Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra. Next... PURE czy CMR : DIRT ?? Wiem, że to 2 różne gry, ale po prosty w nich mogę wybierać i nie wiem na co się zdecydować ;(

PS. Sory, że post pod postem, ale nikt nie zobaczyłby, że coś nowego pojawiło się w wątku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zagrać w demka obu gier. Pure bardzo mi się podobało a na dodatek tanio można ją dostać. w DIRTa nie grałem, więc nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam PURE, bardzo udana gierka :) I w końcu ma trofea :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja brałbym Dirta, za mimo wszystko fajniejszą tematykę. Jednak jazda rajdówką sprawia większą frajdę niż pojazdami z PURE. Ale to subiektywna opinia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam PURE, bardzo udana gierka :) I w końcu ma trofea :D

To co wyżej. Kupiłem w dniu premiery i zagrywałem się ostro, teraz jak wyszły trofea powróciłem i wciąż gra mnie bawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Na tym forum liczę na szybkie odpowiedzi i zawsze takie dostaje ! :) Dzięki wielkie chłopaki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Na co byscie wymienili Killzone 2 na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie:

Na co byscie wymienili Killzone 2 na moim miejscu?

Jeżeli jeszcze nie posiadasz to COD4 z równie dobrym multi jak w KZ2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie:

Na co byscie wymienili Killzone 2 na moim miejscu?

Jak ktoś wcześniej pisał, żależy co lubisz... Z takich lubianych przez wszystkich to CoD : MW, jakaś ściganka to GT5... Popatrz na necie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być jakiś FPS to bierz CoD: WaW lub COD4. Zależy jakie klimaty lubisz, teraźniejszość czy II wojna światowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam pytanie do was, kupuje za miesiac ps3 i mam pytanie ktora gra z tej listy nadaje sie do grania na

dluzszy czas bez neta i dlaczego? odrazu mowie ze cena nie gra roli i lubie wszystkie gatunki gier.

(gta4 i dmc4 mam)

1 killzone 2

2 motor storm-pacific

3 resident evil5

4 resistance 2

5 mgs4

6 Uncharted: Drake's Fortune

7 pes09

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie mam pytanie do was, kupuje za miesiac ps3 i mam pytanie ktora gra z tej listy nadaje sie do grania na

dluzszy czas bez neta i dlaczego? odrazu mowie ze cena nie gra roli i lubie wszystkie gatunki gier.

(gta4 i dmc4 mam)

1 killzone 2

2 motor storm-pacific

3 resident evil5

4 resistance 2

5 mgs4

6 Uncharted: Drake's Fortune

7 pes09

dzieki

w pes09 napewno dlugo pograsz jak lubisz pilke kopana. do tego jak przyjdzie jakis kolega to wtedy zobaczysz jakie sa emocje podczas gry :)

z wymienionych przez ciebie gier to killzona nie polece tobie, bo diabel tkwi tutaj w multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno jak kolega wyżej w PESa pograsz, sam i z kumplami, do tego Motorstorm Pacific Rift - długa, fajna gierka, dostarczy mnóstwo atrakcji, ale trzeba mieć do niej nerwy :D Reszta wymienionych przez ciebie gier jest dużo krótszych od tych dwóch, choć jak lubisz serie MGS to 4 Ci przypasi, bo jest bardzo dobra :D Możesz też brać RE5, ale on dostarcza najwięcej emocji przy coopie online lub z kumplem/bratem. MS i PES to najdłuższe gry z twojego zestawienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napewno jak kolega wyżej w PESa pograsz, sam i z kumplami, do tego Motorstorm Pacific Rift - długa, fajna gierka, dostarczy mnóstwo atrakcji, ale trzeba mieć do niej nerwy :D Reszta wymienionych przez ciebie gier jest dużo krótszych od tych dwóch, choć jak lubisz serie MGS to 4 Ci przypasi, bo jest bardzo dobra :D Możesz też brać RE5, ale on dostarcza najwięcej emocji przy coopie online lub z kumplem/bratem. MS i PES to najdłuższe gry z twojego zestawienia!

jesli chodzi o motorstorm pacific rift to czy da rade grac we dwoch na jednym ps3 ?

a jak by to wygladalo z Uncharted: Drake's Fortune

Edytowane przez shizeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o motorstorm pacific rift to czy da rade grac we dwoch na jednym ps3 ?

a jak by to wygladalo z Uncharted: Drake's Fortune

nawet we 4! (CZTERECH) :biggrin:

10-15 godzin, ale raczej będziesz chciał jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest angielska wersja metal gear solid 4 ? bo jak ogladam gameplaye to menu jest po japonsku?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez uncharted ale we 2 nie pograsz. jak chcesz grac we 2 to bierz resistance2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ma być jakiś FPS to bierz CoD: WaW lub COD4. Zależy jakie klimaty lubisz, teraźniejszość czy II wojna światowa.

CoD4 mam, a CoD:WaW mialem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście mi polecili

-Szukam gry dośc długiej , którą będe mógł przejśc kilka razy

-Bardzo Lubie różnego rodzaju sandboksy

-Maks mogę dac 200 stówy ale wolałbym żeby była do 100 złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co byście mi polecili

-Szukam gry dośc długiej , którą będe mógł przejśc kilka razy

-Bardzo Lubie różnego rodzaju sandboksy

-Maks mogę dac 200 stówy ale wolałbym żeby była do 100 złotych

Ja widzę tylko jedno rozwiązanie : InFamous. Grę dostaniesz za mniej niż 200 zł. Do tego jest to sandbox i gra nie jest krótka a do tego możesz ją przejść kilka razy bo to czy będziesz zły czy dobry zależy tylko od ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl także nad Ratchet & Clank : Tools of Destruction. Na pewno będziesz chciał ją 2 raz przejśc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratchet and clank ToD będe miał w zestawie z konsolą (którą dostane w sierpniu , tak mówie żeby wszyscy wiedzieli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×