Skocz do zawartości
ONE

Red Faction: Guerilla

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Czy w MM ta gra jest już dostępna? Jeśli tak to w jakiej cenie?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czy w MM ta gra jest już dostępna? Jeśli tak to w jakiej cenie?

Byłem dzisiaj, 199zł, tylko portfela nie wziąłem ^^ Może pojadę po południu znowu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie na Zakopiance w MM jest ale za 239zł - zamówiłem w Ultimie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Saturnie zakupiłem swoją kopie za 199 zł i co mogę powiedźieć po 2 godz gry da się zniszczyć dosłowie wszystko oprócz ziemi skał itp.Polska wersja językowa jest bardzo fajna(napisy)Gra wydaje mi się super gdybym dziś nie kupił force unleashed to pewnie grałbym dłużej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin i jest ok. Odczucia płynące z gry są coraz lepsze. Jutro Dzisiaj (ale po południu) dziabnę cos konkretniejszego o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chyba kolejny tytul na moja liste zakupow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to chyba kolejny tytul na moja liste zakupow ;)

DIBO nie chcę być wścibski ale... kiedy ty znajdujesz czas na granie ? Bo z tego co widzę to kupujesz w ciągu mniesiąca tak z 4 gry :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 nie bez przesady ale ze 2 w miesiacu kupuje i jakos tam cas znajduje przed czy po pracy albo treningu. teraz skonczylem historie gta4 a pykam w riddicka, merc2 i FC2 (ale to jak mam duuzo czasu :) ) takze nie martw sie dam rade ;)

po za tym tyle fajnych gier wychodzi ze nie wiem juz co lepiej kupic!!!

Edytowane przez DIBO55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po za tym tyle fajnych gier wychodzi ze nie wiem juz co lepiej kupic!!!

WSZYSTKO! :) Też niedawno kupowałem po 2 gry miesięcznie, ale ostatnio zwolniłem, bo kupuję same premierówki. Dobrze być na czasie :)

A co moge napisać o grze? Zajebioza! Poszczególne sektory różnią się nie tylko kolorystyką, ale i warunkami atmosferycznymi (burze piaskowe, bardziej symboliczne niż w K2), pojazdami, zabudowaniem itd.

Grafika jest przyjemna dla oka. Wiadomo, szczegółow nie ma, bo to Mars ;)

Zniszczenia są super. demolka sie nie nudzi, zwłaszcza gdy...

...kupimy nową broń. A jest ich wiele. Ulepszacze i system ich zdobywania jest bardzo dobry. Najwazniejsze, że nie męczy. I mega-minus - limit do 4 broni. Po ch*ja w takiej grze?

Pojazdy odgrywają ważna rolę w grze. Jest nawet transport na czas. Model jazdy jest bardzo przyjemny i nawet, nieco dynamiczny. I tu sensacja, jest lepiej niż w FUEL. Naturalnie, poślizgów ''nie czuć'', wiatru we włosach też nie, ale jak na grę z młotkiem... jest ok. No i roboty. Jak na razie spotkałem 3 rodzaje (a różnią sie bardzo). No i czołgi (od razu mówię, że jak na razie tylko raz udało mi sie go zdobyć (a kończe już kampanie).

Misje... na pewno na plus różnorodność. Dużo misji, Dużo rozwalania. I co mnie zasmuciło, nie ma czegoś takiego, że rozwalisz sobie wszystko naraz. Podchody, zasadzi, sposób, ucieczki (kryjówki działają jak lakiernie samochodowe w GTA) ... poziom trudności to po prostu harcore dla mnie. A gram na normalu. Zaznaczę też, że jak na razie nie miałem problemu z żadna grą na very hard i innym poziomom jemu odpowiadajacym. Może właśnei brakuje mi sposobu? Dodam też, że jeżeli zginiesz, zaczynasz misję od początku (a niektóre trwaja 20 minut).

Dobra, wypisałem tak w skrócie najważniejsze rzeczy nt. tej gry. Więcej mi się nie chcę. Idę grać ^^

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie to opisales dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajnie to opisales dzieki ;)

E tam, tyyyleee to nic :)

Co z tymi godzinami na forum, posta pisałem o 2:00 w nocy, a nie o ''10:57 PM''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa gry załatwiona pojutrze może będzie END a jak oceniacie platynke w tej grze według mnie nie jest zbyt trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się słyszy o poziomie trudności tej gry to chyba nie zainwestuje w nią xD. Nie mam zamiaru rzucać padem w telewizor podczas piątej próby przejścia 20-minutowej misji. Nie ma jak to być "casualem" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genesis wcale nie ma tak trudno trzeba tylko mieć pewien zmysł taktyczny i wiedzieć że każda osłona to najlepsza przyjaciółka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A każdy pojazd jest dobry do ucieczki :P.

Moja rada: Rozwalasz i spie****. nie ma czasu na bicie sie z EDF <czy jak im tam>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hah dokładnie Skiera Rozwalasz i Sp...dalasz xD

I z biegiem czasu robi się to śmieszne. Ja kampanie skończyłem wczoraj o 21 i mam 31% trofeów. Jak na 2 dni to tak średnio. A platyna dla mnei trudna, te 300 kopalni, 250 pudełek EDF zajmą trochę czasu, no chyba że się poszczęści. No i nie wiadomo, jak wymagające są te trofea online.

BTW. Jak skończysz kampanie, to zagrasz online? Złoto czeka ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne dziś skończe raczej bo już oasis prawie skończone Eos jescze i jedna dzielnica jeszcze wyślij mi zapro do znajomków ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mega-minus - limit do 4 broni. Po ch*ja w takiej grze?

Myślałem o tym przez chwile i może twórcy w rekompensacie za młot Thora (ahhh poezja) chcieli dać chociaż trochę tego realizmu do gry... OK nie jest to zbyt "wygodne" ale patrząc na to z innej strony jest to chociaż możliwe w porównaniu do np. trzymania działka obrotowego w kieszeni w Falloucie, czy chociażby ciągnięcia ze sobą kilkunastu typów broni (patrz wiekszość strzelanek).

Apro po jeszcze gry przez neta to moja kopia niestety będzię dopiero w przyszłym tygodniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o tym przez chwile i może twórcy w rekompensacie za młot Thora (ahhh poezja) chcieli dać chociaż trochę tego realizmu do gry...

No tak. Tylko po co mieszać realizm z czystą poezją, którą jest bez wątpienia demolka młotem :rofl:

Bez sensu. Z niektórych broni w ogóle nie korzystałem. Nic, a nic. Bo jaki jest sens brać miny, kiedy mogę załadować na plecy wyrzutnie rakiet, rakietę termobaryczną, czy choćby ładunki. Snajperka tylko przy jednej misji się sprawdza. Broń z ostrzami. No po co? Mała szybkostrzelność ( co prawda jeden celny strzał wystarcza, ale musi to być dosłownie w środek). Tak samo po co mi karabin Gaussa, kiedy mam skilla (lol ^^) i załatwiam wszystkich ze szturmowca. Tak samo ochroniarz. Bez sensu. A tak w ogóle to pod koniec gry wszystkich z młotka jechałem. Nic lepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przeszedłem, gierka super ;) PSN ID : "Domak" - Zapraszam do multi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już przeszedłem, gierka super ;) PSN ID : "Domak" - Zapraszam do multi ;>

Chętny na trofea online? Mi brakuje tylko zagrania na wszystkich mapkach, zabicia wszystkimi brońmi i zabicia lecacego kolesia przylepionym do niego ladunkiem. Reszta to tylko kupa czasu grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze warto zainwestować w tę grę? serio jest tak jak w GTA? - tzn. duży świat, swoboda, różne drogi do wyboru (misje etc)? troche zniechęca mnie system zapisywania stanu gry. Da radę to przełknąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze warto zainwestować w tę grę? serio jest tak jak w GTA? - tzn. duży świat, swoboda, różne drogi do wyboru (misje etc)? troche zniechęca mnie system zapisywania stanu gry. Da radę to przełknąć?

Wszystko co opisałeś znajduje się w grze, ja dzisiaj zacząłem grać i jest super :) Co do poziomu trudności gram na najniższym i jest spoko :)

Edytowane przez subek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na prawdę wypas. Warta każdej złotówki i te zniszczenia mmm... :)

Jak już jesteśmy przy zniszczeniach to one sie naprawiają kiedys?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×