Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na on-line to będzie będzie się działo :):) Jak każdy fan COD będzie miał w domu:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nastepnych kilku godzinach grania ,multi mnie wreszcie wciagnol,niestety kampiarskie mapy w miastach to tragedia.

Singiel nie zawodzi jest rewelka , i ten amerykanski patryjotyzm :):):) Obrona Hamburgera :):):) super :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to ten Spec Ops?

Spec Ops to szereg krótkich misji, w których liczy się czas, precyzja i spryt :D Coś na podobieństwo misji Mile High Club ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak a propos, statystyki z MW2 nie beda zerowane w przypadku wersji PS3, oto oficjalne slowa od 402:

"Ci gracze, którzy zakupili legalną kopię gry nie zostaną wyresetowani ze statsów, czy też zbanowani. Reset i ban dotyczyć będzie tylko tych, którzy grają na piratach."

Slowa te sa skierowane do posiadaczy obu platform, a jak wiadomo u nas nie ma piratow, stad nas to omija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kagan to widzimy się już niedługo w MW2 , wbić te 700 leweli trochę zajmie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko do posiadaczy gry. Ponieważ tak jak jeden z tu kolegów mam kilka wątpliwości przed kupnem i chciałbym je rozwiać.

Otóż najlepsza gra według mnie online to Americas Army, i każdą grę przyrównuję do niej czyli ma być przede wszystkim realna i taktyczna

oraz działanie w zespole. Czy w MW2 można się położyć czy tylko klęknąć jak w większości konsolowych shoterów?

Dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez roki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko do posiadaczy gry. Ponieważ tak jak jeden z tu kolegów mam kilka wątpliwości przed kupnem i chciałbym je rozwiać.

Otóż najlepsza gra według mnie online to Americas Army, i każdą grę przyrównuję do niej czyli ma być przede wszystkim realna i taktyczna

oraz działanie w zespole. Czy w MW2 można się położyć czy tylko klęknąć jak w większości konsolowych shoterów?

Dzięki za odpowiedzi.

Hmmm powiem tak, z obecnych konsolowych shooterow, MW2 oferuje najwieksza frajde i najbardziej zblizony realizm chyba (pod wzgledem przyjmowania kul [tryb hardcore = 1-2 strzaly to trup] i ograniczenia hudu, takie rzeczy jak wiatr zmieniajacy tor lotu kuli to jednak zostawmy sobie ekskluzywnie dla prawdziwego zycia zolnierskiego), co do gry taktycznej, jest zupelnie tak samo jak w przypadku AA (w ktore czesto kiedys pogrywalem), jesli grasz ze zgrana ekipa to mozna robic takie akcje ze glowa boli a jezeli gra sie z przypadkowymi ludzmi no to wiadomo ze wszystko konczy sie na bezsensownym bieganiu/kampieniu, jedno jest tez pewne, o ile AA stawia czesciej na walke w otwarym/duzym terenie, o tyle Modern Warfare 2 skupia sie raczej na CQB. (Fani duzych terenow maja super alternatywe, BF:BC2)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, kiedy wyjdzie wersja PL gry?! Chodzi mi o Media Markt itp. i w takich sklepach jaka cena będzie gry jak by ktoś udzielił mi odpowiedzi był bym wdzięczny

Edytowane przez cwir
Jest odpowiedni dzial do takich pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż najlepsza gra według mnie online to Americas Army, i każdą grę przyrównuję do niej czyli ma być przede wszystkim realna i taktyczna

oraz działanie w zespole. Czy w MW2 można się położyć czy tylko klęknąć jak w większości konsolowych shoterów?

Dzięki za odpowiedzi.

Chcesz symulator

Kup FLASHPOINT - a OPERATION DRAGON RISING

Ja w 2007 grałem tylko AA kupiłem konsole dla Modern Warfare 1 i warto było gram 2 lata i mam nadzieje że w kolejną część pogram kolejne dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, kiedy wyjdzie wersja PL gry?! Chodzi mi o Media Markt itp. i w takich sklepach jaka cena będzie gry jak by ktoś udzielił mi odpowiedzi był bym wdzięczny

Wersja PL wyjdzie jutro,cena zależy od market,np. u mnie w Kielcach nie mniej niż 229 pln .

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś byłem w sklepie i rozmawiałem ze sprzedawcą na temat MW2 i powiedział mi, że nie warto kupować polskiej wersji bo jest okrojona. Tzn, że nie ma tam jakiejś misji i generalnie bardziej opłaca się kupić MM2 ENG.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrojona? Kurde, tos mnie teraz zaniepokoil, mam nadzieje ze ten sprzedawca chcial tylko znalezc frajera na angielska wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakim to sklepie takowa informacje dostales?hmmm dziwne ze na znanym serw aukcyjnym ceny wersji ang leca na leb ktos mi mowil hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś byłem w sklepie i rozmawiałem ze sprzedawcą na temat MW2 i powiedział mi, że nie warto kupować polskiej wersji bo jest okrojona. Tzn, że nie ma tam jakiejś misji i generalnie bardziej opłaca się kupić MM2 ENG.

Co o tym sądzicie?

Sadze o tym, ze to sciema, jak wersja polska moze byc okrojona? Ludzie naprawde jestescie tepi jesli wierzycie w takie farmazony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadze o tym, ze to sciema, jak wersja polska moze byc okrojona? Ludzie naprawde jestescie tepi jesli wierzycie w takie farmazony

Nie wiem kto w to wierzy, ja na pewno nie... Dałem tylko informację jaką otrzymałem w sklepie 4 console w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto w to wierzy, ja na pewno nie... Dałem tylko informację jaką otrzymałem w sklepie 4 console w Warszawie.

Ja również takie coś słyszałem w Warszawie na giełdzie komputerowej.Ta wersja angielska jest od lat 18 a PL ma być od 16 bo właśnie ma nie być jakiejś planszy.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem w Auchan Mikołów. Jutro gra po południu ma być w dobrej cenie, koleś powiedział, że do każdej sztuki znów będą dokładać :) O 15:30 jestem jutro w sklepie :D Mam nadzieję, że PL nie jest okrojona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... to może być racja. na allegro w aukcjach PL jest 16 albo Mature, a w ang 18 :o Chociaż jest też PL 18 :) Jeśli ktoś wie coś czego my nie wiemy to niech napisze, bo jutro kupuje ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pic na wodę fotomontaż. Sklep 4console ma w ofercie tylko wersję ANG i zapewne w ten sposób chce nakłonić do jej kupna. Ja bym się tym nie przejmował :)

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie toważysze.

Jest sprawa, otóż moj brat aktualnie zamieszkujący w Holandii chce sprezentowac mi jakas gierkę na co ja rzucilem tytul CoD: MW2. Moje pytanie jest nastepujace, czy gra zakupiona w sklepie holenderskim bedzie posiadala polskie menu/napisy? Czy czasami jedynie wersje rozprzestrzeniane na polskich terenach maja ta opcje. Z gory dzieki, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie toważysze.

Jest sprawa, otóż moj brat aktualnie zamieszkujący w Holandii chce sprezentowac mi jakas gierkę na co ja rzucilem tytul CoD: MW2. Moje pytanie jest nastepujace, czy gra zakupiona w sklepie holenderskim bedzie posiadala polskie menu/napisy? Czy czasami jedynie wersje rozprzestrzeniane na polskich terenach maja ta opcje. Z gory dzieki, pozdro.

Niestety nie. Powiem więcej - w tej grze nie ma możliwości zmiany języka (tylko polski, tylko angielski, itp).

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja już mam swoje Call Of Duty MW2 Prestige Edition i muszę powiedzieć, że jest bosko, gra jest niesamowita a w środę wstawie filmik unboxing . Do zobaczenia w grze , na razie testuje singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale czemu moj post zostal usuniety ... a Storma gdzie obraza mnie w nim ..istnieje nadal? Widze ze bardzo wporzadku zachował sie czlowiek ktory usunał mojego posta ale drugiego zostawil!! Pozdrawiam normalnych forumowiczow. Milej gry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×