Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz, prawdziwy snajper wyroznia sie tym ze potrafi zmieniac pozycje, na kazdej mapie upatrz sobie 3-4 pozycje i kraz miedzy nimi.

To wiadomo ;) Jednak w 4 w takie miejscówki było ubogo,oczywiście nie na każdej mapie,ale mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakim poziomie trudności gra koleś na Justinie :rolleyes:

Już się nie mogę doczekać premiery :) Gra zapowiada się miodnie i nie będzie trzeba wpakować magazynka jak w KZ2 żeby zabić ziomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwcie się jak wam się statystyki wyzerują w dniu premiery bo słyszałem takie wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia co z tym trybem zombie ktory mial byc w MW2, nie ukrywam ze cod:waw cholernie mi sie spodobal ze wzgledu na ten tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwcie się jak wam się statystyki wyzerują w dniu premiery bo słyszałem takie wersje.

I słusznie, wszyscy powinni mieć równy start.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajj czekam czekam :D nareszcie bedzie sie czym zająć po mw! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online jest bardzo przyjemny to co w jedynce tylko więcej lepiej i trudniej. Krótka seria i kaput.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem do domku z MW2 ^^

Jak tylko pogram to zdam relacje.

Stay in Touch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylazłem do domciu, odpaliłem PieCa, a tu miły mail od/z Ultimy:

Dla wszystkich zniecierpliwionych graczy czekających na „Modern Warfare 2” mamy dobre wiadomości. W najbliższy poniedziałek, czyli 9.11.09 nastąpi wysyłka wszystkich preorderów. Paczki zostaną wysłane z naszego magazynu o takiej godzinie, aby na dzień oficjalnej premiery (10.11.09) dotarły do graczy...

Urlopik zaplanowany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj ktoś mi linka co się zmieni , co dojdzie nowego w MW2 bo szukałem w google i nie mogłem tego znaleźć gdzieś się zakopało pod reszta newsow o grze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiegoś konkretnego newsa co do trybu "ZOMBIE" [!!!]

Ci co mają już MW2 lub znaleźli gdzieś info! Proszę o coś konkretnego [może gameplay?]

Pozdro i czekam

Nie bedzie trybu "zombie" w MW2, zamiast tego jest spec-ops przez internet maksymalnie dwie osoby lub na podzielonym ekranie. Jesteś na terenie wroga i musisz przebić się z punktu a do b lub obronić teren przed wrogiem. Ilość wrogów zależy od poziomu trudności (są trzy). Na filmie pokazane jest jak to bedzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jakiś koleś gra: http://www.justin.tv/s1ayer Bardzo dobra jakość HD i dźwięk  :tongue:

Jak normalnie na to patrzę, to nie mogę się doczekać wtorku :biggrin:

Masakra sobota mi zlatuje i się nudzę a ci sobie grają .... dobrze ze chociaż środa wolna jest ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o trybie hardcore? Czy będzie, czy poprostu to co widać na tych wszystkich filmikach to hardcore z HUD'em?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś o trybie hardcore? Czy będzie, czy poprostu to co widać na tych wszystkich filmikach to hardcore z HUD'em?

filmiki miałeś z normalnego trybu , hardcore wygląda tak jak w cod 4 :) poza kilkoma dodatkami oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda to na hardcore z HUD'em. Są jakieś oficjalne informacje na temat trybu hardcore czy są to tylko przypuszczenia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba chyba żadnych informacji, wiadomo przecież, że będzie on prawie taki sam jak w CoD'ie 4 :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam,że się załamałem ;( Już 3 osoby z mojej friendlist'y grają w MW2 ;(

9a69bf0566dc6bbc.jpg

Prawie jak piractwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie u mnie juz sporo osob w MW2 gra bo wiekszosc jest z warszawy, a tam juz od wczoraj na legalu kupic mw2 mozna. ja osobiscie sie tylko na singlu troche zawiodlem, obiecywali ze bedzie na 10h a tu dupa, 1 dzien i koniec, co do multi, troche przeholowali, sporo miejsc do kampienia (fani dynamicznych mapek z cod1 moga zapomniec o czyms takim tutaj) oraz te killstreaki, wystarczy ze 3 osoby dostana odpowiednie i po 2 minutach juz moze byc koniec meczu :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9a69bf0566dc6bbc.jpg

Prawie jak piractwo.

A tam piractwo. Który to raz gra jest w sklepach przed premierą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×