Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po nudnej i dłuuugiej Platynie w Batman AC czas na relaks. Na rozkładzie Cabela`s Survival SoK a potem pewnie mordęga w Max 3.

Daj kolego później proszę znać, czy warto w ogóle Cabela's ruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj kolego później proszę znać, czy warto w ogóle Cabela's ruszać.

Oczywiście... jak nie zapomnę.

Z pół roku temu grałem w Cabela`s Outdoor Adventures i gra była całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po nudnej i dłuuugiej Platynie w Batman AC czas na relaks. Na rozkładzie Cabela`s Survival SoK a potem pewnie mordęga w Max 3.

Cabela's Survival: Shadows of Katmai? W takie syfy nie grywa się codziennie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po nowym dmc : epicki powrot do borderlands 2 (maksymalny lvl wbity), koncze anarchy regins aby zabrac sie przed premera ni no kuni za dlugo zalegajacego binary domain...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch tygodni non stop Far Cry 3. Gra jest naprawdę swietna. Może zrobiłem ze 4 główne misję, tak to chodzę i ogarniam świat. Polecam

Do tego nba 2k13 i czasu na nic więcej nie wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k13 online na PS3

Witam, Po wielu trudach udało mi się w końcu odpalić nowe forum ESBL. Na razie wygląda bardzo surowo ale działa od godziny i na razie nie mam pojęcia jak tu pobawić się grafiką. Niemniej jednak zapraszam do zapisów do kolejnej DWUNASTEJ edycji ligi ESBL http://www.ps3-nba.pl Pozdro. Rafi_WRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inFamous 2 - za parę dni platyna. oprócz tego ogrywam także Gothica 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auta 2 - (syn 3 lata wykopał mnie z konsoli:) ) a wciagnął mnie Bioshock 2 i LIMBO ...

Jak tam multi w Bioshocku? Sporo osob gra? Musialbym dorwac trofea z multi z ktorymi zwlekam juz z 2 lata ^_^

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie GT 5 :) rewelka i tego mi było trzeba. Forza się nawet nie ima do tworu Polyphony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie Red Dead Redemption, a potem Undead Nightmare. Jutro prawdopodobnie dostanę Heavy Rain: Move Edition, więc będę pocinał w nią, bo ograłem demo i się mocno napaliłem. Do tego ściągam z PS+ gry, aktualnie zostało mi 1GB downloadu Vanquish, a potem nie wiem co zacznę ściągać (inFamous 2 albo Motorstorm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam multi w Bioshocku? Sporo osob gra? Musialbym dorwac trofea z multi z ktorymi zwlekam juz z 2 lata :happy:

Sent from my iPhone using Tapatalk

W Bio 2 multi ludzie grają, ale dopiero ok. godz. 17-18 i tak do 21. Gram w tym przedziale czasowym i jest gites ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bf3 i bedzie sie trzeba zabrac za ktorego z finali z promocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz oficjalnie- kupuje za duzo a czasu za malo... chwilowo czasem borderlands2, czasem lotr wojna na polnocy dokladajac valkyrie chronicles... co,czeka?? lepiej nie wspominac, ale spokojnie plus 20 nieruszonych pozycji w czym chociazby dzis zakupione syndicate oraz saints row3 w lekkim sosie bulletstormowym i tak moza do jutra, czego sie wstydze ze jeszcze nawet nie ruszylem ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz oficjalnie- kupuje za duzo a czasu za malo... chwilowo czasem borderlands2, czasem lotr wojna na polnocy dokladajac valkyrie chronicles... co,czeka?? lepiej nie wspominac, ale spokojnie plus 20 nieruszonych pozycji w czym chociazby dzis zakupione syndicate oraz saints row3 w lekkim sosie bulletstormowym i tak moza do jutra, czego sie wstydze ze jeszcze nawet nie ruszylem ..

Pożycz mi pare gierek ;d

Ja aktualnie Borderlands 2 + dodatki wczoraj zakupione :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem swoją pierwszą platynę w Gravity Rush, jak będzie kasa to leci preorder na Ni No Kuni. Do premiery w Borderlands 2 i Portal 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku roku przeszedłem Far Cry 3 (platyna), później Black Ops2 na Weteranie, wczoraj wbiłem platynę w Hitmana: Rozgrzeszenie. Na półce mam nowe jeszcze zafoliowane Borderlands 2 i DmC: Devil may Cry więc pewnie którąś z nich rozpieczętuję. Tak poza tym cały czas morduję w BF3 i od czasu do czasu odpalam GT5. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×