Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Bulletstorm. Mam mieszane uczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3: LBP2, inFamous2, Sport Champions. Teraz te 3 tytuly mam na tapecie. Jako przerywnik Limbo ale gra potrafi zdolowac iloscia zejsc malego glownego bohatera.

PC: niesmiertelny dla mnie NSF MW (2005), bardzo dobre LA Noir, GRID Racedriver.

podpisano

niedzielny gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo tego wszystkiego. Tak samo jak zdun za dużo gier, za mało czasu. Gram w sleeping dogs(dopiero zacząłem), borderlands 2, koncze max payne 3. Nietknięte czeka jeszcze około 20-25 tytułów. Nie wiem kiedy to ogram. Tak poza tym to mam chrapkę na the cave:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAR CRY 3 dzisiaj zakupiony, używany za 90 zł, zobaczymy czy warto ? :) Zastanawiam się w następnej kolejności nad Hitmanem, polecacie ?

Edytowane przez sebektag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FAR CRY 3 dzisiaj zakupionym, używany za 90 zł, zobaczymy czy warto ? :) Zastanawiam się w następnej kolejności nad Hitmanem, polecacie ?

Jeżeli lubisz skradanki to jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w FIFE 13, czasem Battlefield BC2. Potem kupię może jakąś grę mafijną, albo przygodową (w Uncharted nigdy nie grałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz miałem dylemat co kupić właśnie Hitmana czy FarCry3. Póki co wybrałem Hitmana na pierwszy ogień i po ograniu paru pierwszych etapów nie żałuję tego wyboru. Zabawa jest przednia.

Jeśli ktoś lubiał starego, dobrego Hitmana jeszcze z czasów PC czy PS2 to tutaj znajdzie to samo w jeszcze lepszej oprawie.

A FarCry3 musi poczekać do czasu zaliczenia "łysola" :bunny: :hunter:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do tragicznego Need for Speed Undercover. Kiedyś zacząłem to i czas najwyższy skończyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na 70 Platynę - Max Payne 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na 70 Platynę - Max Payne 3.

70 platyna? Ale Ty jesteś dzik! Gdybym też chciał mieć tyle splatynowanych gier musiał bym chyba - zamknąć firmę, wyrzucić żonę, sprzedać dzieci i chyba cały dzień nie wychodzić z domu! :D

Ale tak na serio to przeszedłem całego Maxa Payne 3 nie patrząc na trofea i po ukończeniu było tego chyba z 10% więc platynowanie sobie darowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo przez pracę nie miałem czasu dobrze pograć :/ ( głupia popołudniowa zmiana )...ale dzisiaj jak tylko wrócę do Borderlands 2 sprawi że długo się od konsoli nie oderwę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kompletnym rozpracowaniu Hitmana, zabrałem się za rozgrywkę w L.A. Noire oraz God of War HD Collection (za 5 dyszek w MediaMarkcie w moim mieście, grzechem było nie skorzystać).

Absolution mogę polecić każdemu fanowi skradanek (bo Ci wierni od poprzednich części często mają pretensje o zmianę charakteru rozgrywki), planowanie przejścia kolejnych etapów bez wykrycia i bez choćby jednego wystrzału dawało mnóstwo satysfakcji. Wiadomo, często kończyło się wczytywaniem po 1000 razy tego samego checkpoint'a, ale za to końcowy banan na twarzy bezcenny :biggrin:

L.A. Noire ogrywam dopiero bodajże 10h, więc nie zdążyłem jeszcze wsiąknąć całkowicie, ale klimat wylewa się z tej gry wiadrami. Co do GoW I i II, to wielkie brawa dla Sony za elegancki remastering. To powinien być przykład jak odświeżyć tytuł z PS2. Panowie z Konami niech się uczą...(piję tutaj do Silent Hill 2 i 3). Tak, wiem, że GoW to exclusive i może choćby z tego powodu było łatwiej, ale mimo wszystko takie kasztany jak odświeżony SH, nie powinny w ogóle trafiać do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez chwilowy brak czasu ogrywam jedynie jeden tytuł a jest to valkyria chronicles - ale ten tactics'so - rpgo- strategia jest dobra!!!

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam odżywać po sesji więc stopniowo: BioShock 2, trochę Mortal Kombat, ale już niedługo powrót do Demon's Souls. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Final Fantasy VIII

Eternal Sontata - 21 godzina, a ja się bałem, że to będzie na 10, recenzję czytałem, a jako jedna z paru wad było - długość :biggrin:, więc chyba w druga stronę

Morrowind na PC - RPG z klasą

Czyli same RPG-i ogrywane, jak na razie. Bioshock 2 i Mortal Kombat z Plusa olałem, gry straszne, jak na mnie :down:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas Dragon Age. Świat naprawdę bardzo ciekawy a niektóre questy klimatyczne i z humorem. Na razie jakies 25 godzin za mną a myśle że jeszcze conajmniej drugie tyle. A po DA będe ogrywał całą serię Metal Gear Solid od początku pierwszy raz w życiu :D szczęsciarz ze mnie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś może napiszę...

FIFA 13 - to się nie zmieni do wydania nowej FIFY, zawsze znajdzie się czas i odrobinka ochoty żeby zagrać mecz z bratem czy jakiś meczyk w online...

Call of Duty: Black Ops II - gra mi się podoba, jednak jest parę rzeczy, które bym wyrzucił, a nie które bym lekko zmienił.. mimo wszystko dla mnie gierka na plus..

Battlefield 3 - to już nieco rzadziej, z kumplem nie raz jakąś rundkę zagramy...

Teraz może coś z tytułów które będę zaczynał w najbliższym czasie:

God of War III - nie dawno zakupiona, już nie długo się za nią biorę ;)

Red Dead Redemption - mam zamiar dać tej grze drugą szansę (wiem, idiota ze mnie). Nie wiem dlaczego ale ta gra mi jakoś nie podeszła... Wiem, jestem mega idiotą... :D Zobaczymy, myślę, że te drugą szansę jej na pewno dam, ale zobaczymy czy przekonam się do tej produkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał polecam Ci dolarową trylogię Sergio Leona z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Wkręcisz się w klimat dzikiego zachodzi i RDR wtedy wciągniesz nosem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far cry 3 aktualnie, w kolejce dark souls aż się obawiam czy wytrzymam nerwowo z tą gra. :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na Ni No Kuni, ogrywam bardzo sympatyczną - The Cave...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BioShock 2, całkiem fajna gierka, głównie podoba mi się klimat w grze. Uwielbiam coś takiego. Mimo, że na początku mnie nie zachwyciła to z każdą minutą gry coraz bardziej się do niej przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR skończony więc pora na odkładane ciągle journey a tak to DeadSpace2 i zaczynam infamous2 ...

czasem gram też w GT5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×