeśli lubisz GTA to RDR powinno Ci przypaść do gustu, zapewnia też chyba więcej godzin rozrywki niż HR. Ale tak jak mówię - z tych dwóch gier zaliczyłem tylko Heavy Rain, może ktoś grał w obie i może powiedzieć więcej.

Dodam jeszcze od siebie, że HR jest naprawdę ZNAKOMITĄ grą i wciąga bardzo, bardzo mocno.

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym posiadaczem konsoli Ps3 od wczoraj i prosił bym was o pomoc w wyborze gierek które warto mieć u siebie w domu w kolekcji mam kamerkę i Joy ruchu

Pierwszą listę prosił bym o zrobienie dla dziewczynki w wieku 10 lat uwielbia tańczyć itd

A drugą to dla m nie byłego sportowca zawodowego który lubi wszystko co jest związane z rywalizacją

Dziękuje wam bardzo za pomoc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym posiadaczem konsoli Ps3 od wczoraj i prosił bym was o pomoc w wyborze gierek które warto mieć u siebie w domu w kolekcji mam kamerkę i Joy ruchu

Pierwszą listę prosił bym o zrobienie dla dziewczynki w wieku 10 lat uwielbia tańczyć itd

A drugą to dla m nie byłego sportowca zawodowego który lubi wszystko co jest związane z rywalizacją

Dziękuje wam bardzo za pomoc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowym posiadaczem konsoli Ps3 od wczoraj i prosił bym was o pomoc w wyborze gierek które warto mieć u siebie w domu w kolekcji mam kamerkę i Joy ruchu

Pierwszą listę prosił bym o zrobienie dla dziewczynki w wieku 10 lat uwielbia tańczyć itd

A drugą to dla m nie byłego sportowca zawodowego który lubi wszystko co jest związane z rywalizacją

Dziękuje wam bardzo za pomoc :thumbsup:

Jeśli masz Move ... to dla Ciebie The Fight ... a dla dziewczynki .... hmn nie wiem. Może LBP ale to nie taneczne heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy LBP mozna sie niezle wpienic, wbrew pozorom potrafi niezle zajsc za skore. Bardziej gry z serii Lego dla dziecka, moze jakies ratchety albo singstar (jesli sie nie myle to na ps3 nie ma gier tanecznych)

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba zartujesz. Tam nie ma takich gier a jedynie dodatki i wybrane starsze tytuly

Czyli nawet nie mam co na to czekać.

A czy opłaca się pakowanie w playstation plus? Ile trwa ten trial ściągnięty z plusa? tyle co abonament?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×