Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Nie umie się zdecydować pomiędzy Red Dead Redemption, a Gta 4. Obie gry po opisach mi się podobają i po prostu nie wiem. Co byście wy wybrali, jeśli graliście w obie? Co starczy mi na dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten 3d rift to jest to samo co pacific rift tylko z opcja 3d? wszystkie trofea tryby gry mapy dzwiek wszystko to samo?

3D Rift to ta łatka, która implementuje 3D to Pacyfic Rift'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwazt bierz RDR. Lepsza grafika, zajebisty klimat, fabuła starczy na sporo h, ogromny świat, ogrom dodatkowych rzeczy do roboty, np polowania, no i multi grywalny. Ten z GT 4 jakoś mi nie podszedł. RDR starczy na dziesiątki godzin.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w apokalipsie tak samo wyglada 3d jak w pacificu? bo w sumie w apo jest odrazu a w rifta chca prawie 50zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam taki problem. Otóż w ostatnim czasie naszła mnie straszna ochota żeby pociorać w jakieś dobre rpg na ps3 i nie wiem co tam mamy właściwie godnego uwagi. Myślałem o Fallout: New Vegas, ale jak poczytałem o tych wszystkich błędach, zawieszaniu konsoli i w skrajnych przypadkach uśmiercaniu dysku, to jakoś się lekko zniechęciłem. :P

No więc pytanie do was, co byście dobrego polecali z tej kategorii gier na ps3? W sumie mogą być nawet jakieś jrpgi, byleby nie zbyt liniowe i przekolorowane jak FFXIII.

Jeszcze dodam, że grałem już w Dragon Age: Origins i Demon's Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWO Worlds 2 ? Polska produkcja, i jeden z najlepszych rpg tego roku, o il nie najlepszy. Z minusów to animacja postaci, oraz wczytywanie terenów. Grafika, muzyka, fabuła średnia ( nie kiepska), jest klimat w tej grze.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, mam taki problem. Otóż w ostatnim czasie naszła mnie straszna ochota żeby pociorać w jakieś dobre rpg na ps3 i nie wiem co tam mamy właściwie godnego uwagi. Myślałem o Fallout: New Vegas, ale jak poczytałem o tych wszystkich błędach, zawieszaniu konsoli i w skrajnych przypadkach uśmiercaniu dysku, to jakoś się lekko zniechęciłem. :P

No więc pytanie do was, co byście dobrego polecali z tej kategorii gier na ps3? W sumie mogą być nawet jakieś jrpgi, byleby nie zbyt liniowe i przekolorowane jak FFXIII.

Jeszcze dodam, że grałem już w Dragon Age: Origins i Demon's Souls.

Bierz Fallout'a. Też czytałem o tych błędach, kurde, ale mi żaden się nie przytrafił. No, może raz mi się zacięła konsola, ale to wszystko. Po za tym, wyszło kilka patchy które nieco poprawiły grę, a już niedługo ma wyjść kolejny. Gra pięknie nie wygląda, ale gameplayem i klimatem nadrabia wszystko. TA GRA JEST GENIALNA! Starcza na dużo czasu, wątek główny to 25-30 h a misje dodatkowe trzymają poziom i do ukończenia wszystko potrzeba 100 h jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@owNeD.bY.NeV

Two Worlds 2 jakoś do mnie nie przemawia, strasznie sztucznie i plastikowo to to wygląda na gameplayach. Jakoś dziwnie mnie odrzuca od siebie, jak tylko na nią patrze bierze mnie takie wewnętrzne bleh. :P W ostateczności może jeszcze pomyślę o niej i się przekonam.

@Snafu

Możliwe, że miałeś wyjątkowe szczęście do tych błędów, jak się czyta tak komentarze po necie to sporo osób ma z nimi duże problemy... Podobno trudno zagrać 10 min. bez zwiechy. :(

Chociaż mimo wszystko strasznie mnie ciągnie do tego Fallouta, bo słyszałem, że duchowo utrzymuje klimat dwóch starszych części, które to wręcz ubóstwiam! Aaa, mam niesamowitą ochotę w niego pograć! ]

Fajnie by było jakby wypowiedziały się jeszcze jakieś osoby które z tym Falloutem miały styczność i opowiedziały co nieco o tym czy da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@owNeD.bY.NeV

Two Worlds 2 jakoś do mnie nie przemawia, strasznie sztucznie i plastikowo to to wygląda na gameplayach. Jakoś dziwnie mnie odrzuca od siebie, jak tylko na nią patrze bierze mnie takie wewnętrzne bleh. :P W ostateczności może jeszcze pomyślę o niej i się przekonam.

@Snafu

Możliwe, że miałeś wyjątkowe szczęście do tych błędów, jak się czyta tak komentarze po necie to sporo osób ma z nimi duże problemy... Podobno trudno zagrać 10 min. bez zwiechy. :(

Chociaż mimo wszystko strasznie mnie ciągnie do tego Fallouta, bo słyszałem, że duchowo utrzymuje klimat dwóch starszych części, które to wręcz ubóstwiam! Aaa, mam niesamowitą ochotę w niego pograć! ]

Fajnie by było jakby wypowiedziały się jeszcze jakieś osoby które z tym Falloutem miały styczność i opowiedziały co nieco o tym czy da się grać.

Poczytaj temat Fallout: New Vegas i zobaczysz, że gra się wybornie mimo błędów. A to z tymi 10 minutami to chyba żart. Na prawdę, możesz brać Fallouta, bo gra się wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba się jednak do tego Fallouta przekonałem. :D

Wciąż jednak chętnie wysłuchałbym innych propozycji z gatunku rpg, tak coby się już na przyszłość wokół nich zakręcić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi szanownie odpowie na pytanie? DIRT 3 CZY GRAN TURISMO 5 (+ uzasadnienie)?????Czekam już 2 doby a na inne pytania odpowiedź pada po max 15 min. Chciałem jak najszybciej kupić którąś z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi szanownie odpowie na pytanie? DIRT 3 CZY GRAN TURISMO 5 (+ uzasadnienie)?????Czekam już 2 doby a na inne pytania odpowiedź pada po max 15 min. Chciałem jak najszybciej kupić którąś z nich.

DiRT 3 jest bardziej arcade'owy, a GT jest symulatorem. Wybrał by, DiRTA, bo nie wymaga takich umiejętności jak GT i IMO gra się przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Powód?
szybko się nudzi,a DiRT zbiera świetne recenzje.thumbsup.gif

@down

Gubisz się,gubisz chłopie.thumbsup.gif

Edytowane przez Artikam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale w mojej opinii napisałeś najgłupsze co tylko mogłeś . Gran Turismo się szybko nudzi ? Ja gram od dnia premiery , to jest od końca listopada aż do teraz i jakoś nie widzę , żeby mi się nudziło , to raz . A dwa - nie mam nic do Dirt'a , 2 mi się bardzo podobał , w 3 jeszcze nie grałem , ale recenzje , opinie , oceny i tak dalej bardzo często kłamią i ja z reguły się z nimi nie zgadzam . Najlepsze przykłady to nowe cody czy gta , które zbierają najwyższe oceny tylko dlatego , że są kolejną częścią znanej serii , a tak naprawdę są tandetne i z części na część coraz gorsze . Także Gran Turismo jak najbardziej , Dirt również , ale nie dlatego , że zbiera świetne recenzje , tylko dlatego że jest dobrą grą jak już . Naprawdę na czyichś opiniach nie warto polegać i mieć swoją .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tyle że to mi nie pomaga. Jeszcze bardziej jestem niezdecydowany :/ Jest jeszcze coś na korzyść którejś z tych gier?

A GT 5 jest rzeczywiście aż takie trudne? Bo fajnie by było pograć w jakiś symulator jazdy, ale żeby nie był to odrazu jakiś hardkor. To dopiero wtedy jak już trochę pojeżdzę. :)

A co do GTA 4 to naprawdę świetna gra.

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tyle że to mi nie pomaga. Jeszcze bardziej jestem niezdecydowany :/

A co do GTA 4 to naprawdę świetna gra.

Sam musisz podjąć decyzje.Pooglądać recenzje na YouTube,zobaczyć mniej więcej co Ci się bardziej podoba i powinieneś dokonać wyboru. Na forum Ci nie pomożemy(jeden mówi GT5,drugi D3).pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy , akurat . Wieczne ścinania , spadki animacji , tragiczna grafika , beznadziejny klimat , szaro , ciemno , nic nie widać , po ulicach jeżdżą dokładnie takie same samochody stadami - błąd od zawsze znany z gta i do tej pory nie poprawiony , idiotyczna fabuła , rusek sam jeden rozwalający całe gangi , samochody którym zaczynają palić się koła i tak dalej . Też miałem nadzieję , że będzie świetna , dałem za to badziewie 249 zł w dniu premiery , ale powiedzmy sobie szczerze - jest do d*py , trudno .

Ja bym brał Gran Turismo , nie wyobrażam sobie , żebym go nie miał w tej chwili , gram w nie przez ostatnie kilka miesięcy i jest świetne . Zastanów się czy chcesz symulator i poważne wyścigi czy arcade'ówkę i bawić się w terenie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tyle że to mi nie pomaga. Jeszcze bardziej jestem niezdecydowany :/

A co do GTA 4 to naprawdę świetna gra.

Powiem ci, że mnie GTA w połowie grania strasznie zaczęło nudzić. Przy RDR natomiast, bawiłem się super, polowania, misje główne i poboczne to była magia. Brakowało mi tu tylko jakiejś misji z napadem na bank, ewentualnie pociąg. Do tego multik, który w GTA mnie nie przekonał, a w RDR zatrzymał mnie na chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym , czy jest trudne ? Ciężko stwierdzić , mając odpowiednie samochody z karierą sobie powinieneś radzić , a przy licencjach i zawodach masz wyżyłowane czasy i trzeba czasami trochę popracować , żeby zdobyć złoto , ale według mnie właśnie o to chodzi . Robienie czasu na złoto po pierwszym przejeździe nie byłoby fajne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Chyba się skuszę na GT5 :)

Yhy , akurat . Wieczne ścinania , spadki animacji , tragiczna grafika , beznadziejny klimat , szaro , ciemno , nic nie widać , po ulicach jeżdżą dokładnie takie same samochody stadami - błąd od zawsze znany z gta i do tej pory nie poprawiony , idiotyczna fabuła , rusek sam jeden rozwalający całe gangi , samochody którym zaczynają palić się koła i tak dalej . Też miałem nadzieję , że będzie świetna , dałem za to badziewie 249 zł w dniu premiery , ale powiedzmy sobie szczerze - jest do d*py , trudno .

A ja dałem za to "badziewie" 80 zł i mi się spodobało. Kwestia gustu

Powiem ci, że mnie GTA w połowie grania strasznie zaczęło nudzić. Przy RDR natomiast, bawiłem się super, polowania, misje główne i poboczne to była magia. Brakowało mi tu tylko jakiejś misji z napadem na bank, ewentualnie pociąg. Do tego multik, który w GTA mnie nie przekonał, a w RDR zatrzymał mnie na chwilę.

Planuję też kupić właśnie RDR, więc jeśli jest tak jak piszesz jest " ciekawsze od GTA" które i tak mi się bardzo podobało, to super, odchudzę szybko portfel :)

Edytowane przez Assassin_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Jestem nowy na forum bo nie dawno kupiłem w końcu swoje własne ps3biggrin.gif Mam prośbę o doradzenie jakie gierki kupić. Mam już Uncharted 2 i God of War 3, znaczy się już je też przeszedłem. Doradźcie proszę 2 gry z tego zestawu: Red dead Redemption, Demon's Souls, Final Fantasy XIII, Metal Gear Solid 4. Z góry dzięki za odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Jestem nowy na forum bo nie dawno kupiłem w końcu swoje własne ps3biggrin.gif Mam prośbę o doradzenie jakie gierki kupić. Mam już Uncharted 2 i God of War 3, znaczy się już je też przeszedłem. Doradźcie proszę 2 gry z tego zestawu: Red dead Redemption, Demon's Souls, Final Fantasy XIII, Metal Gear Solid 4. Z góry dzięki za odp!

Z tych gier napewno Red Dead Redemption, swietny klimat Dzikiego Zachodu ;p. A reszta gier jakoś mnie wogóle nie przekonała. Jesli moglbym to dodalbym od siebie jakiś exclusiv np. Heavy Rain.

Na moje pytanie rowniez nie dostalem odpowiedzi to moze zadam je kolejny raz.

Tekken 6 czy Fight Night Champion czy Marvel Ultimate alliance 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier napewno Red Dead Redemption, swietny klimat Dzikiego Zachodu ;p. A reszta gier jakoś mnie wogóle nie przekonała. Jesli moglbym to dodalbym od siebie jakiś exclusiv np. Heavy Rain.

Na moje pytanie rowniez nie dostalem odpowiedzi to moze zadam je kolejny raz.

Tekken 6 czy Fight Night Champion czy Marvel Ultimate alliance 2?

FNC ! bezkonkurencyjne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś, bo w tej formie pytanie jest bez sensu. 3 róźne gatunkie gier. Chcesz typową bijatytę kup 1, grę o boksie kup 2, grę do offilne co-op na 4 pady kup 3. Jak zadajesz tego typu pytanie , wypada chociaż nakreślić swoje preferencje, nikt nie jest wróżką,

Od siebie tylko mogę dodać, że odradzam FNC. Nie najlepsza inwestycja, chyba że wyjdzie jakaś łatka. W pozostałe nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. To Red Dead Redemption też mnie kusi ale trochę boję się, że będzie zbyt bardzo podobne do gta IV, które już mnie znudziło. Ale mam nadzieję, że nadrobi klimatem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×