Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Yakuza 3! A w drodze już The Last of Us...

Tylko kiedy na to znaleźć czas? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4:

Far Cry Primal - dla mnie najlepszy FC

Tom Clancy's The Division - coś pięknego, możliwe nawet, że będzie to gra roku ☺

Tapatalk - S5

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 - indyki z plusa na przemian z ng+ TLOU

PS3 - sporo rozgrzebanych gier proboje wybrac cos na czym skupie sie dluzej moze Beyond Good & Evil HD....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: COD BO3 , naprawdę polecam . Świetna strzelanka multi . Rewelacyjnie zrównoważona , każda bronią mozna wymiatać . Dobrze skrojone egzo umiejętności! Nie mozna wskakiwać na dachy , rozgrywka toczy sie właściwie na ziemi i skakanie naprawdę nie razi .

Polecam niezdecydowanym ze względu na futurystyke. Jest kilka gadżetów ale Bez Przesady:) Czysty fun:)

Wczoraj odpaliłem tez darmowe demo The Crew i przyznam ze odpadłem na 2h conajmniej . Bardzo przyjemna gierka, fajny klimat i mnóstwo przeróżnych zajawek. Coś czuje ze dzisiaj zakupie pełna wersje , jest w fajnej obniżce na PS Store.

PS3 : To oczywiście wciąż GT6 . Jeśli ktoś jeszcze śmiga na wysłużonej ps3 to zapraszam na wyścigi : pon /piat temat na tym forum : GT by Night:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: FF Type 0 świetnie się przy tym jRPG'u bawię.

PS3: Auta 2 z małym, genialna gierka na odstresowanie, plus zabawy na dywanie samochodzikami i nawet stary pryk się cieszy jak dziecko.

PSP: Punisher, Double Dragon 3, Asterix&Obelix itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna w MGSV wbita.

Teraz na ruszt idzie Fallout 4.

Już dwa razy zaczynałem od nowa bo gdzieś mi się wątek łamał.

Właśnie wyszło info, że lada dzień ma wyjść duża łatka do gry, więc jeszcze raz zacznę od zera i obym złapał klimat.

W międzyczasie PES16 i Madden25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Layers of fear skonczone , na fali horrorow ogralem do konca porzucone kilka miesiecy temu outlast, na wieczor juz czeka zakupiony kholat a od jutra salt and sanctuary..division na razie powiekszyl kupke wstydu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia po Layers of fear?

Myślę o zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie 666/10..baaardzo klimatyczna, dobra emocjonalna historia, świetny ost, różne wersje zakończenia..no i problem alkoholowy w tle..rewelacja ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XO Tomb Raider: Definitive Edition

PS4 tradycyjnie zbiera kurz

PS3 GTA V

 

Kupilbys remastery GTA V i TLOU na PS4 to bys mogl dac PS3 odpoczac. 

 

PS4: TLOU-R (ciagle niespiesznie), z indikow grow home

PS3: co chwile cos rozgrzebuje z pozycji plusowych dzis troche gralem w GRID autosport, niemniej zamierzam powaznie do Beyond G&E HD usiasc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4:

Fallout 4 - po hurraoptymistycznym początku, gdzies po 10 h gry zaczyna męczyc i tak pykam po co trzeci dzień.

Na komórce :

-Sea Battle 2 - gra w statki, mozna pykac przez online, wizyty na kibelku nigdy nie byly tak pelne emocji.

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XONE Fallout 4. Niby gra jest strasznie płytka, jeśli chodzi o questy i dialogi, ale ma coś w sobie takiego, że człowiek strasznie się wczuwa w odkrywanie nowych miejscówek i chłonie ten klimat zrujnowanego Bostonu, aż nagle okazuje się że z godzinnej sesyjki robi się 4 godzinna podróż. Mnie wchłonęło strasznie, znajomych odrzuciło, ta gra jest strasznie nierówna i można ją polecić tak naprawdę osobom lubiącym post-apo, bo fani poprzednich odsłon nie znajdą tutaj za dużo fallouta. Jedyne co rzuca się w oczy to mianowicie to, że im dalej idziemy na południe i odkrywamy coraz więcej miejscówek, budujemy osady, to gra zaczyna się strasznie krztusić i czasem potrafi mocno przyciąć.

 

Forza Horizon 2. Dzisiaj doszła do mnie paczka (pudełko w połowie pęknięte, ale co tam) i muszę stwierdzić, że tak ładnej, satysfakcjonującej ścigałki dawno nie widziałem. Feeling jazdy, klimat. dosłownie miód, jestem laikiem w wyścigówkach, pogrywałem w nie od czasu do czasu, ale w forze gra się cholernie dobrze i jest to bardziej coś między symulatorem, a arcadem co w ogóle nie przeszkadza. Nie mogę się doczekać FH3, które najprawdopodobniej pojawi się tylko na One co pozwoli wycisnąć jeszcze więcej. Ew. PC, ale szczerze dla posiadaczy One nic to nie zmienia, no może niektórych może piec pewna część ciała, ale cóż. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4:

multi: Rainbow Six Siege, COD: BO3

przymierzam się dość poważnie do Wieśka 3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[PS4]Diablo qwa... wszystko inne leży i się kurzy a ja robię kolejną postać  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Flower, Sniper Elite 3 i Wolfenstein na uberze daję radę :)

PS3: Auta 2 i dzieci też Flower katują

PSP: Broken Sword

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salt and Sanctuary.

Kawał świetnej gry!

Soulsy 2d.

Mechanika ta sama.

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ostatni dzień z Falloutem 4 :( Potem odkładam na półkę i poczeka na fabularne DLC.

 

A tak na bieżąco to pozostał mi tylko Cod: Black Ops III do następnej wypłaty :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Święta, to (Rise of the) Tomb Raider [Xbox] :) Z drugiej strony [PS4] odpalam od Święta, więc może uda się skończyć kolekcję Uncharted. Na deser Age of Wonders III na [PC] z syndromem "jeszcze tylko 1 tura" ;)

Ps. Namnożyło się tych platform, że przydałoby podpiąć temat pod offtopic.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salt and Sanctuary na PS4.

Co za wciągający tytuł!

Demon's Souls w 2D :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po skończeniu Yakuzy 3 trochę pogrzebałem w tym co mam i odpaliłem Darksiders - długo nie pogralem bo ten boss Tiamat jest mega wnerwiający. Ale wróce jutro i go zatłuke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po skończeniu Yakuzy 3 trochę pogrzebałem w tym co mam i odpaliłem Darksiders - długo nie pogralem bo ten boss Tiamat jest mega wnerwiający. Ale wróce jutro i go zatłuke ;)

Fajna seria Darksiders,obie czesci splatynowalem. Bardzo polecam trzeba tylko sie przelamac na poczatku

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4: Sniper Elite 3 skończone, ale wrócę, bo przyjemnie się gra, Wolfenstein New Order całkiem przyjmny FPS a takowych nie trawię, Flower=Relaksik

PS3: mały Auta 2, mała lata płatkami w "kwiatku" stary tylko obserwuje

PSP: Discworld

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×