Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam właśnie wersję eng, nie działają invity i trofea. Za to "tłumaczenie" jest jak najbardziej OK :P

Edytowane przez lda77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że zawiodłem się na MW2 :angry:

Multi jest po prostu cieniutkie.

Według mnie multi w MW1 jest zdecydowanie lepsze:smile:

Powiem szczerze że zawiodłem się na MW2 :angry:

Multi jest po prostu cieniutkie.

Według mnie multi w MW1 jest zdecydowanie lepsze:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie kupiłem MW 2 przez wpadke z kasą, ale powiedzcie CO jest w multi słabe... Single krótki, wiem a multi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że singla przechodzi się w 6 h? Proponuje włączyć singla na poziomie weteran. To jest jakas porażka!!!!!!!!!!! Nie chce mówić z czym się chyba zamienili na głowy twórcy gry ale to jakas porazka. Pjana leci mi z pyska od wczoraj w nocy jak w to gram. Uważam że całkiem nieźle sobie radzed w grach i tak jak z KZ 2 miałem problem z ostatnim poziomem trudności tak i tutaj przechlapane. Nie mam już mocy się wkurzać bo pad już połamany ale jeszcze działa. Może się uda ale jakim kosztem? To jest nienaturalne co tu się dzieje no i nasi kompani to poprostu porażka jeśli chodzi o pomoc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawil sie patch 1.02. U mnie juz sie zainstalowal. Według zapewnien producenta ma naprawic problem z trofeami i party invites.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi MW2 te bronie to jakaś pomyłka, strzelają jak oszalałe

Jak gościu się napatoczy to nie ma żadnych szansa,jedna wielka młocka

Granaty wybuchają jakoś tak sztucznie.

Mapy :down: cieniutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch to jakaś totalna kpina. Niby naprawił trofki ale nie można grać online... HAH!

u mnie to samo zero online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał że singla przechodzi się w 6 h? Proponuje włączyć singla na poziomie weteran. To jest jakas porażka!!!!!!!!!!! Nie chce mówić z czym się chyba zamienili na głowy twórcy gry ale to jakas porazka. Pjana leci mi z pyska od wczoraj w nocy jak w to gram. Uważam że całkiem nieźle sobie radzed w grach i tak jak z KZ 2 miałem problem z ostatnim poziomem trudności tak i tutaj przechlapane. Nie mam już mocy się wkurzać bo pad już połamany ale jeszcze działa. Może się uda ale jakim kosztem? To jest nienaturalne co tu się dzieje no i nasi kompani to poprostu porażka jeśli chodzi o pomoc:(

To zagraja na Hardzie. Veteran ewidentnie nie dla Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktkycznie ja też nie moge wbić na multi. Łączy sie w nieskończoność :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k....a co jest z tym multi u was też nie działa ,wczoraj waliłem do 4 w nocy wszystko było bajka a dzisiaj echo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery im padły czy co?

U mnie też nie da się połączyć:(.

To jakaś totalna kpina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy wszyscy narzekacze w tym temacie jesteście nowicjuszami lub unskillami w serii COD, bo ciężko mi sobie wyobrazić że IW odeszło tak daleko od MW1 czy WAW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update 1.02 do MW2 może coś poprawili

Dobra dowiedziałem się że jest to patch który poprawia trofea na nie których konsolach ;P

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

update 1.02 do MW2 może coś poprawili

ja zauwazylem jedynie ze od instalki 1.02 nie moge wbić na multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dużo akcji, gra zaskakuje, fajna końcówka. Zaraz zabieram się za Veterana (platyna)

Jeżeli chodzi o multi to porażka... Nie można wejść na multi (po tym patchu), dodatkowo SPEC OPS jest zbugowany przez ONLINE. Kiedy krwawię mój kolega tego nie widzi i nie może mnie wyleczyć.

Ocena single: 9+/10

Ocena multi: 2/10 (jak na razie tyle daje) -> 1 punkt za to że w ogóle było multi i dało się pograć jeden dzień. 2 punkt za to, że jest SPEC OPS i nie licząc bugów online da się zagrać na splitscreenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za podwójnego posta ale strona się znowu pier.... i wczytywanie trwa 2min.... wiec z nerwów klikam parę razy.

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to widze że nie tylko mi nie działa multi, a już się martwiłem uff, pozostaje nam poczekam co dalej bedzie, ale nie tego sie spodziewałem na samym poczatku 2 patche porażka, które szkodzą niż maja pomóc> Pozdrawiam, aha jak tylko multi zacznie działać dodawajcie mnie do znajomych chętnie pogram dostępny bardzo czesto mój PSN ID: Taiho__Pol__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie pisza ze multi jest trudny. Jestem raczej poczatkujacy, mam K/D ratio na poziomie 0,8. I gra mi sie o niebo lepiej niz w MW1. Mocniejsze bronie pozwalaja mi szybko powalic przeciwnika, a nie walic w nieskonczonosc jak w MW1. Utrzymuje sie przy zyciu duzo dluzej. Mapy wieksze i duzo ciekawsze niz w MW1. Ogolnie multi mi sie bardzo podoba.

Jesli chodzi o singla, to tez rewelacja, dynamika, bronie, akcja.... rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh..właśnie przeczytałem na stronie IW , że dzisiejszy patch naprawia problemy z trofeami a dopiero piątkowy naprawi zaproszenia do multi przyjaciół........1 dzień po premierze 2 patche a 3 jest już w drodze. heheheheheheh

Kpią z graczy normalnie .......brak słów a szef Activision śmie twierdzić , że za taką grę to powinno się dużo więcej żądać od graczy !!

Singiel 8-9/10 Multi 2-3/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda patch 1.02 naprawia problem z trofeami. Online nie można zagrać bo podobno są jakieś prace konserwacyjne :( W związku z tym zabrałem się za singla i co mogę powiedzieć w porównaniu do MW1 praktycznie żadnych zmian oprócz miejscówek. Będąc w niektórych miejscach odnosiłem wrażenie jakbym grał w Resistance 2 - taka sama kolorystyka i miejscówki bałem się, że zaraz wyskoczą Chimery :) Tak samo nie uważam, że platformą na którą tworzoną to grę pierwotnie było PS3. Śmiem twierdzić że jest to klasyczna konwersja z PC/XBOX360. Co zaś tyczy się samej grafiki to wypada blado w porównaniu z KILLZONE 2 i U2. Gra nie jest warta swojej ceny i nie zasługuje na tak wysokie oceny. Szczególnie po problemach z patchami/trofeami ocena to 8.0 i nic więcej. Może jak skończę całego singla to będzie 8.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ludzie pisza ze multi jest trudny. Jestem raczej poczatkujacy, mam K/D ratio na poziomie 0,8. I gra mi sie o niebo lepiej niz w MW1. Mocniejsze bronie pozwalaja mi szybko powalic przeciwnika, a nie walic w nieskonczonosc jak w MW1. Utrzymuje sie przy zyciu duzo dluzej. Mapy wieksze i duzo ciekawsze niz w MW1. Ogolnie multi mi sie bardzo podoba.

Jesli chodzi o singla, to tez rewelacja, dynamika, bronie, akcja.... rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir tak na marginesie to singla już przeszedłem dałem jednak rade;) Co do multi to grałem chwile i nie było tak źle. A Spec Ops? Właśnie siedzimy z kumplem i gramy i uważam że jest zajefajny;) Te misje w których się łazi snajperem z MW1 poprostu petarda!!!!!! Gdyby miec tylko tak ze 100 cali obrazu to była by ekstaza:) Ale póki co nawet na tym telewizorku co mam jest nieźle i gra się świetnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jakaś kpina!!!! Nie po to człowiek tyle czekał, tyle ochów i achów nad filmikami żeby teraz wydać ciężką kasę i się wkurw***:angry: single krótki a multi nie chodzi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×