Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

jako konto główne polecam Polskę...

To samo co kolega wyżej. No i możesz mieć nadzieję, że będziemy mieli PSS w języku polskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi. Na kilku forach pisali ze w Polsce jest mniej dem, dodatków do gier itd. niż np w USA. Czy to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie o to mi chodzi. Na kilku forach pisali ze w Polsce jest mniej dem, dodatków do gier itd. niż np w USA. Czy to prawda??
Są różne zawartości sklepiku w USA a różne w EU

Wszystko się zgadza, ale warto jeszcze zauważyć, że w Polsce jest inna (czytaj mniejsza), zawartość niż np. w Wielkiej Brytanii. I to czasami wręcz szokująco inna. Dlatego oprócz kont PL, US, JP i HK warto tez mieć GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grać na Polskim, a ściągać z UK/USA - tak jest optymalnie moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy na GB i innych poza PL można płacić polska karta ?

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy na GB i innych poza PL można płacić polska karta ?

Generalnie od tego typu pytań jest TEN temat i tam sobie powinieneś poczytać.

Na GB kupisz tylko mając wypasioną kartę. Platyna albo American Express, coś w tym stylu. Inną nie ma co nawet machać przed telewizorem. Jeśli chcesz dokładniejszych danych to tak jak mówię. Nie ten temat. Kończymy niniejszym postem offtopik w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi fajny ten inFAMOUS jest ?. Opłaca się go kupić. Bo mam zamia kupić 80GB PS3 i mam problem. inFamous czy wersja z 3 grami ta w Empiku i 50zł Taniej. A i czy w wersji z konsolą jest też kod na bete Uncharted ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous jest zdecydowanie wart swojej ceny.A co do bety Uncharteda to chyba w polsce nie ma tych kodów w pudełku z grą (tak słyszałem ale mogę sie mylić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ci polecił tą wersję z trzema grami. Fakt, że InFamous do najkrótszych gier nie należy ale jednak trzy to nie jedna. Teraz kwestia jakie to gry bo jak jakieś crapy pokroju Ridge Racer albo stare jak Motorstorm czy Fall of Man to rzeczywiście InFamous byłoby lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest jak sie niemyle Ratchet, Gran Turismo 5 Prologue i Ridge Racer 7. Do tego dokupił bym sobie jeszce killzona 2.

Albo 2 opcja PS3 z Killzone 2 + Resistance 2/Little big planet

P.S

Czy wsyztkie wersje z dyskiem 80GB są takie same ? Chodzi mi coś o pokroju Falcona, Jaspera z 360. Ze któreś tam mają coś ulepszone a któreś nie.

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam jest jak sie niemyle Ratchet, Gran Turismo 5 Prologue i Ridge Racer 7. Do tego dokupił bym sobie jeszce killzona 2.

Albo 2 opcja PS3 z Killzone 2 + Resistance 2/Little big planet

P.S

Czy wsyztkie wersje z dyskiem 80GB są takie same ? Chodzi mi coś o pokroju Falcona, Jaspera z 360. Ze któreś tam mają coś ulepszone a któreś nie.

wszystkie osiemdziesiątki są takie same pod względem bebechów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi fajny ten inFAMOUS jest ?. Opłaca się go kupić. Bo mam zamia kupić 80GB PS3 i mam problem. inFamous czy wersja z 3 grami ta w Empiku i 50zł Taniej. A i czy w wersji z konsolą jest też kod na bete Uncharted ?

Osobiście w maju kupiłem wersję z tymi 3 grami (Ridge Racer, GTP, i Ratchet) i żałuje tej decyzji. Gierki niezbyt mi się spodobały (no może oprócz GT), dlatego na twoim miejscu wziąłbym z InFamous (grałem w demo i bardzo mi się spodobało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi fajny ten inFAMOUS jest ?. Opłaca się go kupić. Bo mam zamia kupić 80GB PS3 i mam problem. inFamous czy wersja z 3 grami ta w Empiku i 50zł Taniej. A i czy w wersji z konsolą jest też kod na bete Uncharted ?

Osobiście nie miałem przyjemności zagrac w inFAMOUS, ale osobiście bym zdecydował się na ten zestaw, gra dla mnie wygląda bardzo ciekawie.

A co do kodu - Nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DObra wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi. Jeszce zobacze co mnie wyjdzie taniej czy kupić PS3 z Killzonem i dokupić inFamous czy odwrotnie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Ci radził z tymi 3 grami. GT 5 i Ratchet są po prostu świetnymi grami, ale Ridge racer - przemilczmy temat... ;)

Edytowane przez Clics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak brał z inFamous... Co do Ridge Racer się zgodzę z poprzednikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
crapy pokroju Ridge Racer
ale Ridge racer - przemilczmy temat... ;)
Co do Ridge Racer się zgodzę z poprzednikiem ;)

Widać, że nie graliście nigdy w Ridge Racera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore jednak zestaw z inFam. Dokupie se jeszce Killzone 2 żeby było w co grac xD.

Opcja z 3 grami jakoś mnie niekręci. Nie lubie wyścigów a Ratchet, to Ratchet. Jak nie ma się w co grać to grywam w niego niekiedy na PSP. ALe jakoś go niepolubiłem. Poprostu zabijam nim czas do niedzieli (bo wtedy jade po ps3 :D). Ale przynosi mało radochy.

Tak na marginesie Hevenly Sword czy Litle Big Planet ?

P.S

Chciał bym wam wsyztkim podziękować że tak szybko się odezwaliście, i do tego nakierowaliście mnie na najlepszy wybór.

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie Hevenly Sword czy Litle Big Planet ?

To są 2 gry całkiem innego typu. Najlepiej zobacz sobie jakieś filmiki czy coś z obu gier i decyduj. W Hevenly Sword nie grałem ale z tego co widzę to całkiem ciekawe się wydaje, natomiast LBP miałem razem w zestawie z PS3 i na początku myślałem, że będzie leżeć na półce i się kurzyć. Jednak pewnego razu postanowiłem włączyć LBP i nie pożałowałem, spędziłem naprawde dużo czasu na tym tytule chociaż, że przeszedłem to zdarza mi się wrocić i spędzić kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie Hevenly Sword czy Litle Big Planet ?

Zdecydowanie LBP. Pomijając fakt, że wciągnie cię na dobre kilka miechów jeżeli jesteś kreatywny a jeśli nie to na trochę mniej. Gra ma trofea a na dodatek na PSS znajdziesz sporo dodatkowej zawartości. Heavenly Sword jest grą naprawdę niezłą ale na długo ci nie starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gral ktos w blacksite area 51?? fajna w miare gierka?? dluga czy krotka i czy fajnie sie gra?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NBA live 2009 czy NBA 2k9

Pytałem niedawno o to samo :D :D Bierz 2k9 !! Jest o niebo lepsze, bardziej zbliżone do symulacji... Nie ma tak jak w NBA Live, nawet ze swojej połowy dasz rade rzucić byle jak a i tak będzie kosz... W 2k9 trzeba wypracować pozycję du rzutu :D A najlepiej to ściągnij dema z PSS i porównaj obie gry. A i jeszcze jedno. Zaleta Live 09 jest arena, jakiej nie znajdziesz w 2k9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×