Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Specyficzna rozgrywka? LOL O co chodzi?

Moze nie specyficzna, ale troche niecodzienna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan wszelakich gier wyścigowych zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze nowego tytułu. W swojej skromnej kolekcji posiadam już Gran Turismo 5 Prologue i MotorStorm: Pacific Rift (swoją drogą świetne gry, które polecam z całego serca). Chciałbym aby moja nowa gra była w miarę ciekawa, wymagająca i możliwie jak najdłuższa. Mam już na oku trzy tytuły, ale z chęcią zapoznam się z waszymi propozycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midnight Club: Los Angeles. Super giera, na pewno starczy Ci na długo. Moim zdaniem w wiele lepsza seria niż Need for Speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midnight Club Los Angeles jest świetną grą, ale...

Edit: Zapomniałem właśnie o Burnout Paradise. Zajebista giera, najlepsze wyścigi na rynku.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Burnout Paradise. Jedna z lepszych gier wyścigowych.

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, za pomoc. :)

Myślę, że bd się starał o RS 2.

Jeśli chodzi o Assasina, to tylko wersja PL a ta już troszkę droższa.

Czy Fight Night Round 3, jest godne polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako wielki fan wszelakich gier wyścigowych zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze nowego tytułu. W swojej skromnej kolekcji posiadam już Gran Turismo 5 Prologue i MotorStorm: Pacific Rift (swoją drogą świetne gry, które polecam z całego serca). Chciałbym aby moja nowa gra była w miarę ciekawa, wymagająca i możliwie jak najdłuższa. Mam już na oku trzy tytuły, ale z chęcią zapoznam się z waszymi propozycjami.

Jeżeli podobał ci się MS to polecam ci Pure które mimo, że skupia się tylko i wyłącznie na ATV to ma IMO lepszą grafę i daje więcej radości z grania.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako wielki fan wszelakich gier wyścigowych zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wyborze nowego tytułu. W swojej skromnej kolekcji posiadam już Gran Turismo 5 Prologue i MotorStorm: Pacific Rift (swoją drogą świetne gry, które polecam z całego serca). Chciałbym aby moja nowa gra była w miarę ciekawa, wymagająca i możliwie jak najdłuższa. Mam już na oku trzy tytuły, ale z chęcią zapoznam się z waszymi propozycjami.

Ja bym Ci proponował gierę Race Driver : Grid. Świetna po prostu... :teehee: . Grafa, model jazdy, zniszczenia. Ogólnie dla mnie bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Ci GRIDa polecam, mimo że gry nie mam! Gram non stop w demo z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja też jestem wielkim fanem gier wyścigowych. Grida już przeszedłem, mam jeszcze motorstorma jedynkę, ale do tej gry trzeba mieć nerwy, których nie posiadam... :whistling: Zastanawiam się nad GT5 : P. Czytałem, że daje przyjemnośc z grania tylko na kierownicy. Czy to prawda ? Niestety nie posiadam i posiadać nie będę, więc moje pytanie jest takie jak sie gra na padzie i czy ogólnie, znudzi mi sie szybko, czy może będę się w nią zagrywal ;) ?

EDIT: Aha i czy jest możliwość zagrania na jednej konsoli z drugim, ew. trzecim kumplem ?

Edytowane przez Clics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z Colinem Dirtem czy może coś przeoczyłem? Sam przymierzam się do kupienia dla wprawy przed innymi wyścigami. To offroad, ale niesamowity cisnę demko i mi się nie nudzi zwłaszcza, że przynajmniej ja się muszę trochę nastarać żeby wyścigi w których jedzie się samemu na czas dobrze poprzechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin McRae Dirt powiadasz ? Czytałem dużo o GT5, wszyscy sie zachwalali itd... postanowiłem spróbować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Zastanawiam się nad GT5 : P. Czytałem, że daje przyjemnośc z grania tylko na kierownicy. Czy to prawda ?...

moim zdaniem większym problemem jest fakt, że daje przyjemność z gry tylko przez kilka dni, bo gra jest krótka. Kilka tras, kilkanaście wyścigów, a później tylko pozostaje powtarzanie wyścigów aby uzbierać na nowe samochody. Online też nie przyciąga, bo jest okrojony z podstawowych opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora gra na PS3 jest inna? Wszystkie sa krotkie. Po prostu musisz lubic wyscigi i miec ambicje do brniecia dalej malymi kroczkami. Nie jest tak ze za wygrany wyscig od razu dostajesz auto. Zarabiasz kase na swoje konto, aby potem sobie cos wybrac i kupic, a lepsze furki wymagaja wygrania co najmniej kilku ciezkich wyscigow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Brzmi ładnie ;) I czy to prawda, że to jest SYMULACJA wyścigów ? I czy można grać w kilka osób ? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej CMR Dirt czy Burnout Paradise ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co lepiej CMR Dirt czy Burnout Paradise ?

Obie świetne, ale lepiej kup Burnout. Duuuużo zabawy zrówno single jak i online. Do tego świetne dodatki jwszcze bardziej wydłużające i tak niebagatelną żywotność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
InFamous czy LittleBigPlanet?

Na twoim miejscu wziąłbym inFamous, z tego co słyszałem gra jest naprawdę świetna. LBP - owszem, jedna z najlepszych gier na PS3 (zdaniem wielu ludzie), ale jak ktoś woli gry akcji to wybór jest oczywisty. Jeśli jednak lepiej bawisz się przy grach z kategorii 'inne' to bierz w łapska LBP. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co lepiej CMR Dirt czy Burnout Paradise ?

Ja poleciłbym ci oczywiście Burnouta który sam z siebie jest doskonałą grą a do tego wciąż wypuszczane są DLC przedłużające żywotność tego tytułu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może z trochę nietypowym pytaniem, ale czy warto wybrać ROUTER PENTAGRAM P 6331-42? Czy możecie polecacie jakąś alternatywę w obrębie tej kwoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock czy Fallout3? Nie jestem fanem FPSow ale ponoc Bioshock jest "wybitny"

W Fallouty zbytnio sie nie zagrywalem , nie wiem jak wyglada F3 i czy wiecej jest tam RPG czy FPSa no i ktory lepszy fabularnie , graficznie oraz oryginalniejszy?

Czyli ktora gre bardziej polecacie (nie jako fpsa )?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bioshock czy Fallout3? Nie jestem fanem FPSow ale ponoc Bioshock jest "wybitny"

W Fallouty zbytnio sie nie zagrywalem , nie wiem jak wyglada F3 i czy wiecej jest tam RPG czy FPSa no i ktory lepszy fabularnie , graficznie oraz oryginalniejszy?

Czyli ktora gre bardziej polecacie (nie jako fpsa )?

osobiscie polecam fallouta 3 , poniewaz gralem we wszystkie czesci

a jedna i druga gra jest oryginalna fabularnie. jednak przyszlosc po wojnie atomowej z deathclaw'ami i innymi stworami wydaje mi sie ciekawsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bioshock czy Fallout3? Nie jestem fanem FPSow ale ponoc Bioshock jest "wybitny"

W Fallouty zbytnio sie nie zagrywalem , nie wiem jak wyglada F3 i czy wiecej jest tam RPG czy FPSa no i ktory lepszy fabularnie , graficznie oraz oryginalniejszy?

Czyli ktora gre bardziej polecacie (nie jako fpsa )?

Heh kolejna osoba która patrzy na Bioshocka w kategoriach RPG... Otóż jeżeli szukasz RPG to jedyne wyjście to Fallout. Ale jeśli w grę chodzi o fps-a z elementami RPG to już bardziej przypadnie ci do gustu Bioshock.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bioshock czy Fallout3? Nie jestem fanem FPSow ale ponoc Bioshock jest "wybitny"

W Fallouty zbytnio sie nie zagrywalem , nie wiem jak wyglada F3 i czy wiecej jest tam RPG czy FPSa no i ktory lepszy fabularnie , graficznie oraz oryginalniejszy?

Czyli ktora gre bardziej polecacie (nie jako fpsa )?

Bioshock, bo jest jedyny w swoim rodzaju :) Fallout nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×