Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na bank nie ma haczyka. w Tesco za 169 było w dzień premiery. W realu ma być za 159 ! A właściwie juz jest dzisiaj.

Nie ma żadnego haczyka :) sam kupiłem w realu za 159zł ,oczywiście wcześniej zadzwoniłem aby mi odłożyć jedna sztukę , i tak Pani z obsługi zrobiła. Jeśli ktoś ma ochotę pograć to piszcie do mnie o dodanie do przyjaciół , mój PSN Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik sprzedaży na PS3 wręcz śmieszny jeżeli porównamy go np. do takiego KZ2 (30 tys. w pierwszych dniach).

Sony się potem przyznało, że 30 tys. to była licza gier wysłanych do sklepów a nie sprzedanych niestety.

A co do sprzedaży MW2 to ujdzie. Nikt chyba nie liczył, że konsole dogonią kompa, to nie zachód :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pelno kolesi co graja w MW2 i narzekaja strasznie na ta gre..... strasznie mnie zniechecaja do kupna tego tytulu choc COD4:MW bardzo mi sie podobał moze wy mi powiecie jak to rzeczywiscie wyglada ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki sprzedaży z Polski.

http://www.ps3site.p...134/#more-23134

Wynik sprzedaży na PS3 wręcz śmieszny jeżeli porównamy go np. do takiego KZ2 (30 tys. w pierwszych dniach).

Nie chce mi się w to wierzyć. Jest jakieś źródło tych informacji? Gra znikała z półek w takim tempie, że jak się spóźniłeś godzine od dostawy to machałeś chorągiewką na do widzenia. Może jedno zero im zjadło? Śmiem twierdzić, że 4 tys. to w samej stolicy poszło. Osobiście znam sklep, który u mnie w mieście puścił już kilkaset sztuk więc WTF? Oczywiście cały czas mówię o PS3. Cała moja friendlista w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pelno kolesi co graja w MW2 i narzekaja strasznie na ta gre..... strasznie mnie zniechecaja do kupna tego tytulu choc COD4:MW bardzo mi sie podobał moze wy mi powiecie jak to rzeczywiscie wyglada ?? tongue.gif

Stary jak podobało Ci się CODMW to MW2 będzie Ci się podobało do kwadratu. I tylethumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ok :P no coz.... w marcu dopiero Battlefield wychodzi nowy a KZ2 mi sie znudzil i wogole nie dlugo liga w KZ2 sie konczy wiec raczej kupie ta gre :P jeszcze tylko 100 zł mi brakuje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się w to wierzyć. Jest jakieś źródło tych informacji? Gra znikała z półek w takim tempie, że jak się spóźniłeś godzine od dostawy to machałeś chorągiewką na do widzenia. Może jedno zero im zjadło? Śmiem twierdzić, że 4 tys. to w samej stolicy poszło. Osobiście znam sklep, który u mnie w mieście puścił już kilkaset sztuk więc WTF? Oczywiście cały czas mówię o PS3. Cała moja friendlista w to gra.

Dokładnie,w Kielcach w dzień premiery w samym tesco rozeszło się 65 sztuk na ps3. Co do friendlisty ;p - moja też ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie wierzę w tak słaby wynik w Polsce. W Katowicach ktoś na forum mówił, że ludzie rzucili się na pudło z grami, biedni pracownicy Saturna. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pelno kolesi co graja w MW2 i narzekaja strasznie na ta gre..... strasznie mnie zniechecaja do kupna tego tytulu choc COD4:MW bardzo mi sie podobał moze wy mi powiecie jak to rzeczywiscie wyglada ?? :P

a ja jestem zdania ze polacy lubia ponarzekac i we wszystkich szukaja ideału.ja cod4 przeszedłem 3 razy, i po dwóch dniach grania w MW2 to spokojnie stwierdzam ze tą tez pzrejde ze trzy razy.co sie niby im nie podoba?? multi jest inny to fakt, troche pozmieniali, ale nie tak ze jest gorzej, jest troche inaczej. ale nigdy nie jest tak zeby kazdemu dogodzic. poki sam nie zagrasz, to nikt cie nie przekona. po cod4 IW tak wysoko postawili poprzeczke ze przeskoczyc ja mogli tylko oni sami.trzeba było zrobic tylko grę jeszcze lepszą, jeszcze bardziej dynamiczną i w ładniejszej oprawie.i moim zdaniem im to sie udało.a co lepsze , przeciez kupując MW2 nie wyrzucasz do smietnika MW1 :) nie zapominajmy ze w MW1 nadal bedzie mozna sobie smigac np. po sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem zdania ze polacy lubia ponarzekac i we wszystkich szukaja ideału.ja cod4 przeszedłem 3 razy, i po dwóch dniach grania w MW2 to spokojnie stwierdzam ze tą tez pzrejde ze trzy razy.co sie niby im nie podoba?? multi jest inny to fakt, troche pozmieniali, ale nie tak ze jest gorzej, jest troche inaczej. ale nigdy nie jest tak zeby kazdemu dogodzic. poki sam nie zagrasz, to nikt cie nie przekona. po cod4 IW tak wysoko postawili poprzeczke ze przeskoczyc ja mogli tylko oni sami.trzeba było zrobic tylko grę jeszcze lepszą, jeszcze bardziej dynamiczną i w ładniejszej oprawie.i moim zdaniem im to sie udało.a co lepsze , przeciez kupując MW2 nie wyrzucasz do smietnika MW1 :) nie zapominajmy ze w MW1 nadal bedzie mozna sobie smigac np. po sieci.

Też jestem tego samego zdania, gra jest świetna. Single mnie powalił na łopatki, po sieci też się miło gra. Gra rządzi, dawno się tak nie bawiłem grając w jakąś grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemów jest sporo z tą grą. Ale to dopiero początek. Wkrótce wszystko połatają i będzie dobrze. Według mnie MW2 jest lepszym tytułem od swojego pierwowzoru.

Mapy w multi o wiele bardziej mi się podobają, dynamizm również. Teraz jest więcej wszystkiego, szybciej wszystko się dzieje. Grafika również uległa poprawie (trochę).

Już nie wspominając o broniach, świetne pukawki. I wszystko inne na plus.

Posty typu "ta gra do kosza" "jakaś kpina" "gra nie warta 199zł" "kiepski multi" "gra na 4 h" wsadźcie sobie w d*** bo... IW nie tworzył gry dla SP. Można powiedzieć że SP jest jedynie dodatkiem MP. Ale skoro już ktoś czepia się tych "4h" to niech przejdzie SpecOps na Veteranie i ukonczy multiplayer 100%.

"Multi słaby" - stwierdzić to może tylko ktoś kto albo dostaje baty i nie potrafi odnaleźć się w tej grze. Ta gra to nie Battlefield gdzie przez 15 minut człowiek biegnie, skrada się, by pod koniec otrzymać kulkę w łeb od jakiegoś lamera leżącego pod drzewem (i tak zazwyczaj leża przez całą grę). Tutaj musisz ciągle zmieniać pozycję, musisz po prostu szybko reagować na zmiany.

O popularności gry i jej jakości świadczy ilość sprzedanych kopii, oceny w serwisach, ilość osób online i ilość osób z twojej friendlist'y w nią grających (u mnie na 40 osób dostępnych ponad 30 gra w MW2)

Co z tego że gra ma problemy. Boże która nie ma. Wole grać teraz z takimi błędami i czekać na patche które szybko się pojawiają, niż zobaczyć napis "premierę przesunięto na 10.12.2009 lub 10.01.2010"

Jestem fanem FPS (głównie gry w multiplayer) nie liczą się dla mnie Trofea itd. Kupuję grę niekiedy nie przechodzę jej tylko gram w multiplayer bo dla mnie to jest najważniejsze.

Póki co mój ranking konsolowych FPS (online) wygląda tak:

1. Modern Warfare 2

2. Modern Warfare

3. Call of Duty World at War

4. Battlefield Bad Company

długo, długo, długo nic i wkońcu Killzone 2 (za strasznie chaotyczny multiplayer, sorki nie grałem klanówek, ale w zwykłych grach to jedna wielka rzeź)

Edytowane przez infinity
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemów jest sporo z tą grą. Ale to dopiero początek. Wkrótce wszystko połatają i będzie dobrze. Według mnie MW2 jest lepszym tytułem od swojego pierwowzoru.

Mapy w multi o wiele bardziej mi się podobają, dynamizm również. Teraz jest więcej wszystkiego, szybciej wszystko się dzieje. Grafika również uległa poprawie (trochę).

Już nie wspominając o broniach, świetne pukawki. I wszystko inne na plus.

Posty typu "ta gra do kosza" "jakaś kpina" "gra nie warta 199zł" "kiepski multi" "gra na 4 h" wsadźcie sobie w d*** bo... IW nie tworzył gry dla SP. Można powiedzieć że SP jest jedynie dodatkiem MP. Ale skoro już ktoś czepia się tych "4h" to niech przejdzie SpecOps na Veteranie i ukonczy multiplayer 100%.

"Multi słaby" - stwierdzić to może tylko ktoś kto albo dostaje baty i nie potrafi odnaleźć się w tej grze. Ta gra to nie Battlefield gdzie przez 15 minut człowiek biegnie, skrada się, by pod koniec otrzymać kulkę w łeb od jakiegoś lamera leżącego pod drzewem (i tak zazwyczaj leża przez całą grę). Tutaj musisz ciągle zmieniać pozycję, musisz po prostu szybko reagować na zmiany.

O popularności gry i jej jakości świadczy ilość sprzedanych kopii, oceny w serwisach, ilość osób online i ilość osób z twojej friendlist'y w nią grających (u mnie na 40 osób dostępnych ponad 30 gra w MW2)

Co z tego że gra ma problemy. Boże która nie ma. Wole grać teraz z takimi błędami i czekać na patche które szybko się pojawiają, niż zobaczyć napis "premierę przesunięto na 10.12.2009 lub 10.01.2010"

Jestem fanem FPS (głównie gry w multiplayer) nie liczą się dla mnie Trofea itd. Kupuję grę niekiedy nie przechodzę jej tylko gram w multiplayer bo dla mnie to jest najważniejsze.

Póki co mój ranking konsolowych FPS (online) wygląda tak:

1. Modern Warfare 2

2. Modern Warfare

3. Call of Duty World at War

4. Battlefield Bad Company

długo, długo, długo nic i wkońcu Killzone 2 (za strasznie chaotyczny multiplayer, sorki nie grałem klanówek, ale w zwykłych grach to jedna wielka rzeź)

Amenthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posty typu "ta gra do kosza" "jakaś kpina" "gra nie warta 199zł" "kiepski multi" "gra na 4 h" wsadźcie sobie w d*** bo... IW nie tworzył gry dla SP. Można powiedzieć że SP jest jedynie dodatkiem MP. Ale skoro już ktoś czepia się tych "4h" to niech przejdzie SpecOps na Veteranie i ukonczy multiplayer 100%.

"Multi słaby" - stwierdzić to może tylko ktoś kto albo dostaje baty i nie potrafi odnaleźć się w tej grze. Ta gra to nie Battlefield gdzie przez 15 minut człowiek biegnie, skrada się, by pod koniec otrzymać kulkę w łeb od jakiegoś lamera leżącego pod drzewem (i tak zazwyczaj leża przez całą grę). Tutaj musisz ciągle zmieniać pozycję, musisz po prostu szybko reagować na zmiany.

O popularności gry i jej jakości świadczy ilość sprzedanych kopii, oceny w serwisach, ilość osób online i ilość osób z twojej friendlist'y w nią grających (u mnie na 40 osób dostępnych ponad 30 gra w MW2)

Co z tego że gra ma problemy. Boże która nie ma. Wole grać teraz z takimi błędami i czekać na patche które szybko się pojawiają, niż zobaczyć napis "premierę przesunięto na 10.12.2009 lub 10.01.2010"

Zgadzam się z tobą w 100% :thumbsup:

Multi nie działa tak jak należy ? - twórcy gry są tego świadomi i ufam im że to naprawią. Nie możesz pograć w multi to graj w singla i w świetne Spec Ops.

No chyba że ktoś jest nołlajfem i czeka 24h na dobę przy kompie i konsoli i nie ma nic innego do roboty .

Dostaliśmy świetną grę dającą duuuużo miodku a tu nic tylko narzekania :wacko:

Edit: wczoraj grałem w multi bez najmniejszych problemów , zero lagów itp.

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ok :P no coz.... w marcu dopiero Battlefield wychodzi nowy a KZ2 mi sie znudzil i wogole nie dlugo liga w KZ2 sie konczy wiec raczej kupie ta gre :P jeszcze tylko 100 zł mi brakuje xD

A myślałem, że tylko ja zbieram grosik do grosika na każdą grę xD. Mi akurat brakuje tylko 50 zł do MW2  :turned:. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj to czytałem... Przecież to jest jakaś masakra! I nie ma możliwości zmiany języka na angielski? Nie wierzę, jak mogli tak spieprzyć lokalizację jednego z największych (jak nie największych) tytułów tego roku... :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff dobrze że mam angielską wersję. Poza tym nie wyobrażam sobie polskich okrzyków w tej grze...

Nie ma polskich okrzyków - polonizacja jest kinowa, tylko napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś sie czepia przesadnie ze az mnie smiesza momentami jego wypociny. W calej kampanii tlumaczenie jest świetne, nazwy własne zostawione w oryginalne. Dialogi tez jak najbardziej oryginalne. Owszem w kazdej polonizacji zdarzaja sie kwiatki, ale jak typ sie czepia ze cos jest z malej literii? Troszke to hipokryzja zalatuje - wielki obronca poprawnosci pisania a sam propaguje angielska wersje...

Owszem uwazam ze powinna byc opcja wyboru jezyki i zaskoczylo mnie to, ale tlumaczenie nie jest tak tragiczne jak sugeruje ten typ.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ironia mode on] Najlepiej cofnijmy się do czasów (o jakieś 4/5 lat) kiedy modliliśmy się o wydanie w naszym ojczystym języku jakiejkolwiek gry na konsole. [ironia mode off]

Na dobrą sprawę dopiero od niedawna rodzimi gracze konsolowi mają możliwość ujrzenia lokalizacji gier na wszelakiego rodzaju maszynki podpinanie pod Tv. Polscy wydawcy dopiero uczą się tego fachu

więc takie "kfiatki " będą się zdarzać, nam pozostaje mieć nadzieje że w niedługim czasie będziemy z zadowoleniem grać w zlokalizowane gry.

Edytowane przez zguto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale spójrz na U2. Tam pomimo pełnej polskiej wersji mamy także inne języki do wyboru. Co jak co, ale żeby angielskiego nie było do wyboru? Przecież to najpopularniejszy język na świecie i powinien być nawet w afrykańskiej wersji gry... <_< Czym to wytłumaczą? Zabrakło miejsca na płytce na mały pliczek z tekstem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem 4 godzinną sesję w Spec Ops :] i śmiało mogę powiedzieć że ta gra to sama przyjemność, nawet kiedy się powtarza misję 5 raz, to i tak nie odechciewa się grać ! Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety opcję wyboru języka o ile się nie mylę mają mieć gry wydawane przez Sony (Lokalizacja 2.0) w innych przypadkach jest to czysta wola producenta/wydawcy/

Edytowane przez zguto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co mój ranking konsolowych FPS (online) wygląda tak:

1. Modern Warfare 2

2. Modern Warfare

3. Call of Duty World at War

4. Battlefield Bad Company

długo, długo, długo nic i wkońcu Killzone 2 (za strasznie chaotyczny multiplayer, sorki nie grałem klanówek, ale w zwykłych grach to jedna wielka rzeź)

infinity, ty chyba chaotycznej gry nie widziałeś, proponuje Fear Combat zobaczyć, i niech mi ktoś powie ze rozgrywka w MW2 jest szybsza :D ... wogóle to nie rozumiem, jak można grać na padzie w grę która jest również na pc, i jest tańsza na pc, nie ma kłopotów z trybem online ... no chyba tylko z powodu wielkiego formatu, jak ktoś ma duży tv to pewno wygląda świetnie, bo grafika w grze z tego co widziałem to zamiata, ... świetne animacje są, ale nie powiem, Killzone podoba mi się bardziej, jednak klimat.

Jedyny fps, w którego muszę grać na konsoli to Killzone 2, i zastanawiam się nad kupnem MW2, lecz sama ta rozgrywka wygląda jak wojna na podwórku .. więc albo poczekam aż gra stanieje, albo po prostu o niej zapomne.

p.s ... infinity, niedługo chyba będziesz musiał zmienić lidera, BF:BC2 :biggrin: ... bo, prawdziwa wojna to piekło, a nie jakaś wesoła bieganina ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×