Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

witam. dark sector warto?? da sie w to pograc?? jest jakas fajna fabula i dobra to w ogole jest strzelanka??w grze tylko sie chodzi i strzela czy tez czegos szuka i kombinuje troche?? a i ile zajmuje przejscie na normalu przecietniakowi :)??

troche duzo pytan ale jak kots gral to luzik dla niego :)

p.s. a lego batman jest tak samo fajnny jak lego indiana jones??

Edytowane przez DIBO55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s. a lego batman jest tak samo fajnny jak lego indiana jones??

To zależy od tego które realia ci bardziej odpowiadają. Jezeli oglądałeś pierwsze 3 części Indiany to będziesz się dobrze bawić bo wyłapiesz sparodiowane przez TT scenki i różnego rodzaju inne smaczki. Z Batmanem jest inna historia bo nie jest on oparty na żadnym z filmów a bazuje na samym uniwersum. Znajdziesz tam więc wszystkich arcywrogów z serialu animowanego jak i również pozytywnych bohaterów. Obie gry są jakby nie patrzeć godne polecenia. Ja z klockowych adaptacji mam Lego Star Wars The Complete Saga i gra starczyła mi na całkiem długo ponieważ podobnie jak w przypadku innych "zlegowanych" filmów w grze jest sporo rzeczy do kupienia i bonusów do odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z pierwszym pytankiem?? da rade cos odpowiedziec?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!To mój pierwszy post na forum,toteż chciałbym na wstępie pozdrowic wszystkich użytkowników.

Otóż mam taki mały dylemat.Zdecydowałem się wreszcie na zakup Ps3,i waham się pomiędzy bundle pack'iem z Killzone 2,a zestawem z GTA IV i GT5:Prologue.Obie wersje to 80 gb.I tu nasuwa się kolejny problem-nie wiem czy te wersje posiadają zarówno Cella jak i RSX wykonane w 65nm.Liczę na waszą pomoc i dobrą radę.

PS.Od siebie dodam jeszcze,że nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem jakiegoś gatunku,co mogłoby byc znaczące przy wyborze.Równie dobrze bawię się przy samochodówkach,jak i przy grach akcji-I stąd moja prośba o pomoc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wybor gier to w GT5 nie gralem. natomiast killzone 2 super strzelanka, natomiast GTA4 napewno jest dluzsza od k2 i bardziej zroznicowana

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!To mój pierwszy post na forum,toteż chciałbym na wstępie pozdrowic wszystkich użytkowników.

Otóż mam taki mały dylemat.Zdecydowałem się wreszcie na zakup Ps3,i waham się pomiędzy bundle pack'iem z Killzone 2,a zestawem z GTA IV i GT5:Prologue.Obie wersje to 80 gb.I tu nasuwa się kolejny problem-nie wiem czy te wersje posiadają zarówno Cella jak i RSX wykonane w 65nm.Liczę na waszą pomoc i dobrą radę.

PS.Od siebie dodam jeszcze,że nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem jakiegoś gatunku,co mogłoby byc znaczące przy wyborze.Równie dobrze bawię się przy samochodówkach,jak i przy grach akcji-I stąd moja prośba o pomoc :thumbsup:

Wybrałbym wersję z gta (ze względu na to, że jednak jest to zestaw z dwoma grami). Obie wersję posiadają cella, co do rsx 65nm to widziałem w niektórych źródłach takie niusy ale nie wiem na ile to prawda bo nie interesuje mnie to ;)

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!To mój pierwszy post na forum,toteż chciałbym na wstępie pozdrowic wszystkich użytkowników.

Otóż mam taki mały dylemat.Zdecydowałem się wreszcie na zakup Ps3,i waham się pomiędzy bundle pack'iem z Killzone 2,a zestawem z GTA IV i GT5:Prologue.Obie wersje to 80 gb.I tu nasuwa się kolejny problem-nie wiem czy te wersje posiadają zarówno Cella jak i RSX wykonane w 65nm.Liczę na waszą pomoc i dobrą radę.

PS.Od siebie dodam jeszcze,że nie jestem jakimś specjalnym miłośnikiem jakiegoś gatunku,co mogłoby byc znaczące przy wyborze.Równie dobrze bawię się przy samochodówkach,jak i przy grach akcji-I stąd moja prośba o pomoc :thumbsup:

Wszystkie 80-tki są wkonane 65nm więc śmiało kupuj. Ja doradzam Ci bundle z Killzone2. Odpalenie po raz pierwszy nowej konsoli właśnie z tą grą - BEZCENNE :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gier to zależy co bardziej lubisz. Jak grałeś kiedyś w FPSy na padzie i Ci się podobało, to KZ2 będzie świetną propozycją. GTA4/GT5P zapewni dłuższą zabawę w singlu. W KZ2 jest świetne multi - ale tutaj znowu wraca sprawa, czy lubisz grać na padzie w FPSy. Ja brałbym drugą wersję z GTA i Gran Turismo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze samochodówki. Już chyba wiem którą grę wybiorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam dylemat. Szukam dobrej samochodówki. Gran Turismo już posiadam, Motorstorm także.

Chciałbym aby były to wyścigi uliczne, a gra skupiała się na dobrym modelu jazdy, grafice, ewentualnie modelu zniszczeń. Co polecacie ? Ridge Racer ? Grid ?Midnight Club ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja mam dylemat. Szukam dobrej samochodówki. Gran Turismo już posiadam, Motorstorm także.

Chciałbym aby były to wyścigi uliczne, a gra skupiała się na dobrym modelu jazdy, grafice, ewentualnie modelu zniszczeń. Co polecacie ? Ridge Racer ? Grid ?Midnight Club ?

O Ridge Racer zapomnij - strata pieniędzy. Jeżeli chcesz pościgać się w mieście to Midnight Club jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli jednak nie ma to dla ciebie aż tak wielkiego znaczenia to śmiało łap za Grida bo moim zdaniem z tych trzech pozycji które wymieniłeś ta gra zmiata resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak spodobało Ci się Gran Turismo, to pomyśl też nad Ferrari Challenge - jest to gra najbardziej zbliżona pod względem realizmu do GT. Ale są same Ferrari - dla niektórych plus, dla innych minus. I wyścigi są na prawdziwych torach, a nie po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja mam dylemat. Szukam dobrej samochodówki. Gran Turismo już posiadam, Motorstorm także.

Chciałbym aby były to wyścigi uliczne, a gra skupiała się na dobrym modelu jazdy, grafice, ewentualnie modelu zniszczeń. Co polecacie ? Ridge Racer ? Grid ?Midnight Club ?

Midnight club jest bardzo fajny, ale to jest typowa arcadówka gdzie skręcać możesz na dwóchkołach itp. Ale jak Ci to nie przeszkadza to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja rowniez mam pewien dylemat zwiazany z grami samochodowymi. Szukam dobrego racera, najchetniej z tuningiem i wyscigami ulicznymi oraz dowolona jazda po miescie. Zastanawiam sie nad NFS: Undercover. Zdania o tej grze sa podzielone - jedni mowia, ze jest warta swojej ceny, a inni uwazaja, ze gra jest slaba. Licze na Wasza porade.

Pozdrawiam

Edytowane przez Seba1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NFS Undercover nie jest warty nawet 50 zł...gra jest krótka i bardzo liniowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja rowniez mam pewien dylemat zwiazany z grami samochodowymi. Szukam dobrego racera, najchetniej z tuningiem i wyscigami ulicznymi oraz dowolona jazda po miescie. Zastanawiam sie nad NFS: Undercover. Zdania o tej grze sa podzielone - jedni mowia, ze jest warta swojej ceny, a inni uwazaja, ze gra jest slaba. Licze na Wasza porade.

Pozdrawiam

Uhh...Z tego co słyszałem Undercover to poprotu niedopracowany gniot,kolejna częśc tasiemca.Lepiej zdecydowac się na cos pokroju wyżej wymienianego Midnight Club,GRID,może GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja rowniez mam pewien dylemat zwiazany z grami samochodowymi. Szukam dobrego racera, najchetniej z tuningiem i wyscigami ulicznymi oraz dowolona jazda po miescie. Zastanawiam sie nad NFS: Undercover. Zdania o tej grze sa podzielone - jedni mowia, ze jest warta swojej ceny, a inni uwazaja, ze gra jest slaba. Licze na Wasza porade.

Pozdrawiam

Jedyny plus jaki można znaleźć w tej kupie to trofea. Reszta wywołuje odruch wymiotny :down: Pokaz slajdów a nie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Ja rowniez mam pewien dylemat zwiazany z grami samochodowymi. Szukam dobrego racera, najchetniej z tuningiem i wyscigami ulicznymi oraz dowolona jazda po miescie. Zastanawiam sie nad NFS: Undercover. Zdania o tej grze sa podzielone - jedni mowia, ze jest warta swojej ceny, a inni uwazaja, ze gra jest slaba. Licze na Wasza porade.

Pozdrawiam

Bierz MC:LA! Gra jest super. Fajne opcje tuningu, fajne DLC, super bryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierz MC:LA! Gra jest super. Fajne opcje tuningu, fajne DLC, super bryki.

Hehe, chyba mnie przekonales. :)

Dzieki wszystkim za rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje, cenę w przypadku hdmi kształtuje jakość wykonania/trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym PSN najlepiej się zarejestrować? Teraz używam próbnego konta na US, ale wolałbym już grac na poważnie w killzone2 ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na którym PSN najlepiej się zarejestrować? Teraz używam próbnego konta na US, ale wolałbym już grac na poważnie w killzone2 ;p.

Jakiej jesteś narodowości takie sobie konto załóż (ew. jak jesteś Islandczykiem to rozważ inną opcję, bo tam podobno nie ma PSstore :biggrin:

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×