Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

A tam piractwo. Który to raz gra jest w sklepach przed premierą?

Żartowałem oczywiście. :tongue: Gry często są przed premierą i to bardzo dobrze. Ci którzy nie mogą się doczekać mogą zagrać kilka dni wcześniej. Nie widzę w tym nic złego, jednak przykładowo na xbox'ie sypią się bany za takie granie o ile się nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartowałem oczywiście. :tongue: Gry często są przed premierą i to bardzo dobrze. Ci którzy nie mogą się doczekać mogą zagrać kilka dni wcześniej. Nie widzę w tym nic złego, jednak przykładowo na xbox'ie sypią się bany za takie granie o ile się nie mylę.

Na X360 bany sypią się nie za granie przed premierą, ale za granie na piratach (na torrentach od jakiegoś czasu jest MW2). Na PS3 nie ma piractwa, więc jest 100% pewności, że ktoś ma grę z legalnego źródła, stąd nie ma banów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mylicie się co do przecieku , premiera gry odbywa się zgodnie z planem i przecieku w PL nie ma , na rynku jest wersja angielska przeznaczona na rynek EU której raczej nie znajdziecie w polskich sklepach i w angielskich bo na pudle jest opisany zakaz sprzedaży w UK, to pre order w dokładnym tego słowa znaczeniu na EU, polskie Pre ordery powinny być też wysyłane dla graczy kilka dni przed premierą ale nasz kraj jest troszkę zacofany pod tym względem. ludzie płacą troszkę więcej za pre ordery żeby mieć je wcześniej a nie jak u nas w dniu premiery krajowej.

a co do gry HD , zwykłe tryby są ciężkie , bronie maja większa moc i oczywiście widzimy pełnego hud'a chyba ze ktoś włączy zakłócanie urządzeń elektrycznych w grze wtedy wyłącza się hud i obraz śnieży przez wyładowania :)

w HD mamy 2 tryby Search and Destroy i Theam Deatchmach dokładnie takie same jak w Cod4 nie widzimy Hud'a ewentualnie mapke o ile ktoś ją włączy.

a i w końcu prawili bardzo ważną rzecz w grze , w menu przed rozpoczęciem gry w sieci możemy w końcu wyciszyć baranów których nie chcemy słuchać a nie jak to miało miejsce dopiero podczas gry.

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też wam nie chcą się zsynchronizować trofea po grze w MW2? To blokada przedpremierowa czy błąd u mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaliberek chyba jakaś blokada. Wczoraj oglądałem Spec Ops na Justinie i koleś też nie mógł zaktualizować trofików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie u mnie juz sporo osob w MW2 gra bo wiekszosc jest z warszawy, a tam juz od wczoraj na legalu kupic mw2 mozna. ja osobiscie sie tylko na singlu troche zawiodlem, obiecywali ze bedzie na 10h a tu dupa, 1 dzien i koniec, co do multi, troche przeholowali, sporo miejsc do kampienia (fani dynamicznych mapek z cod1 moga zapomniec o czyms takim tutaj) oraz te killstreaki, wystarczy ze 3 osoby dostana odpowiednie i po 2 minutach juz moze byc koniec meczu :)

Oglądałem trochę filmików z multi w MW2 i mam podobne odczucie, uważam, ze trochę przesadzili z tym multiplayer'em, a niektóre killstreak'i to już jakaś padaka. Na razie zostaje przy MW1 albo przerzucę się na K2. MW2 póki co musi poczekać zanim zakręci się w czytniku mojej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też wam nie chcą się zsynchronizować trofea po grze w MW2? To blokada przedpremierowa czy błąd u mnie?

mam jedno trofeum ale bez problemu się synchronizuje , może po prostu za dużo osób dzisiaj podłączyło się do sieci :)

rano pokazywało mi 4600 graczy online a teraz ponad 36000 :)

Edytowane przez sndwwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam grę od wczoraj. Single player jest naprawdę świetny i w ogóle nie przeszkadza mi tutaj to, że do celu prowadzi tylko jedna droga. Jedynie długość gry sprawia wrażenie, że single w tej grze to tylko dodatek. Multi jeszcze nie sprawdzałem, bo przed tym chciałbym ukończyć tryb dla jednego gracza, ale jeśli ktoś jest chętny na grę online to po prostu niech mnie doda na PSN (ID: triglav314), a z chęcią pogram online (jutro prawdopodobnie skończę single).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że od dyskusji na temat gdzie kupić, kiedy wysyłają, a ta Ultima i empik to jakie złe potwory są, jest OSOBNY TEMAT.

Pokasowałem ten spam. Następne podobne posty nagrodzę stosownym ostrzeżeniem.

Miłego wieczoru :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co posiadają bardziej wypasione wersje: Czy można już pobrać wersję Classic CODa ???

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem dzis wersja us. instaalcja itp bez problemu,po godzinie grania w multi stwierdzam "nic nowego",moze troszke trzeba sie postarac przy celowaniu,dodali troszke broni,graficznie wydaje sie byc gorsza od czesci pierwszej, dzwiek tez bardziej pasuje mi z pierwszej czesci,mapki w miastach sa zabardzo naszpikowane kampiarskimi kryjowkami,dlugie laczenie z serwerem.

Ogolnie z multi jestem troszki zawiedziony,moze singiel mnie bardziej porwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem dzis wersja us. instaalcja itp bez problemu,po godzinie grania w multi stwierdzam "nic nowego",moze troszke trzeba sie postarac przy celowaniu,dodali troszke broni,graficznie wydaje sie byc gorsza od czesci pierwszej, dzwiek tez bardziej pasuje mi z pierwszej czesci,mapki w miastach sa zabardzo naszpikowane kampiarskimi kryjowkami,dlugie laczenie z serwerem.

Ogolnie z multi jestem troszki zawiedziony,moze singiel mnie bardziej porwie.

Ja muszę czekać do wtorku ;( Single widać fajny ;) tak jak w 1 :) A co do multi,naoglądałem się na justinie i powiem szczerze,że obawiam się o to czy nie przekombinowali ;( W miastach pełno otwartych budynków,chyba ciężko będzie przejśc kilka metrów bez strzału w plecy ;( Ale cóż,trzeba czekać i sprawdzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaskoczę nikogo, jeśli powiem że gra jest świetna. Ukończenie single zajęło mi 5 h 22 min - potwornie krótka kampania, ale nie czuję żadnego niedosytu. Ciągła akcja, pełna napięcia i emocjonująca fabuła (nagłe zwroty akcje - obiecuję, że nie będziecie spodziewać się takiego biegu wydarzeń w niektórych momentach), świetny Special ops z Split-Screenem i multi (nie testowałem jeszcze) - niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Gra warta każdej złotówki!

Wielkie dzięki caballero! Jeżeli ktoś nie chce, niech nie czyta - niżej ważne dla fabuł wydarzenia.

- Kapitan Price... żyje! Zaskoczyło mnie to totalnie :P

- Ostatni poziom kiedy zabijasz Sheparda zrobił na mnie na prawdę duże wrażenie - świetnie zrealizowane! To wyciągnięcie noża z ciała i celny rzut w jego głowę mnie rozwalił :D

- Wyżej wymieniona osoba jest także sprawcą... twojej śmierci (konkretnie jednego z bohaterów w którego przyjdzie Ci się wcielić i jego kumpla - byłem pewien że to koniec gry). Zamurowało mnie w tym lvlu. Na prawdę.

- Świetnie zrealizowano widok z oczu kosmonauty - widok ziemi robi wrażenie!

Edytowane przez Rafix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to strasznie krótka. Spodziewałem się dłuższej, ale i tak kupuje te grę dla multi, więc mnie to nie odstrasza.

Tak poza tematem: powie mi ktoś jak wstawić okienko z spojlerami?

[spoiler]treść[/spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie single jest bardzo ważny,ale nie oszukujmy się,mało osób kupiło by grę za ~200 pln żeby pograć 5-6h za pół roku tak,ale nie teraz. Dlatego mamy multi,multi który dał mi 2 lata gry od dnia premiery MW 1. Pamiętny piątek 9 listopada 2007 roku,kiedy prosto ze szkoły,w deszczu i błocie biegłem do MM po swój egzemplarz gry ;) Od tamtego dnia,aż do poniedziałku 9 listopada grałem i gram w pierwszą cześć modern warfare,to dzięki świetnemu trybowi multiplayer, ta gra stała się moją najlepsza inwestycją jeśli chodzi o gry ;) Była to pierwsza produkcja która skłoniła mnie do zagrania przez sieć :) Było warto ! Teraz mamy MW2 ;) Mineły 2 lata,szczerze powiedziawszy,oczekiwałem zmian graficznych i innych "bajerów" jednak najbardziej brakowało mi dodatków do broni ;) Oglądałem dużo gameplayów z singla jak i multi,singe bardzo w porządku,jednak martwi mnie tryb rozgrywki wieloosobowej. Boję się czy aby twórcy nie przesadzili i nie przedobrzyli jakże dobrego tytułu jakim bez wątpienia był dla mnie i wielu innych graczy Call of Duty 4 - Modern Warfare ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj z 1.5h w multi i jak na razie gra nie przekonała mnie do siebie. Może dalej będzie lepiej:teehee: Mapy są ogromne w porównaniu z MW1 (często jest tak, że biega się i szuka przeciwników i można wyłapać serię w plecy). Wszystko wydaje się być takie przekombinowane (menu, perki, killstreaki). Gra jest bardzo dynamiczna i jeśli ktoś narzekał na "lekkość" sterowania w MW 1 to tu jest jeszcze szybciej. Grafika? Jak na razie ta z MW1 bardziej mi się podoba, tu jest zbyt kolorowo. Mam nadzieję, że te niezbyt pozytywne odczucia to wynik grania przez 2 lata w MW1:P. Podejrzewam, że większosć osób, które długo grały w pierwszą część będzie miałe takie odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem swoją kopie gry i zaraz znikam z życia publicznego.Mam jednak pytanie.Czy w polskiej wersji oprócz napisów w singlu będzie coś jeszcze spolszczone,menu czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka filmików jak ludzie grają na multi i jak narazie z samego oglądania najbardziej podoba mi się mapka Terminal :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nabyłem swoją kopie gry i zaraz znikam z życia publicznego.Mam jednak pytanie.Czy w polskiej wersji oprócz napisów w singlu będzie coś jeszcze spolszczone,menu czy coś?

Przecież to oczywiste :sleep:

Edytowane przez imit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć/przekonać mnie do zakupu MW2 i opisać co jest w nim takiego zajebistego? Mówię o multi. W MW1 nie grałem, widziałem gameplay i grę u koleżki i jakoś się nie jarałem. Tylko bez ciśnień... poważnie się pytam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć/przekonać mnie do zakupu MW2 i opisać co jest w nim takiego zajebistego? Mówię o multi. W MW1 nie grałem, widziałem gameplay i grę u koleżki i jakoś się nie jarałem. Tylko bez ciśnień... poważnie się pytam :)

Tego nie da się opowiedzieć ;) Trzeba zagrać ;)

Moja pierwsza gra multi.Działania wojenne,bez ograniczeń jak w singlu,dobra grafika,bronie,przy tym troszkę arcadowa rozgrywka ;) Klimat :)

Mówię to oczywiście o MW1 ;) MW2 dlatego że to poprawiona świetna 1 ;)

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da się opowiedzieć ;) Trzeba zagrać ;)

Moja pierwsza gra multi.Działania wojenne,bez ograniczeń jak w singlu,dobra grafika,bronie,przy tym troszkę arcadowa rozgrywka ;) Klimat :)

Mówię to oczywiście o MW1 ;) MW2 dlatego że to poprawiona świetna 1 ;)

No dobra, ale podobnie jest i w KZ2, Battlefieldach, MGO, Resistance 2... dlaczego akurat MW jest tym najzajebistrzym tytułem? Bo np. KZ2 wciągnął mnie tak jak kiedyś Wolf: ET- klimat, klasy (możliwość reanimacji), fajne mapki itp. Dajcie mi kilka przykładów/cech, które wciągnęły was w tej grze... tylko nie klimat, bo to jest czysto subiektywne odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zamiast narzekac ze gra jest na 5 godzin, odpalcie od razu na hardened i macie tydzień z głowy. Po to czekaliscie 2 lata na gr zeby ja przechodzic w 5 h i walic smuty na forum? Ja pierwsze co odpale na hardzie, pewnie zjem zeby ale gra mi starczy na dlugo. Tak jak pisal ktos wczesniej, nie kupujcie tej wersji ktora jest w tej chwili anm rynku. Jest to wersja brytyjska, bez polskiego tlumaczenia. Dla niektorych moze to byc szczegol, ale w przyszlosci mozecie miec problem z nabycie dodatkow, map itd jesli nie macie kart kredytowych na EU czy US. Kumpel niestety popelnil ten blad i teraz bedzie pchal swoja wersje - ktora juz cenowo leci na leb (ok 180 zl)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale podobnie jest i w KZ2, Battlefieldach, MGO, Resistance 2...

Mnie osobiście,i tylko tak mogę się wypowiadać w bad company nie odpowiadał gameplay,a MW1 kupiłem ze względu na single. Lubię rozgrywkę w której mogę być normalnym żołnierzem biorącym udział w "realnym" konflikcie dlatego KZ2 czy R2 dla mnie odpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale podobnie jest i w KZ2, Battlefieldach, MGO, Resistance 2... dlaczego akurat MW jest tym najzajebistrzym tytułem? Bo np. KZ2 wciągnął mnie tak jak kiedyś Wolf: ET- klimat, klasy (możliwość reanimacji), fajne mapki itp. Dajcie mi kilka przykładów/cech, które wciągnęły was w tej grze... tylko nie klimat, bo to jest czysto subiektywne odczucie

Na http://tvgry.pl/ już jest mini recka z trybu multi. Obejrzyj i sam oceń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×