Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem dzis swoje MW2. Chcialem bojkotowac cene i kupic kolo swiat ale za £26 sie nie moglem oprzec :). Tak czy siak, po tym co widzialem wczoraj przejezdzajac po polnocy przez Londyn i po tym co widzialem dzisiaj w supermarkecie ktory sprzedaje tu gre najtaniej, znajdujacym sie na obrzezach Londynu, stwierdzam ze ta gra pobije chyba wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w malej miejscowosci kolo Derby i o polnocy w Blockbusterze jeszcze czegos takiego nie widzialem, nie bylo miejsc na parkingu, ludzie parkowali na trawnikach dookola. takze wydaje mi sie ze na calej wyspie byl i bedzie szal.

Dalem 50F, wlasciwie to pierwsza gra w dzien premiery jaka kiedykolwiek sobie kupilem.

Grajac od 3 do teraz z przerwami stwierdzic musze ze nie zaluje ani jednego wydanego pensa....

Edytowane przez MackuCHWDP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nam najbardziej "Overrated" i "overhyped game" tej genetaracji

Sorry że z angielska ale nie potrafiłem znaleźć polskich odpowiedników.

I nie zrozumcie mnie źlę grałem w tą gre ładnych kilkanaście godzin (co prawda na x360 ale różnicy nie ma) i jest ona dobra ale do takich zachwytów to brakuję jej lata świetlne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz ktoras tam misje i jest dobra giera, ale bez rewolucji jak narazie. Jakbym dalej gral w COD4. Taka sama grafika, taki sam klimat. Oczywiscie to nic zlego bo COD4 byl niesamowity. Tylko ze 2 lata temu... Zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia niesamowite... dokładnie takie jak w przypadku CoD4. No i może właśnie w tym tkwi szkopuł, że to tak naprawdę czwórka, z leciutko podrasowaną grafą. Klimat konfliktu i realia wojny robią cały czas ogromne wrażenie, ale przydałoby się więcej inowacji. Niemniej jednak nie żałuję zakupu MW2, zapowiada się, że dzięki tej grze czeka mnie wiele godzin znakomitej zabawy. Szkoda tylko, że w multi takie baty dostaje.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia niesamowite... dokładnie takie jak w przypadku CoD4. No i może właśnie w tym tkwi szkopuł, że to tak naprawdę czwórka, z leciutko podrasowaną grafą. Klimat konfliktu i realia wojny robią cały czas ogromne wrażenie, ale przydałoby się więcej inowacji. Niemniej jednak nie żałuję zakupu MW2, zapowiada się, że dzięki tej grze czeka mnie wiele godzin znakomitej zabawy. Szkoda tylko, że w multi takie baty dostaje.

Mam więc nadzieję, że dla mnie jako osobie, która grała jedynie pierwszą misje w MW 1, ta gra dostarczy niesamowitych wrażeń :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... to jest najtrudniejsze multi w jakie grałem. Jeśli nie jesteście dobrzy w fps'y ( ja na przykład jestem totalnym leszczem) to przygotujcie się, że będziecie leżeć na glebie co 15 sek. Trzeba mieć niesamowity refleks. Niestety wiele osób kampi bo są do tego warunki. Moje statystyki są tak żałosne, że lepiej o nich nie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa chłopaki... Zobaczcie co przeczytałem na jednej z aukcji użytkownika, który sprzedaję angielską wersję gry:

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ANGIELSKĄ WERSJĘ?

Ponieważ wersja polska nie ma homologacji UE co znaczy tyle, iż gra najprawdopodobniej nie będzie kompatybilna z oficjalnymi "skórkami"/nakładkami/DLC. Podobnie mało miejsce w przypadku FALLOUT 3 PL. Wyszły świetne dodatki ale nie dla tych którzy posiadają wersję PL. Smutne ale prawdziwe

Zastanawiam się, czy to prawda... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już 2h i żadne trofeum mi nie wpadło o.O

Coś dziwne to jest...

Dziwna sprawa chłopaki... Zobaczcie co przeczytałem na jednej z aukcji użytkownika, który sprzedaję angielską wersję gry:

DLACZEGO WARTO KUPIĆ ANGIELSKĄ WERSJĘ?

Ponieważ wersja polska nie ma homologacji UE co znaczy tyle, iż gra najprawdopodobniej nie będzie kompatybilna z oficjalnymi "skórkami"/nakładkami/DLC. Podobnie mało miejsce w przypadku FALLOUT 3 PL. Wyszły świetne dodatki ale nie dla tych którzy posiadają wersję PL. Smutne ale prawdziwe

Zastanawiam się, czy to prawda... :/

Na 80% to ściema... W sklepach nakupowali mnóstwo egzemplarzy i mówią ludziom takie pierdoły żeby się tego pozbyć (bo wiedzą że każdy woli PL) i to samo tyczy się na allegro.

Jestem przekonany że będziemy mogli każde DLC ściągnąć. Przecież dodali tylko napisy do gry.

Nie ma się czego obawiać

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram już 2h i żadne trofeum mi nie wpadło o.O

Coś dziwne to jest...

No dziwne bo ja gram juz 3h i mam z 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z trofeami chyba jest jakiś problem. Mi na początku wpadły 2 a teraz w ogóle nie chcą wpadać a powinny mi wpaść już co najmniej 4. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, trofea są zwalone. Zależy jak się odpali gra. Raz wchodzą wszystkie, a raz żadne. Trzeba restarta pyknąć i liczyć, że się dobrze załaduje. Ja jednak polecam na razie nie trofić i poczekać na patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym uruchomieniu gry ściągał mi się jakiś patch 15mb. A czy trofea za misje, które ukończyłem wpadną później czy trzeba je będzie jeszcze raz przechodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tania sciema z tym ze nei warto kupowac pl wersji :D biedni sprzedawcy z allegro, pozamawiali po 50 szt wersji uk i nikt im nei chce tego wziac :D nie ma co wierzyc w brednie, w waw byla teraz wersja pl i na ps storze mialo sie dwie wersje mapek. Wszystko zalezalo od blesa. Jesli nie chca wam sie synchronizowac trofea to zrobcie compare z dowolnym friendsem, da sie?? da sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w multi to jestem TOTALNY nuub ^^ Takie baty dostaję, że aż żal. Fun jest fajny, gra się wyśmienicie. Ładna oprawa, trofea zwalone, na początku wpadły 2 trofiki, a potem już nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz do MM jadę, a jest to poświęcenie, bo w jedną stronę 150km ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest najgorzej,na normalnych mapach fajninie się gra,poza tymi na których są sami snajperzy-kamperzy :( I bez headseta nie da rady grać,za duży chaos na tych ogromnych mapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam lagi jak z Mikołowa do Gdańska :( Tylko pomarańczowa kreseczka <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O singlu mogę powiedzieć jedno WUHAAAAAA !!!!!

Cud miód i orzeszki, dawno się tak dobrze nie bawiłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz ktoras tam misje i jest dobra giera, ale bez rewolucji jak narazie. Jakbym dalej gral w COD4. Taka sama grafika, taki sam klimat. Oczywiscie to nic zlego bo COD4 byl niesamowity. Tylko ze 2 lata temu... Zobaczymy co bedzie dalej.

Cwir... to powiedz czy mam kupować... czy jednak nie i czekać na Battlefielda BC2?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir... to powiedz czy mam kupować... czy jednak nie i czekać na Battlefielda BC2?? :)

Battlefield będzie w marcu... Jak masz ochotę czekać 4 miechy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir... to powiedz czy mam kupować... czy jednak nie i czekać na Battlefielda BC2?? :)

A wytrzymasz do Marca? :)

Nie no, dla multi na bank warto kupic. Ale dla samego singla to na pewno nie za "rynkowa" cene. Mozna pozyczyc i przejsc w ten sam dzien. Zajebista jest, dobry klimat i historia, ale niewiele sie rozni od COD4. Co nie zmienia faktu ze COD4 byl na wypasie i gra sie w to jak sie gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield będzie w marcu... Jak masz ochotę czekać 4 miechy...

No mam plan, żeby kupić teraz MW2 i potem w marcu go sprzedać :) Ale już sam nie wiem czy warto... jak wspomniałem wcześniej nie jarałem się MW1 (widziałem u kumpla i trochę grałem, ale bardziej podobało mi się MGO) ale jak widzę gameplay z MW2... kurcze... fajnie to wygląda :D Wczoraj byłem zdecydowany kupić na 100% i dzwoniłem nawet po grę do Reala... ale teraz już sam nie wiem :ninja:

Chodzi mi głównie o multi, żeby właśnie od weekendu do weekendu sobie pograć...

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam........., przepłaciłem bo w bydgoszczy przynajmniej tam gdzie byłem o 13 to było za 229 (mm, saturn), ale nie żałuję, przeszedłem 1 lvl kampani, zagrałem 4 mecze multi i zrobiłem 10 stars w tym trybie specjalnym - wszystko mi pasi, no może brak mozliwosci robienia tych specjalnych z losowym graczem - mozna tylko z frendsem, multi też bajerbiggrin.gif . Trofiki nie wszystkie wchodzą, raz wejdzie innym razem nie , mam 3 a powinienem mieć 6. Specjalnie się jeszcze nie nastawiałem, z gry weszły no ale szkoda żeby przepadły. Grę w 100 % polecamthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×