Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem czy wyższej, raczej innej. To tak jak z piłką siatkową i plażową piłką siatkową, bądź co bądź nadal to granie w przysłowiową "siatę". Demko MW2 jest słodkie, ale sterowanie "stare", czyli łatwe, znowu AK47 / AK74 / od czasu do czasu M4 - czyli standard. Miejmy nadzieję, że wydawcy coś przed nami skrupulatnie ukrywają, co nada smaku nowej odsłonie wyświechtanemu z lekka FPS'owi (wiem zaraz mnie zlinczujecie, ale co tam :-)))).

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy wyższej, raczej innej. To tak jak z piłką siatkową i plażową piłką siatkową, bądź co bądź nadal to granie w przysłowiową "siatę". Demko MW2 jest słodkie, ale sterowanie "stare", czyli łatwe, znowu AK47 / AK74 / od czasu do czasu M4 - czyli standard. Miejmy nadzieję, że wydawcy coś przed nami skrupulatnie ukrywają, co nada smaku nowej odsłonie wyświechtanemu z lekka FPS'owi (wiem zaraz mnie zlinczujecie, ale co tam :-)))).

TD

A tam "stare". Normalne jak w kazdym fpsie, z wyjatkiem killzone 2. Tam chcieli wprowadzic cos nowego i jak to sie skonczyło dla nich? po 2 tygodniach wiekszosc graczy puscila swoja kopie na allegro/ebaye. Zostali najwieksi zapaleńcy i napaleńcy tegoż tytułu. Co do sterowania, niech zostanie jakie jest i nie kombinują - bo to wg. mnie jest idealne. Na IW ciąży za duża presja żeby bawili sie z tak ważnym elementem jakim sterowanie. To tak naprawde od neigo w duzej mierze zalezy czy fps jest grywalny na dłuższą mete. Jestem za zmianami (głównie w grafice bo ta szału póki co nie robi), ale sterowanie to wy zostawcie w spokoju :)!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja! Sterowanie niech zostawią takie jak jest w CoD4/5. Nie mogą sobie pozwolić na zmianę tak ważnego elementu w tak ważnej dla Activision grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja racja ;) Sterowanie ma zostać takie same :D Ale na grafe nie narzekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafę mogliby poprawić, ale już jest za późno. Jest estetycznie, ładnie, ale do fajerwerków brakuje dużoooo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu pojawił się pierwszy gameplay z multiplayera Modern Warfare 2. Nowość jaką widac jest Samolot wsparcia AC-130 który można wezwać po 11 zabicjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu pojawił się pierwszy gameplay z multiplayera Modern Warfare 2. Nowość jaką widac jest Samolot wsparcia AC-130 który można wezwać po 11 zabicjach.

Me like it :woot:

Grafa kozak, będzie świetna gra :D !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no wygląda zarąbiaszczo :) Ojj będę grał w multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zarabiaszczo" to malo powiedziane, zapowiada sie dynamiczniej/zywiej niz multi z 4-ej czesci, cholera, ten filmik tylko rozpalil we mnie zadze tej gry :D i z tego co widac, sterowanie bez zmian jest. (mowie o czulosci)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliła mnie końcówka :D Jak mu granata na łeb przykleił, haha :P Gra będzie miażdżyć w multi, wierzę w to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi prawdziwy jedyny król FPS. :) Dawaj mi MW2! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu CUDO !! :D I Love this game :wub: Cudna normalnie ! cofam to, co mówiłem o cenie ! Lece w premiere i daje te 300 zł ;D Gra warta każdej ceny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu CUDO !! :D I Love this game :wub: Cudna normalnie ! cofam to, co mówiłem o cenie ! Lece w premiere i daje te 300 zł ;D Gra warta każdej ceny !

Nie no gierka wymiata też jestem wstanie dać za nią 300zł (ale pewnie nie dam :) ). MP mistrzowskie, kupno tej gry to oczywistość...

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to ładnie. Niemniej jednak widać, iż sposób celowania pozostał niezmieniony, czyli im większa czułość, tym szybciej postać się porusza bez jakiejkolwiek odrobiny realizmu. Na pewno świetna graficznie i kusząca grywalnością. Tylko czy tego oczekują nowocześni, zapaleni gracze? Nie wiem, aż się boję pomyśleć, bo ja na pewno NIE. Jak na razie nie ma w tym gameplay'u niczego co by mnie bardzo zaciekawiło - dalej jest to typowy COD4 po przysłowiowym "odpicowaniu". Dalej jest to zwykły tryb free-for-all, każdy lata z automatem i napiera do każdego poruszającego się piksela. Wiem to jest to co tworzyło klimat Call of Duty, ale jak na razie nie widać nic więcej, ot COD4 po liftingu. Oczywiście pseudo widok z samolotu przed nalotem - jasne ciekawy, oczywiście customize'owane streak'i - fakt miłe, ale totalnie nic więcej. Na prawdę spodziwałem się eksplozjii, a tutaj ktoś strzelił z kapiszona.

Nie jedźcie mnie za mocno - proszę.

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego jesteś tak negatywnie nastawiony do tej gry :P W CoD'zie 4 gra polega na chodzeniu z bronia i strzelaniu do wszystkiego ;) Tu masz możliwość jazdy pojazdami (skutery śnieżne), wspinania się (wiem, wiem, coś podobnego było w 1 misji w CoD'zie 4, ale mimo wszystko nie to), te airstreak'i... Ahhh, nie mogę się doczekać ;)

Edytowane przez Clics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to ładnie. Niemniej jednak widać, iż sposób celowania pozostał niezmieniony, czyli im większa czułość, tym szybciej postać się porusza bez jakiejkolwiek odrobiny realizmu. Na pewno świetna graficznie i kusząca grywalnością. Tylko czy tego oczekują nowocześni, zapaleni gracze? Nie wiem, aż się boję pomyśleć, bo ja na pewno NIE. Jak na razie nie ma w tym gameplay'u niczego co by mnie bardzo zaciekawiło - dalej jest to typowy COD4 po przysłowiowym "odpicowaniu". Dalej jest to zwykły tryb free-for-all, każdy lata z automatem i napiera do każdego poruszającego się piksela. Wiem to jest to co tworzyło klimat Call of Duty, ale jak na razie nie widać nic więcej, ot COD4 po liftingu. Oczywiście pseudo widok z samolotu przed nalotem - jasne ciekawy, oczywiście customize'owane streak'i - fakt miłe, ale totalnie nic więcej. Na prawdę spodziwałem się eksplozjii, a tutaj ktoś strzelił z kapiszona.

Nie jedźcie mnie za mocno - proszę.

TD

ten widok z samolotu to celowanie w kogo by tu pierdyknac :P plus chyba jakby IF troche popracowalo nad animacja padania cial. juz nie padaja wszystkie tak samo jak w CoD4. wygladaja troche bardziej roznorodnie i realistycznie. fajnie multi wyglada. tez sie juz doczekac nie moge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie trailery napalaly mnie na CoD4, teraz jest nie inaczej - ta dynamika, akcja, cos pieknego. Widac, ze zwiekszyli kill streak (3,5,7,9 i 11) i mozna sobie wybrac z 3ech roznych, rewelka. A to dopiero pierwszy trailer, ciekawe co nowego zaserwuje nam jeszcze IW? Grafa wydaje sie OK, wiadomo, ze do KZ2 daleko, ale nie widac pikseli jak w CoD:W@W i tekstury prezentuja sie calkiem calkiem, a do szczescia wiecej mi nie potrzeba. Jedyne co mi sie nie podoba to sterowanie w CoD'ach na konsoli - jak sie wezmie przycelowanie to spada czulosc, na PC zawsze byla taka sama czy sie strzelalo z biodra czy celowalo. No nic, trzeba bedzie sie przyzwyczaic po prostu.

EDIT: Ale bronie to beda nowe tylko z wygladu, widac, ze to te same stare modele, te same animacje reload'u, ten sam recoil, troche szkoda.

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika na razie niepotrzebna. Bardziej zniszczalne otoczenie, lepszą fizykę, płynniejszą animację... :) Ale nie jestem fanem CoD. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to ładnie. Niemniej jednak widać, iż sposób celowania pozostał niezmieniony, czyli im większa czułość, tym szybciej postać się porusza bez jakiejkolwiek odrobiny realizmu.

TD

Chyba nigdy w zyciu nie trzymales karabinu w rekach, bo jesli dla ciebie realniejsze sterowanie jest w KZ, to pozdro yankees, prawda jest taka ze bronie nie sa wcale takie ciezkie jakie sie wydaja, a wprawiony zolniez, w sekunde potrafi sie obrocic z karabinem w rekach. Polecam tez paintball jesli nie jestes w stanie dostac sie do prawdziej broni palnej, bedziesz mial doswiadczenie i przekonasz sie na wlasnej skorze jak jest.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nigdy w zyciu nie trzymales karabinu w rekach, bo jesli dla ciebie realniejsze sterowanie jest w KZ, to pozdro yankees, prawda jest taka ze bronie nie sa wcale takie ciezkie jakie sie wydaja, a wprawiony zolniez, w sekunde potrafi sie obrocic z karabinem w rekach. Polecam tez paintball jesli nie jestes w stanie dostac sie do prawdziej broni palnej, bedziesz mial doswiadczenie i przekonasz sie na wlasnej skorze jak jest.

Oczywiście. Jak się biega w bokserkach bo polu walki to ani broń ani osprzęt (uniform, kamizelka modułowa, bandolet, hełm itp.) nie przeszkadzają i można się czuć jak w Call of Duty - 'latanie po mapie' itp. I to chyba ty w życiu nie trzymałeś żadnej broni palnej w rękach bo nawet taki AK 47 potrafi mocno obić ramie jeśli się dobrze nie przyciśnie go do niego. W dodatku co to za porównanie? Paintball i prawdziwy gnat? Paintball to zabawa gdzie masz plastikowy marker który ledwo co coś waży, małe kulki i zero odrzutu. Co do tego obracania. To racja. Ten aspekt w KZ2 jest mocno przesadzony ale chociaż czuć że sterujemy człowiekiem a nie pacynką.

Co do CoD MW 2. Jakoś strasznie mnie gra nie grzeje. Zagram w single na PC, multi pewnie znowu mnie odrzuci strzelaniem przez ściany, rzucaniem granatem z wyskoku przez pół mapy, taktyką, stój-połóż się-strzelaj w pół sekundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co niszczy Killzone 2 to te marne 30 klatek, niby dużo się dzieje ( szczególnie podczas S&D) ale wszystko to jest zbyt wolne. Sterowanie nie musi być żadne super realistyczne, ma być wygodne, a KZ jak dla mnie takie posiada (tylko niech nikt nie pisze o demie, bo każdy wie jakie tam było). Z grafiką to nie ma co się oszukiwać- CoD nie może nawet startować do gry Guerrilli. Sa to jednak dwie różne strzelanki i nie ma co ich na każdym kroku porównywać. Na razie będę grał jeszcze w KZ bo jak się wejdzie na serwer z normalnymi ludżmi to gra się świetnie, a jeśli później uda mi się sprzedać to przejdę na MW2.

Jednak KILLZONE 3 zmiażdży wszystko, panowie wyciągnął wnioski i dadzą nam najlepszego FPS'a- nastawionego na szybszą rozgrywkę i bardziej trafionego w oczekiwania graczy, którzy wiadomo już w jakich rozgrywkach gustują. Ktoś myśli inaczej :P?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O KZ3 dyskutujemy w odpowiednim temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie grafa multi podoba jak nic! I tyle mi wystarczy. To miejsce w rio i tam gdzie sa doniczki grafa sie nieźle prezentuje wiec nie wiem jakie narzekania (wg. Halo kiler)

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×