Skocz do zawartości
pawlos26

Sacred 2: Fallen Angel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy problem z cieciem jest tylko u Ciebie ? czy może to jakiś ogólny problem ??

Pytam gdyż przymierzam się do zakupy S2 a jednym z powodów mojego nie grania w tą grę na PC był wówczas za slaby komputer na którym zamiast gry miałem pokaz slajdów :P

A co do samej gry zapytam jak jest z ilością graczy on line ?? Jest z kim wojować czy raczej pustki na serwerach ??

Dzięki za rady !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no niestety gra ma problemy z frameratem i to poważne. Zależy to od miejscówki. Najgorzej jest na bagnach i terenach zalesionych. I to nawet wtedy gdy wytniesz wszystkich wrogów. No ale na dużej części lokacji jest ok. Co do ilości graczy w online powiem tak: im masz wyższy poziom ma twój char tym trudniej kogoś znaleźć do wspólnej gry. Powyżej 100lvl mało ludzi gra. Do tego multiplayer online bardzo często zalicza zwiechy. Nie wiem czy to tylko u mnie tak jest, ale grając online gierka zawieszała się kilka razy dziennie. Ale muszę przyznać Sacred2 ma bardzo miodny system rozwoju postaci. Gra potrafi przykuć mimo swoich wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc na pc wyszedł patch ktory poprawia plynnosc gry , ciakwe czy na ps3 tez wyjdzie , mi gra sie nie zawiesza , ale to przycinanie , czasami az glowa boli od tego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie bo studio które stworzyło Sacreda - Ascaron zostało zamknięte, a z tego co mówił rzecznik Deep Silver nie bardzo widzi im się dalsza praca na tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zbyt zachęcające co piszecie ale mimo to mam ochotę zakosztować tej gry ponownie :)

Ale chyba się wstrzymam jeszcze chwile bo gdzieś obiło mi się o uszy że pod koniec 2009 ma być dostępna wersja PL, prawda czy fałsz ?!?!

Dziwi mnie tylko fakt że gra która teoretycznie oferuje sporo dobrej, klimatycznej zabawy jest popularna tylko na niskich lvl, czyli wbijając ok 170lvl spotkanie kogoś graniczy z cudem ?!? Może gry rpg/crpg nie podchodzą konsolowej społeczności?!? a może tylko ten tytuł tak się ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł ma szarpiącą strasznie animacje.

Diablo i Champions of Norrath miały płynniutką! :biggrin:  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy plotki odnośnie polskiej wersji są prawdziwe ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy plotki odnośnie polskiej wersji są prawdziwe ??

A możesz bardziej opisać te plotki bo tego jest nie mało.

Tynio

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo mam co tu opisywać, gdzieś na którymś z serwisów o PS3 widziałem krótką informacje że planowane jest wypuszczenie po nowym roku polskiej wersji S2 na ps3. Jeżeli to była by prawdziwa informacja to wstrzymam się z zakupem tej gry bo wolałbym ją mieć w polskiej wersji językowej :)

Jednak nigdzie nic więcej nie mogę znaleźć na ten temat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce premiery jest podany przblizony termin wydania Sacred 2 PL , ja natomiast skusiłem się na angielska wersję grałem w Sacred + dodatek na PC i gra naprawdę podobała mi się, mam nadzieje że sequel mnie nie zawiedzie. Jeżeli chodzi o przycinanie to jako stary gracz PC-towy jestem na to przygotowany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna mam sacred 2 i pewnych rzeczy nie kumam. Gram SW i nie wiem czy dobry build robię: zależy mi na walczeniu dwoma mieczami, więc na razie ze skilli robię sword a później to dual coś tam. Nie wiem czy to w ogólne ma sens i się pytam póki mam jeszcze 4 lv.

Oprócz tego chociaż to głupie nie wiem do czego służy eq z miscellaneous (chyba). Z atrybutów to rozdzieliłem na razie pomiędzy siłę, zręczność wytrzymałość.

Mam też głupie pytania o regenration w eq. Im więcej na siebie założę tym pasek robi się bardziej czerwony i to raczej źle(chodzi to o regenracje CA?). O i jeśli szybkość biegu jest w procentach na minusie to oczywiście biegnę wolniej?

I ostatnie pytanie co do CA: Czy nowe CA dostaje się z tych scrolli o których pisano wcześniej?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od niedawna mam sacred 2 i pewnych rzeczy nie kumam. Gram SW i nie wiem czy dobry build robię: zależy mi na walczeniu dwoma mieczami, więc na razie ze skilli robię sword a później to dual coś tam. Nie wiem czy to w ogólne ma sens i się pytam póki mam jeszcze 4 lv.

Oprócz tego chociaż to głupie nie wiem do czego służy eq z miscellaneous (chyba). Z atrybutów to rozdzieliłem na razie pomiędzy siłę, zręczność wytrzymałość.

Mam też głupie pytania o regenration w eq. Im więcej na siebie założę tym pasek robi się bardziej czerwony i to raczej źle(chodzi to o regenracje CA?). O i jeśli szybkość biegu jest w procentach na minusie to oczywiście biegnę wolniej?

I ostatnie pytanie co do CA: Czy nowe CA dostaje się z tych scrolli o których pisano wcześniej?

Pozdrawiam.

Tak nowe levele do CA oraz zupełnie nowe CA których jeszcze nie odblokowałeś zdobywasz znajdując zwoje z przeciwników, ja swoim SW biegałem z 1hand sword i 1 h axe miałem bardzo fajne bonusy w obu, którymi robiłem niezły carnage smile.gif ale to subiektywna opinia bo nie wiem jak spisują się inne buildy

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja obecnie gram w sacred 2 i tez gram SW mam 51 level , przeważnie gram dwoma toporami , ale dostałem dobry mecz i teraz

mam miecz i topór - robią pogrom :) moim zdaniem ta opcja jest naj lepsza , żadna tarcza, tylko atak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnosnie tej gry: a wiec czy mozna nadal grac co-op, bo slyszalem ze firma odpowiedzialna za Sacred upadla wiec co z serwerami? Bo moze i bym sie skusil ale offline to jakos mi sie nie widzi w to grac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnosnie tej gry: a wiec czy mozna nadal grac co-op, bo slyszalem ze firma odpowiedzialna za Sacred upadla wiec co z serwerami? Bo moze i bym sie skusil ale offline to jakos mi sie nie widzi w to grac....

wczoraj grałem co-op wiec można .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki no to trzeba zobaczyc na ile gierek mi teraz starczy.... WKC FFXIII HR no i moze jeszcze Sacred.... hmm....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewien problem z Sacredem 2 w szczególności kiedy chce dołączyć do kogoś kto już gra, poprostu gra zawiesza mi konsole w momencie kiedy pojawia się ekran loadingu, symbol płytki na samej górze przestaje się obracać i czarna dupa koniec kropka :/ już jest wszystko ok problem tkwił w kablu,z racji tego że gra już troszkę leciwa jest gra ktoś jeszcze oprócz Krirysa i mnie ??

Edytowane przez rafauPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie/Panie co z tą wersją Pl? Pamiętam że na Ultimie były wstępne zamówienia na tą wersje na wrzesień 2009 i tak cały czas przeskakiwało do przodu a teraz to już nie ma tego tytułu w ofercie nawet w wersji ang.(A przynajmniej w owym sklepie).Ma ktoś pojęcie jaka firma miała się zająć polonizacją? to z chęcią napisze do nich i się spytam czy będzie taka wydana czy nie? bo jeżeli nie to chociaż chciał bym zakupić anglika bądż się załapać jeszcze na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma ta to niejaka CENEGA charakteryzująca się tym że obiecuje i to wszystko :/ na allegro są jeszcze jakies kopie sacreda 2 chyba nawet z 5 sztuk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma ta to niejaka CENEGA charakteryzująca się tym że obiecuje i to wszystko :/ na allegro są jeszcze jakies kopie sacreda 2 chyba nawet z 5 sztuk :)

[/

04 marca 2010 ( data wydania w Polsce ) i jak w tedy akurat bedzie i jak mi cos bedzie sie sypalo zwracam gre do cenegi niech oddaja kase juz raz tak zrobilem ale z pc bo cos mi nie gralo ale tak czy tak czekam na super street fighter IV.A sacred w czasie premiery ma byc wydany w jezyku polskim w koncu pogram w cos podobne do diablo na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wreszcie doczekaliśmy!16 lipca Sacred 2 wersja pl kinowa! Cenega na allegro juz wystawiła 100 szt! cena jedyne 64,99zł! Taka cena to chyba za ten okres oczekiwania! hehehe!

Edytowane przez Caireth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co skopali tym razem? Brak trofeów i patchy? Cena kusi, ale wstrzymam się z zakupem, aż pojawią się pierwsze opinie, żeby nie dać się wyhuśtać jak z Fallout 3. Szczerze nienawidzę Cenegi i nie ufam im.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze nienawidzę Cenegi i nie ufam im.

Bo trzeba powiedzieć jasno, to są oszuści. Nie widzę innego określenia na sytuację, w której postawili wielu ludzi. Przypomnę, wystawili S2 w preorderze i dokładnie określili datę, ludzie płacili i czekali. Gra już była dostępna na inne platformy, a na PS3 w wer.eng. Ale skoro ktoś miał zamrożoną kasę w cenendze, to przecież poczeka jeszcze te parę dni na wer.PL, zwłaszcza że nawet telefonicznie dowiadywał się że gra wyjdzie to za dwa dni, to w najbliższy wtorek, albo już już w czwartek będzie wysyłka. No i przegonili ludzi, aż do teraz. Jak można tak dezinformować swoich klientów. No ale cena dobra i grę osobiście śmiało polecam. Bardzo duży świat i sporo grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy do Was Panie i Panowie:

1. Czy sterowanie na padzie jest dobrze zrobione -> może jakiś krótki opis jak komuś będzie się chciało.

2. Jakoś boję się tej wersji polskiej -> Fallout 3 PL od Cenegi też był chyba spieprzony. Jak Wy się na to zapatrujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×