Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do wszystkich fanów serii polowań Cabela's.

Czy jest jakaś część na ps3, w której jest tryb free hunting.

Chodzi mi o to, żeby móc swobodnie eksplorować daną mapę, łazić tu i tam, nie być ograniczonym czasowo, ani nie musieć wykonywać misji - po prostu chodzić sobie i dowolnie polować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły argument sprzed 3 lat, nie ma co. Gram w TF2 od jakiegoś czasu i ani razu nie zdarzyła mi się taka sytuacja. Valve wypuszcza update'y średnio co tydzień, a może nawet częściej - to się nazywa dbanie o graczy, nie to co ta kaszana którą odwala Treyarch - nie dość, że upy są bardzo sporadyczne to zwykle więcej psują niż naprawiają. rolleyes.gif

kill, jeśli masz zamiar kontynuować tą dyskusję to zapraszam gdzie indziej, bo ten temat nie służy do tego.

A Treyarch w ciągu 8 miesięcy wypuścił 10 update'ów. Przestań w końcu drążyć ten temat bo z każdym postem wychodzi z niego większa ignorancja.

I jeszcze jedno. Ja decyduje, czy dyskusja jest na temat czy nie. Jeśli ktoś nie może się zdecydować na zakup gry, ten temat ma mu pomóc w wyborze. Tylko, że nagle wejdzie jeden człowiek i próbuje na siłę udowodnić, że coś jest nie warte kupna, tylko dlatego, że tak mu się wydaje. Miałeś skończyć rozmowę już 3 razy. Może teraz ci się w końcu uda.

Trzeba przyznać, że dzięki niezliczonym patch-om Black Ops jest po prostu świetny. Na początku błędy były i to skandaliczne, dopiero w okolicach nowego roku gra nabrała zupełnie innych kształtów. Kto kupił w premierę pograł 2 tyg i zniesmaczony sprzedał może żałowac. Black Ops wtedy i teraz to zupełnie inne gry, więc krytyka na podstwaie wrażeń z okolicy premiery jest mocno nieuzasadniona i niezasłużona.

.

Sama esencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 2011 czy EA MMA czy FNC?

UFC 2011 jeszcze nie ma, chyba, że chodzi Ci o 2010. Jak dla mnie najlepsza z tych gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ode mnie - którą część (i ewentualnie gdzie) Guitar Hero zakupić? Kryteria to przede wszystkim cena, konieczność zakupu zestawu (najlepiej gra + gitara), mile widziane bardziej rockowe i mocniejsze kawałki :)

Nie grałem nigdy w żadne GH, ale miałem wiele razy okazję oglądać. Kumpel ma którąś popową część z gitarą, mikrofonem i perką, więc fajnie by było czasem w 4 osoby poszarpać przy piwie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous za 55zł z wysyłka na allegro, nowa, polska wersja Platinum. Warto biorąc pod uwagę, że demko Infamous 2 nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous za 55zł z wysyłka na allegro, nowa, polska wersja Platinum. Warto biorąc pod uwagę, że demko Infamous 2 nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia ??

nie warto... moim zdaniem infamous jest przereklamowany... przynajmniej 1 część... zdecydowanie bardziej polecam Prototype w tej samej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo Infamous 1 i miałem mieszane uczucia czy kupić czy nie. Jednak ściągnąłem grę w pakiecie Welcome Back i jestem bardzo zadowolony. Fabuła(mimo, że strasznie skomplikowana) to wciągnęła mnie. Gra jest dość długa, do tego zadania poboczne. Do tego możesz przechodzić grę jako dobry i zły. Co zmienia np. sporą ilość zadań pobocznych jak i chyba wpływa odrobinę na fabułę i na to jak postrzegają cię ludzie na ulicach. Od razu jak skończyłem 1 miałem ochotę zagrać w 2. Ja osobiście polecam, bo za niewielką kwotę możesz pograć w dość długą i fajną grę. Do tego 2 jest kontynuacją 1, więc nie radzę zaczynać od 2.

P.S. Dodam tylko, że bardzo lubię sandboxy i gry z otwartym światem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ode mnie - którą część (i ewentualnie gdzie) Guitar Hero zakupić? Kryteria to przede wszystkim cena, konieczność zakupu zestawu (najlepiej gra + gitara), mile widziane bardziej rockowe i mocniejsze kawałki :)

Nie grałem nigdy w żadne GH, ale miałem wiele razy okazję oglądać. Kumpel ma którąś popową część z gitarą, mikrofonem i perką, więc fajnie by było czasem w 4 osoby poszarpać przy piwie ;-)

Najlepiej brać od razu zestaw z perkusją, bo dokupienie później samej perkusji jest nieopłacalne. Zestaw z perkusją od nie z perkusją różni się w cenie minimalnie.

Najlepiej kupić zestaw BAND HERO bo jest zdecydowanie najtańszy a później dokupywać kolejne płytki które można nabyć nowe za30-80 zł. Wszystko jest w pełni kompatybilne.

Ja tak zrobiłem a później dokupiłem tylko same płytki GH5 i GH6 i Beatlesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli różnica w cenie jest niewielka (50-80zł) to faktycznie jest to chyba najsensowniejesza opcja, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam możliwość kupna 2 części resitance w bardzo korzystnej cenie i nie wiem czy warto po 1 nie znam dobrze angielskiego czy historia jest bardzo wazna w tej grze ? po 2 ile trwaja poszczegolne czesci ? ;> za odpowiedz dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moze powtorze moje pytanie:

Fight Night Champion czy Marvel: Ultimate allaince 2 czy tekken 6?

Edytowane przez KozakPs3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz, bo te tytuły trochę się różnią. Z tego co ja słyszałem o tych grach (nie grałem w żadną) to bym wziął Fight Night'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu co te forum ma do mnie że o co bym nie zapytał to każdy ma na mnie wyjeban* i na odpowiedź nie ma co liczyć -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu co te forum ma do mnie że o co bym nie zapytał to każdy ma na mnie wyjeban* i na odpowiedź nie ma co liczyć -_-

No bo się trochę głupio pytasz.

Czy warto kupić jedne z najlepszych gier na PS3, stworzone tylko na nią na wyłączność? Bo nie wiem czy się opłaca dać 100 złotych za dwie mega wypaśne i długie gry, które mi starczą na wiele godzin rewelacyjnej zabawy.

Happy now?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Od kiedy Resistance 1 jest taką "wypaśną i długą grą, która starcza na wiele godzin rewelacyjnej rozgrywki"? Toż to słaby FPS a fabuła nie trzyma się kupy. Już Modern Warfare od tego jest lepsze.

Co do Miedzianego, Miedziatego... czy jak mu tam, nieważne, jeśli naprawdę lubisz takie klimaty, bierz albo czekaj na Resistance Collection (wszystkie części z rabatem) albo bierz Killzone'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo się trochę głupio pytasz.

Czy warto kupić jedne z najlepszych gier na PS3, stworzone tylko na nią na wyłączność? Bo nie wiem czy się opłaca dać 100 złotych za dwie mega wypaśne i długie gry, które mi starczą na wiele godzin rewelacyjnej zabawy.

Happy now?

Dlaczego pytam się głupio ? ;> Zdaje mi się że zadałem proste pytania ;] Ty twierdzisz że to jedne z najlepszych gier na ps3 ale są różne opinie i chciałem się głównie zapytać ile zajmuje poszczególnych z tych gier bo w recenzjach nie uwzględniają tego xd Nawet jak 1 Resistance jest kiepska to wezme wszystkie 3 gry bo kuzyn sprzedał ps3 i wyprzedaż gier robi xddd myśle że 20 zł za każdą z tych gier to dobra okazja :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pytam się głupio ? ;> Zdaje mi się że zadałem proste pytania ;] Ty twierdzisz że to jedne z najlepszych gier na ps3 ale są różne opinie i chciałem się głównie zapytać ile zajmuje poszczególnych z tych gier bo w recenzjach nie uwzględniają tego xd Nawet jak 1 Resistance jest kiepska to wezme wszystkie 3 gry bo kuzyn sprzedał ps3 i wyprzedaż gier robi xddd myśle że 20 zł za każdą z tych gier to dobra okazja :D

Pozdrawiam

Jesli kuzyn sprzedaje te gry to jego się zapytaj ile czasu zajeło mu to happy.gif

Marvel: Ultimate allaince 2 czy Fight Night Champion czy tekken 6?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kuzyn sprzedaje te gry to jego się zapytaj ile czasu zajeło mu to happy.gif

Marvel: Ultimate allaince 2 czy Fight Night Champion czy tekken 6?

Fight night /:] Wtakich cenach kuzyn tylko mi oczywiscie sprzedal xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w grze motorstorm pacific rift jest 3D czy jest ono tylko w demie? na pudelku nie ma nic o tym

czy littlebigplanet 2 na thehut jest rowniez w wersji polskiej (tzn da sie ustawic jezyk polski?) kosztuje ok 65zl z wliczona przesylka

Edytowane przez hater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pacific Rift trzeba zapewne ściągnąć łatkę, by obsługiwało 3D.

Przy ściągnięciu z PSN jest z 3D, więc w wersji pudełkowej wypuszczonej jak wiadomo wcześniej, 3D jest w łatce.

Co do LBP 2 wątpię, by było po polsku. Raczej tylko w polskich sklepach.

Ktoś odpowie na moje pytanie? Dirt 3 czy Gran Turismo 5 ( prosiłbym z uzasadnieniem, dlaczego)

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w grze motorstorm pacific rift jest 3D czy jest ono tylko w demie? na pudelku nie ma nic o tym

czy littlebigplanet 2 na thehut jest rowniez w wersji polskiej (tzn da sie ustawic jezyk polski?) kosztuje ok 65zl z wliczona przesylka

Z tego co wiem, za tą "łatkę" musimy zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, za tą "łatkę" musimy zapłacić.

orientujesz sie moze ile? bardziej mi sie podoba pacific rift ale jak mam placic jakiegos kokosy za 3d to biore apocalypse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem  to 3D jest tylko w Motorstor 3D Rift, który można kupić na PSS za 47 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten 3d rift to jest to samo co pacific rift tylko z opcja 3d? wszystkie trofea tryby gry mapy dzwiek wszystko to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×