Skocz do zawartości
ONE

Red Faction: Guerilla

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, ja już mam drugi dzień gry za sobą i gra wcale nie nudzi :) Świat jest bardzo duży ale zwiedzanie jest o wiele ciekawsze niż np. w Far Cry 2 gdzie gra znudziła mi się po jednym dniu grania.

Mnogość pojazdów, budynków do zniszczenia, scenariuszy ciągle popycha do tego żeby pograć jeszcze chwile i nie odchodzić od konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak poprzednicy myslalem nad kupnem gierki, ale nie chce rzucac padem! pytanie czy gra wciaga i czy da sie przejsc misje nie wkurzajac sie za bardzo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same misje są proste, trudności może trochę sprawić rozwalanie budynków EDF i poboczne misje z partyzantami ale to dopiero już w dalszej części gry kiedy każdy powinien ogarniać o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, też macie problem z pobiciem ''średniego czasu'' (czyli pro-time) w demolce na czas? Jak coś to grę ukoczyłem już 2 tyg temu, ale ta demolka to dla mnie przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba mnie przekonaliscie i sie zdecyduje kupic RF!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak dzisiaj zamawiam , ale mam pytanie - czy w tej grze też można robić jak w FC2 czy w GTA jakies misje poboczne nie związane z fabułą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz misje poboczne np:

- dostarcz dany pojazd w określonym czasie

- albo rozwal budynek na czas

- albo zniszcz ważne budynki EDF

- Pomóż partyzanom w obronie danego terenu

- uratuj partyzantów

PS: gdyby nie rozwałka w tej grze na pewno bym nie kupił zresztą i tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Dla mnie ta gra jest taka na "jedno kopyto" - to tylko moje odczucia

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS: gdyby nie rozwałka w tej grze na pewno bym nie kupił zresztą i tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłem. Dla mnie ta gra jest taka na "jedno kopyto" - to tylko moje odczucia

To prawda, ale multi jest naprawdę przyjemne. O ile oczywiście nie ma laggerów, bo ci pochłonęli multi niczym szarańcza. Czasami w ogóle zwiecha, nikogo nie widzisz, czasem nie możesz się ruszać (ale i jesteś nieśmiertelny). Takie tam. Sam bym chciał zrobić platynę, ale nie potrafie pobić czasów demolki. Jedyna przeszkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale multi jest naprawdę przyjemne. O ile oczywiście nie ma laggerów, bo ci pochłonęli multi niczym szarańcza. Czasami w ogóle zwiecha, nikogo nie widzisz, czasem nie możesz się ruszać (ale i jesteś nieśmiertelny). Takie tam. Sam bym chciał zrobić platynę, ale nie potrafie pobić czasów demolki. Jedyna przeszkoda.

Na youtubie są filmiki jak rozwalać by uzyskać pro czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na youtubie są filmiki jak rozwalać by uzyskać pro czasy.

No fakt, zrobiłem :) Teraz transport, kopalnie, radyjka... To jest dopiero horror :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj giera przychodzi :) kilka dni z singlem i do zobaczyska na arenie multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam , Gram . Moze byc ale spodziewałem się czegoś lepszego albo porostu nie trafiła mi ta gra w gust bo nie lubie kosmosu id itp ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po ogladaniu gamepley-ów coraz bardziej sie przekonuje. po za tym coz lepszego na rynku Infamous mam, prototype mi nie lezy a terminator jest krociotki wiec chyba red faction ;)

Dzisiaj zamowilem! mam nadzieje ze bede zadowolony ;)

Edytowane przez DIBO55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarabista gra. dzisiaj zaczalem i nie moge sie oderwac!!! rewelacja!!! a ta grafika!!! acha pytanko ktore to sa misje glowne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Jako, że nie jestem jakimś hardcore to interesuje mnie poziom trudności gry, bo słyszy się, że jest bardzo wysoki. Często są savey? Dużo trudniejsza jest to gra niż np. dajmy na to InFamous?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Jako, że nie jestem jakimś hardcore to interesuje mnie poziom trudności gry, bo słyszy się, że jest bardzo wysoki. Często są savey? Dużo trudniejsza jest to gra niż np. dajmy na to InFamous?

Ustawisz na Easy to będzie ciut łatwiejsze niz normal w innych grach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawisz na Easy to będzie ciut łatwiejsze niz normal w innych grach ;)

Co do poziomu trudności to macie rację. Dobrze, że nie ma trofika za przejście gry na poziomie ''Szalony''.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś włączyłem sobie multi od razu po zaliczeniu platyny w K2 i od razu wygrałem z ludkiem na 2 poziomie pomarańczowego levelu :D Tylko szkoda, że brakuje mi jeszcze 59000 xp do 100k :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do poziomu trudnosci to jest troche wyzszy niz w inych gierkach ale wydaje mi sie ze trzbea sie ograc. ale sam poziom nie jest az tak wysoki co trudnoscia jest to ze np jedna misja sklada sie z 5 etapow a save jest dopiero po tych 5 etapach a nie co kazdy etapik! to jest chyba najwieksza trudnoscia

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do poziomu trudnosci to jest troche wyzszy niz w inych gierkach ale wydaje mi sie ze trzbea sie ograc. ale sam poziom nie jest az tak wysoki co trudnoscia jest to ze np jedna misja sklada sie z 5 etapow a save jest dopiero po tych 5 etapach a nie co kazdy etapik! to jest chyba najwieksza trudnoscia

pozdro

No i to jest właśnie fajne.

Jestem ciekaw, ile osób ukończyłaby K2 na Elite, gdyby cała misja ataku na pałac Visariego składała się z jednego takiego etapu. Zapewne mało osób miałoby platynę :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie fajne.

Jestem ciekaw, ile osób ukończyłaby K2 na Elite, gdyby cała misja ataku na pałac Visariego składała się z jednego takiego etapu. Zapewne mało osób miałoby platynę :blush:

Hmm gdyby developer wprowadził takie rozwiązanie do K2 to miałbym w domu wybite dwie szyby. Jedna od DualShocka 3 a druga od pudełka z K2 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam misji glownych czy trzeba czekac pojawia sie misje glowne czy trzeba jakies dodatkowe zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam misji glownych czy trzeba czekac pojawia sie misje glowne czy trzeba jakies dodatkowe zrobic??

miej dobre morale i rób co ci karzą. Ja tylko raz stanąłem, jak nei kupiłem ochraniacza przed promieniowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×