Skocz do zawartości
ONE

Red Faction: Guerilla

Rekomendowane odpowiedzi

No o tym nie wiedziałem :), chodzi mi trochę o to żeby młot nie był jedyną tak skuteczną bronią, a żeby inne głownie palne były tez wypasione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cicho o tej grze, jak na tytuł, który wyprzedza resztę o 5 lat :D

Ja jestem zainteresowany kupnem i zapewne zrobię to w dniu premiery. Co-op, polska wersja, ciekawe trofea mnie przekonują nie wspominając już o samej grze.

EDIT: No i ocenki na poziomie 86% świadczą, iż ta gra średniakiem nie jest.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer z rozwalaniem budynków daje dużo możliwości, pograłem u kumpla na x'ie i naprawde fajnie to wygląda. Szedłem sobie np. koło ściany jakiegos budynku i nagle w scianie sie robi wielka dziura i dostaje młotem w łeb. Też jest fajny tryb z rozwalaniem budynków. najpierw 1 drużyna rozwala jak najwiecej w jak najmniejszym czasie, potem zmiana, jest też system backpacków, coś jak perki, dajacy ci przez jakis czas szybkosc, wieksze obrażenia, jetpack, albo fale sejsmiczne (duzo tego i daje ciekawą różnorodność grze i nie ma sie zbytnio jak nudzić :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw 1 drużyna rozwala jak najwiecej w jak najmniejszym czasie, potem zmiana,

O lol. Jutro lecę po swoją kopię. Prawdopodobnie. Albo w sobotę. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w gierce wszystkie misje sa na czas to prawda?? jesli tak to troche mnie to odstrasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co-op, polska wersja, ciekawe trofea mnie przekonują nie wspominając już o samej grze.

Co-op ? Czy jest coś o czym nie wiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co-op ? Czy jest coś o czym nie wiem ?

Znowu dał do pieca, tak jak Max Payne 3 ex na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu dał do pieca, tak jak Max Payne 3 ex na PS3.

Jakbyś zauważył, tam się poprawiłem. Z resztą wyciąganie czegoś z przeszłości jest typowe dla 12-latka./

Co do co-op'a to wywnioskowałem to z następującego trofeum:

''Red Faction Member

Play online with another player who has completed the Campaign.''

Jeśli niesłusznie, to należało poprawić./

A tak poza tym to mnie nawet nie wk... denerwuj, bo mam cię dość od początku, kiedy tu zacząłeś pisać./

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś zauważył, tam się poprawiłem. Z resztą wyciąganie czegoś z przeszłości jest typowe dla 12-latka./

Co do co-op'a to wywnioskowałem to z następującego trofeum:

''Red Faction Member

Play online with another player who has completed the Campaign.''

Jeśli niesłusznie, to należało poprawić./

A tak poza tym to mnie nawet nie wk... denerwuj, bo mam cię dość od początku, kiedy tu zacząłeś pisać./

No to chłopie jak z tego wywnioskowałeś coopa? Bo tu jak czarne na białym pisze, żeby zagrać online z gościem który ukończył kampanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to chłopie jak z tego wywnioskowałeś coopa? Bo tu jak czarne na białym pisze, żeby zagrać online z gościem który ukończył kampanie.

No, ale z początku źle przeczytałem. Tzn. nie doczytałem. Tutaj fakt, mój błąd, ale widziałem też na jakimś forum coś o co-op. Ale możliwe, że dana osoba popełniła ten sam błąd co ja.

EDIT: Zapodam linka, jak znajdę.

EDIT2: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11369 Ostatni komentarz.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ale z początku źle przeczytałem. Tzn. nie doczytałem. Tutaj fakt, mój błąd, ale widziałem też na jakimś forum coś o co-op. Ale możliwe, że dana osoba popełniła ten sam błąd co ja.

EDIT: Zapodam linka, jak znajdę.

EDIT2: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11369 Ostatni komentarz.

Oj chłopie jak z GOL będziesz czerpał info na temat gier to daleko nie zajedziesz. Też tak kiedyś robiłem i czytałem komenty 9 latków którzy o konsolach nie mają pojęcia oraz żadnej nigdy nie posiadali i nie będą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj chłopie jak z GOL będziesz czerpał info na temat gier to daleko nie zajedziesz. Też tak kiedyś robiłem i czytałem komenty 9 latków którzy o konsolach nie mają pojęcia oraz żadnej nigdy nie posiadali i nie będą...

Hehe, no fakt. Spodziewałem się takiego komentarza do mojej wypowiedzi.

A tak w ogóle, to po czym wpada wspomniane wcześniej trofeum? Wystarczy, że zagram jeden mecz z innym graczem, który ukończył kampanie i wpada złoto? Nie za łatwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie na necie piszą ze tylko to starczy :P. Dziwne troche ale okej. (Kto ma gierke niech zaprasza do kumpli, pograc razem mozna :P)

Jak jutro zdobędę swoją kopię, to postukamy się młotkami :ok:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A premiera już była?

Juto polska premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też postaram się jak najszybciej załatwić swoją kopię więc dołączam się do zabawy w stukanie młotkami ;).

Najlepiej od razu wypisać tutaj kto ma/będzie miał swoją kopie, dodać się do F i stworzyć niezłą drużynę :D

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej od razu wypisać tutaj kto ma/będzie miał swoją kopie, dodać się do F i stworzyć niezłą drużynę :D

Myślę, że to dobry pomysł. Jakby brakowało komuś jakiegoś trofeum to pomagamy. Ja jutro was pododaję do friendsów :)

Choć nie jestem pewien co do kupna w dniu jutrzejszym, bo mam zamiar zrobić platynę w Bioshocku (a jutro raczej się uporam, tzn. na 100% :P No chyba że... :D).

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem albo jutro będę miał gierke, jeśli chcecie możecie mnie dodac do friendslist , moje PSN ID to Domak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię dopiero pod koniec następnego tygodnia z uwagi na to, że chce poczekać aż sprzeda mi się gra na allegro i będę miał kase na koncie.

Ale do F możemy się pododawać już dziś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie też dodajcie, grę kupuje pod koniec czerwca.

id - johny_85

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może, żeby było łatwiej, zrobię listę. Jak ktoś chętny to się dopisywać.

1. Skiera.

2. Ichiro_PL

3. SDRaid

4. Domak

5. johny_85

6. bielwm

7. Mario_Ozzy

^^

8. Może ty?

Dobrze, ze jednak ktoś będzie grał w to ''cudo'' ;)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie wlasnie zastanawialem co tak cicho o tym tytule a sie wyjasnilo ze dopiero dzisiaj w PL premiera. Ja napazam od 5 czerwca. W skrucie jestem more than happy.

bielwm - prosze dopiszcie mnie do listy.

Pozdrowienia z zielonej krainy deszczowcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze sklepu miałem kupić protoype ale wyszło jak wyszło i wróciłem z Red Faction ;]Zaraz idę grać ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×