Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oby pobanowali :D

Nie zbanowali(kumpel gra a z hakował), dla mnie to obojętne czy ktoś użył tego czy nie, pamiętaj że nie którym nie chce się bić tego prestiża i wszystkiego tracić i zaś od nowa lecieć. Gdybym teraz miał opcje pójścia na 9 lub 10 prestiż od razu bym to zrobił,dla mnie prestiż to pochłaniacz czasu"dla ładniej ikonki"(a ten 10 prestiż wyglada do bani 9 znów lepszy) mimo,że mam dopiero pierwszy i chyba 58 lvl to nieznaczy że nie gram lepiej niż niejeden z 10 prestiżem(nie chwaląc sie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli zbalansować strzelby 1887' a moim zdaniem albo nie zrobili nic, albo jest jeszcze gorzej. Przez tą jedną pukawkę odechciewa się grać w tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, żenujące dzieci i ten 10th prestiż hack. Psujecie sobie tylko grę i niech mod szybko usunie tego posta wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli z 1 lvl jestes leszczem, to z 70 lvl 10 prestiz nadal jestes tym samym leszczem. Taka prawda. Wczoraj caly czas mnie laczylo do gry z kolesiami 10pr, bylem bardzo zaskoczony.... ale po chwili gry okazywalo sie ze to straszne cieniasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli z 1 lvl jestes leszczem, to z 70 lvl 10 prestiz nadal jestes tym samym leszczem. Taka prawda. Wczoraj caly czas mnie laczylo do gry z kolesiami 10pr, bylem bardzo zaskoczony.... ale po chwili gry okazywalo sie ze to straszne cieniasy.

0 prawdy. Ja na początku byłem totalnym cieniasem, który nie nadążał z celowaniem, a jak zdążył, to źle wycelował. Teraz z 58 lvl, znam mapy, mam lepszy refleks, i lepszego cela. Chociaż są ludzie którzy po roku grania nadal mają ratio 0,5. Ale nie wierzę w to że po 1,5 ms grania w MW2 i posiadaniu 10 pr lvl, są słabi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 prawdy. Ja na początku byłem totalnym cieniasem, który nie nadążał z celowaniem, a jak zdążył, to źle wycelował. Teraz z 58 lvl, znam mapy, mam lepszy refleks, i lepszego cela. Chociaż są ludzie którzy po roku grania nadal mają ratio 0,5. Ale nie wierzę w to że po 1,5 ms grania w MW2 i posiadaniu 10 pr lvl, są słabi.

Nie zajarzyłeś o co chodzi. Mowa jest o shackowanym koncie, na którym koleś bez grania nawet 5 minut ma już 10 lvl prestiżu.

P.S. Ten żenujący post ze sposobami na takie głupawe zabawy poleciał. Kolejne nagrodzę warnem. Jak ktoś ma ochotę się dowartościowywać w ten sposób niech sobie poszuka gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 prawdy. Ja na początku byłem totalnym cieniasem, który nie nadążał z celowaniem, a jak zdążył, to źle wycelował. Teraz z 58 lvl, znam mapy, mam lepszy refleks, i lepszego cela. Chociaż są ludzie którzy po roku grania nadal mają ratio 0,5. Ale nie wierzę w to że po 1,5 ms grania w MW2 i posiadaniu 10 pr lvl, są słabi.

kill ma racje, nie zrozumiales o czym mowie. Mowa o tych shackowanych kontach. 10 prestiz pratycznie bez grania.

Bo idac twoim tokiem to oczywiscie masz racje, ja mam zaledwie 48lvl, bo gram nie duzo, ale tez jestem zupelnie innym graczem niz na poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz ze shotguny 1887 sa overpower to czemu sam z nimi nie biegasz?? Moze innym odpowiada gra komandosa co wbija na pale w tlum niz kampienie z acogiem w krzakach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz ze shotguny 1887 sa overpower to czemu sam z nimi nie biegasz?? Moze innym odpowiada gra komandosa co wbija na pale w tlum niz kampienie z acogiem w krzakach

Pomijając kwestie etyczne, że tak powiem, kampienia w krzakach to chociaż naturalnie to wygląda. Natomiast Akimbo z dwoma shotgunami z ubiegłego wieku, które zabijają przez całą mapę już nie. Urwało by ci łapy, o przeładowywaniu na jednym palcu nie wspomnę. I to ma być "Nowoczesna wojna" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestie etyczne, że tak powiem, kampienia w krzakach to chociaż naturalnie to wygląda. Natomiast Akimbo z dwoma shotgunami z ubiegłego wieku, które zabijają przez całą mapę już nie. Urwało by ci łapy, o przeładowywaniu na jednym palcu nie wspomnę. I to ma być "Nowoczesna wojna" ?

No tak takie szotgany a walą silniej niż niejedna broń jest to trochę bardzo bez sensu zwłaszcza że rangery(te strzelby troszke gorsze) wcale nie sa troszke gorsze tylko maja zasięg 2 metrów co jest troche bardziej irytujące i tym killa trudno zdobyć niż tym modelem z poprzedniego wieku który ma zero wad i same zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz ze shotguny 1887 sa overpower to czemu sam z nimi nie biegasz?? Moze innym odpowiada gra komandosa co wbija na pale w tlum niz kampienie z acogiem w krzakach

Sam sobie zaprzeczasz. Komandos nie wbija sie na pałę z dwoma 100 letnimi shotganami (których naprawde przeładownie trwało by z minutę), tylko właśnie działa z zaskoczenia (siedząc np. w krzakach ). Swoją drogą ludzie biegający Akimbo z wyciągniętymi rekami wyglądaja jak idioci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie zaprzeczasz. Komandos nie wbija sie na pałę z dwoma 100 letnimi shotganami (których naprawde przeładownie trwało by z minutę), tylko właśnie działa z zaskoczenia (siedząc np. w krzakach ). Swoją drogą ludzie biegający Akimbo z wyciągniętymi rekami wyglądaja jak idioci.

Cóż, co racja to racja. Nie rozumiem jaką przyjemność czerpią z takiej gry ;/ W ogóle to niby patch miał zbalansować te je***e strzelby,a nadal biegają z akimbo i walą przez pół mapy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandos wcale nie jest zły zwłaszcza gdy ma się lekką wagę i maraton, nóż taktyczny (jeśli o tym mowa) czasami nawet daje rade tym wbić dobrego streaka ale już się tym nie bawię.

A te strzelby naprawdę śmiechu warte, najlepiej jak używa ich jakiś nóbek to wtedy wystarczy je podnieść i już lekko kill streak mi mały wpada, sam teraz za bardzo nie gram w MW2 ale teraz najlepiej sie gra zwłaszcza jak masz skilla, bo bardzo dużo osób dostało gre na świeta i sa te najmniejsze levele bez skilla i łatwo ich zabić, chociaż ja ogólnie niemam dużego trudu z zabiciem gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do grona rechoczących do bólu brzucha na widok snajperów biegających jak szaleni i sadzących headshoty z 50 metrów, 100 - letnimi strzelbami, trzymanymi jedną ręką. :) na szczęście nie ma ich zbyt wielu na serwerach.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznajcie że fajnie na nich popatrzyć przez celownik termowizyjnym :tongue:

Od razu mi się syrius sam przypomina :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś pograłem trochę w MW2, gdyby nie lagi to grało by się super. Jak podłączą mi Neostradę to napewno będzie lepiej. Potrzeba wpakowania 1/2 lub 3/4 magazynka to też pewnie problem lagów. Denerwują trochę kolesie z Akimbo Ranger'ami... Czasem w powietrzu jest tłok ogromny - stinger się przydaje.

P.S. Dzięki michael_k88 za dzisiejszą grę. Jesteś niezły choć HS Ci bardzooo szumi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie przepadam za celownikiem termowizyjnym, laserowy jest o wiele wygodniejszy i według mniej efektywniejszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laserowy rulezz. Termowizja jest fajna dla snajpera :) Choć zimnokrwisty eliminuje podświetlenie przeciwnika xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z ACR'em z granatnikiem chodze, i jest dobrze, bo acr ma dobry celownik (sam w broni) :) Widziałem ostatnio faceta na Rust, drużynowy dm. i miał wynik 40ileś/4 bodajże, byłem z nim w teamie i szybko poszło ;] Wiecie może w jakim trybie zdobywa się najwięcej PD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z ACR'em z granatnikiem chodze, i jest dobrze, bo acr ma dobry celownik (sam w broni) :) Widziałem ostatnio faceta na Rust, drużynowy dm. i miał wynik 40ileś/4 bodajże, byłem z nim w teamie i szybko poszło ;] Wiecie może w jakim trybie zdobywa się najwięcej PD?

Najwięcej PD zdobywa się na S&D (200 za asystę, 500 za killa, 1000 za headshoota i spora premia meczowa) średnio zdobywam po 10k PD, co na innych trybach jest trudnym osiągnięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale trzeba być dobrym żeby tam nabić :) Najłatwiej to na dominacji,na pewno więcej niż w deatchmatchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh dzisiaj sobie fajnie pograłem z polakami :) Grałem z niejakim PIGMEJ'em. Co chwila jakieś bluzgi itd. swojsko się poczułem. Jak był dobry host to leciutkie lagsy były. Coraz lepiej mi idzie, najlepszy wynik mój dziś to było 23/9 ^_^ Jestem mistrzem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarek, czemu ciagle gracie TD? a nie Dominacje? Dominacja ciekawsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 GT GotY Awards 2009 Game of the Year Modern Warfare 2! BUAHAHAHAHA ... to chyba jakaś kpina!!!!  no jaja na całego, 5 godzin najbardziej liniowego na świecie singla, odgrzewany arcadowy online:rofl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×