Skocz do zawartości
ONE

Red Faction: Guerilla

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno juz są 5 lat przed wszystkimi :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna dokładną datę premiery ? Bo z chęcią popykam a demko mi na pewno nie umknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobna gra wycisneła max z xkolcka

Co prawda to prawda :) Piszą też, wersja na PS3 będzie ładniejsza i lepsza - mocy jest dużo, a płytka BD ma odpowiednio dużą pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć hasłem przewodnim gry jest rozjebka wszystkiego :D .

Oby to się sprawdziło :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kupna zachęca to, że jednak twórcy faworyzują PS3. To na czarnuli mogą zrobić wszystko co chcieli bez ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tu agitować ale niekonieczynie gra ale engine naprawdę śmiało można nazwać następnej generacji.

Nie chodzi tu o sam wygląd bo zaraz powiecie że rozdziałka textur i takie tam są marne w porównaniu do CryEngine3 może i tak tu chodzi o wolność w działaniu na polu walki ( jeśli masz czym to czemu nie przebić się przez ścianę a nie tak jak to przewidzieli wszystko wiedzący Developerzy )

Betonowym, niezniszczalnym pudłą kartonowym w grach mówimy stanowczo NIE....

Edytowane przez AjaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wlsnie wszystkie gry powinny sie bardziej skupic na interaktywnosci ze srodowiskiem/otoczeniem w grach video. Np. mi to czasami wiecej frajdy daje pobawienie sie w takim np. w oblivionie [choc tam fizyka jest marna] jabluszkiem zrzucaniem go ciagle ze schodow [jestem zdrowy i nie dolegaja mi zadne choroby psyhiczne -naprawde] i sledzenia jego toru drogi na dol, niz zabicie kolejnego potwora. Wg. mnie zaawansowana fizyka w grach to jest to czego wlasnie grom obecnej generacjii brakuje... Sa juz przejawy tego np. w BF:BC no ale tam srodowisko nie jest CALKOWICIE podatne moze to i glupie ale w batelfildzie mozna powiedziec ze fizyka jest oparta na skryptach - przynajmniej mialem takie wrazenie grajac w to cos.... przynajmniej dotyczy to scian oraz podloza. No ale jesli to prawda co obiecuja w RF:G to maja 1 go klienta wiecej bo ta gra zapowiada sie wysmienicie - moze grafika nie powali na kolana [napewno killzona nie przeskoczy] no ale tworcy poszli w innym kierunku odstawiajac grafike na 2-ugi plan... I za to sie powinno wlasnie ich chwalic - za innowacyjnosc wsadzenie czegos nowego do gatunku.

PS. Widzialem fajne filmiki jak je znajde to postaram sie podac ich linki...

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to wlsnie wszystkie gry powinny sie bardziej skupic na interaktywnosci ze srodowiskiem/otoczeniem w grach video

Czyli to, na czym ma zamiar się skupić Hideo Kojima.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer na GT

http://www.gametrailers.com/player/47208.html

GeoMod 2

W CryEngine można było wjechać pojazdem w barak z blachy ale już inne budynki były betonowe ze stopem 2m jak w wilczym szańcu a co pokazuje GeoMod wjazd w budynek ciężarówką czy demolka mechem.... ojjjjjjjjj to jest to....

Sceptycy powiedzą ale to demoluje przy okazji tok gry tak "świetnie wymyślony przez Developerów" i o to chodzi niech się wezmą do roboty kreatywnej a nie kotleta trzepią.

Przezroczystym ścianą - murkom do przekroczenia nie do przeskoczenia mówimy stanowcze NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas wybuchy, naprawde super, aż mnie zatkało :woot: Chyba pierwsza gierka z taką demolką się szykuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multipleju srodowisko tez bedzie podatne w taki sposob na zniszczenie - zapowiada sie niezla rzezna ciekawe czy plansze wytrzymaja... [tzn. czy plansze nie beda po jednym meczy zrownane z Ziemia a raczej z Marsem :P]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swój kod do demka od THQ :) Ide pobierać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałem swój kod do demka od THQ :) Ide pobierać :P

Ja też dostałem :) Niestety demo sprawdzę dopiero w poniedziałek - wyjechałem i nie mam ze sobą konsoli :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to wlsnie wszystkie gry powinny sie bardziej skupic na interaktywnosci ze srodowiskiem/otoczeniem w grach video

A czy tak wlasnie nie jest? Pisalem w temacie o Six Days in Fallujah, ze tworcy jak sie czepia jakiegos nurtu, to kazda gra jest wlasciwie identyczna. I teraz jak ogladam gameplay'e z: inFamous, Prototype, X-men Origin, Red Faction: Guerilla, to prawde powiedziawszy te gry dla mnie roznia sie jedynie sceneria, a we wszystkich chodzi o to samo - biegasz i rozp********* wszystko dookola. Zamiast przescigac sie kto zrobi bardziej destruktywne srodowisko, mogli by sie przescigac kto zrobi lepsza fabule.... Ale zeby nie bylo offtopu, napisze, ze szkoda, ze zrobili z tego TPP, jedynka byla swego czasu rewolucja, naprawde przyjemne gra, za to dwojka byla cienka, taki skok na kase, nie odniosla sukcesu, i pewnie dlatego postanowili zmienic troche formule gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko jak demko, nic specjalnego zarówno graficznie jak i gameplayowo. Jakby dali te bombki do rzucania w nieograniczonej ilości... No to by było coś fajnego. A tak zabawa się szybko kończy bo ile można machać młotkiem. Poza tym, tu chyba trzeba się skradać, bo po kilku nabojach padamy plackiem. In plus, że faktycznie zniszczyć można chyba wszystko. Z ciekawostek w opcjach Display mamy do wyboru rodzaj telewizora - CRT, LCD i HDMI. Oprócz zmiany jasności ekranu nie zauważyłem różnic między tymi trybami, no ale może jak ktoś ma CRT to mu będzie wyglądać jak na LCD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod doszedł. Właśnie ściągam demko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i wrażenia nijakie. Na pewno nie kupię. No chyba, że twórcy znów powiedzą, iż demko jest gorsze od fulla, a ja w to uwierzę i kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×