Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

MW2 na konsoli ma wspomaganie myszki i klawiatury? :P

Są różne przelotki i inne wynalzaki ;p Wiele osób niestety w multi też gra mychą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne przelotki i inne wynalzaki ;p Wiele osób niestety w multi też gra mychą.

Nie mychą tylko frag fx'em.

Nie mów tak bo zaraz połowa ludzi którzy dopiero ps3 kupili zacznie myszki do portu USB wtykać i będzie się zastanowiła dlaczego to nie działa?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mychą tylko frag fx'em.

Nie mów tak bo zaraz połowa ludzi którzy dopiero ps3 kupili zacznie myszki do portu USB wtykać i będzie się zastanowiła dlaczego to nie działa?!

zdziwilbys sie, moj kolega przed kupnem ps3 zamowil sobie przez allegro FRAGnooba bo powiedzial ze inaczej by fpsow nie ruszal.

btw. wczoraj pierwszy raz puscilem nuklearke w online :D - killstreak 30 nabilem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mogl by mi ktos powiedziec ile osob akutualnie jest online na multiplayer mw2 na ps3 ? zalezy mi na tym bo musze cos porownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% graczy online u mnie w friends grają w MW2. Chyba już znamy grę roku 2009   :turned:.

f0d866c27b37a901.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heehe, bardziej mi chodzilo o to (nacisnij find game, badz znajdz gre) i tam w oknie wybieranie trybow jest liczba aktualnie grajacych (na dole) a nie friends. ;) dzieki.

Edytowane przez math9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersje na PC żeby wreszcie pograć sobie w jakąś strzelankę myszką bo na padzie przeszedłem ich wystarczająco wiele :P

Mam wersje PL i tłumaczenie jest po prostu tragiczne, jakbym kupił wersje na ps3 za 170 zł to bym się chyba pociął... Licealista jadący na trójkach i czwórkach by to lepiej przetłumaczył niż Ci spece z LEM. Nie będę pisał o tych wszystkich babolach bo zapewne je już widzieliście na własne oczy, ale wspomnę o jednej rzeczy której posiadacze wersji na konsole mieli szczęście nie widzieć... Otóż z tyłu książeczki nad polem gdzie wpisany jest CD-KEY mamy piękny napis :

"Nie zgób tego numeru !"

Pozostawie to bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heehe, bardziej mi chodzilo o to (nacisnij find game, badz znajdz gre) i tam w oknie wybieranie trybow jest liczba aktualnie grajacych (na dole) a nie friends. ;) dzieki.

Nie pisałem tego posta jako dopowiedź na twoje pytanie. Poprostu chciałem pokazać jaką ta gra zdobyła popularność. MW2 jeszcze nie posiadam więc nie mogę Ci narazie odpowiedzieć   :teehee: . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% graczy online u mnie w friends grają w MW2. Chyba już znamy grę roku 2009 :turned:.

f0d866c27b37a901.jpg

HAHAHAHA

Człowieku! Tym mnie na kolana rozwaliłeś!!

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heehe, bardziej mi chodzilo o to (nacisnij find game, badz znajdz gre) i tam w oknie wybieranie trybow jest liczba aktualnie grajacych (na dole) a nie friends. ;) dzieki.

Wczoraj wieczorem było coś ok. 270.000 jeśli to o to C i chodzi... Dzisiaj jeszcze nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wersje na PC żeby wreszcie pograć sobie w jakąś strzelankę myszką bo na padzie przeszedłem ich wystarczająco wiele :P

Mam wersje PL i tłumaczenie jest po prostu tragiczne, jakbym kupił wersje na ps3 za 170 zł to bym się chyba pociął... Licealista jadący na trójkach i czwórkach by to lepiej przetłumaczył niż Ci spece z LEM. Nie będę pisał o tych wszystkich babolach bo zapewne je już widzieliście na własne oczy, ale wspomnę o jednej rzeczy której posiadacze wersji na konsole mieli szczęście nie widzieć... Otóż z tyłu książeczki nad polem gdzie wpisany jest CD-KEY mamy piękny napis :

"Nie zgób tego numeru !"

Pozostawie to bez komentarza.

Hmm muszę się z tobą nie zgodzić. Tłumaczenie nie jest tak zupełnie do bani. Dosyć ciekawe wręcz. Lecz to jest tylko moja opinia, a ja nie zwracam zbyt uwagi na napisy podczas gry. Jak słyszę "Enemy at 6 o'clock" to nie szukam tłumaczenia. Ale podczas filmików tłumaczenie wydaje się całkiem w porządku.

Edytowane przez Asurix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm muszę się z tobą nie zgodzić. Tłumaczenie nie jest tak zupełnie do bani. Dosyć ciekawe wręcz. Lecz to jest tylko moja opinia, a ja nie zwracam zbyt uwagi na napisy podczas gry. Jak słyszę "Enemy at 6 o'clock" to nie szukam tłumaczenia. Ale podczas filmików tłumaczenie wydaje się całkiem w porządku.

To włącz sobie tryb multi gdzie co chwile wyskakują teksty o twoich osiągnięciach, które rozwalają na łopatki... A jeśli tłumaczenie z błędami ortograficznymi jest dla ciebie "ciekawe" to gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To włącz sobie tryb multi gdzie co chwile wyskakują teksty o twoich osiągnięciach, które rozwalają na łopatki... A jeśli tłumaczenie z błędami ortograficznymi jest dla ciebie "ciekawe" to gratuluję.

Kolejny użytkownik co narzeka na spolszczenie... Na multi jest parę błędów i co? PARE KILKA!

Sam byś lepiej nie przetłumaczył i założę się, że gdyby nie było takiego nagłośnienia o spolszczeniu, nie wiedziałbyś o takich błędach i byś nie narzekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie jest do bani i nie ma się co przekrzykiwać, myślę że pijany ksiądz by to lepiej przetłumaczył :D

Ale do rzeczy, macie jakieś pretensje co do tłumaczenia to proszę je kierować pod ten adres, wystarczający śmietnik się zrobił w temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny użytkownik co narzeka na spolszczenie... Na multi jest parę błędów i co? PARE KILKA!

Sam byś lepiej nie przetłumaczył i założę się, że gdyby nie było takiego nagłośnienia o spolszczeniu, nie wiedziałbyś o takich błędach i byś nie narzekał

A tak się składa, że o błędach w spolszczeniu nie czytałem absolutnie nic panie wszechwiedzący. Jeśli przeczytałbym o tych babolach wcześniej to wersja PL nigdy nie trafiłaby w moje ręce. Błędów jest mnóstwo i większość jest przetłumaczona "na żywca" i bez zrozumienia. Np. "Piece of cake" jest angielskim odpowiednikiem polskiego "Bułka z masłem", jednak tłumacz z LEM przetłumaczyłby to zapewne jako kawałek ciasta... Czasami mam wrażenie, że ktoś to po prostu przeciągnął przez translator, bo możemy ujrzeć też zdania typu : "Kiedy przeciwnicy do ciebie strzelać...". O błędzie ortograficznym w tak prostym słowie jak "zgub" nie będę już nawet wspominał.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie MAM !!!

Singiel jest super w porównaniu z pierwszą częścią tj. o wiele szysza akcja

Multi- za duże plansze - ogólnie jestem trochę zawiedziony

Noktowizor z Presige edition jest niestety dobry tylko jako gadżet. Lepiej wnocy nie biegać z nim przez tor przeszkód ponieważ może skończyć się to tragicznie.

Reszta zestawu jest super. Recke zestawu postaram się napisać w niedziele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś  będzie czytał recke do MW2? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, że ten super noktowizor będzie jak tryb do nagrywania nocą w przeciętnej kamerze wideo albo gorszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem czy to do "Problemy" czy do "On-line" i piszę tu. Wczoraj podłączyłem drugiego pada (chiński, na smyczy, nie ma się czym podniecać) i na pierwszy ogień z kumplem w Spec Ops... Super sprawa, prawie tak fajna jak zabijanie się na podzielonym ekranie ;-) Mam jednak problem. O ile ja na offline mogę wczytać "stan" z online o tyle nick mojej dziewczyny się nie mieści. Brakuje miejsca na jeszcze jedną literę.. Jakieś pomysły, czy pisać do IW? W kodzie gry to zmiana chyba tylko jednego wpisu dot. ilości znaków danego pola..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu grania wreszcie PLATYNA, kampania na veteranie banalna w porównaniu do CoD WaW czy Cod MW1, tryb SPEC OPS (dla mnie lepszy niż sama kampania) zarąbista sprawa i super zabawa mimo kilku cięższych misji. Wielkie podziękowania dla TOMISIORa za pomoc i miłe towarzystwo w specu. POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi- za duże plansze - ogólnie jestem trochę zawiedziony

Za duze plansze w MW2????????

Nie kupuj Battlefielda.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra!

Weteran skończony. Ogólnie mogę powiedzieć, że to było śmieszne. Niby ciężkie ale jak patrze, że wrogowie trafiają do nas z końca mapy przez dym to czasem patrze z politowaniem na IW.

Zostało 1 trofeum do platyny... "Earn 69 stars in Special Op"

Po platynce można zabrać się OSTROOO za multi!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też skończyłem weterana właśnie. Niektóre momenty dość trudne, ale ogólnie całość nie poraziła stopniem trudności. Te strzelanie przez dym też mnie dobijało :P teraz Spec-Ops i multi, w końcu można zacząć normalnie grać, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...można zabrać się OSTROOO za multi!!

...w końcu można zacząć normalnie grać, hehe

Oj, widac, ze nie wiecie co was czeka. Ale wasz zapal zostanie szybko ostudzony, gwarantuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×