Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

A sa główne STATSY czyli OGÓLNE ile się zabiło łacznie , ile zginęło ile punktów itd... ale w grze? Bo niebawiłem się w menu gry tylk odrazu naparzałem :D dlatego się pytam a jestem w pracy teraz. Czyli są takie statystyki czy ich niema? Mi chodzi oczywiście o samą gre nie strone internetową.

Sa ilość killsów i score:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GuadalCanal to według mnie najlepsza mapa tak mi tam banie wchodzą aż chciałbym wejść na strone i zobaczyć statsy teraz ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A sa główne STATSY czyli OGÓLNE ile się zabiło łacznie , ile zginęło ile punktów itd... ale w grze? Bo niebawiłem się w menu gry tylk odrazu naparzałem :D dlatego się pytam a jestem w pracy teraz. Czyli są takie statystyki czy ich niema? Mi chodzi oczywiście o samą gre nie strone internetową.

Heh chyba nie ma, jest cos takiego jak "Stats and awards" - ale tam jest podana tylko twoja ranga aktulana oraz pocztowki i znaczki(jedynie w leaderboards sa ilość kilsów oraz ilośćpunktów), mam nadzieje ze dorobią później normlane staty z poziomu gry również heh widać że gra mimo wszystko została wypuszczona na rynek ciut za wcześnie, jednakże mi to zupełnie nie przeszkadza bo latanie jest bezcenne.

Swoja droga ( nie wiem kiedy byl update) ale x360 juz mają 6 mln kilsów a pS3 ma3 mln. Nie ważne kto leszy czy gorszy ale w tym tempie to może w poniedziałek polatamy już na Coral see byłoby cudnownie;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GuadalCanal to według mnie najlepsza mapa tak mi tam banie wchodzą aż chciałbym wejść na strone i zobaczyć statsy teraz ;D

Mi też najlepiej na tej mapie scoutem się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś poratować slotem, gra jest naprawdę boska :D. Pograłem w triala i teraz chce grać dalej a nie mam pełnej! :P BF 1943 naprawdę daje sporo frajdy i miodności :). Jakby ktoś miał BF-a niech napisze mi na pw co i jak.

JUŻ MAM :D

Edytowane przez Rainder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam ten sam problem. 2 zwiechy w ciagu 2h grania:/

Wogóle to czemu nie zalicza trophies do tego przenośnego identyfikatora?:P

Ja mialem to samo, i wiem juz ze jest to spowodowane bledem HSow w grze, otoz po jakims czasie gry, siada komunikacja, a przez to PS3 fiksuje, Xbox nie ma takich problemow... super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mialem to samo, i wiem juz ze jest to spowodowane bledem HSow w grze, otoz po jakims czasie gry, siada komunikacja, a przez to PS3 fiksuje, Xbox nie ma takich problemow... super.

No ja właśnie również uświadczyłem dzisiaj, 2 zwiechy w ciągu 3godzin. Jednakże ja nie używam HS ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z trialem? Ściągam normalnie grę na dysk, instaluję i gram? Jeśli tak to przez jaki czas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczytałem na forum ze problem z hs'ami trwał w BF:BC aż 5miechów chyba tutaj tak samo długo nie będziemy czekać? bo ja nie mam zamiaru. Jak nie naprawia w tym tygodniu tego to coś trzeba będzie zrobić by dupsko ruszyli :D tylko co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje 2 ostatnie mecze:

21kills - 512pkt

22kills - 687pkt

:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje 2 ostatnie mecze:

21kills - 512pkt

22kills - 687pkt

:laugh:

Nie dziwie się wyników , widać po ilości trofeów , pewnie dużo godzin spędzasz przy grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się wyników , widać po ilości trofeów , pewnie dużo godzin spędzasz przy grach?

Gram bo lubię ale też bez przesady. A ze strzelanek tylko BF mi się podoba :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie duszol dajesz :D Rushem grasz? ;D bo w sumie jak bym grał rushem to też bym tak miał ale lubię się sniperem pobawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem.... kupiłem gre i chce sobie w nią pograć a jak pisze w grze connecting to po chwili wyskakuje Error : Account has beed disabled on users request!

to znaczy że nie pogram :(??

Edytowane przez Glutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to znaczy o.O znaczy wiem ale nie wiem czy nie pograsz piszę tylko że konto zostało wyłączone na prośbę użytkowników to raczej nie zgłoś to do EA support czy coś i niech ci przyczynę podadzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam problem.... kupiłem gre i chce sobie w nią pograć a jak pisze w grze connecting to po chwili wyskakuje Error : Account has beed disabled on users request!

to znaczy że nie pogram :(??

Znalazłem w necie może pomoże:

"How to link your PlayStation 3 Username to your EA account

1. Go to EA - FIFA 08, Battlefield 2142, The Sims 2 Pets, Need For Speed, Tiger Woods PGA TOUR 08, FIFA Manager 08 and log in with your main EA account details.

2. Choose the “My Account” option on the left hand side of the screen.

3. Click on the “My Full Account Details" link located on the right hand side of the screen (beneath country selection).

4. A new "EA Account Manager" window will open.

5. Follow the "Personas" link.

6. Select the "Link an Existing Persona" option.

7. Use the drop-down menu to select “PlayStation Username” and enter the PS3 Username that you wish to link to your EA account.

8. Select "Submit and Continue."

9. This should generate an e-mail to your registered e-mail address.

10. Follow the link contained within the e-mail. Once that is done, your PS3 Username will be successfully linked with this account."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w punkcie 4 otwiera mi się strona EA i mam się zalogowac zaloguje się i mam podążać za jakimś łączem? tam niema niczego podobnego   (wczesniej nigdy nie grałem w BF 1943 wiec niewiem czemu mnie odłączyli)

Edytowane przez Glutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuviks gram Riflemanem, snajperów nienawidze, najlepiej jak by ich wcale nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ultimatume mógłbyś mi wytłumaczyć co i jak ?? (sorry ale nie kapuje tego) po punkcie 4 niewiem co dalej robić ...

Proszę o jak najszybszą pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przyjemnością ale musi być 15 osób by gra ruszyła wczoraj próbowaliśmy i nie było tyle osób by zagrać coś. Przydała by się komunikacja głosowa ale jest z nią problem... :/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×