Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram opinię przedmówcy.

Mp nie robi na mnie żadnego wrażenia 50% to przypadek o kolejne 50% to te nowe różne badziewia(ze skrzynki i kill streków).

Mam nadzieję że sp będzie lepsze od mp bo to zupełnie mi do gustu nie przypadło.

Większy fun miałem grając w WaW...

No nic idę dalej popykać z nadzieją że coś mi się spodoba i gierka ta zagości na stałe w mojej kolekcji bo jak na razie mam ochotę wyrzucić ją do działu Black Market :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem spoko to multi. I wcale nie jest jakos mega trudno. Choc w sumie to 3 meczyki dopiero zagralem i pewnie trafie jeszcze na hardkory nie raz (choc jeden koles mial range 35 juz), ale jak na razie daje rade.

BC2 lepsze bedzie moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w tej grze są regiony , czy będę mógł zgrać z kolega z USA ? chodzi mi o multi ja gram z polski?

Edytowane przez kowalix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha czyli abym miał trofeum za przejście weterana mam jeszcze raz przechodzić odpada...żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pora na krociutka relacje, na wstepie od razu mowie ze gra wyrwala mnie z butow.

Przygode zaczalem od singleplayera, ktory po prostu jest chyba najlepszym jak dotad ze wszystkich fpsow, dynamiczny (a to i tak malo powiedziane), ciagle trzyma akcja za jajca, fabula w polaczeniu z MW1, na prawde wciaga, szczegolnie kiedy dodaja te bardziej "dramatyczne akcje/sceny" (kto przeszedl ten wie, ile i jakie), roznorodne misje, tak rozporzadzone ze praktycznie nie nudza, i mozna by grac i grac i grac, podsumowujac - dawno sie tak nie czulem grajac w zwykla gre dla 1 gracza, przejscie zajelo mi 9.38h, macalem doslownie kazda sciane i nie spieszylem sie, z czasu gry jestem jak najbardziej zadowolony. 9.5/10

Po singlu przyszla pora na perelke, multiplayer, i tuu... no troche sie zawiodlem, krotko mowiac bylo ode mnie 35 osob online, z czego 30 to ps3site, kazdy chcial zagrac party ktore omawialismy wczoraj i ... zonk, nie da sie stworzyc party, po niezliczonych probach udalo mi sie zagrac 3 osobowe party z MackuCHWDP / drek91 no i ja, oraz raz udalo mi sie tez zagrac z kill'em z tego forum, ale to byl chyba czysty przypadek spotkania na serwie, takze w kwestii organizacji, IW dalo dupy na calej linii, aczkolwiek pomijajac to, sam multi, mapy i dynamika, po prostu genialnie, czasami na niektorych mapach jest spory chaos (vide Airport) a czasami rozgrywke psuja kamperzy (jeb**a rasa - zycze im bezplodnosci) - aczkolwiek juz na skraju totalnego zalamania i zawodu na multi, postanowilem zagrac Domination (wczesniej TDM cioralem), i trafilem na hosta, gdzie kazdy mial 4 kreseczki i chyba spedzilem z nimi 4-5h na 1 hoscie, tak sie swietnie gralo, balans druzyn IDEALNY (roznica pktow ekipy wygranej byla moze 5-30), a tryb domination jest chyba najbardziej dynamicznym ze wszystkich, nikt nie kampil, zero lagow, i po prostu czysty fun, gdyby nie fakt ze pad mi sie rozladowal pewnie stracilbym poczucie czasu do 5 rano (a tak, musialem podlaczyc pada, bo nie bede siedzial przed duzym TV na metrowym USB, oczojeba bym dostal). - I tylko ze wzgledu na tego hosta, z czystym sumieniem daje 10- / 10, inaczej dalbym z 7 / 10 jak nic, ale wierze ze takie gry beda sie czesciej trafiac.

btw. Po pierwszym dniu personalny rekord to 41:11 - tryb Domination :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamie jak jakiś nuub w multi. Zawsze ratio na minusie, raz mi się udało zagrać fajny meczyk. Nie miałem żadnych lagów, o dziwo było 12:11 ^_^ (jedyny wynik powyżej 10 wczoraj i to jeszcze na +). Ale tak naprawdę się zawiodłem bardzo, wywala mnie często z servera (minął czas połączenia), lagi nawet w nocy, no kurde, liczyłem przynajmniej na poziom multi WaW'a, a tu jest gorzej. Multi ratują superaśne pukawki i dodatki do nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie multi to MISTRZOSTWO ŚWIATA.Mapki są zróżnicowane pod względem otoczenia i wielkości.Fakt jest problem z party,ale zresetowanie konsoli pomaga.IW powinno jak najszybciej to poprawić.Wczoraj(dziś ;) )graliśmy z kumplami do 4.30 i było mega miodnie, oczywiście wszyscy mieli HS.Multi spełnił moje oczekiwania!!!

Pozdro

PSNID: kleju :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamie jak jakiś nuub w multi. Zawsze ratio na minusie, raz mi się udało zagrać fajny meczyk. Nie miałem żadnych lagów, o dziwo było 12:11 ^_^ (jedyny wynik powyżej 10 wczoraj i to jeszcze na +). Ale tak naprawdę się zawiodłem bardzo, wywala mnie często z servera (minął czas połączenia), lagi nawet w nocy, no kurde, liczyłem przynajmniej na poziom multi WaW'a, a tu jest gorzej. Multi ratują superaśne pukawki i dodatki do nich :)

Nie przejmuj się ja też się nie mogę ogarnąć. Wbrew temu co tu ludzie piszą sam gameplay w multi jest jak dla mnie zupełnie inny niż w MW1. A już totalnie różni się od WaW, w którego siekałem najdłużej (i jako tako owniłem ;p), tak teraz ciężko mi się przestawić. Chodzi przede wszystkim o szybkość rozgrywki. Początek to tragedia. Teraz po awansowaniu kilka levelów do góry widzę, że to kwestia ogrania i lepszych zabaweczek, a te są później dość konkretne. Natomiast zupełnie nie rozumiem jak IW mogło obniżyć poziom graficzny leveli multi. O ile singiel jest pod tym względem ok, tak mapy hmm, widzę spadek jakości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o co chodzi z tym TYP NAT, OGRANICZONY lub OTWARTY??

Jest to jak się jest samemu w Swoim lobby. Pod wszystkimi koszarami utworzeniem klasy itp.

Trudno przeoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich wcześniejszych trailerach, artykułach i stale podgrzewanej atmosferze tytuł MW2 stal się tytułem MUST HAVE !!

Singiel ( piszę to po przejściu kilku misji )...dobry , z masą dynamicznej akcji i ładnymi skryptami ale daleko mu do już prawie rocznego KZ2 jeżeli chodzi o grafikę !!

Multi....poza ładnym wyglądem i szybkim odnajdywaniem gry to ..... jak przeżyjesz kilkanaście sekund to fajnie, rozejrzysz się ....i padasz. Zeby pograć z przyjaciółmi....to nie wiem co trzeba zrobić bo zaproszenia nie działają- ogólnie porażka !

Wszystko to co dotychczas widziałem w MW2 zasługuje na góra ocenę 8/10......i nie jest warte więcej niż Real'owa cena 159zł!!! Patrząc na takie KZ2 czy U2 ( chociaż inny typ gry ) MW2 wypada dość blado....a szkoda.

To oczywiście moja opinia proszę się więc nie napinać i ewentualnych oponentów proszę o ich opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kagann:

Ale chyba lepiej, zeby bylo party zwalone a nie matchmaking niz odwrotnie, jak mialo to miejsce w U2:AT ;P Przynajmniej mozna pograc, wlasciwie to matchmaking w MW2 jest az za dobry, nie zdaze zerknac na nowe unlocki a juz sie mapa wczytuje hehehe. Mysle, ze jesli to wina samej gry to IW zakasa rekawy i szybko wypusci stosownego patcha, jak mialo to miejsce niedawno przy CoD4 i tych cheatach - parde dni i wszystko wrocilo do normy.

Natomiast co do samego multi to niestety ale obawy ONE sie sprawdzily - kto pierwszy strela ten wygrywa, chyba, ze ci sie omsknie na moment celownik z goscia to ma jeszcze jakies szanse... Nie wyobrazam sobie akcji z PC, ze wpada sie samemu w cala druzyne i wycina 4-5 osob, bo wystarczy, ze 3 osoby oddadza w ciebie jeden strzal i wachasz kwiatki od spodu... A wlasnie takie akcje stanowily dla mnie o wyzszosci CoD4 na innymi FPSami, tutaj jest to praktycznie nie mozliwe z powodu zbyt duzego DMG. Niby jest dynamika ale jakos tego nie czuje juz przy samych pojedynkach, za szybko kolesie gina i nie sprawia mi to najmniejszej przyjemnosci. Jeszcze mapy (juz pomine fakt, ze mam wrazenie deja vu na wiekszosci z nich) - myslalem, ze bardziej kamperskich map nie da sie juz wymyslec, ale i tu IW pokazalo klase... Na niektore mapy nie ma co w ogole wchodzic, bo kamperzy psuja cala zabawe, na szczescie sa jeszcze takie mapy jak ta na dachach wiezowcow czy baza lodzi podwodnych (jeszcze nazw nie pamietam), tam nie ma jak przykampic za bardzo i jest non-stop bezposrednia wymiana ognia, tak powinny byc skonstruowane wszystkie mapy.

A kampania mnie w ogole nie urzekla, zaraz sie przemoge i sprobuje ja przejsc (akurat dzisiaj muslieli wylaczyc serwery PSN, dziady jedne ;)) - za duzy chaos i rotacja charakterow, nie wiem kto jest kto, w kogo sie wcielam w danej misji, w ogole o co chodz w calej tej historii. No i jak doszedlem do misji w Brazylii i zobaczylem respiacych sie w nieskonczonosc przeciwnikow dalem sobie spokoj z Singlem, takie cos to juz w CoD4 bylo niesmaczne, w W@W zbieralo sie na wymioty, tutaj juz jest to dla mnie nie do przyjecia po prostu. No i samo IW mowilo, ze nie bedze juz tego, j***ni lgarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 listopada godzina 12.00 poszukiwanie CoD MW2. Tesco – ale occcco chodzi :whistling: , Empik – może będziemy mieli po 18.00 albo w czwartek :pardon: , MM – kurier przywiezie może po 15.00. Kurde jedna z większych premier a gry nie ma. Spragniony udaję się do Reala wchodzę na dział z grami a tam na półce MW2 w cenie 189zł.

Sprint do kasy, całe szczęście, że nie było kolejki bo już byłby Deathmatch. Później szybko na parking do samochodu pozostało już tylko 15km do odpalenia gry – no i du...a trzeba stać w korku :mad:

W końcu dojeżdżam do garażu wprowadzam auto, jeszcze tylko kilka minut i będę już w domu i będę GRAŁ. Nagle telefon, żona dzwoni i mówi kup chleb no ja cię przepraszam.

15minut później misja chleb zaliczona trofeum zdobyte.

Nareszcie w domu.

Włączam cały sprzęt, drążącymi rękami wkładam płytkę z grą i co ..... Należy zrobić update Firmaware do 3.01 :wacko: , kurde balans robi się. Skończyło się uruchamiam ponownie grę a tu, że trzeba pobrać patch 1.01 – jaki patch - nowa gra a już są problemy :verymad: . 15mb później uruchomiła się gra i pojawia się ekran z napisem START – no kurde a gdzie jakieś intro, które mnie wprowadzi w klimat (pewnie to było to w czasie poszukiwań gry po sklepach) szkoda. Mówi się trudno naciska się START i żyje się dalej.

Na początek sprawdzę Multi i co? Gra mówi żebym lepiej najpierw sprawdził kampanie. No dobra pewnie wie lepiej. Uruchamiam kampanie jest intro, jakieś takie zielone, dużo zielonego jakbym miał kartę hercules i zielony monitor do PC. Przebijają się jakieś fragmenty z MW1 no i koniec intro. Hmm ciekawe no ale nic.

Pierwsza misja – chwila już coś takiego było w MW1 – pewnie ma zapoznać z tajnikami sterowania. Dobra lecimy dalej ... żeby nie ujawnić treści to powiem, że po drugiej misji przerwałem bo zaczęło mnie zastanawiać dlaczego nie wpadło żadne trofeum.

Krótka weryfikacja na forach i no faktycznie są problemy :fool: . No ja pie....... Nic sprawdzę Multi.

Wszystko fajnie wyszukiwanie meczy itp. ale ogólnie mam wrażenia panowania jakiegoś chaosu, pewnie trzeba się przyzwyczaić. Zagrałem kilkanaście meczy dotarłem do 17lvl i nasunęła mi się taka refleksja – Czy ta gra to faktycznie MW2 może powinna się nazywać MW1. Zmian w grafice nie widać wielkich, do Killzone 2 i U2 nie ma co porównywać według mnie nie ta liga (ktoś na forum nie wiem jakim mówił, że graficznie ona zmiażdży nie wiem co i nie wiem komu). Ogólnie Multi fajne masa możliwości konfiguracji broni, perków itp. Ale śmiem twierdzić, że ta gra mogła być wydana jako DLC przynajmniej mapy. Ginie się faktycznie szybko ale zabiją się również. Co mnie na razie zdziwiło to, że nie widziałem jeszcze żadnych magików biegających ze snajperkami jak to było w MW1. Same mapy są różne jedne graficznie są super inne znowu jakieś takie biedne (lotnisko i dach wieżowca). Uważam, że przez dwa lata nie wiele usprawnili to co widzieliśmy w MW1. Nie widać tej różnicy jak w przypadku U1 i U2.

Plusy:

- fajne multi z wieloma możliwościami kustomizacji

- gra działa płynnie

- migracja hosta

Minusy:

- spierniczona sprawa z trofeami

- migracja hosta może przyprawić o zawał serca gdy długo się gdzieś migruje :shok: (myślałem, że konsola się zawiesiła)

- gdyby nie nowe mapy to można by powiedzieć „ale to już było”

Na dzień dzisiejszy grę oceniam na 8/8+ bez singla. Jak wszystko naprawią to dopiszę nową ocenę. Według mnie gra absolutnie nie zasługuje na 10 a na 9.5 to musiałbym się długo zastanawiać. Mam nadzieję że żaden recenzent nie napisze, że mamy nową jakość w grafice bo będzie to kłamstwem. Gdybym za grę zapłacił więcej niż te 189zł to byłbym lekko wku....

P.S. Tak biednie wydanej instrukcji do gry to ja dawno nie widziałem :(

Edytowane przez KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze duzo narzekania, a i tak setki tysięcy będą w to przez następne 2 lata grać non - stop. Ja swoja kopie będe miał jutro. Co do za szybkiego padania, to może to i lepiej (większy realizm), mówiecie że ten który pierwszy zobaczy przeciwnika ma 99% szans na zabicie, i chyba tak jest właśnie w rzeczywistości.

Mi się grało super w MW1 i WAW, więc i tu raczej wielkiej różnicy nie odczuje. (trochę treningu i zaczynamy ownić.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze duzo narzekania, a i tak setki tysięcy będą w to przez następne 2 lata grać non - stop.

No nie wiem, nowy król nadchodzi w marcu ;) Dziś kończę single player i startuje z kolejnym podejściem do MP, ale wątpię abym się przekonał. Na szczęście jest jeszcze Spec-Ops, inaczej ta gra starczyłaby na 6-7 godzin.

W piątek ma być patch, który naprawi wysyłanie zaproszeń.

PS. Wam też czytnik PS3 non stop pracuje przy tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jeszcze KZ2, a jutro się przekonam czy te wasze narzekania są warte uwagi.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nam pracuje cały czas :( Mogli coś z tym zrobić w jedynce tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nam pracuje cały czas :( Mogli coś z tym zrobić w jedynce tak nie było.

Zaproszenia nie działają i jestem ciekaw kiedy to naprawią.

Na chwilę obecną jestem mocno zawiedziony. Kupiłem specjalnie 2 kopie dla siebie i kmpla, zeby grać coopa lub online a tu dupa.

Nie wiem co ma znaczyć to wyszukiwanie osób tak jak w Uncharted 2. tam mi sie to nie podobało i grę sprzedałem.

Nie wiedzę wsparcia dla klanów. Nie !!! Po prostu brak słów.

Graficznie nie które mapy to żenada (Pustynia z samolotem) zobaczcie tekstury na murkach z cegieł.

Za dodatkowe mapy do CoD 4 powini brać 50 PLN a nie 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurw... przecież się nie da. ,,Minął czas połaczenia z serwerem" - praktycznie co mecz :confused: WaW zero lagów, KZ2 zero lagów, U2 zero lagów, MW2 lagi jak *** :angry: Tak czekałem na tą grę, IW zawiodło na całej linii, jak mogli wydać takiego crapa, single 6h przecież to jest śmiech na sali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdza się reguła, że najlepsze gry robią tylko studia SONY a reszta to jak im się uda :( Niestety Activision nie popisało się. Wypuszczenie gry z bugami po 2 latach nic nie robienia (gra nie wiele różni się od MW1) jest jawnym kpieniem sobie z graczy. Jak gra dostanie tytuł GOTY to mnie coś trafi. Gra nie zasługuje na tak wysokie noty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia ze zdobyciem MW2 wyglądała podobnie do w/w, tyle że ja czekałem na poczcie w "kilometrowej" kolejce, a jak już dotarłem do Empiku to przy kasie okazało się, że nie mam przy sobie karty.... W grę pierwsza zaczęła grać moja dziewczyna i z marszu wzięła się za multi... Co do samej gry. Powiem tak.. Grałem kilkanaście lat temu w Quake 3.. Później długo długo nic z FPS. Z konsolą styczności nie miałem prawie wcale, a teraz mam PS3 od tygodnia... Najważniejszy problem dla mnie to przestawić się na pada co zawsze powtarzam.. Z konsolą kupiłem Uncharted 2 i stwierdziłem, że to porażka, ale raczej ze względu na przyzwyczajenie do KiM.. Nie wiem jak wygląda KZ2, w COD4 grałem ze trzy razy, ale tylko na splicie z kumplem.. MW2 (piszę o multi) to niezła sieczka. Przypomniały mi się czasy liceum gdy w sześciu graliśmy w Q3 po LAN-ie... Dynamika na zbliżonym poziomie, chociaż KiM pozwalały na większe akrobacje.. Grałem w multi wczoraj od ok. 20-tej do 1-ej i problemów nie było, łączyło się szybko, lagów zero.. To co mnie dziwi i co uznaję za błąd, który IW powinno moim zdaniem poprawić to fakt, że czasem w trybie "dowolnym" (co to za nazwa ?!?) na wielką planszę wpadam z jedynie trzema zawodnikami... I zabawa w szukaj-szukaj z jednym bo dwóch pozostałych siedzi gdzieś na "drzewie" i poluje...

Ogólnie jak dla mnie lux. następne na co czekam to GT5 i na rok mam z głowy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nowy król nadchodzi w marcu wink.gif

Tyle że BC nidy nie był jakimś królem multi ( w przeciwieństwie do MW1 i WAW), plasował sie na tym samym poziomie lub poniżej co MGO i był też za plecami KZ2. Więc ja bym tutaj na jakiś szał nie liczył, i umówmy się ale singiel w BC to lata świetlne za MW1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szymur

Musi być coś z twoim łączem. Grałem jakieś 5 godzin w multi wczoraj i dziś i nie uświadczyłem nawet jednego maluśkiego laga. Wyszukiwanie błyskawiczne. Za to duże brawa dla IW.

Aha zapomniałem powiedzieć, że ostatni raz kupiłem polską wersje gry. Do głowy mi nie przyszło, że będzie wszystko spolszczone!!! Duży błąd z mojej strony. Przykro mi ale Strzał w głowę nie brzmi tak fajnie jak Headshot! Pomijam znaczenie, bo przecież tego się nie da przetłumaczyć na polski, bo nie mamy takie słowa w słowniku. Dlatego tego nie powinni ruszać! Jak pierwszy raz zagrałem to byłem tak zagubiony tym całym nazewnictwem, że doznałem szoku. Moc obalająca i inne kwiatki... kurde tego się nie da czytać, a trzeba z tym grać! Popsuło mi to połowę doznań z gry.

P.S.

Dr. Deathmatch! Co to za nazwa? Doktor deathmatch? LOL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki, BC singla przeszedłem kilka razy MW nawet raz do końca nie zmęczyłem. Multi jest inne w BC inne w MW. Jednak BC2 będzie przedstawiać inna klasę jakości, przynajmniej DICE widzi ze spieprzyło sprawę w BC i teraz skupiają się praktycznie na multi. Można o tym poczytać na bloku playstation gdzie się wypowiadają pracownicy DICE. Generalnie nie podają informacji o singlu a wręcz informują, że skupiają się w danej chwili na multi. Jedyne info jakie znalazłem to jednozdaniowa wypowiedź, że w singlu stary team powróci.

W chwili obecnej z niecierpliwością oczekuję wieści z nadchodzącej bety i po cichu liczę że uda mi się załapać.

Żeby nie był totalny oftop to powiem że samo multi w MW2 jest ok, jedynie te niedociągnięcia techniczne są karygodne. Po tylu latach doświadczenia z MW1 powinni to mieć obcykane jak nikt inny w branży. Zastanawia mnie też w jaki sposób dopuścili tak skopanego pacza (z tego co czytałem to on właśnie wszystko chrzani), czy dział QA soniacza nie powinien zablokować takiego potworka przed dystrybucją? Czy tam nikt (w IW/Sony) nie ma kolegów aby przed wypuszczeniem sprawdzić czy w grze nastawionej na multi działa zapraszanie do party?!

Edytowane przez lda77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha zapomniałem powiedzieć, że ostatni raz kupiłem polską wersje gry. Do głowy mi nie przyszło, że będzie wszystko spolszczone!!! Duży błąd z mojej strony. Przykro mi ale Strzał w głowę nie brzmi tak fajnie jak Headshot! Pomijam znaczenie, bo przecież tego się nie da przetłumaczyć na polski, bo nie mamy takie słowa w słowniku. Dlatego tego nie powinni ruszać! Jak pierwszy raz zagrałem to byłem tak zagubiony tym całym nazewnictwem, że doznałem szoku. Moc obalająca i inne kwiatki... kurde tego się nie da czytać, a trzeba z tym grać! Popsuło mi to połowę doznań z gry.

P.S.

Dr. Deathmatch! Co to za nazwa? Doktor deathmatch? LOL.

Dokładnie, mam takie same zdanie. Tłumaczenie tragiczne... Żałuję, że nie kupiłem angielskiej wersji :( Może w ENG nie byłoby problemów z trofeami i tym cały multi :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam takie same zdanie. Tłumaczenie tragiczne... Żałuję, że nie kupiłem angielskiej wersji :( Może w ENG nie byłoby problemów z trofeami i tym cały multi :wacko:

bylyby, to samo maja moi znajomi z z Anglii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×