Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mapek w multi to jaka jest ich wielkość? Patrzyłem trochę na gameplay'e i zwróciłem uwagę iż chyba nie ma małych map takich jak Killhouse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie wrażenie, że rzeczy na Wyposażeniu są zupełnie nieprzydatne? Ja rozumiem, że granaty były trochę za mocne w poprzedniej części, ale teraz to już zupełnie w drugą stronę przegięli. Rzucić się tego nie da daleko, pole rażenia słabiutkie... Semtex to samo. Nóż... Nie można z nim biegać jak już się wyceluje. Taki ciężki? W ogóle zamach nim trwa wieki i zaraz zaliczamy glebe, a rzucać komuś w plecy się nie opłaca. Claymore... Tylko jeden? Wtf? Poza tym świeci się z kilometra. Nie dotarłem jeszcze do c-4 ale skoro nie ma pojazdów, to nie widzę zastosowania.

Granaty hukowe itd. dalej spełniają dobrze swoją rolę. Może dlatego, że nic w nich nie zmienili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mapek w multi to jaka jest ich wielkość? Patrzyłem trochę na gameplay'e i zwróciłem uwagę iż chyba nie ma małych map takich jak Killhouse.

Ogólnie są duże ale jest parę mniejszych jak: RUST, HIGHRISE oraz AFGHAN ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie takie wrażenie, że rzeczy na Wyposażeniu są zupełnie nieprzydatne? Ja rozumiem, że granaty były trochę za mocne w poprzedniej części, ale teraz to już zupełnie w drugą stronę przegięli. Rzucić się tego nie da daleko, pole rażenia słabiutkie... Semtex to samo. Nóż... Nie można z nim biegać jak już się wyceluje. Taki ciężki? W ogóle zamach nim trwa wieki i zaraz zaliczamy glebe, a rzucać komuś w plecy się nie opłaca. Claymore... Tylko jeden? Wtf? Poza tym świeci się z kilometra. Nie dotarłem jeszcze do c-4 ale skoro nie ma pojazdów, to nie widzę zastosowania.

Granaty hukowe itd. dalej spełniają dobrze swoją rolę. Może dlatego, że nic w nich nie zmienili :P

Mam podobne odczucie ale to na + jak dla mnie, wreszcie w 1 meczu nie leci 12 fragow pod nogi na poczatku mapy i jakies totalne randomy zabijajace ludzi podczas gry, teraz ludzie cookuja go i rzucaja prosto np w budynek w ktorym sie chowa przyszly denat. Co do C4 przyda sie, na pewno do trybu domination "we're losing A" - <execute> *BOOM* i sa fragi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde veteran to hardcore totalny :D Cliffhanger od momentu złapania MacTavisha nie daje rady, a gdzie tam dalej... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście może nawiązanie w tej grze do Resistance ? Podczas gdy ktoś nas zabije i pojawiają się różne teksty znanych osobistości- jeden z nich należy do Nathana Hale'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, cytaty znanych osobistosci pojawiaja sie od czasow call of duty 1, a wiec juz w 2003. A Nathan Hale, to zasluzona osoba w amerykanskiej historii, poprostu czysta zbieznosc nazwisk z bohaterem serii resistance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam, cytaty znanych osobistosci pojawiaja sie od czasow call of duty 1, a wiec juz w 2003. A Nathan Hale, to zasluzona osoba w amerykanskiej historii, poprostu czysta zbieznosc nazwisk z bohaterem serii resistance.

Dokladnie. Nathan Hale byl pierwszym amerykanskim szpiegiem w historii, podczas rewolucji amerykanskiej. Brytyjczycy go zlapali i powiesili a przed smiercia powiedzial slynne slowa "Zaluje ze mam tylko jedno zycie zeby poswiecic je mojemu krajowi". A zbieznosc nazwisk z bohaterem serii resistance bynajmniej nie jest przypadkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na weteranie nie jest taka trudna - oczywiście w porównaniu z WAW na którym pada straciłem. Mam problem z czasem w misji "Kontyngent" Zna ktoś sposób jak szybka przejść do łodzi?

A przede mną "jak za dawnych czasów" - na normalu miałem problemy z obroną laptopa a o dopiero będzie na weteranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Nathan Hale byl pierwszym amerykanskim szpiegiem w historii, podczas rewolucji amerykanskiej. Brytyjczycy go zlapali i powiesili a przed smiercia powiedzial slynne slowa "Zaluje ze mam tylko jedno zycie zeby poswiecic je mojemu krajowi". A zbieznosc nazwisk z bohaterem serii resistance bynajmniej nie jest przypadkowa :)

on tez byl infected!? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabieram się za SOLO-Veteran bo wkurza mnie to 50% jak gre włączam :mad: .

I teraz pyt czy porównywając z MW1 na tym poziomie trudności ,jest łatwiej, trudniej czy tak samo ? Bo np MW1 na Veteteran nie był jakoś super trudny . Tak czy inaczej sam się przekonam ,ale może ktoś powie mi czego się mam spodziewać :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zabieram się za SOLO-Veteran bo wkurza mnie to 50% jak gre włączam :mad: .

I teraz pyt czy porównywając z MW1 na tym poziomie trudności ,jest łatwiej, trudniej czy tak samo ? Bo np MW1 na Veteteran nie był jakoś super trudny . Tak czy inaczej sam się przekonam ,ale może ktoś powie mi czego się mam spodziewać

:nuke: tego sie spodziewaj ja miałem niezły hardkor na hardzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując:

- WAW przechodziłem jakies 5 dni na weteranie

- MW2 w około 6h przeszedłem cały AKT 1 I 2 i dwie misje z Aktu 3. Krótko mówiąc 3 misje mi zostały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie WAW na weteranie był trudniejszy (najbardziej irytowała mnie częstotliwość i dokładność z jaką przeciwnicy władali granatami...) - w WM2 póki co idzie mi bez większych problemów (jestem już przy misji na

platformie wiertniczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle po 1god 30min gry Akt I zaliczony :thumbsup: Trzeba przyznać ze na Veteran dopiero zaczyna się prawdziwa jazda :biggrin:

Teraz dopiero czuje super radosc z gry. Polecam wszystkim co jeszcze nie spróbowali :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem sobie w multiplayer i pod sam koniec gry jakiś z graczy puścił atomówkę. Ciach i wszyscy nie żyli i koniec gry :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co kill napisal + fakt ze to jest MONTAZ :) - znam kilka lepszych z innych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie wierzą prosze o wpisanie w yt: zzirgrizz.

Koleś ma full sponsorstwo tylko te jego edity mi nie pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zdaje sprawę, że to montaż, ale już w MW1 imponowali mi kolesie wyskillowani w graniu bronią ze scope'm. Wydaje mi się, że trzeba mieć niesamowite zdolności manualne żeby wymiatać giwerą z celownikiem optycznym na krótkich dystansach. Osobiście używam tylko iron i dot sight, nie tykam nawet opcji gry z ACOG, a co dopiero bawienie się w 1on1 ze snajperką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że ustawiane, to w dodatku na pewno nie na padzie. Nie ma się co podniecać...

MW2 na konsoli ma wspomaganie myszki i klawiatury? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 na konsoli ma wspomaganie myszki i klawiatury? :P

Omg, omg, omg... Ile już tego było! Widzę, że nie widziałeś wielkich pro na FragFX, XIM, XFPS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×