Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, czy ci co mają 30 platyn w ogóle śpią :whistling:

jakby gry miały złote trofea za zostawienie konsoli włączonej na 10h bez ruszania pada to pewnie by spali ;) Tak mam wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakby gry miały złote trofea za zostawienie konsoli włączonej na 10h bez ruszania pada to pewnie by spali ;) Tak mam wątpliwości

Ja bym jeszcze zadał pytanie czy pracują a jak nie to skąd mają kasę na gry. Nawet jakbym grał całą noc to bym tyle tych pucharów nie ponabijał pomijając fakt że jak się człowiek wkur** to mu się odechciewa czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze zadał pytanie czy pracują a jak nie to skąd mają kasę na gry. Nawet jakbym grał całą noc to bym tyle tych pucharów nie ponabijał pomijając fakt że jak się człowiek wkur** to mu się odechciewa czasami.

Ani do szkoły, ani do pracy. Żyć, nie umierać! :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze zadał pytanie czy pracują a jak nie to skąd mają kasę na gry. Nawet jakbym grał całą noc to bym tyle tych pucharów nie ponabijał pomijając fakt że jak się człowiek wkur** to mu się odechciewa czasami.

Ja i mój narzeczony pracujemy, kupujemy zawsze jakieś gry - czy na BD czy na PSS - jednak doba ma zbyt mało godzin żebyśmy mogli spędzać na graniu tyle czasu ile byśmy chcieli - trzeba też spać - no i są inne obowiązki domowe, którym musimy poświęcać czas. I praca oczywiście.

Podziwiam wyniki Hasana i Dantego (tego znam :) - ciągle w coś gra!) Wyniki mają naprawdę znakomite!

Jeśli chodzi o nasz skromny ranking.... hmmm... mam nadzieję, że chętnych będzie przybywać. W sumie odkąd zaczęłam się zajmować TrophyClub liczba osób zwiększyła się ponad dwukrotnie. Cieszę się, że zgłaszają się Użytkownicy, którzy mają skromną kolekcję trofeów - przecież od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja i mój narzeczony pracujemy, kupujemy zawsze jakieś gry - czy na BD czy na PSS - jednak doba ma zbyt mało godzin żebyśmy mogli spędzać na graniu tyle czasu ile byśmy chcieli - trzeba też spać - no i są inne obowiązki domowe, którym musimy poświęcać czas. I praca oczywiście.

Podziwiam wyniki Hasana i Dantego (tego znam :) - ciągle w coś gra!) Wyniki mają naprawdę znakomite!

Jeśli chodzi o nasz skromny ranking.... hmmm... mam nadzieję, że chętnych będzie przybywać. W sumie odkąd zaczęłam się zajmować TrophyClub liczba osób zwiększyła się ponad dwukrotnie. Cieszę się, że zgłaszają się Użytkownicy, którzy mają skromną kolekcję trofeów - przecież od czegoś trzeba zacząć.

jak najbardziej zgodze sie z agartha ja rowniez zaczynalem od zera 2 lipca 2008 14.49 wpadlo moje pierwsze trofeum ktore wszystko zaczelo a teraz sami widzicie. co do obowiazkow moze to zdziwi co nie ktorych ale jestem zwyklym typem ktory chodzi do pracy,pomaga rodzinie a jesli chodzi o fakt ilosci trofeow to juz inna sprawa. pieniazki sa przydatne w tym hobby ale zawsze istnieje mozliwosc wymiany gier,sprzedazy i kupna innej sa takze liczne aukcje internetowe w somie jest pare opcji. ja sobiscie wiekszosc gier wymienialem bo nie stac mnie na kupno nowej wersji ze sklepu choc czasem pozwole sobie na chwileczke zapomnienia :D. jesli chodzi o dantego to wielkie pozdrowienia dawal mi wielka mobilizacje do dzialania poniewaz dlugi okres czasu bylem tuz za nim,juz go prawie przegonilem a on mi znow odskozyl ale wkoncu sie udalo go przescignac i taka rywalizacja mi sie podoba.zachecam wszystkich trophy hunterow poczatkujacych czy to juz z pewnym osiagiem pucharkow starajcie sie pokazac osobie pzed wami w rankingu ze zawsze moze byc lepszy zawsze jest mozliwosc by ktos pokazal ze mozna osiagnac ciut wiecej,jato tak wlasnie widze zdrowa rywalizacja i pogon by pokazac ze mozna byc nie tyle lepszym co wytrwalszym w zdobywaniu obranego celu za co pozdrawiam dantego raz jeszcze ktory duzo mnie mobilizowam,jeszcze raz pozdrawiam i zachecam wszystkich graczy by ...grali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zbieram gry, jakoś mnie to podnieca :D

Nie wyobrażam sobie sprzedania jakiejkolwiek :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zbieram gry, jakoś mnie to podnieca :D

Nie wyobrażam sobie sprzedania jakiejkolwiek :rolleyes:

Coś w tym jest:) Jednak kolekcja nawet skromna (mam raptem 6 tytułów, ale systematycznie rośnie liczba:D) cieszy oko. I Hasan gratuluje wyniku. Podziwiam Twoją wytrwałość:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja zbieram gry, jakoś mnie to podnieca :D

Nie wyobrażam sobie sprzedania jakiejkolwiek :rolleyes:

Popieram. Choć ostatnio złapałem się na tym że kiedy chciałem kupić sobie Afro Samurai i się okazało że nie ma trofeów to jakoś mi się odechciało tej gry i nieprzychylnie teraz na nią patrzę. Co te trofea robią z ludźmi !

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co te trofea robią z ludźmi !

Popieram. MGS4 mi z tego powodu uciekł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię zdobywać trofea, ale miejsce w rankingu mnie wali, mi samą satysfakcję sprawia to, że zrobiłem to co wymagane do pucharku :D a jak wpadnie 100% to jeszcze lepiej. Trofea ciągną mnie czasem do gry, ale jest jeden tytuł, który mimo posiadania ich nie kusi by go ponownie odpalić - PoP, choć pewnie za jakiś czas to zrobię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie gry typu mgs 4 devil may cry 4 czy tez resident evil 5 nawet gdy niemialyby trofeow(chodzi o res5) to i tak bym przeszedl je bo gralem w pierwsze ich czesci poprostu typowy oldschool jesli wiecie co mam na mysli:D:D jestem rocznik 85 takze to tez robi swoje,sdraid tez robilem kolekcje gier ale do czasu puzniej zaczela sie pogon za pucharkami.wronator nie zniehecaj sie ze gra niema trofeow jesli podoba ci sie tytol i schemat gry to jamnajbardziej oplaci sie czas spedzony przy danym tytule dajmy na to deil czy mgs tak jak silent hill homecoming .jesli jestescie fanami serii jak ja to zachecam jesli nie a zbieracie trofea to zachecam do lekkiej odskocznie od pogoni i rekreacyjnej gry dlaczystej satysfakcji i wielbenia serii.sebol jak sie postarasz popa na 2 razy zrobisz i masz platyle tym samym jezeli wiesz jak dodatek do popa ugrac to samo za 1 razem wpadnie calosc ale to jest kwestia grania i poznawania gier.kazdemu z nas przypadla do gustu jakas seria ja siedze w tym praktycznie od poczatku bo pamietam jak ze znajomymi w ponga na obrotowych galkach gralismy:D:D a teraz trofea wpadaja takze wiecie.wszystko zalezy od podejscia do calej sprawy,robcie to z przyjemnosia a nie po to zeby tylko level nabic czy przejsc dana gre na szybko.granie ma stanowic dodatek do grania chociaz trofea samilym dodatkiem do tego calego interesu:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tytol

Ortografia ci się je*ie od tych pucharów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ortografia tylko malo uzywana klawiatura na kompie:D:D prawie 2 lata na konsoli robi swoje:D:D sorki z abledy potraktujcie to jako dyslekcje:D:D

sdraid dawaj na 8 lvl a nie 99 procent meczysz postaraj sie a juz wyzej bedziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 7 lvlu 1 brąz to chyba 1% z tego co obserwowałem, więc niewiele brakuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od soboty tak mam, teraz w ogóle nie gram. Aha, na 99% jest tak,ze jeden brąz nie wystarczy :P Pójdę w piątek po Mirror's Edge to ponabijam trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja musze dobic platyne w KZ2 (4 trofea brakuje) i platyne w uncharted (3 trofea praktycznie) i teraz zabralem sie za bioshocka i resistance 2, a w kolejce jeszcze LBP, mysle ze 8 mi wpadnie levelek :D

ale nie wiem czemu, nie zapisalem sie do zadnego rankingu, mnie to nie ciagnie, zbieram pucharki just for fun :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sdraid mirrors edge skillowa gra zeby platylke zrobic , lbp najlepiej samemu pozdobywac wszystko tylko w 2 planszach potrzebujesz 4 zawodnikow zeby zdobyc wszystkie stickery, ale dobre podejscie panowie nabijac pucharki nabijac :D mobilizacja najwazniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niedługo powinna wpaść platynka w Buzzie :) do platynki w U:DF brakuje jednego trofeum - za crushing...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi do platyny w KZ2 brakuje przejścia gry na Elite. Pociąg już mam za sobą jak ktoś wie o czym mowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja natomiast próbuje wbić platynke w Ferrari Challenge. Chyba czas się zapisać do rankingu i powalczyć o jakieś dobre miejsce, może nawet będę w pierwszej piątce...mooożeee... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duszol mozliwosc masz pare gier z trofeami jest na rynku polecam ojca chrzestnego 3 dni i platyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak zdesperowany nie jestem. Czyli powiadasz, że ten Ojciec Chrzestny jest tak długi jak Uncharted? :D Mam zamiar kupić w najbliższym czasie Prince of Persia, Killzone2, Mirrors Edge, bo od tych ~30 gier z PSS niedobrze mi się robi :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of persia - nuda nad nude. powodzenia ^^^^^^^'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×