Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na trofea do ST: The Force Unleashed, które jutro powinny być dodane :D

ST ? - Star Trek? ;)

Ja czekam na Batmana... W tzw międzyczasie wróciłem do Liberty City, ale stąd platyny nie wyciągnę bo - nie chce mi się. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na wszystkim. Nie selekcjonuje gier na FAJNE I NIE FAJNE ani na takie gdzie jest łatwo zdobyć platynę a gdzie nie. Szczerze gram w takie gierki gdzie można łatwo wyczesać platynowy pucharek ale czy to złe?! :D Naszła mnie ostatnio ochota na platformówki czego jest naprawdę bardzo mało na naszą konsolę. Ale świetnie spędzony czas na Ice Age czy Harry Potterze dla wielu może wydawać się zbędny lecz nie dla mnie (: na pewno nie zagram na Hanna Montana (: ale kto wie, może moja dziewczyna tak... Lubię grać, pucharki mnie motywują a jak wpadają pucharki za mile spędzony czas, to aż chce się znowu zasiąść do konsoli.

Osobiście nie mam w swojej kolekcji platyn nic specjalnie trudnego no może LittleBigPlanet - przed tym trza było się napocić.

Burnout%20Paradise.PNGHarry%20Potter%20and%20the%20Half-Blood%20Prince.PNGLittleBigPlanet.PNGResident%20Evil%205.PNGTerminator%20Salvation.PNGUncharted%20Drake%27s%20Fortune.PNGWolverine.PNG Tak jak widać, przeszedłem te gry na 100% i nie jest mi z tym źle (: dziś wpadnie ICE AGE

Edytowane przez hypnotix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to jest normalne że na poziomie 12 procenty lecą bardzo powoli? Zrobiłem 3 srebra i około 19 brązów ruszyło się o 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to jest normalne że na poziomie 12 procenty lecą bardzo powoli? Zrobiłem 3 srebra i około 19 brązów ruszyło się o 5%

Od 12 sie wlasnie chyba schody zaczynaja z tego co kiedys czytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w innym temacie jest link do profilu gościa, który ma 18 lvl, 62 platyny.  Dla porównania, na 20 miejscu za nim, jest gość co ma 39 platyn, o 1000 mniej brązów, 400 sreber, 200 złotek i..... TAK PANIE i PANOWIE! On też ma 18 level. Powodzenia nie życzę, bo po co?

Play for Fun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w innym temacie jest link do profilu gościa, który ma 18 lvl, 62 platyny.  

A ja jestem ciekaw, czy to jakis 10-letni bękart, czy już nieco starszy no-life. Kuźwa, 62 platyny! No to praktycznie we wszystkich grach :P

I coś ode mnie do tych co nabijaja platyny w terminatorach itp.: Zamiast nabijać platyny w trudniejszych grach albo po prostu w tych, w które macie ochotę zagrać, kupujecie Terminatora, PoPa etc. żeby podskoczyć w tym durnym rankingu. Czego oczekujecie, szacunku, bo macie 14 level? Ja zawsze zaglądam kto jakie ma puchary i jak widzę wspomnaina gre, aby sie juz nei powtarzać, to wiem z kim mam do czynienia. hasan1985 (lider przez poł roku bodajze, teraz byłby w okolicach 2-3 meijsca), który dzisiaj pojawił sie po 4 miesiącach nieobecności napisał mi, że kończy z nabijaniem pucharów. Ze od dziś gra dla przyjemności, ale tej płynącej bezpośrednio od gry, a nie za pośrednictwem trofeów. Ja sie staram łączyć jedno z drugim, nigdy nei kupiłem i nei kupię gry, bo ta ma łatwe trofea/dużo złotek itd.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, czy to jakis 10-letni bękart, czy już nieco starszy no-life. Kuźwa, 62 platyny! No to praktycznie we wszystkich grach :P

I coś ode mnie do tych co nabijaja platyny w terminatorach itp.: Zamiast nabijać platyny w trudniejszych grach albo po prostu w tych, w które macie ochotę zagrać, kupujecie Terminatora, PoPa etc. żeby podskoczyć w tym durnym rankingu. Czego oczekujecie, szacunku, bo macie 14 level? Ja zawsze zaglądam kto jakie ma puchary i jak widzę wspomnaina gre, aby sie juz nei powtarzać, to wiem z kim mam do czynienia. hasan1985 (lider przez poł roku bodajze, teraz byłby w okolicach 2-3 meijsca), który dzisiaj pojawił sie po 4 miesiącach nieobecności napisał mi, że kończy z nabijaniem pucharów. Ze od dziś gra dla przyjemności, ale tej płynącej bezpośrednio od gry, a nie za pośrednictwem trofeów. Ja sie staram łączyć jedno z drugim, nigdy nei kupiłem i nei kupię gry, bo ta ma łatwe trofea/dużo złotek itd.

Popieram w 100%. Pamiętajmy jednak aby nie popadać też ze skrajności w skrajność co u mnie się raz zdarzyło. Kiedy zastanawiałem się jaką grę wybrać popatrzyłem na trofea i stwierdziłem, że gra ma za łatwe więc od razu ją skreśliłem (było Resident Evil 5 vs. CoD5). Tak więc działa to też w obie strony (przynajmniej u mnie) i lepiej, żeby żaden trophy hunter nie doczekał takiej chwili w której o wyborze gry zadecyduje poziom trudności pucharków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem dlaczego tak się czepiacie PoP?? Ja mam platynę zrobioną bo po prostu gra mi się podoba. Teraz wnioskując z twojej wypowiedzi zrobiłem platyne tylko po to żeby podskoczyć w rankingu?? Nie wydaje mi się

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz z wiekiem na karku, stwierdzić mogę, że gry są dla czystej przyjemności czerpanej z grania, a nie dla trofeów. Fajnie jednak jak te się pojawiły bo pozwalają wyciągać z gry jeszcze więcej zachęcając Cie do podjęcia stosownej taktyki, której byś być może nie podjął gdyby nie wynikało z tego jakieś osiągnięcie. Gracz, póki nie robi tego stricte dla trofeów nadal pozostanie sobie wierny. Sam mam platynę w terminatora, ale tą grę wypożyczyłem i najzwyczajniej w świecie przeszedłem (że za samo przejście wpadła platyna to mnie ryba - jestem fanem Terminatora i chciałem zagrać w dobry tie-in, żal że kupa a nie gra panom z GRIN z tego wyszła, ale co tam) i po 2 dniach oddałem. Czy jestem słabym graczem bo mam platynę w niesławnego terminatora ? Nie sądzę. Mam platyny we wszystkie gry, które mnie zainteresowały by oddać im szacunek. Killzone 2, Cod5, PoP (imo świetna gra i nie takie łatwe trofea jak się wydaje, nie wiem o co halo), BioShock, InFamous... Nieważne, jeśli gra jest tego warta to oddaje się jej w stu procentach. Tak robiłem na długo zanim pojawiły się trofea i tak robię nadal, a że teraz z przechodzeniem gier na maxa wiążą się wirtualne pucharki połączone z twoim ID jest tylko podyktowane wolą zmieniającego się rynku.

Gram bo pozwala mi to na podróż w świat pięknych historii, jak i czystej fantazji. Gram bo wtedy zapominam o szarości wszechogarniającej nas codzienności i rutyny. Gram bo daję mi to czasowy katharsis z bezradności wobec tych wszystkich Ważnych Spraw, które wyznaczają nam cele i kreują życie. Wreszcie gram bo... Życie to Gra.

Sue me :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw, czy to jakis 10-letni bękart, czy już nieco starszy no-life. Kuźwa, 62 platyny! No to praktycznie we wszystkich grach :P

I coś ode mnie do tych co nabijaja platyny w terminatorach itp.: Zamiast nabijać platyny w trudniejszych grach albo po prostu w tych, w które macie ochotę zagrać, kupujecie Terminatora, PoPa etc. żeby podskoczyć w tym durnym rankingu. Czego oczekujecie, szacunku, bo macie 14 level? Ja zawsze zaglądam kto jakie ma puchary i jak widzę wspomnaina gre, aby sie juz nei powtarzać, to wiem z kim mam do czynienia. hasan1985 (lider przez poł roku bodajze, teraz byłby w okolicach 2-3 meijsca), który dzisiaj pojawił sie po 4 miesiącach nieobecności napisał mi, że kończy z nabijaniem pucharów. Ze od dziś gra dla przyjemności, ale tej płynącej bezpośrednio od gry, a nie za pośrednictwem trofeów. Ja sie staram łączyć jedno z drugim, nigdy nei kupiłem i nei kupię gry, bo ta ma łatwe trofea/dużo złotek itd.

W sumie to sie zgadzam, ALE, co ty chcesz od PoPa :> ? ja bylem fanem kazdej czesci popa (do ukazania sie wlasnie tego next-genowego >_>) i moze jako fan chcialbym wykrzesac 100% z gry, czy to dlatego ze chce podskoczyc w rankingu(do ktorego sie jeszcze nie zapisalem), czy moze dlatego ze uwielbialem sie zagrywac we wczesniejsze brutalne czesci tej gry na pc :) i mam sentyment do serii? Wczoraj dla przyjemnosci zrobilem platyne w Call of Juarez, jest trudna, polecam ci jak ci sie nudzi, a przedwczoraj wpadla platyna z Alone in the Dark, niby latwa, ale kupilem gre dla platyny? nie, widzialem jak znajomy z listy MichalCzupa gral to wypytalem sie go o gre i kiedy mi napisal ze jest lekko innowacyjna i warta uwagi, kupilem za 60 zl na gieldzie i przetestowalem na wlasnej skorze, a ze platyna wpada praktycznie za 1 przejscie gry, coz :) i co zrobie z ta gra teraz na gieldzie? wartosc detaliczna 60 zl, proste, wymienie na gre o tej samej wartosci, terminator, bo praktycznie nic na tym nie strace a zyskam darmowa platyne, wiec czemu nie :) ?

Takze pamietaj, nie ocenia sie ksiazki po okladce (gracza po 10/15/25% jego platyn) bo mozliwe ze ktos mial powody aby nabyc te gry, a trophy whore, to mozna nazwac ludzi ktorzy kupuja gry typu hannach montanna i larry leisure cos tam :D - to dopiero sa hardcorowo latwe trofea :) (no chyba ze graczem jest dziewczyna mala ktora kocha hanne montane xD)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochote spytać, co to jest Hannah Montana. Ale wpisałem w google. Słów mi brak, o rzesz kutwa. Oo  TO JEST STRASZNE AAAAAAAAaaaaaaAAa. <--naprawdę tak zareagowałem.

A co do mojego wcześniejszego posta o tym gościu, co ma 62 platyny. Jedna z nich to ze Street Fighter'a. Jaki by nie był(albo byli), respekt.

PS. Cześć, hrabio ;)  zamierzam kupić CoJ, powiedz : fabuła dobra? pucharki mnie nie interesują :)

Dzięki, o to chodzi. Fabuła w jedynce była fajna, i o to chodzi. Na pewno kupię, po wypłacie of corz ;)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Cześć, hrabio ;)  zamierzam kupić CoJ, powiedz : fabuła dobra? pucharki mnie nie interesują :)

Genialna jak na fpsa, wciagajaca strasznie i czuc duzo smaczkow jesli grales w 1 czesc (bo wiezy krwi to prequel), jedna z najlepszych gier w jakie ostatnio gralem (dlatego platyne zrobilem, zupelnie jak z DS :D), i ciezko uwierzyc ze to polska gra :D, imo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hasan1985 (lider przez poł roku bodajze, teraz byłby w okolicach 2-3 meijsca), który dzisiaj pojawił sie po 4 miesiącach nieobecności napisał mi, że kończy z nabijaniem pucharów. Ze od dziś gra dla przyjemności, ale tej płynącej bezpośrednio od gry, a nie za pośrednictwem trofeów.

I ja również skończyłem z tymi trofeami. Nie zamierzam grać na siłę, na ps3 jest mało gier w które warto zagrać. Czekam z niecierpliwością na gry z mojej sygnaturki, kupię wszystkie, a w szczególności GT5 i będę grał tylko dla zabawy, czerpiąc przyjemność płynącą z grania. Prawdziwe gry nadchodzą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również skończyłem z tymi trofeami. Nie zamierzam grać na siłę, na ps3 jest mało gier w które warto zagrać. Czekam z niecierpliwością na gry z mojej sygnaturki, kupię wszystkie, a w szczególności GT5 i będę grał tylko dla zabawy, czerpiąc przyjemność płynącą z grania. Prawdziwe gry nadchodzą :thumbsup:

Dokładnie, chyba lepiej spędzić 100h przy grze, którą chciało się kupić, niż 10h przy grze, którą sie kupiło dla pucharów.

Zaś co do PoPa: chodzi mi o osoby, które kupiły tytuł ''na siłę'' tylko aby zdobyć platynę pod warunkiem, że nei są to jakieś wyjadacze z 60 platynami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja również skończyłem z tymi trofeami. Nie zamierzam grać na siłę, na ps3 jest mało gier w które warto zagrać. Czekam z niecierpliwością na gry z mojej sygnaturki, kupię wszystkie, a w szczególności GT5 i będę grał tylko dla zabawy, czerpiąc przyjemność płynącą z grania. Prawdziwe gry nadchodzą :thumbsup:

Chyba kazdemu sie to nudzi na dluzsza mete :), jedynie TOMUS0305 (chyba tak cyfry?) ktorego mam we friends, ma 18 lvl i dalej ostro cisnie bo z polakami ustawki w CoJ robilismy na multi mecze, nie gadalem z nim jak mu sie chce tak grac, ale wiem ze ma syna do pomocy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdemu sie to nudzi na dluzsza mete :) , jedynie TOMUS0305 (chyba tak cyfry?) ktorego mam we friends, ma 18 lvl i dalej ostro cisnie bo z polakami ustawki w CoJ robilismy na multi mecze, nie gadalem z nim jak mu sie chce tak grac, ale wiem ze ma syna do pomocy :P

No właśnie mi mówił i w wywiadzie, że syn woli Tibie i CSa... Wiec nie pomaga... i ma nick TOMUS0306 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finito ;) 1000 pucharków wpadło , wypisałem sie z rankingu :)

Tym Samym ustąpiłem miejsca :)) , powodzenia panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam prośbę do Wszystkich TrophyHunterów, którzy widnieją w Naszym Rankingu: Po zdobyciu pucharka/pucharków proszę o odświeżanie swoich kont na konsoli, tzn należy je otworzyć. Tak jak oglądacie konta znajomych - należy również kliknąć na swoje. System pucharków wtedy jest aktualizowany. Dopóki tego nie zrobicie pucharki nie są doliczanie do bieżącego stanu konta.

Wiem, że tak jest bo sama kiedyś zdobyłam 3 pucharki i nie otworzyłam swojego konta żeby sobie sprawdzić (jak to zwykle robię) czy "coś się zmieniło" w procentach levelu. Robiąc aktualizację spisałam dane, które niczym się nie różniły od poprzedniego stanu - a powinny.

jak by co to mam 7 lvl 30% i 301 trofeów

Nie będę zmieniała już tabeli. pomimo wyższego stanu levelu nie zmieniasz miejsca w rankingu.

Stan Trofeów na Twoim koncie podczas aktualizacji był taki jak widnieje w tabeli - może tez sobie nie odświeżyłeś pucharków.

Raz zdarzyło mi się nie przepisać danych Użytkownika z konta do tabeli, jednak w kopii miałam faktycznie wyższy level i w takim przypadku (mój błąd) tabela została poprawiona i Użytkownik znalazł się na wyższej pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zdobyłem dziś kolejną hardcore'ową platyne, tj. w Red Faction Guerilla m.in. wg serwisu ps3trophies i jej użytkowników. Tym samym wypisuję się z rankingu, nie mam zamiaru rywalizować z trofeowymi dziweczkami. Pa :ok:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o wyrzucenie z rankingu.

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×