Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o sandboxy pomyśl też o Red fuction: Guerilla i GTA IV of course (Po przystępnej cenie).

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za pomoc , po głębszym zastanowieniu postanowiłem że kupie inFamous

Edytowane przez Dzyndzuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Co lepiej kupić?

InFamous czy Uncharted: Drake's Fortune?

I co zapewni mi więcej godzin rozrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Co lepiej kupić?

InFamous czy Uncharted: Drake's Fortune?

I co zapewni mi więcej godzin rozrywki?

infamous bedzie lepszy

a za niecale pol roku kup sobie Uncharted 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej godzin rozrywki to na pewno inFAMOUS. Ale U : DF to jest ekskluzyw na PS3, który zapewni Ci dużo radości i będziesz chciał więcej i więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej godzin rozrywki to napewno inFamous. Bierz obie, bo są naprawdę świetne. inFamous kupisz za 160, a Uncharted za 50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Co lepiej kupić?

InFamous czy Uncharted: Drake's Fortune?

I co zapewni mi więcej godzin rozrywki?

Jeśli patrzeć co na dłużej to Infamous. Nie zmienia to faktu, że powinieneś też zagrać w Uncharted. Jest taniutki, kupisz używkę za grosze, a jak dla mnie jest to jeden z tych nielicznych tytułów, które każdy konkretny gracz posiadający ps3 powinien mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Co lepiej kupić?

InFamous czy Uncharted: Drake's Fortune?

I co zapewni mi więcej godzin rozrywki?

Dwie znakomite gry i zarazem exclusivy na PS3. Poradziłbym ci InFamous bo jest dłuższe i sam się aktualnie zagrywam : gra jest świetna. A w Uncharted możesz uderzyć w wakacje i potraktować ją jako rozgrzewkę przed 2 - ja mam sobie zamiar tak właśnie zrobić bo niestety ale nie miałem przyjemności jeszcze zakupić przygód Drake'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej kupić obie. inFamous, bo starczy na dłużej. A U:DF bo lepiej znać fabułę przed premierą dwójki. No i jest do kupienia za śmieszne pieniądze, a frajda płynąca z gry w nią jest niemal bezcenna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwie znakomite gry i zarazem exclusivy na PS3. Poradziłbym ci InFamous bo jest dłuższe i sam się aktualnie zagrywam : gra jest świetna. A w Uncharted możesz uderzyć w wakacje i potraktować ją jako rozgrzewkę przed 2 - ja mam sobie zamiar tak właśnie zrobić bo niestety ale nie miałem przyjemności jeszcze zakupić przygód Drake'a...

nie żartuj wronator :P podjedź do Zabrza i pożyczę Ci swoją kopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Co lepiej kupić?

InFamous czy Uncharted: Drake's Fortune?

I co zapewni mi więcej godzin rozrywki?

A tak patrząc z czysto ekonomicznego punktu widzenia to:

Lepiej pierwsze zagrać sobie w Uncharted, zapłacisz 50 zł a jak ją skończysz to Infamous powinno być już kilka dyszek tańsze.

Ale obie gry są świetne i w obie warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie żartuj wronator :P podjedź do Zabrza i pożyczę Ci swoją kopie ;)

Trochę kilosów jednak mam do ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie czy ten TV będzie dobry do PS3 i czy ogólnie go polecacie http://www.allegro.pl/item657290501_telewi..._fv_zabrze.html

Imho, jeśli chcesz się cieszyć pełnią możliwości PSójki, to minimalną wielkością ekranu są 32 cale (koniecznie z Full HD, jeśli zamierzasz również oglądać z płyt BR). Natomiast, jeśli masz chwilowo problemy z płynnością finansową, to na jakiś czas może być. Ale osobiście doradzałbym jednak wstrzymać się z zakupem do uzbierania ok. 2 000 tyś. IMHO, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie czy ten TV będzie dobry do PS3 i czy ogólnie go polecacie http://www.allegro.pl/item657290501_telewi..._fv_zabrze.html

też bym polecał Ci troszkę dozbierać. Chcesz wydać 900zł, a za 1300zł na allegro dostaniesz SAMSUNG LCD LE26A346J3D, a to już 26". Za około 2000zł będziesz miał 32" - a to już nieporównywalna różnica, jeśli porównać z 19". Jeśli możesz jeszcze trochę poczekać to polecam 32", bo to nie jest zakup ma miesiąc, tylko na długi czas i warto mieć później świadomość dobrze wydanych pieniędzy. A te 26" to minimum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Co lepiej kupić?

InFamous czy Uncharted: Drake's Fortune?

I co zapewni mi więcej godzin rozrywki?

inFamous prezentuje dosyc "specyficzna" rozgrywke, ktora nie kazdemu przypadnie do gustu. Za to Uncharted to wedlug mnie i wiekszosci graczy pozycja obowiazkowa dla posiadaczy PS3. W dodatku jest teraz do kupienia za bardzo mala kwote.

A poza tym na PS Store sa dema obu gier, wiec sam sprawdz co Ci sie bardziej spodoba.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze, którys z was panowie bd umiał mi doradzic. :)

Mam troszkę drobnych, ok 70 zł.

Mógłby mi ktoś doradzic, jakąś grę do zakupu, uzywkę no i starszą, bo na nową nie starczy - poprostu coś co powinno się miec.

Z wyjątkiem Uncharted, RE i MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo może Obliviona? Ew jeszcze assassins creed, fallout 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej polecam Assassin's Creed - moim zdaniem gra w którą trzeba zagrać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kolega wyżej polecam Assassin's Creed - moim zdaniem gra w którą trzeba zagrać...

to zależy. Jak się ktoś wciągnie w fabułę, albo lubi te klimaty, to gra się nawet fajnie. Jeśli te dwa warunki nie są spełnione, to gra jest dosyć nudna i monotonna, bo w sumie ciągle robi się to samo. Mnie do ukończenia jej zmotywowała tylko chęć poznania fabuły do końca, bo bardzo lubię tego typu historie. Grę oczywiście polecam, warto zagrać nawet ze względu na to, żeby wiedzieć ocb przy okazji dwójki. Ale nie jest to gra, którą przechodzi się kilka razy. Długa też nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja asasina odradzę bo jest nudny i monotonny, w zamian polecę mgs - to dopiero trzeba mieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×