Skocz do zawartości
sidre

Kierownica do PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim jestem zielony w temacie PS3 - powiedzcie mi czy każda kierownica będzie działać pod ta konsole - czy to gry sa odpowiedzialne za to czy będzie współpracować czy nie? Dzieki za info :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile masz kasy. Poza tym tylko z Logitecha. Podłączałem inna pod ps3, ale działała tylko w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za duzo tego nie ma - myslalem o kupnie Logitech Driving Force EX lub SPEED-LINK Racing Wheel - nie jest to szczyt moich marzeń ale na dzis na to mnie stac :). Co o nich myśliśz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli już to tego Logitecha bym brał. Chociaż jeśli myślisz nad używkami (EX trudno nową dostać w sklepie) to może Driving Force Pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam Logitecha miałem Ex a obecnie Driving Force GT

super kierownice (mozna je też używać na PC)

Edytowane przez denon75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kierownicą G25 racing wheel mianowicie kierownica działa normanie w GT prologue a w Need for speed shift i colina mcrae Dirt nie działa. Wersja na ps3. Po włączeniu kierownica się kalibruje, ale w samych grach nie działa. W instrukcji gier jest napisane, że gra obsługuje g25. Nie mam pojęcia dlaczego nie działa. W grach nie ma opcji przestawienia na kierownicę. Nie wiem czy do ps3 trzeba wkładać płytkę od g25 i ją zainstalować, czy wystarczy,że podłączy się pod usb. Może ktoś z Was ma podobny problem lub wie jak go rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pomocy technicznej wyłowiłem, że do niektórych gier potrzebny jest update zarówno gry jak i systemu (podłączoną masz do sieci PS3?), oraz niektóre gry wymagają specyficznych portów USB (spróbuj zmienić). Może to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 mam podpięta do sieci,posiada najnowszy soft, próbowałem innych portów USB i dalej nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goooraco polecam kierownice Logitech G25 !

Kupilem ja miesiac temu i nie moge sie od niej oderwac!

Rewelacja na maksa! Dwa silniczki ze sprzezeniem zwrotnym ,powoduja niesamowite wrazenia podczas jazdy. Dodatkowo pedal sprzegla! Super sprawa!

No i jakosc wykonania MISTRZOWSKA! Skora i piekny metal. POOOOOLECAM! 100% zabawy!

Edytowane przez rogi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, czy próbowal ktoś może podłączyć kierownice Saiteka R440? Jestem ciekaw czy by spasowała. Czy jednak kupować coś dedykowanego pod ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podpinałem, ale jeśli na serio chcesz grać w samochodówki na PS3 to nawet jeśli ten Saitek pasuje bierz Logitecha - nie ma lepiej działających/wykonanych kierownic szeroko dostępnych (jest jakieś kółko Porsche, ale nie widziałem nigdzie w Polsce). Zwłaszcza, że DFP jest na allegro za mniej niż 300zł, co jest świetną ceną, a DFP na pewno da Ci więcej frajdy niż Saitek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podpinałem, ale jeśli na serio chcesz grać w samochodówki na PS3 to nawet jeśli ten Saitek pasuje bierz Logitecha - nie ma lepiej działających/wykonanych kierownic szeroko dostępnych (jest jakieś kółko Porsche, ale nie widziałem nigdzie w Polsce). Zwłaszcza, że DFP jest na allegro za mniej niż 300zł, co jest świetną ceną, a DFP na pewno da Ci więcej frajdy niż Saitek...

 No tak tylko Saiteka bym mial za free ;) wiec na start nie trzebabyloby wydawac kasy na jakas kiere, a zamist tego jakies giery zakupic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz go za darmo to co stoi na przeszkodzie podłączenia i sprawdzenia samemu jak sprawa się ma na PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na początku chcę pozdrowić swoją mamę.

Dobra do rzeczy mam nfs pro street i chcę do ps3 podłączyć:

-LOGITECH FORMULA VIBRATION FEEDBACK. Na pc wszystko smiga lecz gdy podłączam do konsoli to wszystko fajne chodzi leczy przechodzac do gry ani w lewo ani w prawo gaz hamulec nie działa , w opcjach nic niema żeby ustawic kierownice. I teraz czy da jakoś radę żeby smigała mi czy must buy kierownice for ps3?

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie musisz w grze zmienic numer kontrolera. Zrób tak, jak juz wlaczysz gre, to wcisnij na padzie guzik PS i przytrzymaj, tam beda 4 opcje, jedna bedzie odpowiedzialna za przypisane kontrolery, zmien numerek pada na inny niz jest, np 2, wtedy kierownica powina wskoczyc na 1 i powinno chulac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojak podkierownicę SpeedBlack V2.0 - czy ktos wie cos na temat tego stojaka? czy z tego nie beda czasem pedaly spadac? I cena... co jest kuuuurde... 400zl ? troche duzo ale jesli bedzie to stabilne pod kierownice DFGT to kupilbym sobie... tylko jakies opinie potrzebuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem na etapie budowy krzesła wraz ze stolikiem pod kierownicę. Troszkę wyjaśnię sprawę jest to zwykłe krzesło komputerowe z oparciami na ręce i plecy do tego krzesła gdzie są zamontowane oparcia rąk montuje 2 elementy z profilu na przeciw oparć. Na tych elementach będzie zamocowana deska z płyty wiórowej 60 na 20cm deska będzie wysuwana i wsuwana także będzie regulacja odległości i możliwość wejścia i wyjścia. Co najważniejsze to wygoda stolik można regulować przód tył + krzesło góra dół i jeszcze bardzo ważna rzecz ręce leżą swobodnie na oparciach po dłuższym graniu ręce się nie męczą! Profile będą odkręcane od krzesła w bardzo szybki sposób. jestem na etapie końcowym. Testowałem już to gra się rewelacyjnie kierownica nie lata bo twój cały ciężar wraz z krzesłem dociska do ziemi. Cały koszt to groszowe sprawy o ile posiada się siedzisko. Zrobię fotki i wstawię jak ktoś będzie zinteresowany. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam bardzo do DFGT wheel stand pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko czemu przez 3 lata w ogóle nie spadła cena... Tym bardziej, że już chyba jest nowy model, ten nie jest pierwszej młodości. W internecie ciężko znaleźć za mniej niż 700 nową czyli mniej więcej tyle ile na początku. Byłem dzisiaj w MM i myślę sobie, że jak będzie za 700-800 to kupie. Nigdzie na półce ani na opakowaniu nie było ceny. Zapytałem więc obsługi ile kosztuje i chcieli za nią tylko 1300 zł o_O. Rzeczywiście nie dla idiotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G25 tak trzyma cenę ponieważ jest to jedyna jak na razie kierownica z możliwością zmiany biegów w trybie H wraz ze sprzęgłem oraz 900 stopni obrotu kierownicy.

Model G27 niczym się nie różni, z tego co wiem to jeszcze coś tam usunęli w stosunku do poprzedniej modelu.

Poza tym jak na razie jest to najlepsza kierownica dostępna na rynku. A przynajmniej oferująca najwięcej z prawdziwego samochodu.

No i jak pojawi się GT5 to nie zdziwię się jak cena na rynku wtórny nieco urośnie. Bo ta kierownica jest stworzona do tej gry po prostu.

Ale czasem można trafić nawet za 500zł okazję. Tyle, że tak jak mówię, są to okazje. Teraz idą święta, więc kto wie?

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie, od razu zamów sobie Race Drive: GRID na allegro - używaną. Znakomita gierka na kierownice. Później jak przejdziesz DIRT 2 no to czekasz na GT5 [; Zresztą zrób jak zechcesz, ale pod choineczke. Znakomita mieszanka. MW2 odradzam, pewnie świeżo będziesz miał styczność z padem, a co za tym idzie jesteś low w multi, a co za tym idzie, dużo wyjadaczy i no lajfów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem kierownicy G25. Zauważyłem, że kiedyś po wciśnięciu jakiś klawiszy bądź ustawień musiałem nacisnąć sprzęgło żeby zmienić bieg. Teraz za nic nie mogę dojść co ja włączyłem a bardzo mi zależy na tym żeby trzeba było sprzęgło wciskać. Dodam że teraz wystarczy zmniejsz bieg a sprzęgło jest niepotrzebne. Wiem ułatwia to życie ale dla mnie większa zabawa jest z 3-pedałami.

Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×