Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że ostro jedziecie... :D Ja powiem trochę delikatniej :D Też nie zwracam uwagi na trofea, gram w gry po to by ją skończyć, a nie wyciskać z niej soki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te całe trofea to jakaś dziecinada jarająca przedszkolaków.Gram dla przyjemnosci a nie po to ,żeby jakies bzdurne wirtualne pucharki dostawać. Najbardziej rozwalaja mnie goście ,którzy wklejają skany ze swoimi trofeami.Obciach na maksa i tyle no chyba ,ze macie 5-10 lat to rozumie

Lepiej uważaj!! Jak ja pisałem takie rzeczy pare postów wyżej, to mi pare ostrzeżeń wpadło :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te całe trofea to jakaś dziecinada jarająca przedszkolaków.Gram dla przyjemnosci a nie po to ,żeby jakies bzdurne wirtualne pucharki dostawać. Najbardziej rozwalaja mnie goście ,którzy wklejają skany ze swoimi trofeami.Obciach na maksa i tyle no chyba ,ze macie 5-10 lat to rozumie

no masz racje, ja kupilem konsole tylko dla pucharkow, a gry bez nich to dla mnie to marnotractwo pieniedzy :rolleyes:

niech kazdy gra w gry jak mu sie podoba, obciach to pisac takie posty

ps. to pisala moja mama bo ja mam 5 lat i jeszcze nie umiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazylem ostatnio sie nie potrafie grac w gry bez trofeow :( kupilem Valkyria Chronicles ktorymi do tej pory jestem cholernie podjarany ale... nie moge sie zebrac do grania bo wole ogrywac gry z trofeami zeby platyke wycisnac :( trzeba mi sie z tego wyleczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, wszystkich mozecie mnie dopisac do trophy club? Ps3 ID Szyszunia14,

Jak wstawic moje trophy card?

Edytowane przez Szyszunia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Witam, wszystkich mozecie mnie dopisac do trophy club? Ps3 ID Szyszunia14,

Jak wstawic moje trophy card?

"Aby znaleźć się w rankingu należy :

Dodać do znajomych PSN ID: TrophyClub" - w soboty lub niedziele przed aktualizacją zatwierdzam nowe zaproszenia.

Co do TrophyCard: W swoim panelu kontrolnym musisz edytować sygnaturę - tam wstawiasz url ze swoją kartą i po zatwierdzeniu jest już widoczna.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

A co tu taka "cisza"?? :)

Robiąc ostatnią aktualizację byłam bardzo zaskoczona ilością nowych Platynek u graczy :) Ogólnie doszło ich chyba z 15! Niesamowite :)

Jest już ponad 70 TrophyHunterów - trzeba by się zastanowić co będzie, gdy konto uzbiera już max znajomych...

Są 2 propozycje z mojej strony:

1. Wprowadzę ograniczenie co do minimalnego levelu - czyli np. żeby być w rankingu trzeba mieć min. 6 level.

lub

2. Założę drugie konto TrophyClub2.

Proszę o Wasze komentarze i pomoc w podjęciu decyzji. Możliwe, ze osiągnięcie max znajomych na koncie nie nadejdzie bardzo szybko - jednak warto być przegotowanym na taką ewentualność.

Oczywiście ograniczenie/zmiana nie zostanie wprowadzone "od zaraz" - np. w momencie wolnych tylko 5 miejsc na nowych znajomych na koncie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję ten próg min. od 6 lvl bo jakby nie spojrzeć kiedyś jedna tabelka będzie całą stronę zajmować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym że będzie to dużo zajmować to raczej bym się nie przejmował, zawsze można będzie to zrobić na osobnej stronce i tutaj podać tylko odnośnik. A limitu lvl bym nie robił, założenie było takie że każdy może się przyłączyć do rankingu :) bez względu na to ile pucharków ma na koncie. Jeśli faktycznie będzie aż tylu chętnych to po prostu stwórzmy nowe konto, jak będziesz AGArtha potrzebowała pomocy (bo w sumie 70 osób to sporo klikania i patrzenia już :)) to chętnie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wprowadzeniem limitu dotyczącego levelu, obojętne czy od 6 czy od 7 nie ma różnicy. Ten pomysł napewno zmobilizował by niektóruch graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Wprowadzę ograniczenie co do minimalnego levelu - czyli np. żeby być w rankingu trzeba mieć min. 6 level.

Mimo iz sie w to nie bawie, wg mnie najrozsadniejsze rozwiazanie to jest.

pozdrawiam!

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja gotowa :)

Gratuluje Wszystkim osiągnięć i życzę kolejnych pucharków :)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to sytacun aga ze ci sie chce weekend marnowac na robienie tej tabelki.

A ten na pierwszym miejscu to niezly no life musi byc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie w ogóle co sie stało z hasanem? Nasz mistrz, na liście freindsów mam napisane, że ostatnio był 47 dni temu!

What a fuck?

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogole to sytacun aga ze ci sie chce weekend marnowac na robienie tej tabelki.

A ten na pierwszym miejscu to niezly no life musi byc :P

Nie ma aż tak dużo pracy przy tym ;)

Wiecie w ogóle co sie stało z hasanem? Nasz mistrz, na liście freindsów mam napisane, że ostatnio był 47 dni temu!

What a fuck?

Właśnie też nie wiem co z Nim... :mellow:

btw...

Aktualizacja gotowa :)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też nie wiem co z Nim... :mellow:

Ciekawe tylko, czy moze nie ma internetu, czy jednak po prostu nei gra na ps3. W każdym razie szkoda, bo hasan odlatywał od wszystkich. Zawsze taka ikonka w tych swiatowych rankingach. A na tej liscie i tak bedzie jeszcze dłuuuugp liderem. A ostatnie trophy zdobył prawie 2 miechy temu.

BTW. Thx za aktualizacje. Ja miałem nakupować gier na wakacje, ale jednak sie powstrzymuje i czekam na batmana :D

BTW2. pawlos wrocil :ok:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 3 miejsca w gore podskoczylem :P a w kolejnej tabelce o jedna platynke przybedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3 miejsca w gore podskoczylem :P a w kolejnej tabelce o jedna platynke przybedzie.

U mnie też już w tym tygodniu kolejna platynka wpada :thumbsup: A w tym tygodniu o 2 miejsca w górę no cóż do czołówki jeszcze daleko :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcore'ujecie koledzy. Ja ponabijam 10000 fragów w R2, ale na pewno w tydzień tego nei zrobię. A potem platynka. Choć zawsze taka bardziej cieszy, niz ta, która zajmie ci 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć zawsze taka bardziej cieszy, niz ta, która zajmie ci 2 dni.

A są takie oprócz terminatora ? :woot:

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A są takie oprócz terminatora ? :woot:

Infamous, Burnout, uncharted xd i

gta

:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Infamous, Burnout, uncharted xd i

gta

:teehee:

I PoP :whistling:

A co do tych 2 dni to raczej chodzi o normalne (czyt. 15h/dobę), a nie 24/24h.

BTW. Cieniutkie trofea w Batmanie. A to nie kupuję :P

http://www.xbox360achievements.org/game/batman-arkham-asylum-pc/achievements/

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

LMAO!!!!11one11!!

ależ tu zacięta walka o niezwykłe trofea, ja cierpie dole!

nie może być gry bez trofeów, bo to przecież by lipa była, czyż nie, a trzeba przecież przegonić koleszków w rankingu :> podnieta na całego.

to forum mnie czasem przeraża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I PoP :whistling:

A co do tych 2 dni to raczej chodzi o normalne (czyt. 15h/dobę), a nie 24/24h.

BTW. Cieniutkie trofea w Batmanie. A to nie kupuję :P

http://www.xbox360achievements.org/game/batman-arkham-asylum-pc/achievements/

O tak w Prince of Persia trofea są na prawdę łatwe i w 2 dni a nawet w 1 dzień oderwania od rzeczywistości mozna za jednym przejściem zrobić Platynkę (potrzeba na to 12h)- mnie się to udało (chwalę się :rolleyes: ) hehe. Do tej gry trzeba się jednak dobrze nakręcić na monotonne dość zbieranie Lightsów - jednak jak się człowiek dobrze wciagnie to idzie to bardzo sprawnie.

LMAO!!!!11one11!!

ależ tu zacięta walka o niezwykłe trofea, ja cierpie dole!

nie może być gry bez trofeów, bo to przecież by lipa była, czyż nie, a trzeba przecież przegonić koleszków w rankingu :> podnieta na całego.

to forum mnie czasem przeraża.

Są tacy, których zbieranie trofeów bawi i sprawia im dodatkową przyjemność z grania.

Są tacy, którzy grają po prostu - i jak coś wpadnie to fajnie a jak nie wpadnie to trudno.

Jak widać są też zagorzali przeciwnicy pucharków, którzy po prostu powinni grać offline, żeby ewentualny dźwięk zdobytego trofeum nie doprowadzał ich do szału.

Skoro tak niesamowicie Cię to przeraża i jak widać drażni - to po co zgłosiłeś się do uczestnictwa w rankingu?

O gustach się nie dyskutuje. Każdy coś lubi i każdemu co innego sprawia frajdę.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

Szkoda gadac z Wami, nie chce mi sie z nikim klocic, przeciez i tak jestescie 'dobzi'. Po prostu mnie smieszy te chwalenie sie (z lekka gowniarskie podejscie), ja jakos respectu nie odczuwam do kogos kto ma pierdyliardy trofeow, w rankingu jestem od tak sobie, gram po prostu.

the end

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×