Skocz do zawartości
sidre

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam czy ta kierwonica będzie dzialać na PS3 kupiłem ja pare lat temu do kompa i zastanawiam się czy będzie działać z PS3 które niedługo do mnie dojdzie.

Wiecie może cos na ten tamat. Z góry dzięki za pomoc.

Link do strony z kierą.

http://www.tomshardw...4/wheel-06.html

Edytowane przez carboni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Zakładasz tutaj temat jak odp. będziesz miał jak sam powiedziałeś " niedługo do mnie dojdzie " . Daj sobie spokój i nie zawracaj nam Gitary swoją niecierpliwością . Przyjedzie PS3 to se sprawdzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Zakładasz tutaj temat jak odp. będziesz miał jak sam powiedziałeś " niedługo do mnie dojdzie " . Daj sobie spokój i nie zawracaj nam Gitary swoją niecierpliwością . Przyjedzie PS3 to se sprawdzisz...

Po to aby się dowiedzieć, jest coś złego w tym? Jak niewiesz to się nie odzywaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

post nieaktualny, poniewaz temat zostal przeniesiony w odpowiednie miejsce...

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie podpinał kiery microsoftu do ps3 xD

A na serio to sa 3 możliwości

a) bedzie działać

B) nie bedzie działac

c) Będzie działać ale tylko w niektórych grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś jak podłączyć pedały od G25 do DFGT,może macie jakiegoś linka jakie przeróbki trzeba zrobić,coś słyszałem o zmianie pinów w kablu ale za cholere nie mogę tego odszukać.

będe bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kilka lat kemu kupilem kierownica a niedawno ps3 i widze że owa kierownica nie działa (tylko z PC i PS2) z moją slimką i to moje pytanie:

czy jak kupię jakąś przejściówkę czy cos w tym stylu to da rade grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa , czy nie możesz jej podłączyć ? Niby napisałeś że z Pc działa , więc pewnie ma końcówkę Usb , ale skoro piszesz o przejściówce , to może jednak nie ma ? I ogólnie co to za kierownica jest ?

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zastanawiam się nad zakupem kierownicy Logitech Driving Force GT i mam takie pytanie, czy cena kierownicy spadnie/wzrośnie w okolicach premiery GT5 ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam krótkie pytanie. Czy kierownica przeznaczona do Pcta (Saitek R 440) z wejściem USB będzie działać z konsolą? Ewentualnie co trzeba zrobić, żeby zadziałała?

Nie mam możliwości sprawdzić tego sam bo kierownica jest w innym mieście i jak nie będzie działać to nie będę jechał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna działać natomiast zależy z jaką grą itd. Bo wiadomo , że trzeba bedzie wszystko ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam krótkie pytanie. Czy kierownica przeznaczona do Pcta (Saitek R 440) z wejściem USB będzie działać z konsolą? Ewentualnie co trzeba zrobić, żeby zadziałała?

Nie mam możliwości sprawdzić tego sam bo kierownica jest w innym mieście i jak nie będzie działać to nie będę jechał:)

Mam dokładnie tę samą kiere do kompa. Jeśli myślisz o graniu na niej w GT5 to zapomnij. Moja nie działała ani z GT5 Prologue ani z GT5 Time Trial Demo. Ale ogólnie to kierownica działa na konsoli bo kręcąc kółkiem w menu możemy przebierać w lewo i w prawo. Po prostu chyba GT5 nie obsługuje tych kierownic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESTEM NOWY NA FORUM I BARDZO MALO SIE ORIENTUJE ALE POTRZEBUJE RADY .GRAM W F1 CHAMPIONSHIP EDITION I CHCE KUPIC KIEROWNICE,CZY MOGLBY KTOS DORADZIC JAKA NAJLEPSZA KIEROWNICA BY Z TA GRA WSPOLPRACOWALA? JESLI CHODZI O JAKOSC TO SREDNIEJ KLASY.POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup Logitech Driving Force GT. Pograsz na niej w F1 jak również będziesz miał porządną kierownicę do Gran Turismo 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kierownice Apollo RW-2009 (usb i ps2) i teraz nie moge ustawic aby pedały były odpowiedzialne za gaz i hamulec tylko są za miane kamery i za coś

Testowałem na need for speed pro street i jakimś demku

W opcjach konsli ani gry nie widziałem żebym mógł to jakoś ustawić

proszę o pomoc

Edytowane przez Tomo
Pod groźbą otrzymania ostrzeżenia, użytkownikom nie wolno: 1. Dublować tematów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam takie pytanie co do wymienionej w tytule kierownicy.

[Manta Mm-625 Twin Turbo]

Czy takowa będzie dobra do GT5P albo wychodzącego GT5?

Może ktoś ją aktualnie posiada/posiadał

ma ona Force Feedback i system kontroli trakcji* i nawet pisze że będzie działać z systemem PS3

lecz wolę się zapytać was ponieważ może ktoś miał już z nią do czynienia.

Za wszystkie odpowiedzi dziękuję i proszę nie baszujcie na mnie :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry. jestem tutaj nowy więc proszę o wybaczenie jeśli z czymś będę się powtarzał. mam taki problem. zakupiłem synowi do jego PS3 kierownicę Mad Catz PS3 P3 RACER do gierki need for speed shift, no i zaczęło się. nie ma polskiej instrukcji. sama kierownica działa dobrze, ale jest problem z pedałami. lewy (hamulec) po naciśnięciu zamiast hamować zmienia opcje widzenia trasy, prawy - gaz nie działa chyba w ogóle. po naciśnięciu obroty wskakują na maxa ale samochód nawet nie rusza. wszystko natomiast działa w manetkach przy kierownicy. czy to jakaś popsuta kierownica, czy ja nie wiem jak dokonać ustawień. proszę o pomoc, bo dziecko jest lekko załamane a ja sam nie potrafię pomóc (nie znam się)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać, że zrestartowałem PS3 - bez efektów. przejrzalem wszelkie ustawienia gry - bez efektów, zmieniłem kilka razy konfigurację kierownicy - bez efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kiera DFGT kupiona,teraz tylko wypada czekac na GT5 i F1, w miedzyczasie pogrywajac w prologa. Mam nadzieje,ze bedę z niej zadowolony i dzieki niej wycisnę ostatnie soki z gier wyścigowych. Szkoda że to nie G25 czy G27,ale z pozostałych kierownic Driving Force GT wydaje sie być najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jendrzej, mam dla Ciebie smutną wiadomość, raczej nic z tym nie zrobisz. Oczywiście 100% pewności nie mam ale 99% tak. Cały problem ma dwa aspekty, jeden to fakt, że ps3 to dość zamknięta platforma i tutaj nie da się rozwiązać sprawy odpowiednimi sterownikami jak na pc. Drugi to nieuczciwość producentów/sprzedawców sprzętu, którzy bezczelnie szafują hasłem kompatybilności z ps3 jeśli tylko przyciski nawigacyjne kierownicy pozwalają się poruszać po XBM. Niestety chyba padłeś ofiarą zbyt dużego zaufania do napisów na pudełku lub opisu aukcji.

Edytowane przez jdaniels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jdaniels - niestety masz rację. sprzedawca internetowy zapewniał, że kierownica współgra z PS3. niestety "zapomniał" dodać, że tylko z niektórymi grami jest kompatybilna. po zasięgnięciu porady u źródła w EA okazało się, że gra pracuje poprawnie tylko na kierownicach logitecha (dla mnie za wysoki przedział cenowy). teraz zwracam nieprzydatny towar - na szczęście nie robią wielkich problemów. ostrzegam innych, jeśli na kierownicy jest na napisane, że pracuje na PS3 - to jeszcze nic nie znaczy ! liczy się tylko szczegółowa informacja od producenta gry - z jakim modelem kierownicy gra współpracuje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku konsoli PS3 to jedyne rozsądne rozwiązanie jeśli chodzi o kierownicę to obecnie chyba tylko DFGT, G25 oraz G27.

Z tymi kierownicami masz pewność, że będą działały w każdej grze i będą wspierane jeszcze bardzo długo, zapewne na PS4 również, ale to jeszcze daleka przyszłość.

Logitech jest jedynym wyjściem jeśli chcemy być spokojni o kompatybilność.

Ja sam jestem na kupnie kierownicy niedługo bo zbliżają się najważniejsze tytułu roku, F1, WRC, GT5, dla których po prostu trzeba mieć kierownicę.

Z tym, że ja już wiem, że na 100% kupuję G27. Nowej G25 już nie kupię, a używki mają chore ceny. Poza tym jak mam wydać tyle pieniędzy to wolę produkt jak najnowszy i bardziej dopracowany.

Wolę wydać raz a porządnie i być pewnym, że każda samochodówka obsłuży, niż oszczędzać a potem pluć sobie w brodę.

Poza tym DFGT też nie jest już jakoś horrendalnie droga. Około 350zł to nie tak źle przecież. Jeśli kogoś stać na konsolę + gry, to na kiere też nie powinno być problemu.

Już dawno się przekonałem, że nie ma sensu kupować sprzętu na konsolę "dziwnych" marek i oszczędzać na tym, bo potem i tak wychodzi na to, że płacimy więcej kupując tandetę zamiast oryginalnego produktu.

O ile Mad Catz jest raczej znany, to do dobrej jakości wykonania jeszcze sporo mu brakuje.

Bez urazy, ale ta kierownica wygląda jak z odpustu. Jedna z tych co leżą zawsze w "markietach" na półkach i nikt na nią uwagi nie zwraca.

PS.

W tematach o F1 i GT5 w dziale gry było sporo dyskusji na temat wyboru kiery do tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak moge zmienić zakres obrotu kierownicy DFGT z 900 stopnii na mniejszy np.240 czy 400 ? Gdzie muszę wejśc i co muszę nacisnać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze jakieś 90% gier jakich mam na ps3 to wyścigi myślę o zakupie kierownicy, poczytałem i chyba w tym przedziale cenowym warto 400zl przeznaczyć na Logitech Driving Force GT aby grac w takie gierki jak nfs,dirt2,grid,gt ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , DFP ( już nie produkowana niestety ) oraz jej lepsza wersja - DFGT , to najlepsze kierwonice w tym przedziale cenowym i ogólnie jedne z lepszych kierownic , lepsze są już tylko G25/G27 , które kosztują 2-3 razy więcej . W Dirta 2 i Gran Turismo gra się rewelacyjnie , w Grid'a nie wiem , a do Nfs'ów polecam jednak pada ( za wyjątkiem Shifta ) . Kupuj , bo warto .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×