Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, kupiłem na allegro zafoliowanego COD'a MW2 z USA. To, że nie ma blokady regionalnej na gry jest wiadome, ale czy nie będę miał żadnych ograniczeń?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Kupilem z miesiac temu black klopsa i nie moge juz zcierpiec tej gry miala byc hitem a okazala sie szitem ! Czy wedlug was lepiej poczekac na mw3 i narazie meczyc sie w Bo czy kupic mw2 ??? i czy w Mw2 gra duzo ludzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Kupilem z miesiac temu black klopsa i nie moge juz zcierpiec tej gry miala byc hitem a okazala sie szitem ! Czy wedlug was lepiej poczekac na mw3 i narazie meczyc sie w Bo czy kupic mw2 ??? i czy w Mw2 gra duzo ludzi ?

Jeśli grałeś już w MW2 i Ci się podobało to sprzedaj Cod:BO, bo nie ma się co męczyć. Co do MW3 to jeszcze nie wiadomo kiedy wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do MW3 to jeszcze nie wiadomo kiedy wyjdzie.

Jak nie wiadomo? Wyjdzie jak kazdy CoD miedzy 9-11 Listopada, ja osobiscie obstawiam date 11.11.11 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam chetnych do wybicia trofeow za misje spcecjalne w trybie kooperacji online

moj psn: DZIBSTER93 gg:1048417

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 ID SzymsonPL zagram w kooperacji w misje specjalne :D mam ponad 50% ale lubię grać mam mikro itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wiec bez obaw mogę kupić używkę,dziękuje kill za szybką odp

Edytowane przez Wojo24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego akurat włoską wersję? Za tą cenę spokojnie wyrwiesz anglika albo polaka. Jeśli znasz włoski to ok, ale jeśli nie... to współczuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam bo mieszkam od 5 lat we Włoszech ale na wakacje wracam do Polski bo już tu nie wytrzymuję :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda PSN działa dopiero jeden dzień, ale może ktoś już grał w MW2. Jak sprawa wygląda z tymi zhackowanymi lobby itp? Da się normalnie pograć, wyszukując losowe mecze, czy może cały czas wrzuca nas do hackerów? Myślę nad powrotem do MW2 na PS3, żeby potrenować przed premierą MW3, ale nie wiem czy jest sens. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mi może powiedzieć co sie dzieje z tą grą ? za każdym razem kiedy robie prywatny mecz nikt nie może do mnie dołączyć bo wyskakuje "unable to connect the host" tak samo mam gdy dołączam do kogośale tylkon na prywatnym to wyskakuje. jestem pewny,że nie tylko u mnie wyskakuje ten problem. da się tamu jakoś zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze ty i twoj kolega, macie zamkniety nat type i nie mozecie do siebie dolaczyc, nie znam sie zabardzo na tych nat typach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z dołączaniem do znajomych w MW2, wyrzucanie z serwerów, zwisy itd. itp. w MW2 były, są i najprawdopodobniej ciągle będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemy z dołączaniem do znajomych w MW2, wyrzucanie z serwerów, zwisy itd. itp. w MW2 były, są i najprawdopodobniej ciągle będą.

ok ale bez przesady żeby nie było można z nikim sobie pograć sam na sam albo nawet w pare osób/znajomych. tak z nikim bo to nie dotyczy jednego znajomego ale wszystkich moich znajomych.... z niektórymi tylko udało mi się zagrać pare razy. kiedyś tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu mam tak, że przy wchodzeniu na jakiś serwer, jak wczytuje mi się mapa to po chwili pojawia się informacja, że nie może odczytać płytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz masz jakies rysy na plycie? albo zobacz plyte pod swiatlo moze jest peknieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie płyta igła, dlatego sie zdziwiłem, że takie coś się pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy save jest przypisany do danej wersji językowej ? (save multi (poziom itd.) oraz save singiel % kampanii) np. grając w wersje PL w połowie kampanii zmieniam płytę na wer Ang, mogę kontynuować bez problemu multi i singiel ?

Przeglądałem wcześniejsze strony żeby nie powtarzać pytania, ale wieloma, gdzie jest cały czas o hackerach w rozgrywce, się zniechęciłem.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o multi to nie ma roznicy czy polska czy ruska, lvl sie zapisuje na koncie psn. a co do kampani to nie wiem.

hakerow juz nie ma, tzn sa ale wpisuja tylko jakies napisy przez ktore ciezko cos zobaczyc. a tak innych bajerow typu aimbot, challenge lobby itp nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabo.png

Zapraszamy na turniej 2vs2 sabotage w Call of Duty Modern Warfare 2

Po turnieju 1vs1 Beta w CoD4 przyszedł czas nas kolejny turniej tym razem będzie to turniej 2 na 2 w trybie Sabotaż w Call of Duty Modern Warfare 2 . Dobierz swojego kompana i zapisz się do turnieju już dziś. Więcej informacji o turnieju pod tym linkiem lub u administratorów/moderatorów turnieju. Zapisy trwają do wyczerpania wolnych miejsc

ps3liga.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie ostatnio zaczalem znow grac w mw2 i zauwazylem ze zniknely mi 2 zestawy dodatkowych map przed tym calym przestojem playstation network wszystko mialem nie wiem co jest moze ma ktos ten sam problem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem trochę do tej gry. Może nie gra mi się tak wspaniale jak kiedyś, lecz nadal uważam, że to najlepsza część Call of Duty. Narazie nie mam co robić w wolnym czasie to pogram sobie w nią czekając na MW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×