Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej katuje '' FIFA 13 ''

Teraz tylko czekać na paczkę '' Killzone Trylogy '' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auta 2 - (syn 3 lata wykopał mnie z konsoli:) ) a wciagnął mnie Bioshock 2 i LIMBO ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ukończeniu AC:R i odstawieniu RDR na półkę pozostaje mi oczekiwać na GTA IV (na obecnym telewizorze nie chodzi, wyskakują pasy). Aktualnie zabieram się za WWE '12, Uncharted 2 oraz na deser GT5. Trzeba trochę trofków ponabijać i przy okazji... Dobrze się bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wystąpił syndrom nadmiaru gier w stosunku do wolnego czasu.

Ale ostatnio Spec Ops: The Line wciągnęło mnie na maxa, a poza tym Batman AC (wyzwania i NG+) i staram sie powoli kończyć Uncharted 1 na crushing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC Undisputed 3 dzień w dzień ok 4h

muszę w końcu odstawić to cholerstwo, bo pokryta kurzem zapomnienia kupka wstydu zbytnio się rozrosła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie tak łatwo odstawić to UFC :). Jak kupiłem grę to grałem tylko ja z kumplem (reszta twierdziła, że za trudna w stosunku do EA MMA), obecnie gra 6 osób :). Organizujemy pomiędzy sobą turnieje, przyznajemy pasy, pijemy browary i się wyzywamy. I tak już od maja :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupeczka ustawiona:

Castlevania: Lords of Shadow - na najwyższym poziomie trudności

Bayonetta - kończę cilmaxa

Devil May Cry 1 HD - w końcu trzeba ukończyć klasyk na wyższym poziomie trudności, bo gra muci jak 3., a jedynie przed ponownym przejściem zniechęca mnie system - zginiesz, tracisz pieniążek, nie ma pieniążków, wczytujesz zapis - gdyby tam system checpointów był, to gwarantuję, że dawno bym na wszystkich poziomach trudności przeszedł, może oprócz ostatniego, bo go sobie nawet nie wyobrażam bez 30 amuletów życia :laugh:.

Czekam, aż dojdzie Eternal Sonata - kurier dzisiaj jeździł, ale mnie nie odwiedził :beee:. Jutro na 100 będzie :cool:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również Castlevania: Lords of Shadow tyle, że pierwszy raz przechodzę - więc poziom Normal :). W przerwach Mortal Kombat i UFC 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Far Cry 3 single, zacząłem multi. Oraz Uncharted 3 w wolnej chwili, choć nie wciąga jak poprzednie części..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam uzupełniać trofea w Battlefield Bad Company 2. Potem kupuję FIFE 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Far Cry'a (poznałem definicję szaleństwa), multi w Maxie 3 i pierdyliard gier z Plusa... Nie wiem w co grać, prawda to. Jeszcze na nowego Hitmana poluje i czekam na Trylogie w HD. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja kończe właśnie platyne w L.A. Noire , "męcze" trzeci raz Max Payne 3 a w szafce kurzy się Battlefield 3. Chyba czas najwyższy ruszyć z tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem skończyć i platynować Borderlands,ale nie moge ta gra w porównaniu do Borderlands 2 wydaje sie strasznie nudna i "niepełnosprawna" w niektórych aspektach i jeszcze na domiar złego misje mi sie zdublowaly których oddać nie mogę więc o platynie moge pomarzyć więc wróciłem do Borderlands 2 i tam skupie swoje siły na platynie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption Undead Nightmare, zombiaki to moja druga miłość <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam ostro platynowac zajebista gre o nazwie ojcostwo!! poki co wbilem w lvl 2 i zdobylem juz 2 trofea: porod oraz pierwsze przebranie pieluchy...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczynam ostro platynowac zajebista gre o nazwie ojcostwo!! poki co wbilem w lvl 2 i zdobylem juz 2 trofea: porod oraz pierwsze przebranie pieluchy...

Zdunek się prosi o warna chyba, hehehehe. (taka rola tatusia;))

No i na zmianę Fifa 13 z RDR, co by to nie męczyć 1 tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×